Uit brieven van lezers FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 6 JUNI 1979 TROUW/KWARTET P6 - RHS 14 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Hij heeft gezegd: ..Ik zal u niet begeven en ik zal u niet verlaten." (Hebr 13:5) In vol verlangen naar haar Heer en Heiland overleed onze lieve moeder en gfootmoeder Classina Schreuders-van Gent op de leeftijd van 76 jaar A. G. Schreuders H. Schreuders-van Drimmelen Baarn: I. C. Schreuders C. M. Schreuders-Klomp Leimuiden. H. J. Kanters-Schreuders B. Kanters Hilversum: C A. Schreuders C. A. E. Schreuders-Mastenbroek De Glind: J. C. van den Brink-Schre\iders W. van den Brink Ede: B. H. J. Blotenburg-Schreuders H. Blotenburg Oosterhout: M. C. Helder-Schreuders D. W. Helder Kiel-Windeweer: C. M. G. Braam-Schreuders H. Braam Ede: H. J. Schreuders W. Schreuders-Steijger en kleinkinderen Bennekom, 4 juni 1979 Correspondentie-adres: Loevestein 20. Ede De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Edeseweg 48 te Bennekom; bezoek aldaar en gelegenheid de familie te condoleren donderdag 7 juni a s. van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 8 juni a.s. om 13.30 uur in „de Brink" (naast de Gereformeerde Kerk) te Bennekom. De begra fenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Oude Algemene Begraafplaats te Bennekom. De gedachtenis des rechtvaardigen zal tot zegening zijn. Spreuken 10 7 a In de goede ouderdom van 79 jaar, geborgen in zijn Heer en Heiland, is overleden onze gelief de en zorgzame man. vader en grootvader Hendrik de Jong Alblasserdam: K. A. de Jong-Zuurmond Paramaribo- R de Jong C. de Jong-Stam Zuid-Beijerland: H. C. Schout-de Jong A. Schout Stroud (Canada): J M. de Jong H. de Jong-Voogd Amsterdam: H. de Jong E. D. de Jong-Woldring Alblasserdam: A. de Jong L. C. de Jong-de Borst Vianen K. A. de Visser-de Jong P. de Visser en kleinkinderen 2 juni 1979 Cortgene 43 2951 EB Alblasserdam. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 6 juni a.s. om 14.00 uur op de algemene begraaf- Rlaats te Alblasserdam. a afloop is er gelegenheid tot condoleantie in de aula. Eén dag vóór Pinksteren werd uit zijn familie kring weggenomen de heer H. de Jong Oud-voorzitter van onze schoolbesturen Met dankbaarheid gedenken wij het vele dat hij met liefde en toewijding voor onze christe lijke scholen voor kleuter-, basis- en voortgezet onderwijs heeft gedaan. Ver. voor Chr. Nationaal Schoolonderwijs R. Gort - voorzitter P. van Hofwegen - secretaris Ver. Bond van Chr scholen E Ouweneel - voorzitter J. de Jager - secretaris Alblasserdam. 5 juni 1979 Heden is pa in zijn slaap van ons weggeroepen Pieter Klaas Quatfass op de leeftijd van 69 jaar Dora Peter Theo Juke Loes Kleine Peter 1097 AA Amsterdam. 4 juni 1979 Ringdijk 3 Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donder dagavond van 7.30-8.30 uur in het gebouw van d«* Protestantse Coöperatieve Begrafenisver eniging PCB u-a. Vondelstraat 101 De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 8 juni .om 13 00 uur op de Nieuwe Ooster begraaf- plaats aan de Kruislaan te Amsterdam Vertrek van Ringdijk 3 ongeveer 12 30 uur Op dc avond van de le Pinksterdag ging onver wacht van ons heen onze lieve en onvergetelij ke moeder en oma Adriana van der Gugten sinds 20 maart 1945 weduwe van Cornelis Verduijn op de leeftijd van 74 jaar. O ze roost is dat zij nu vrij van aardse zorgen is. „Wie tn de schuilplaats des Allerhoog- sten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almuchligen. Ik zeg tot de Here: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God op wie ik vertrouw Psalm 91 1 en 2 Ede. Kees en Bep Arrianne. Kees en Renee Ede Hans en Marian Sven en Tamara Reqkum: Gerrie-An en Rolf Cynthia en Chas Ede: Benno en Aly Benno en Allard Ede, 3 juni 1979 Corresp.