m d£3SZ '/////////////////////J ''///////////////////////y* ASSISTENTE M hoofd inspectiegebied r medewerk(st)er Werk bij een krant met overtuiging. leidinggevende funktionaris in de schoonmaakdienst clara feyoena heem hoofd linnenkamer clara feyoena heem organisator/ presentator trainings- aktiviteiten vertegenwoordigers Wferk bij een krant met overtuiging. HOLLANDO HARDHOUT B.V. BOEKHOUDER (m/vr) telefonist(e) typist(e) assistentie een (ervaren) advertentieverko(o)p(st)er Werk bij een krant met overtuiging. BOUWKUNDIG TEKENAAR CEBECO- HANDELSRAAD ZATERDAG 9 JUNI 1979 TROUW/KWARTET nederlandse christelijke radio vereniging De NCRV is een omroeporganisatie die bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. De Dienst Verenigingsactiviteiten van de NCRV te Baarn houdt zich voornamelijk bezig met ledenwerving en -binding, serviceverlening aan de leden en voert tevens het secretariaat van'de Vereniging. Deze hoofdtaken worden uitgevoerd door 12 medewerk(st)ers. verdeeld over 3 secties. Binnen de sectie Organisatie is op korte termijn plaats voor een Deze medewerker zal een belangrijke bijdrage moeten leveren aan de organisatorische en administratieve werkzaamheden verbonden aan ledenbindende activiteiten waaronder publiekswerving en begeleiding bij radio- en televisieopnamen in de studio ot in het land. Ook zal hij worden ingeschakeld bij ledenwervende activiteiten, zpals advertentie campagnes. telefoonacties e.d. Wij denken aan iemand rond 25 jaar met een opleiding op HAVO-niveau. die zowel organisatorisch als administratief van wanten weet en accuraat kan werken Daarnaast verwachten wij dat deze medewerker representatief kan optreden en zich zowel in woord als in geschrift goed kan uitdrukken in de Nederlandse taal. Het spreekt vanzelf dat kandidaten dienen te beschikken over een rijbewijs en bereid moeten zijn op onregelmatige tijden te werken Studiemogelijkheden om zich verder te bekwamen in reclame, marketing en public relations zijn aanwezig Wie belangstelling heelt voor deze functie en kan instemmen met het doel van de NCRV, kan een sollicitatiebriet tot 10 dagen na publicatie nchten aan NCRV Personeelszaken, Postbus 330,1200 AH Hilversum, met vermelding van DVA/5 Het abonncmentenbednjf van Trouw houdt zich bezig met het beheer en de uitbouw van het abonne menten- en losse-verkoopbestand. Hiertoe wordt veel vuldig contact onderhouden, zowel binnen ons bedrijf als extern naar abonnees en afnemers Binnen het abonnementenbedrijf is t.b.v. de afdelin gen INFO-LOSSE VERKOOP en PROPAGANDA te AMSTERDAM op korte termijn plaats voor een (leeftijd 18-22 jaar) De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch te woord staan van afnemers; het verzamelen en bewerken van gegevens t.b.v. diverse subafdelingen en het bijhouden van de dagelijkse mutaties in het losse verkoopbestand. Voor deze funktie denken wij aan een jonge vrouw dit goed kan typen zelfstandig kan werken -een opleiding op MAVO- of vergelijkbaar niveau heeft. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelsafdéling van Trouw Kwartet B.V.. Wibautstraat 131. Amsterdam. t.a.v. mevr. E. Thijssing. In het verpleeghuis "Clara Feyoena Heem", waarvan eind 1979 de totale capaciteit ca. 200 bedden is. vragen wij per 1 november 1979 een Hij is verantwoordelijk voor zowel de uitvoering van het dagelijks als van het periodiek schoon maakonderhoud van het verpleeghuis. Om goed te kunnen funktioneren achten wij een pple'ding op middelbaar niveau noodzakelijk. Tevens dient hij over goede kontaktuele eigen schappen te beschikken. Enige ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. De minimum leeftijd is 25 jaar. De C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten tót de direktie van het verpleeghuis. Rheezerweg 73. 