SPECIAAL BERICHT VOOR VROUWEN EN KINDEREN \ms *19,75 TROUW Christelijke Mavo „Kreeklaan" ADVERTEERT IN FAMILIEBERICHTEN NÜ|/75 17 JUNI VADERDAG Het Bestuur van de Stichting voor Christelijk OnderwijsjJ te 's-Gravenzande G. C. Koedood #9ds FUWNSER VRIJDAG 15 JUNI 1979 TROUW/KWARTET P 14 - RH 16-t kunnen van maandag tot en met vn|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogefi|k van 18 00-20 00 uur Jojanneke en Gert jan feliciteren opa Oosterfaeert in Zaandam. 1939 Soli Deo Gloria 1979 met onze kinderen en kleinkinderen hopen wij D.V. 29 juni de dag te herdenken dat wij 40 jaar getrouwd zijn: Theunis Runia Betsy Runia-Braam Machteld Anny en Jelle Machteld, Nancy, Esther Broek op Langedijk, 15 juni 1979 Dubbele buurt 6. In plaats van kaarten Op dinsdag 19 juni D.V. hopen wij met onze ouders en grootouders J. J. Dingemanse A. W. Dingemanse-Poppe hun 50-jarig huwelijk te vieren. Marknesse. Noordzoom 99 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Receptie van 16.30-17.30 uur in het recreatiecentrum ..De Voorst" te Kraggenburg. Mede namens onze kinderen en kleinkinderen be danken wij u hartelijk voor de vele felicitaties, bloe men en geschenken Het heeft ons 40-jarig huwelijksfeest tot een onverge telijke dag gemaakt. H. L. van Willifenburg B. van Willifenburf-Schuyt Bilderdijklaan 1, Apeldoorn 14 Mei is voor ons een onvergetelijke dag geworden door de grote belangstelling van vele mensen op verschillende wijze voor ons 50-jarig huwelijksfeest Mede namens onze kinderen, klein- en achterklein kinderen willen wij u daarvoor hartelijk bedanken. L. Rekker J. Rekker-Feeastra 3851 J. B Ermelo Juni "79 dr. v. Dalelaan 32. Heden ontsliep in haar Heere en Heiland onze lieve zuster, schoonzuster en tante Anthonla Catherina van Binsbergen weduwe van Cornelis Willem de Graaff op de leeftijd van 86 jaar. Hetzij dan dat wij leven, hetzij dat wij sterven. Wij zijn des Heeren. Rom. 14:8 Lu n teren R. J van Binsbergen Familie van Binsbergen Familie de Graaff Veenendaal, 13 juni 1979 Kerkewijk 77. „De Engelenburgh" Correspondentieadres: „De Honskamp" 333 Lunteren. De begrafenis zal d.v. plaatshebben maandag 18 juni om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats te Veenendaal. Daaraan vooraf zal om 13.30 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula van het bejaardencentrum „De Enge lenburgh" (ingang 't Hollegoed). Bedroefd maar rijk getroost door de weten schap dat hij mag zijn in het Huis zijns Vaders, geven wij U kennis van het onverwacht overlij den door een ongeval van onze lieve broer, zwager, oom en huisgenoot Henk Nijmeijer op de leeftijd van 34 jaar. „De Here zal mij behouden in Zijn Hemels Koninkrijk brengen" 2 Tim. 4 18 J. Nijmeijer H. Nijmeijer-Waterink Ommen: Z. Wiersma-Nijmeijer J. Wiersma Deventer: W. J. Nijmeijer F. de Heer Uithoorn: Joh. Nijmeijer S. T. Nijmeijer-Kuipers Markelo: F. Gerrits-Nijmeijer G. J. Gerrits Dieren: H. H. Velsink-Nijmeijer G. Velsink Delden: J. W. Nijmeijer H. Nijmeijer-Nijkamp Scherpenzeel: G. W. H. Kramer-Nijmeijer C. Kramer Nichtjes en neefjes Linschoten: Fam. C. Roozenbeek Linschoten, 13 juni 1979 Heulestein 45 Corresp. adres. J. Nijmeijer, Ane B 27, p. Gramsbergen. De begrafenis zal plaatshebben maandag 18 juni a.s. op de begraafplaats te Gramsbergen. De rouwdienst zal worden gehouden in de Geref. Kerk te Gramsbergen, aanvang 11.00 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 11.30 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Tot ons groot verdriet ging heden toch nog overwacht van ons heen, onze lieve moeder en grootmoeder Johanna Cornelia Bns-Roeloffs weduwe van J. G. E. Bus. op de leeftijd van 68 jaar. Amerongen: M. J. van de Kamp-Bus A. van de Kamp Erik, Floris D. J. Bus J. C Bus-Mulder Karei Amerongen. 