FAMILIEBERICHTEN Réunie Afscheidsreceptie Lerarenopleiding Beroepsonderwijs pedagogisch- didactisch diploma VTERDAG 9 JUNI 1979 TROUW/KWARTET PRH 8 - S»TE kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeh|k van 18 00-20 00 uur Lieve Wim irtelijk geluk gewenst net je 50ste verjaardag. Ka je en Wim ''ietje loop lep en Ab 'an en Riet Goede morgen Op*. an harte gefeliciteerd met uw verjaardag. Pieter GOEDEMORGEN GREET, van harte gefeliciteerd met je verjaardag en nog vele jaren. Dirk, Bouke. Henneke, Sven, Coby, Dam. Antoine en Peter. Loof de Here, mijn ziel en vergeet niet één van zijn weldaden Psalm 103 2 Op 16 juni zijn onze ouders Piet CrieUard en Dlna Crielaard-Elshout 25 jaar getrouwd. Graag willen wij familie, vrienden en kennissen in de gelegenheid stellen dit met ons te vieren. U kunt hen feliciteren D.V. op vrijdag 22 juni a s. vanaf 19.30 uur in het gemeenschapshuis. Giessen. Piet en Ma ja Henk en Lilian Bert, Wim, Dico 4283 GE Giessen (N.Br.) Burgstraat 29 Heerlijkheidstraat te In plaats van kaarten Met grote dankbaarheid aan God voor de 25 gelukki ge jaren hopen mijn ouders Jan Visser Ali Hardam binnenkort te gedenken dat ze 25 jaar geleden elkaar het ja-woord gaven. Bep Visser Alblasserdam Goudenregenstraat 3 Wij hopen dit te vieren D.V. op 13 juni in gebouw „De Haven" te Alblasserdam. Alle familieleden, vrienden en kennissen zijn van harte welkom op de receptie die om 19.30 uur begint. Mogen wij u vragen de tegenwaarde van de bloemen of geschenken die u ons wellicht toedenkt te depone ren in de daartoe in de zaal aanwezige bus? Wij /.ouden dat bijzonder op prijs stellen. Het totaalbedrag zal worden overgemaakt aan de .Wilde Ganzen" van het Ikon ten behoeve van hen die het minder hebben dan wij. Ook mede namens onze kinderen, klein- en achter kleinkinderen willen wij diegenen die. in welke vorm dan ook. ons 60-jarig huwelijksfeest tot een onverge telijke .dag hebben gemaakt, onze hartelijke dank hiervoor zeggen. P. B. Oosterhof H. Oosterhof-Brands Stationsweg 10. Winsum (Gr.) De Here is mijn herder. mij ontbreekt niets. In Jezus ontslapen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Christina Wilhelmina Otters be rg-Elmers op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: F. A. Ottersberg 1069 TS Amsterdam. 7 juni 1979 Langswater 209 Geen bloemen. Geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatsvinden dins dag 12 juni om 13 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van Borrendammehof 21 ongeveer 12.15 uur. Na de teraardebstelling gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Blijf bij mij. Heer, want d'avond is nabij. De dag verduistert. Heer. blijf bij mij Gezang 282 1 Het behaagde de Heer, voor ons geheel onver wacht, van ons weg te nemen mijn geliefde man, (onze lieve zorgzame vader, behuwd- en grootvader, broer, zwager en oom Jan Bastiaan Adrianus Walop op de leeftijd van bijna 77 jaar. C. L. Walop-Trouwborst Oud-Beijerland N Walop W A Walop Natte Monique. Patrick Ameide J B A Walop H M Walop-Stephan Tineke. Jan, Helga en verdere familie. 7 juni 1979 Oostmaaslaan 139 a 3063 AR Rotterdam. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot rouwbezoek zondagavond van 7 tot 7.30 uur in de rouwkamer aan de Voor schoterlaan 51. De rouwdienst, geleid door de Weleerwaarde Heer ds. W Kalkman zal gehouden worden maandag 11 juni om 3 uur in de kapel van de begraafplaats ..Oud-Kralingen". Kralingseweg 334. waarna de teraardebestelling aldaar zal plaats hebben Vertrek vanaf de rouwkamer omstreeks 2.40 „Niet ons. o HERE, met ons. maar Uwen naam geef eer. om Uw goedertierenheid, om Uw trouw." Psalm 115: 1 Dankbaar voor wat ons in onze ouders is gegeven, berichten wij U dat de HERE God heeft thuis gehaald Zijn kind. onze moeder en oma Froukje Krol, geboren 30 augustus 1904 te Koudum. overleden 7 juni 1979 te Akkrum. tot 17 maart 1977 echtgenote van Jan Harm Koolstra. Akkrum. 