L de Buitenhof ZIEKENVERZORG- STER COUDEWATERJ ZIEKENHUIS PRAKTIJKBEGELEID(ST)ERS 1 s. hooge burch U, fysiotherapeut een waar nemend hoofd - verpleegkundige een waarnemend hoofd - verpleegkundige STICHTING HERVORMD BEJAARDENCENTRUM „KONINGIN WILHELMINA" een GEDIPLOMEERDE voor de nachtdienst fyslttlierapoiitO) adjunkt-hoofd opleiding 1e VERPLEEGKUNDIGE Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten fysiotherapeute) nachthoofd „ONDERWATERSHOF" Verpleegkundigen leerling radiodiagnostisch laborant(e) ziekenhuis hygiënist^) Gemini ziekenhuis koördinator theorie opleiding ZATERDAG 9 JUNI 1979 TROUW/KWARTET KROMMEN20MMER WO v«rpIwghute VOOf 7 l.v.m. de pensionering van onze huidige functionans zoeken wij per 1-9-1979 een die m teamverband een bijdrage wil leveren aan de opbouw van de afdeling reaktiverin;1 voor onze bewo ners. Wi| denken daarbi| ook aan fysiotherapeuten die deze zomer de bevoegdheid vertereen Salanênng en ovenge arbeidsvoorwaarden worden volgens de CAO Ziekenhuiswezen geregeld Er is een nante woning beschikbaar in een mooie bosnfke omgeving. Voor informaties en/of sollicitaties kunt u zich wenden tot D A de Kuiper, medisch directeur, tel. nr 05488- 255 Of pnvé 05486-54429 Verpleeghuis „Krönnen- zommer" Hellendoorn I ^ijweken voor de afdeling Obstetr ie/Gynaecologie die op deze middelgrote afdeling (met een gemiddelde bezetting van 13 gynaeco logische en 18 kraambedden) samen met de hoofdverpleegkundige de dagelijkse lei ding van de afdeling en de begeleiding van leerling-verpleegkundigen op Zich wil nemen. Momenteel werken op de afdeling 7 ge diplomeerden en 13 leerling-verpleegkun digen. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige die na het behalen van de kraamspecia- lisatie (of de kraamaantekening oude stijl) enige ervaring heeft opgedaan. voor on/<? Operatiekamers. Behalve waarnemende taken, dient de aan te stellen verpleegkundige bereid te zijn leerling OK assistenten (diff. OK en anaesthesie) te begeleiden. Voorts dient hij/zij de bereidheid te hebben beschikbaarheids-diensten te ver richten. Bij pensionering van het huidige hoofd over enige jaren, is aanstelling tot hoofdverpleegkundige OK mogelijk. Aanstelling geschiedt in beide functies afhankelijk van ervaring in de rang Ie verpleegkundige of Ie verpleegkundige A. Voorts is de C.A.O. voor het Ziekenhuis wezen van'toepassing. Mevrouw J. van den Hatert, verpleeg kundig directrice, is gaarne bereid nadere inlichtingen te geven over bovenstaande vacatures. Tel. (010) 36 46 44. toestel 140. De dienst personeelszaken ziet uw sollicitatiebrieven met belangstelling tegemoet. Protestants-christelijk \fen Dam Ziekenhuis Rotterdam westersingel us. Het Van Dam Ziekenhuis is een goed geou nlleerd algemeen ziekenhuis waarin alle Man gr ijke specialismen vertegenwoordigd zijn. Het aantal personeelsleden is ca. 450 De capaciteit is 314 bedden. Fusieplannen met het ziekenhuis Bcthesda zullen op korte termi/n worden gerealiseerd, terwijl op middellange termijn de overgang van beide ziekenhuizen in een nieuw te bouwen ziekenhuis te Spijkenisse is te verwachten. Huisvesting in eén van de ruime appartementen m de personeelsflat is even tueel mogelijk. Het zieken huis is centraal gelegen en is goed bereikbaar met tram en metro CENTRALE OPLEIDING VOOR VERPLEEGKUNDIGE BEROEPEN OP DE NOORD/WEST VELUWE „HOOGSTEDE In onze school waar we de A B- en de Z-opieidtngen verzorgen is per I augustus a.s plaats vopr twee Zij gaan deel uitmaken van het team praktijkbegeleid(st)ers t b.v. de Z-opleiding. Dit team is vanuit de school gestationeerd in de zwakzinnigeninrichting s Heeren Loo-Lozenoord in Ermelo. Gezien de samenstelling van ons team gaat de voorkeur uit naar vrouwelijke medewerksters die ruime ervaring hebben in de zwakzinnigenzorg. de docenten- of gelijkwaardige opleiding hebben gevolgd. kunnen werken binnen een informele struktuur Het werk zal o.a. bestaan uit: individuele en groepsbegeleiding van leerlingen d.m.v. su pervisie. meewerken aan het verder uitbouwen van praktijkbegelei ding. kontakten onderhouden met de docenten van de Z-opleiding in de school meewerken aan het meer gestalte geven van de Z-opleidin- gen zich op de hoogte houden van nieuwe ontwikkelingen van de Z-opleiding en van nieuwe inzichten in de zwakzinnigenzorg. kontakten onderhouden met het werkveld. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris minimaal 2237,69 en maximaal 2881,69 bedragen (op het nivo van 1 aug. 78). Sollicitaties kun je richten aan de direkteur van de Centrale school voor verpleegkundige beroepen op de N/W Veluwe „HoogstedePostbus 200, 3850 AF Ermelo. Informatie kun je telefonisch inwinnen bij mevr. Addjnk-van Rossen, sektorhoofd Z-opleiding of dhr. A. van Vliet, praktijkbegeleider, onder nummer 03417-6868 toestel 452 of 357. IS Tannhèuserstraat 405 APELDOORN. Tel. 055-261633 Voor ons bejaardencentrum zoeken wij op korte termijn De werktijden zijn van 22.30 - 07.30 uur gedurende 7 dagen en daarna 7 dagen vrij, enz. Salariëring, enz. geschiedt volgens de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Sollicitaties schriftelijk te richten aan: de direktrice, mevrouw Zr. A. P. Kamphuis. Tannhauserstraat 405. 7300 DM Apeldoorn. Verpleeg- en Verzorgingshuis Nieuw Herlaer 2 Amsterdam Builenveldert telefoon 020-442044 In ons verpleeghuis wonen somatisch zieken en psychogeriatrische bewoners, in het verzorgingshuis wonen 350 bewoners. Op de afdeling Reaktivering hebben wij op korte termijn behoefte aan een voor halve dagen van 13.00—17.00 uur. Hij/zij zal komen te werken in het team van de reaktivering, bestaande uit: fysiotherapeuten, oefentherapeuten-mensendieck, ergotherapeu ten, afasietherapeuten. De behandelingen zijn gedeeltelijk klinisch, gedeeltelijk poliklinisch. Maandelijks worden „in huis de spreekuren gehouden met de revalidatie-arts. orthopedisch schoenmaker, instrumentmaker. De afdeling beschikt over goed geoutilleerde oefenzalen. Salariëring volgens de NZR-richtlijnen. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling Reaktivering, mevr. J. C. Rietberg, toestel 135. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afd. Perso neelszaken. Het Psychiatrisch Ziekenhuis "Coudewater" heeft een inservice opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige. Aan deze opleiding wordt deelgenomen door ongeveer 160 leerlingen. Het hoofd van de opleiding moet haar werkzaamheden om gezondheidsredenen gaan beperken. In verband hiermede zoeken wij kontakt met kandidaten voor de nieuw in te stellen funktie van: Van deze funktionaris (esse) wordt verwacht, dat hij/zij naast het geven van lessen in de psychische vakken en het begeleiden van één of meer lesgroepen, de dagelijkse gang van zaken koördineert. Voor de vervulling van deze vakature gaan on2e gedachten uit naar een verpleegkundige met het diploma B, zo mogelijk A en B, die de docentenopleiding heeft gevolgd en die ervaring heeft met het koördineren van werkzaamheden resp. het geven van leiding. Leeftijdindikatie: tussen 30 en 40 jaar. Informatie over deze funktie kan worden ingewonnen bij de adjunkt-direkteur van de verpleging, telefoon (04192) 90 02, toestel 413, of bij het hoofd van de opleiding, toestel 336. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels dienst v^n het Psychiatrisch Ziekenhuis "Coudewater", Berlicumseweg 8, Rosmalen. Coudewater in Rosmalen is een psychiatrisch ziekenhuis MTiet 40 leefgroepen, opgesplitst in 3 scktoren: opname en vcrvolgbehandeling - verblijfsbehandeling - geriatrische patiënten. Coudewater beschikt over een dagzickenhuis, een psychiatrische polikliniek en 2 half way homes. RODE KRUIS ZIEKENHUIS Sportlaan600. 2566MJ D«n Haag Telefoon: (070)-6147 61 Op eén van onze interne afdelingen met 43 bedden kunnen wij op korte termijn plaatsen een ervaring op een interne afdeling leidinggevende capaciteiten goede contactuele eigenschappen inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr J M van Di)k, verpleegkundig directeur Schntteh/ke sollicitaties te richten aan de afde ling Personeelszaken Hooge Burch is een instituut van ca. 600 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. De afdeling Fysiotherapie bestaat uit 3 fysiotherapeuten, 3 assistenten en 1 stagiair. Er wordt intensief samengewerkt met de Medische Dienst, de Verplegingsdienst en de afdelingen Bewegingsagogiek en Logopedie. Wij zoeken voor een per 1 september a.s. ontstane vakature een Funktie: naast de verantwoordelijkheid voor onderzoek en behandeling zijn belangrijke aspekten van de funktie: het instrueren en begeleiden van groeps leiding betreffende fysiotherapeutische behandelingen, het begeleiden van assistenten en stagiaires, het onderhouden van kontakten met de konsulent-revalidatie-arts, het adviseren betreffende aanschaf en aanpassing van rolstoelen en andere hulp middelen, het uitvoeren van deeltaken betreffende de organisatie van de afdeling. Procedure: na een informatief gesprek met de Personeel- dienst zal er een gesprek met de huidige mede werkers plaatsvinden, alsmede een gesprek met de direktie. Het geheel van de sollicitatie zal in een later stadium worden ondersteund door een psychologisch onderzoek. De resultaten hier van kunnen desgewenst eerst door het buro met de sollicitant worden besproken. Informatie: nadere informatie over deze funktie kunt u inwinnen bij mevrouw H. Boer of bij mevrouw Y. 