Iroger persmieei 'MÉSÈËMÊMÈ (F Z'n prestaties zitten ook in z'n ruimte Over Volkswagen raak je nooit uitgepraat Stork-Werkspoor Diesel XS - immunologisch georiënteerd academicus weten schappelijk onderzoeker m/v syst. theologie godsgeleerdheid directoraat a-faculteiten groepsleider afdeling debiteuren JrüJUD Zelfstandigheid, veel verantwoording binnen een kleine organisatie... sekretaresse direkiie en sekretariaat Ministerie van Defensie (aankomend) systeemprogrammeurs ZATERDAG 9 JUNI 1979 INTERUNIVERSITAIR OOGHEELKUNDIG INSTITUUT te AMSTERDAM Voor de ontwikkeling van de klinische chemie wordt gevraagd een (m/vr) Naast de uitvoering van een eigen onderzoeks programma zal de medewerk(st)er aan de immunochcmischc vraagstellingen van de vier deelnemende oogheelkundige universiteits klinieken steun dienen te verlenen. Schriftelijke sollicitaties met een volledig curriculum vitae alsmede een duidelijke om schrijving van de richting van specialisatie en van de verkregen ervaring bij wetenschappelijk onderzoek dienen te worden gericht aan de direkteur van het instituut Prof. Dr. G. M. Bleeker, Postbus 6411,1005 EK Amsterdam. De aanstelling en het salaris worden geregeld volgens de daartoe geldende richtlijnen. Verder zijn de bepalingen van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet en de andere arbeidsvoorwaarden, die voor het personeel in dienst van de overheid gelden, van toepassing. Nadere zakelijke gegevens omtrent het instituut kunnen telefonisch onder nr. 020 - 57.83.094 worden verkregen bij de heer H. L. Verbraak, econ. adjunkt-direkteur. KATHOLIEKE UNIVERSITEIT NIJMEGEN in tijdelijke dienst (4jaar) bij de vakgroep dogmatiek voor een project dat beoogt een methode te ontwikkelen en te toetsen voor de toepassing van de marxistische ideologiekritiek in de theologie, door bestudering van de theologie*- geschiedenis van de 19e eeuw onder, dit oogpunt. Projectleider: prof. E. Schillebceckx. Betrokkene dient vertrouwd te zijn met verschillen de vormen van marxistische ideo logiekritiek en met de theologie van de 19e eeuw en de theologische wetenschapsproblematiek ii\ het algemeen. Inl. bij drs. T. Schoof, 080-229844. Salaris tot max. 5957,- per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring. Brieven voor 15 juli aan Kath. Universiteit, afd. perso neelszaken, dir. a-fac.Postbus 9108, 6500 HK Nijmegen, m.v.v. vac.no. 005.79. faculteit der Zo zuinig als de Derby in het dagelijkse gebruik is, zo royaal is hij met ruimte. Neem alleen al z'n knaap van een kofferruimte van liefst 515 liter. Daarmee is de Derby één van de kop lopers in z'n klasse. Die ruimte vindt u ook terug in het interieur, waar vier volwassenen meer dan genoeg arm-, been- en hoofdruimte hebben om lange ritten comfortabel uit te zitten. Tijdens die ritten blijkt meteen hoe zuinig de Derby met de brandstof omspringt. Rijdend op normale benzine, scoort de Derby een gemid delde van 1 op 12,3 volgens DIN. Ook in het onderhoud toont hij zijn economisch korakter. Dankzij het nieuwe V.A.G Service System lopen de kosten nooit uit de hand. Olieverversen hoeft slechts om de 7.500 km. Wat rij-eigenschappen betreft, is de stijlvol gelijnde Derby typisch een vooruitstrevende Volkswagen. Voorwielaandrijving garandeert een uitnemende wegligging. De zelf-corrigerende stuurinrichting - uniek voor een auto in deze klasse - betekent extra veiligheid. Een diagonaal gescheiden tweekrings remsysteem is standaard. Maar één van de meest verrassende „standaards" is wel dat u nu 6 jaar carrosserie garantie op een nieuwe Derby krijgt. Een royaal aanbod waarmee de Derby z'n concurrenten 't nakijken geeft en waarover uw VA.G- dealer u graag nader informeert. Stork-Werkspoor Diesel B.V. te Amsterdam zoekt een Hij zal met assistentie van 2 medewerkers er voor moeten zorgdragen, dat de inning van on2e grote debiteurenportefeuille en de admini stratieve verwerking daarvan tijdig en correct geschiedt. Voor deze interessante baan met groeimogelijkheden is naast een middelbare schoolopleiding een Praktijkdiploma Boekhouden vereist. Tevens is. door onze vele internationale contacten, een goede kennis van de moderne talen noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Stork-Werkspoor Diesel B V.. Afdeling Personeelzaken t.a.v. de heer K. Mulder. Czaar Peterstraat 213.1018 PL Amsterdam. Voor eventuele informatie kunt u bellen 020 - 520 35 17 (de heer Spruyt). dat zijn de facetten van het werk dat de funktie kenmerkt van de die wij zoeken. Zij is van tenminste middel baar niveau (HBS, MMS of gelijkwaardig) en heeft zoveel ervaring als (direktie-) sekretaresse (waaronder steno Nederlands en steno Engels) dat zij zelfstandig vergaderingen kan verslaan, alsmede werkzaamheden van redaktionele aard kan verrichten. EJl Haar taalbeheersing is uitstekend, waardoor zij koncepten juist weet te interpreteren en zich snel kan inleven in specifieke onderwerpen. Belangstellenden nodigen wij uit telefonisch of schriftelijk kontakt op te nemen. Nederlands Instituut voor het Bank- en Effectenbedrijf Herengracht 136. 1015 BV Amsterdam. Tel. 020 - 25 34 24 Bij de afdeling Rekencentra van de Directie Automatise ring ter standplaats Maasland of 's-Gravenhage bestaan plaatsingsmogelijkheden voor (mnl./vrl.) die in het bezit zijn van het VWO (met wiskunde) diploma en/of een HBO-diploma (HTS,H10) en bij voor keur ervaring hebben op Siemens of IBM apparatuur. Voor hen die nog niet over de nodige kennis en ervaring beschikken zal voor een gericht opleidingsplan op kosten van het Ministerie gezorgd worden. Deze opleiding zal, naast praktijkstages het volgen van een groot aantal leverancierscursussen inhouden en mogelijk worden aan gevuld met een aantal NOVI-cursussen in een later stadium. Tesamen met een gericht opleidingsplan zal een loop baanplan tot ontwikkeling gebracht worden, resulterend in een ultimo te bereiken salaris van f 4391,- bruto per maand. Het aanvangssalaris is echter uiteraard afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectie procedure. Alvorens schriftelijk te solliciteren kunt u voor wat betreft de technische aspecten van de funktie kontakt opnemen met de heer C. Vijfvinkel van de Directie Automatisering (telefoon 070 - 949214). Sollicitaties worden met belangstelling tegemoet gezien door het Hoofd van het Bureau Personeelsvoorziening, Burgerpersoneel Postbus 20701, 2500 ES 's-Gravenhage.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 22