13 juni 1979 „De Ridderhof', De Postmeester 1 Corr. adres: Kon. Wilhelminaweg 69. Amerongen De overledene is opgebaard in de aula van bejaardencentrum „De Ridderhof" De rouw dienst zal gehouden worden in J)e Ridderhof' op maandag 18 juni a.s. om 11.15 uur. Pe begrafenis zal daarna om 12.00 uur plaatsheb ben op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Amerongen. Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van de begrafenis. s Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van onze lieve zuster en schoonzuster Johanna Cornelia Roeloffs op de leeftijd van 68 jaar weduwe van Jan Gerardus Engel Bus Amstelveen J. Peters-Roeloffs Wassenaar A Burger-Roeloffs A. Burger Sassenheim M. C. Roeloffs-Westerbeek Oude Wetering G. Roelof fs-van Leeuwen Pretoria D. Roeloffs-van der Sluis Badhoevedorp A M. Knibbe-Roelof fs Amstelveen A P Roeloffs Dat God haar kinderen moge troosten Amerongen, 13 juni 1979. Vertrouwend op haar Heer en Heiland ging heden van ons heen, na een zeer moedig gedra gen lijden onze geliefde dochter, zuster en tante Gerrie Rooker in de leeftijd van 53 jaar. In haar leven heeft zij zeer veel voor ons en anderen betekend. Ermelo: D. Rooker R. W. Rooker-Nijwening Wellington: Gerrit Rooker Mary Rooker-v.d. Broek Nunspeet.' Alie Witteveen-Rooker Ermelo: Nan Troost-Rooker Henk Troost Voorschoten: Ditte Zuilhof-Rooker Joop Zuilhof nichten en neven Bussum, 12 juni 1979 Lange Heul 548. C orres ponden tiead res D. Rooker. Gruitkamp 9, Ermelo. Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 16 juni in de zaal bij de Geref. Zuiderkerk aan de Cein tuurbaan 113 te Bussum van 10.30tot 11.15uur. De rouwdienst zal daarna gehouden worden in de Zuiderkerk, aanvang 11.30 uur. De teraar debestelling vindt daarna plaats op de algeme ne begraafplaats, aan de Eperweg te Nunspeet (ingang via de Oosterlaan) om 14.00 uur. In volkomen overgave aan Gods heilige wil Heden heeft de Heere op Zijn tijd van ons weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en grootvader Lambertus Jan de Rooi) echtgenoot van M. de Rooij-Verwey in de ouderdom van 75 jaar. De BUt: M. de Rooij-Verwey C. S. W. Jansze-de Rooij H. Jansze Ankie en Dirk Jan Hans Lex 13 juni 1979 Kerklaan 97. 3731 EH De BUt Geen bezoek De overledene is opgebaard in het ziekenhuis „Berg en Bosch", Prof. Bronkhorstlaan 10, Bilthoven. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag 15 juni van 19.00 uur tot 20.00 uur. De begrafenis zal zaterdag 16 juni om 13.00 uur plaatshebben op de begraafplaats van de Her vormde gemeente, Zandweg te De Meern. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in restaurant „Rhenomare". Meerndijk 1, De Meern. Hetzij dat wij leven Hetzij dat wij sterven Wij zijn des Heren Bedroefd delen wij U mede dat God tot zich heeft genomen onze lieve oudste broer Kees (C. B.) Bos geb 3-9-1915 Hi) overleed in zijn woonplaats Lilydale Au stralië op 6 juni 1979. om 03.00 uur (Melbourne tijd). Uit aller naam: I. Garritsen Bos Condoleanceadres: voor Nederland p.a. Weverslaan 32. Voorburg. Voor Australië: Mrs R. Bos. 23 Kingswood Drive Chirnside Park Lilydale 3140 Victoria Australia. Nu maar hopen dat 17 juni het zonnetje schijnt, dan kan pa meteen in z'n nieuwe polo de buitenlucht in. Verkrijgbaar in verschillende kleurenkombinaties en kwaliteiten, uni of gestreept Maten 42/44 t/m 54/56. Short van polyester/ katoen met 2 achterzakken? In diverse kleuren en de maten 46 t/m 56. Deze short past precies bij het poloshirt. Een fijne snort voor een fijne Hema prijs Pa voelt zich heerlijk in zo'n overhemd van 100% katoen of pol./katoen. Z'n smaak zit er altijd bij. want er zijn vele modellen in modieuze kleuren, uni, gedessineerd of struktuur, met lange of korte mouw. In de ft Hema heb je niet veel nodig om pa te plezieren. Komt u maar kijken. i De Hema weet hoe je doe-het-zelf-vaders maakt Met deze 5-delige metalen gereed schapskish afm. 53x20x20 cm, afsluitbaar. .Precies wat-ie zoekt, reken maar. En ook precies wat u zoekt, want de normale prijs van 20,75 is verlaagd naar Hi-fi, low noise cassettes, met reinigingstape