7771 TD Hardenberg. -H O a -CO" VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM TE HARDENBERG In het verpleeghuis "Clare waarvan eind 1979 de totale capaciteit ca. 200 bodden is, ontstaat per 1 september 1979 de vakature van Tot haar taken behoren het dagelijks leiding geven aan haar afdeling; het zorgdragen voor het imnenpakket en de persoonsgebonden goederen, alsmede voor de wasserij Om goed te kunnen funktioneren achten wij de opleiding coupeuse of een daaraan gelijkwaardige opleiding noodzakelijkEnige ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. De minimum leeftijd is 25 jaar. De C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen is ven toepassing. Inlichtingen kunt u inwinnen bij het huidige hoofd. mej. B. Runhart, tel. 05232 - 2666, toestel 29 I Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van het verpleeghuis, Rheezerweg 73. 7771 TD Hardenberg. VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM TE HAROENBERG De Stichting Youth for Christ Nederland zoekt voor in diensttreding per 1 augustus: Tot zijn taken zal o.a. gaan behoren: in teamverband voorbereiden en presenteren van plaatselijke, regio nale en landelijke trainingsaktiviteiten, het organise ren van kongressen, het vervaardigen van studiema teriaal en het uitdenken en opzetten van nieuwe trai nings vormen. Hiervoor wordt iemand gezocht met een opleiding op HBO-niveau en een zekere mate van improvisa tietalent. Uiteraard wordt van sollicitanten verwacht, dat zij in stemmen met de doelstellingen van Youth for Christ en zich denken thuis te voelen binnen het Youth for Chrisl-werk. Zowel sollicitaties als vragen om informatie kunnen schriftelijk worden gericht aan de direktie van Youth for Christ Nederland, Hoofdstraat 260, 3970 AB youth for chrisl Oosthoek s Uitge versmaatschappij is gespecialiseerd in encyclopedieën en is onderdeel van Kluwer Groep Ency clopedie Uitgeve rijen Kluwer Groep Encyclopedie Uitgeverijen Is de producent van da Grote Oosthoek Ency clopedie, de Summa encyclopedie en de Grote Nederlandse Larouaae encyclopedie. Deze naslagwerken worden door de ver kooporganisatie van onze werkmaatschappij Oo8thoek's Uitgeversmaatschappij B.V., verkocht, voornamelijk direct aan particu lieren. Door de toenemende vraag naar onze produk- ten hebben wij op een aantal plaatsen in Neder land vacatures voor regionaal werkende Dezen bezoeken geïnteresseerden in onze en cyclopedieën en proberen deze interesse om te zetten in een verkoop. Voor de man met de juiste verkoopinstelling die er niet tegenop ziet om in de avonduren te werken is een zeer ruime verdienste mogelijk. Wij bieden een goed garantiesalaris onkostenver goeding een uitstekende provisieregeling en onkos tenvergoeding goede secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o opname in het Kluwer pensioenfonds Heeft U interesse? Bel dan onmiddellijk naar Mej. A. Sant man van Oosthoek s Uitgevers maatschappij B.V. tel. 03406-1444 Ons adres is: Strijkviertel 61. De Meern De sector abonnementenexploitatie van Trouw houdt zich bezig met het beheer en de uitbouw van het abonnementen- en losse verkoopbestand. De buitendienst <0 van deze sector is o.m. belast met het dagelijks organiseren van een adequate; bezorging bij abonnees en losse verkoop-afnemers. Ten gevolge van toenemende werkzaamheden is bij deze buitendienst op korte termijn plaats voor een voor hei gebied N.W. Nederland (Noord-Holland, Utrecht) Functie-informatie het (bege)leiden van het team van in het district werkzame inspecteurs. het ontwikkelen van plannen en initiatieven om tot realisatie van optimale bezorging in het district tc komen. het (doen) uitvoeren van aktiviteiten, gericht op behoud en uitbouw van het abonnementen- en losse verkoop bestand. Functie-eisen v Wij zoeken een functionaris met een opleiding op middelbaar nivo (leeftijd ca. 35 laar) met interesse in en gevoel voor commcrcieel-organisatorische werkzaamheden. Ervaring in een soortgelijke buitendienstfunctie is gewenst; evenals bekendheid met de (prot.)