7 juni 1979 Leppehiem Leiden: R. J. Koolstra A. Koolstra-van Wieren Slappeterp: G. Koolstra L. M. Koolstra-Kuipers Dokkum. E. Reitsma-Koolstra R. Reitsma Leeuwarden: L. Koolstra S. Koolstra-Heidinga Drachten: J. F. Brouwer-Koolstra G. Brouwer en kleinkinderen Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 12 juni 1979 van 14.00 tot 14.30 uur in de aula van de Prot. Chr. Uitvaartvereniging, Jelsumerstraat 43 te Leeuwarden. Hierop aansluitend volgt de dienst van Woord en Gebed, waarna de begrafenis plaats zal vinden op de Noorderbegraafplaats. Corresp.-adres: De Bontekoe 2. Leeuwarden. Thuis gekomen en ingegaan tot de vreugde bij haar Heer onze lieve zuster, schoonzuster en tante Coos Ouwehand-Wymenga Son: C. M. E. Wymenga-Wüstenhoff Oegstgeest: H. G. Kok-Wymenga Zeist: J. H. Wymenga-Thomas Neven en nichten Amstelveen, 5 juni 1979 Scholengemeenschap Het Hervormd Lyceum West te Amsterdam. Met grote droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze leerlinge Sylvia Kooij in de leeftijd van 15 jaar. Bestuur, schoolleiding, docenten, niet-onderwijzend personeel en leerlingen. Amsterdam. 9 juni 1979 Want bij u schuil ik Na een liefdevol leven is van ons heengegaan, onze lieve vader, schoonvader en opa Gilles Geschiere gehuwd geweest met Maatje Geschiere-Geschiere op de leeftijd van 76 jaar. Dronten: Cathrien en Wim Wattél Espel: Ko en Jenny Geschiere Rutten: Izak en Henny Geschiere Vlissingen: Maike Geschiere Nieuwvennep: Jan en Stien Geschiere Hilversum: Riet Geschiere Swifterbant: Gilles en Wolly Geschiere Vlissingen: Lein en Maudy Geschiere en kleinkinderen Vlissingen. 7 juni 1979. Gerbrandystraat 112. Corr. adres Keileemstraat 32. 8255 CL. Swifterbant. Liever geen bloemen. Vader ligt opgebaard in de aula te Dronten. Dinsdag 12 juni wordt om 13.45 uur een kerk dienst gehouden in de Petruskerk te Vlissin gen. waarna de begrafenis zal plaats vinden om 15.00 uur op de begraafplaats bij de Kapel in Hoogelande Gelegenheid tot condoleren voor de dienst. Na een ernstige ziekte heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zuster Geertruida Christina Cornel isse-van Zwieten weduwe van Sjaak Cornelisse op de leeftijd van 83 jaar Lisse: W. H. Kuipers-van Zwieten Amstelveen: M. J. Meister-van Zwieten Amsterdam: W. G. van Beck-van Zwieten Amsterdam. 7 juni 1979 Plantage Parklaan 9 b I Correspondentie-adres: Bernissestraat 55 hs Correspondentie-adn 1079 ZV Amsterdam Gelegeheid tot afscheid nemen in het uitvaart centrum van de Coöperatie PC P. C. Hooft- straat 183. Amsterdam-Zuid maandag van 19.00-19.30 en dinsdag van 14.30-15.00 uur De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 13 juni a s tegen 10.00 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats. Kruislaan 126 te Am sterdam Vertrek van P. C. Hooftstraat 183 om 9.20 uur Heden nam de Here tot Zich. na een liefdevolle verzorging van 5 jaar in Huize „Tabitha". Jan Bongastraat 5. onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Derkje Marsman- Bauman sinds 15 januari 1967 weduwe van Hendrik Jan Marsman op de leeftijd van 85 jaar. Amsterdam: J. Marsman M. C. Marsman-Schaart Amsterdam: J. Gort-Marsman W Gort Amsterdam: J. Marsman-van Klaveren Zwartsluis: J. Smit-Marsman J. J. Smit Kampen: K. Visscher-Marsman J. Visscher Zwartsluis: B. Lipplaa-Marsman klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 7 juni 1979. Correspondentie-adres: J. Marsman, Hegelhof 2, 1064 VX Amsterdam. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maan dagavond van 7-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101 te Am sterdam. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 12 juni om 12 uur op de begraafplaats Westgaarde. Ookmeerweg 275, einde Osdorperban te Am sterdam. bereikbaar met bus 23. Vertrek van Hegelhof 2 om 11.30 uur. Na een kortstondige ziekte heeft het de Here behaagd, zacht en kalm, in de hope des eeuwi gen levens tot zich te nemen onze innig geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Willem de Boer weduwnaar van Maartje Kabel in de gezegende ouderdom van 90 jaar Katwijk: A. Noort-de Boer W. de Boer J. de Boer-Koster D. de Boer K. de Boer-Schaap Oegstgeest: A. Vletter-de Boer G. Vletter Leiden: C. C. de Boer klein- en achterkleinkinderen Katwijk, 6 juni 1979 Rijnmond 61 De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 9 juni des n.m. 12.45 uur in de zaal Irene, Voorstraat 35 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 1.30 uur op de begraafplaats Duinrust aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Heden nam de Heere voor ons geheel onver wacht tot zich, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Janna Gunnink sinds 11 mei 1971 weduwe van D. Hendrikse op de leeftijd van 76 jaar. „Veilig in Jezus armen." Familie Hendrikse Familie Gunnink Amerongen, 7 juni 1979 Nedei-straat 6 Correspondentie-adres: Fam. P. J. der Wee,' Burg. v. Engelenweg 34 te IJsselmuiden. Tel. 05202-13712. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in de aula van het be jaardencentrum „De Ridderhof". Postmeester 1 te Amerongen. De begrafenis zal plaatsvin den dinsdag 12 juni a.s. te Amerongen op de nieuwe algemene begraafplaats om 14.00 uur. Voorafgaand zal om 13.15 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula van het bejaar dencentrum „De Ridderhof", Postmeester 1 te Amerongen. „Veilip tn Jezus' armen." Marcus 10 16 Na een langdurig ziekbed nam de Here op in Zijn heerlijkheid, onze zorgzame moeder en oma Cornelia Suzanna Elisabeth Witte weduwe van Cornelis Trommel op de leeftijd van 70 jaar. Hilversum: J. Trommel J. Trommel-Schaap *s-Gravenhage: E. Buis-Trommel W Buis Rijswijk: A. Trommel 's-Gravenhage: J. H. Trommel M. J. Trommel-Van der Valk C. Trommel A. J. Trommel-Colijn kleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage, 7 juni 1979 Loosduinseweg 639:. Geen bloemen - Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 9 juni 1979 van 19.00-21.00 uur. Loosduinseweg 639* Een dankdienst in de aula van de begraaf plaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen 38 zal worden gehouden D.V. op maan dagmiddag 11 juni a.s. om 14.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben Mijn genade is U genoeg. 2 Cor. 12 9. In volle overgave aan zijn Heiland, ging na een ernstige ziekte van ons heen mijn innig gelief de man, onze dierbare vader, onze lieve zoon en neef Gerard Hendrik Schaaf op de leeftijd van 53 jaar. Amsterdam: G. Schaaf-Elzinga Amsterdam: Anneke Haagsma-Schaaf Pier Haagsma Amsterdam: Kees Schaaf Laren (N.H.): A. G. H. Schaaf-Hufferman Laren (N.H.) L. F. M. Vlaanderen-Huffermann Amsterdam, 7 juni 1979 Van Boshuizenstraat 679 Geen bezoek aan huis. Vader is overgebracht naar het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Amster dam. aldaar geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 12 juni om 12 uur in de Pelgrimskerk aan de Van Boshuizenstraat 560 te Amsterdam-Buitenveldert. waarna om 13.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van de Pelgrimskerk om 13 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Pelgrimskerk. Na een smartelijk lij den is door zijn Heer thuisgehaald onze lie ve neef G. H. Schaaf Amsterdam, 7 juni 1979. A. J. Jansen A. Schaaf-Jansen Fam. K. A. Schaaf Fam. F. J. Schaaf Met leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van onze collega G. H. Schaaf registeraccountant vennoot van Moret ii Limperg. Sinds 1942 was hij werkzaam voor onze maat schap. Gedurende de vele jaren van samenwerking hebben wij hem als mens en bekwaam collega zeer gewaardeerd. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Moret Limperg accountants Moret Gudde Brinkman Belastingadvi seurs. Rotterdam, 7 juni 1979. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 12 juni om 12 uur in de Pelgrimskerk aan de Van Boshuizenstraat 560 te Amsterdam-Buitenveldert. waarna om 13.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van de Pelgrimskerk om 13 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Pelgrimskerk. Het adres van mevrouw G. Schaaf-Elzinga is: Van Boshuizenstraat 679, 1082 AZ Am sterdam. Tot ons leedwezen geven wij u kennis van het overlijden v^n de heer G. H. Schaaf, registeraccountant lid van de maatschap Moret Limperg Aan zijn prettige persoonlijkheid bewaren wij de beste herinneringen. Gezamenlijk personeel kantoor Rotterdam. Moret Limperg Accountants Moret Gudde Brinkman belastingadviseurs. Rotterdam. 