't Hooft, tel. (01726) 1 92 00. De fysiotherapeut(e) heeft een eigen patiënten- Sollicitatie: groep, d.w.z. hij/zij is vast verbonden aan enïge paviljoenen. Eisen: naast de opleiding Fysiotherapie geven wij de voorkeur aan iemand met ervaring in de zwak zinnigenzorg. uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de Personeeldienst, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (gemeente Alphen aan den Rijn). een instituut van de vereniging Johannes Stichting ROOEKRUISZ] EKENHUIS Sport laan 600, 2566MJ Den Haag. Telefoon: (070)-6147 61 Het Rode Kruis Ziekenhuis Is een algemeen zie kenhuis met 370 bedden, verdeeld over 10 ver- pleegafdelingen. In verband met pensionering van de huidige'func tionaris kunnen wij plaatsen een in de rang van 1e-verpleegkundige-A. Gedurende de nachtdiensten heeft de aan te stellen functionaris de verantwoording voor het goed functio neren van een aantal afdelingen De diensten worden verricht in samenwerking en roulatie met collega s. met wie eveneens het dienstrooster in onderling overleg wordt samengesteld. Voor de vervulling van deze vacature gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige met ruime ervaring, die zelfstandig kan werken en resoluut kan optreden Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr J. M. van Oijk. verpleegkundig directeur. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling PERSONEELSZAKEN BEJAARDENCENTRUM te Rijswijk heelt wegens uitbreiding van het gebouw en vakature voor voor de nacht A of B Salaris volgens C.A.O. bejaarden tehuizen Event leuke flat beschikbaar Sollicitaties aan de directrice, van Vreden- burchweg 26 te Rijswijk. Tel. 070-906217. protestants christelijk streekziekenhuis bennekon Voor de opleiding tot radiodiagnostisch laborant(e), welke 26 maanden duurt, kan een worden geplaatst. De opleiding bestaat uit een kombinatie van theorie en praktijk. Na de voornamelijk theoretische vooropleiding van 2 maanden volgt praktijk, afgewisseld met theorie. Voor deze opleiding is vereist: opleiding HAVO (met wiskunde en natuur kunde) of VWO; leeftijd van 18 jaar bij aanvang; goede gezondheid. Meer inlichtingen over deze funktie worden graag verstrekt door mw. K. Oostenbrink, radiologisch hoofdlaborante. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht wor den aan de afdeling personeelszaken van het Prot. Chr. Streekziekenhuis, Edeseweg 118 te 6721 KC Bennekom. Bij de Stichting Gemini Ziekenhuis te Den Helder (336 bedden) kan worden geplaatst een Taak. het vormgeven aan de preventie van zieken huisinfecties in samenwerking met de infectiecommissie. r Verlangd wordt: het diploma A-Ziekenverpleging, goede contactuele eigenschappen, 0 ervaring op het terrein van de bacterio logie §n infectieleer, c.q. de bereidheid zich te willen bekwamen op difgebied. Informatie wordt gaarne vérstrekt door de directie, zuster C.M.Th. Kueter, telefoon (02230) 1 48 48. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer D. Warbout, hoofd Personeels zaken, Huisduinerweg 3 te Den Helder. Huisduinerweg3,1782GZ denHelderj, Het protestants-christelijk De Uchtenberg"-Amersfoort HET PROT. CHR. ZIEKENHUIS "DE LICHTENBERG" te Amersfoort is een algemeen ziekenhuis met 520 bedden en 1100 medewerkers Bij de afdeling OPLEIDING ontstaat binnenkort een vakature voor de funktie van De afdeling Opleiding - met ca. 175 leerling verpleegkundigen - bestaat orga nisatorisch uit twee teams; de Theorie-op leiding en de Praktijk-opleiding, elk onder leiding van een koördinator. De twee teams funktioneren onder ver antwoordelijkheid van het hoofd Oplei ding. De Theorie-opleiding wordt gevormd door de koördinator, 2 full-time en 2 part-time docenten. Tot de taken behoren o.a.: het geven van lessen Interne Verpleeg kunde het onderhouden van kontakten met praktijkopleiding terwille van een goede afstemming van theorie en praktijk. het bewaken van lesroosters en voort gang van lessen. Funktie-eisen: voltooide docentenopleiding belangstelling voor en ervaring in de Interne Verpleegkunde enige jaren praktijkervaring als docent. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer M.J. Prins, koördinator Theorie-opleiding, tel. (0331 38722, toestel 2146. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de dienst Personeelszaken, Utrechtseweg 160, 3818 ES Amersfoort.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 24