-adres: J. T. Tooroplaan I 6717 KM Ede Gelegenheid tot condoleren op donderdag 7 juni van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van het streekziekenhuis, Boerhavelaan te Bennekom. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 8 juni om 13.30 uur in de Geref. Noorderkerk aan de Amsterdamseweg te Ede, waarna om plm. 14.30 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Ede. Vertrek vanaf de kerk om 14 uur. Psalm 911 en 2 (onber.) Op het feest van Pinksteren nam dé Here uit ons midden weg onze lieve zuster, schoonzus ter en tante Adriana van dGugten sinds 1945 wed e van C. Verdu wonende te Ede. Familie Va^ dt Gugten Rijnsburg, 4 juni 1979 Ons bereikte de droeve tijding dat op 3 juni 1979 op 46-jarige leeftijd door een. noodlottig gebeuren is overleden, onze medewerker Gerard van Arum De heer Van Arum trad op 1 augustus 1971 in dienst van onze raffinaderij in de onderhouds- afdeling. Wij verliezen in hem een toegewijde medewer ker en een gewaardeerde collega. Moge zijn echtgenote, zijn kinderen en overige familieleden in deze moeilijke dagen steun vinden in ons aller deelneming. Esso Nederland B.V. Heden is plotseling naar Huis gegaan onze geliefde zorgzame vader, groot- en overgroot vader Adrianus Jan Plaisier weduwnaar van Marie de Haan „In het Huis mijns Vaders zijn vele woningen" Johannes 14 2 Rotterdam: P. Plaisier A. Plaisier-van- der Graaff Hekelingen: C. Plaisier Edmonton (Canada): A. J. Plaisier R. M. Plaisier-Renitz Rotterdam: M. Goossen-Plaisier M. C. Goossen Maassluis: T. van den Burger-Plaisier D. van den Burger klein-en achterkleinkinderen Rotterdam 4 juni 1979 Benedenstraat 85 Correspondentieadres: P. Plaisier Benedenstraat 9 3077 BA Rotterdam Geen bezoek aan huis Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 7 juni op de Ned. Herv. Begraafplaats te Rotter dam/I Jssel monde i 15.30 uur. Vertrek van het woonhuis 15.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Heden is overleden in de volle zekerheid van Jezus als Heiland mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Jan van 't Klaphek echtgenoot van Maria van Bielert op de leeftijd van 76 jaar. Romeinen 8:38 en 39 M. van 't Klaphek-van Bielert Fam. van 't Klaphek Fam. van Bielert Nijkerk. 4 juni 1979 Deuverdenseweg 8 Gelegenheid tot condoleren donderdag 7 juni a.s. 's avonds van 20 00-21 00 uur in het Uit vaartcentrum, Frieswijkstraat 56, gelegen ach ter de Algemene Begraafplaats te Nijkerk De teraardebestelling zal D V plaatsvinden vrijdag 8 juni a.s. op de Algemene Begraaf plaats te Nijkerk om 14.00 uur Hieraan vooraf gaande wordt een rouwdienst gehouden m het Uitvaartcentrum Aanvang van deze dienst 13.15 uur Beschamend Op het eerste gezicht lijkt het heel wat. 38.000 nieuwe leden als eerste oogst van de landelijke ledenwerfac tie van het Nederlands bijbelgenoot schap. Wie zich echter realiseert, dat daarvoor niet minder dan 500.000 be zoeken werden afgelegd bij mensen voor wie de bijbel hoogstwaarschijn lijk wat je noemt dierbaar is. vindt dit resultaat uitermate bedroevend. Blijkbaar vinden honderdduizenden bijbelbezitters het niet meer noodza kelijk, dat er ook nu bijbels worden gedrukt en verspreid zowel hier en tot het uiterste der aarde. Het is bescha mend, dat van de 500.000 mensen er 462.000 het NBG eenvoudig op de stoep laten staan. De deur hebben dichtgegooid voor het werk. dat op verzoek van praktisch alle kerken en geloofsgemeenschappen al 165 jaar wordt verricht. Dit grote aantal zou er goed aan doen hun bijbel eens open te