en levenslange garantie. Pakje met 4 cassettes C-60 en pakjes met 3 cassettes C-90. Normaal per pakje 8,75 rlaagd bmbb Typisch zo'n kado wat altijd weer van pas komt een echt leren portemonnee. Met veel ruimte voor klein en papier geld.l Normaal 19,75. Stevig Rl I 'l I 1 uitgevoerd, maar verre IMU V van stevig geprijsd D God nam tot Zich, voor ons onverwacht, Zijn moegestreden kind, mijn lieve man en onze zorgzame vader en grootvader Willem de Kwaadsteniet op de leeftijd van 61 jaar. De Heer zal uw uitgang en ingang bewa ren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 121 vers 8 G. de Kwaadsteniet-Faas kinderen en kleinkinderen Rotterdam, 13 juni 1979 Albert Schweitzerplaats 81. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7-7.30 uur en zaterdagmiddag van 2-2.30 uur in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. De dienst en Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 18 juni om 12 uur in de Open Hof-kerk, Hesseplaats 221, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden om 1 uur op de begraaf plaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. In de Heer ontslapen Margaretha Antonia Wielenga-Telder op de leeftijd van 98 jaar. Amersfoort: G. Wielenga G. Wielenga-de Bruijne Soest: J. D. Wielenga Heemstede: D. K. Wielenga D. M. Wielenga-Janssen Gaastmeer: W. Oosterveen-Wielenga Uitwijk: J. J. Wielenga W. H. Wielenga-Quelle kleinkinderen en achterkleinkinderen Amersfoort. 13 juni 1979 „De Amerhorst". Correspondentieadres: Schuilenburgerplein 1, flat B 60. 3816 TD Amersfoort. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „De Amerhorst" aan de Zaadbergenlaan 44 te Amersfoort. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 18 juni a.s. om 11.00 uur in de ontmoetings zaal van ..De Amerhorst". waarna om 12.30 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Veldweg te Soest Gelegenheid tot condoleren voor de rouw dienst van 10.15 tot 10.45 uur. Hoogezand, 12 juni 1979 Heden heeft de Here na een langdurige ziekte tot Zich genomen onze schoonzoon, zwager en oom Roelof Jansen op de leeftijd van 49 jaar Amsterdam: familie G. Zeegers kinderen en kleinkinderen Rectificatie In het overlijdensbericht van Jaeoba Spaans weduwe van Cornelis Vlak geplaatst op 13 juni jl. stond vermeld: mijn lieve schoonzuster, onze tante en nicht; dit moet zijn: onze lieve schoonzuster, tante en nicht. Wij zijn dankbaar voor uw medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Alida Dompeling- den Braver Leiderdorp, juni 1979 Joh. Dompeling, kinderen en kleinkinderen Langs deze weg willen wij U allen hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van meeleven ons be toond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Arend Joosten Uit aller naam: A. Joosten-van Hierden Bennekom, juni 1979 Dijkgraaf 20. Langs deze weg willen wij een ieder bedanken die op welke wijze dan ook meeleven en belangstelling heeft getoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en grootmoeder Tjitske Strikwerda-Bakker Winsum (Fr), 14 juni 1979. Kinderen en kleinkinderen. nodigt pud-collega's en oud-leerlingen van de Z uit, aanwezig te zijn bij de afscheidsreceptie, die aangeboden word aan de heer s directeur van de Chr. Mavo „Kreeklaan" te 's-Gravenzande, ter gelegenheid van zijn pensionering. De receptie wordt gehouden op donderdaj b 28 juni a.s. van 19.00 tot 21.00 uur in Hervormd Centrum „De Brug" Koningin Julianaweg 61 te 's-Gravenzande. Het Bestw gedurende de •Jl^^^zom^rvakaHtle Drie tenten staan midden in het vakantieoord om met het spel voor kinderen en ouders te Deginn 400 chalets en vakantiewoningen, 20 hotels. 1® A reductie 1e kind gratis. Bergbanen Overdekt zwembad Tennisbanen Vissen in bergbeken Surfen zeilscholen km gemarkeerde wandelwegen Bergtochten i O /BERGEN Speciale folder Verkehrtburo, CH-8891 Piumeerberfl». 0941/85/3 14 00. -«tj

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16