-chr. organisatiestructuur. De nieuwe medewerk(st)er dient in genoemd district woonachtig te zijn De salariëring, conform de buitendienst-c.a.o.. bedraagt, afhankelijk van leeftijd cn ervaring; 3500,- d 4000,- per maand. Een bedrijfsauto wordt ter beschikking gesteld Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelsafdeling van Trouw-Kwartet BV, Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. Mv. E. Thijssing ELKE OCHTEND OPNIEUW Een internationale houthandelsonderneming met eigen houtaankap e houtverwerkende industrieën in West Afrika, zoekt voor hoofdkantoor te Amsterdam een in het bezit van tenminste het diploma m.b.a. Leeftijd tot 35 jaar. De internationale sfeer van deze functie wordt nog verhoogd door ee of twee jaarlijkse reizen naar West Afrika om gedurende ten hoogs twee maanden de administratie aldaar te assisteren. Brieven met volledig curriculum vitae te richten aan de direktie. Hollando Hardhout B.V. Jacob Obrechtstraat 56 1071 KN Amsterdam SCHOOLVERLATERS Voelen jullie er voor om in zo'n onderneming de eerste stappen in to bedrijfsleven te zetten? - We kunnen plaatsen (leuk voor jonge mensen met een talenpakket) (was je een beetje goed in engels?) van 9-13 uur öp de verkoopafdeling (je moet wel een beetje kunnen typen en e< behoorlijk cijfer voor engels gehaald hebben) Met gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Sollicitaties schriftelijk, of telefonisch onder nummer 762422. Trouw b.v. is de uitgeefster van een landelijk ochtend blad. Ten behoeve van de advertentie-verkoop zijn een aantal afdelingen werkzaam. Voor de buitendienstwerkzaamheden t.b.v. de adver tentieverkoop in het gebied Groot Amsterdam zoeken wij op korte termijn Hij/zij zal werkzaam zijn binnen een klein verkoop team. De doelgroep bestaat voornamelijk uit midden- standsbedrijven. De juiste kandida(a)t(e) heeft een middelbare oplei ding, eventueel aangevuld met verkoop-gerichte kur- sussen. Bezit van een rijbewijs is noodzakelijk. De sekundaire arbeidsvoorwaarden omvatten o.m.: 8c/c vakantiegeld; een reiskostenvergoeding, indien men - buiten Amsterdam woont; een gratis abonnement op één van onze bladen. Inlichtingen P. op der Heijde tel. 020-929467. Sollicitaties kunt u richten aan mw. L. Witmer. Wibaut straat 131. Amsterdam, onder vermelding van LW/046. Tel. 020-926870. toestel 265. Cefc Cebeco Handelsraad is een onderneming waarin meer dan 150 Aan- en Verkoopcoöperaties voor de Land- en Tuin bouw zijn verenigd. Samen met zijn ledencoöperaties ver zorgt Cebeco-Handelsraad onder meer de levering van grond- en hulpstoffen en apparatuur aan boeren en tuin ders. Ons Ingenieurs- en Bouwbureau verzorgt, als raadgevend bureau, de integrale advisering (bouwkundig, machinaal en elektrotechnisch) van nieuwbouw- en reorganisatieprojec ten voor onze organisatie, op het gebied van de mengvoe- derfabricage, op- en overslag van grondstoffen, schonings- bedrijven, koel- en vriesinrichtingen, kantoren, winkels e.d. Bij dit bureau is de functie vakant van Zijn theoretische kennis dient minstens te liggen op M.T.S.-niveau- Tekenervaring, met name voor projecten in de utiliteitsbouw, is gewenst De gedachten gaan uit naar een inventief medewerker, in de leeftijd van ca. 25 jaar Geboden wordt een aantrekkelijke, afwisselende werkkring, die overeenkomstig leeftijd en bekwaamheid wordt gehonoreerd. Schriftelijke sollicitaties gelieve U te richten aan Cebeco-Handelsraad. Afd. Perso neelszaken. Postbus 182, 3000 AD Rotterdam. yNationale coöperatieve aan- en verkoopvereniging voor land- en tuinbouw b a. w M

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16