7 juni 1979. Opgenomen in de hemelse heerlijkheid onze geliefde broer en zwager Jan Teekens Het was hem een vreugde te werken in de wijngaard des Heren. Rotterdam: J. Teekens Australië: J. Teekens M. Teekens-Zwaal Bennekom: D. van der Loo-Teekens N. van der Loo Groningen: H. F. Teekens A. M. Teekens-Hoekstra Canada: C. S. Vandergang-Teekens W. Vandergang Naarden: C. Teekens G. M. Teekens-Stegenga 7 juni 1979. Onze dank voor uw medeleven ondervonden na het heengaan van onze geliefde vader, groot- en over grootvader Jan Hendrik Geertsema Hazerswoude: M. H. Geertsema F. Geertsema-Sol Haren fGr.): H. G. Geertsema ..Door een nacht, hoe zwart, f dicht voert Hij mij in 't eeuxft lic/it*! Heden nam de Here tot Zich, onze zust schoonzuster en tante Cornelia Johanna Louise Derksen 1 op de leeftijd van 64 jaar. H. Derksen H. J. Derksen-Smit Marijke Herma en Remco Thijs Rob en Marjolijn Joke J. M. Derksen M. Derksen-Kamp Conny en Paul Pascal Jacolien en Jan Trudy 's-Gravenhage. 8 juni 1979 Hulshorststraat 76 Correspondentie-adres: Populierend reef 318, Voorburg. DOr M ps ch ;rd id< or< De dienst van Woord en Gebed zal gehouden 11 l worden in de Valkenboskerk hoek Zuider- parklaan/Loosduinsekade, op woensdag 13 juni a.s. om 13.15 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om circa 14.30 uur op de begraaf- I* plaats Westduin aan de Qckenburghstraat te 's-Gravenhage/Loosduinen. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de ontmoetingsruimte van de kerk. Én oor Christelijk College NASSAU - VELUWE te Harderwijk Ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan der school in september 1979 organiseren wij een voor alle oud-docenten en oud-leerlingen op vrijdag 12 oktober 1979, aanvang 16.00 uur Ook echtgenoten/echtgenotes zijn welkom. Voor deze reünie kan men zich opgeven door jjj f 12,50 te storten op bankrekening het 41.21.06.957 van de Amrobank te Harder is oi wijk (gironr. bank 837570) onder nauw keurige vermelding van naam voornaam, en eindexamenjaar. September a.s. ontvangt U dan het volledige programma, een Gedenkboek en alle verdere nuttige informatie. Zegt het voort! et I0UV Chr. M.A.V.O. "Uitermeer" Onze adjunct-direkteur, de Heer A. van Loon zal wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd afscheid nemen van hei onderwijs. Ter gelegenheid van dit feit biedt hft' schoolbestuur de Heer A. van Loon een afscheidsreceptie aan welke D.V. zal worden gehouden op donderdag, 21 juni 1979 van 19.00 - 20.30 uur in het schoolgebouw van de Christelijke M.A.V.O. "Uitermeer" aan de Fazahtstraat 66 te Lisse. Namens het bestuur J. de Kraker, voorzitter C. Schalk secretaris Royal Tropical Institute Amsterdam Thursday 14 June, 1979, 10.00 hours Symposium Rural Develop ment in the next decade Venue: Mauritskade 63, Amsterdam Introductions by: Harris Mule, Permanent Secretary, Ministry ol Economic Planning, Kenya Aziz Khan, Chief Asian Employment Program me. ILO. Bangkok Arturo Warman, Former Director Research Centre of Rural Development, Mexico A. A. El-Sherbini, IFAD, Rome Chairman: Professor W Tims For participation please contact: Institute Secretariat 020-924949 ext. 137 In augustus start de nieuwe éénjarige opleiding voor het (dag- of avondopleiding) Lesplaatsen: Amsterdam en (bij voldoende deelname) Alkmaar Informaties: tel. 020-920908, 020-253310 of 072-121063 Spreekuur: ma-, di-, do-, vr- avond van 19.00 - 20.00 uur Adres: Korte Ouderkerkerdijk 5, Amsterdam-Oost. VRIENDEN, KENNISSEN en CAMPINGGASTEN rfcrfatK Op vrijdag 15 juni a.s. hopen wij onze ZAAL te openen. Uw komst en belangstelling stellen wij zeer op prijs. Wij verwachten u tussen 15.15 en 20.30 uur. FamRozenboom CAMPING „DE HOFSTEE" Zeeweg 120, 8071 TK NUNSPEET Tel 03412 - 2603

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8