slaan bij Lucas 13 de verzen 6- 9. Dit gedeelte te lezen, overdenken ende consequentie eruit te trekken. Rotterdam A. Apon J, v. d. Borden M. Hagendoorn Arafats logica Arafat, in 1953 door Irak gepromo veerd tot Palestijns leider, (waar schijnlijk van Egyptische origine), wil stappen tegen Nederland wegens steun aan „agressie tegen de Palestij- nen" (Trouw 31 mei) waarbij agressie in dit verband betekent: het bestaan van de staat Israël. Dat is in zijn logica bezet Palestijns gebied. Hoe de PLO het recht van alle staten in het Midden-Oosten op veilige en erkende grenzen als „basis voor een oplossing" aanvaardt, en tegelijk streeft naar een onafhankelijke Pa lestijnse staat in elk deel van „ons vaderland" (inclusief Israël) dat „be vrijd" wordt, is een vreemde logica. Arafat klaagt over het gemis aan Ara bische steun voor zijn zaak, omdat men uit is op eigenbelang en niet bereid offers te brengen. Tegelijk zou hij het logisch vinden als Nederland besefte dat het Nederlandse economi sche belang bij de Arabieren ligt en niet bij Israël. Nu Nederland blijk baar niet helemaal uit is op eigenbe lang en zich enige offers getroost om het bestaan van Israël niet discutabel te stellen, in overeenstemming met het Handvest van de Verenigde Na ties en menselijke principes, noemt hij dat agressie tegen de Palestijnen, die bestraft dient te worden. Waar blijft de logica? Vlissingen Y. v. d. Schoot Totaalweigeraars Naar aanleiding van uw verslag (Trouw 25 mei) van onze overplaat sing uit de militaire strafgevangenis in Nieuwersluis naar drie verschillen de huizen van bewaring graag het volgende: Vanaf november 1978 zat Willem Bosma in Nieuwersluis gevan gen. In maart van dit jaar hadden Willem de Haan en ik middels een reeks acties aangekondigd dat wij, net als hij. zouden totaalweigeren dienstweigeren zonder beroep op dë wet gewetensbezwaren en vervangen de dienst te doen). Wij vinden name lijk dat niet wij, maar het militairis me ter discussie dient te staan. Na onze arrestatie, maar nog vóór wij naar Nieuwersluis werden gebracht was er al een ibrief van de directeur van de militaire gevangenis onder weg, richting Ministerie van Justitie. Daarin verzocht hij om overplaatsing van dienstweigeraars uit Nieuwer sluis. Uiteindelijk hebben staatsse cretaris Haars en de loco-secretaris generaal van Justitie tot overplaat sing en verspreiding van ons beslo ten. De officiële argumenten luidden: a. wij horen niet in Nieuwersluis thuis, want wij voelen ons geen mili- Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor korte reacties op in deze krant gelezen berichten, artikelen en commentaren, en niet voor open brieven, gedichten, oproepen of reacties op advertenties (deze laatste dienen tot de directie gericht te worden). De redactie behoudt zich het recht van bekorting voor. Hierover of over het niet plaatsen (meestal door ruimtegebrek) kunnen wij helaas niet corresponde ren. Brieven adresseren aan Secretaris hoofdredactie Trouw, Postbus 859,1000 AW Amsterdam. Bij publikatie worden naam en woonplaats van de schrijver vermeld. tairen; b de militaire gevangenis is niet op dienstweigeraars berekend. Door onze aanwezigheid zouden wij de krijgstucht onder de andere ge vangenen frustreren. Enkele ambte naren bij Justitie hebben echter al te kennen gegeven wat het echte argu ment voor de maatregel was: wij vor men een politiek lastige groep en dus dienen we te worden tegengewerkt. De militaire leiding werkt naar eigen willekeur met verschillende maatsta ven: Enerzijds beschouwt men ons als militairen en veroordeelt men dienstweigeraars dienovereenkom stig. Anderzijds schuift men de ver antwoordelijkheid ten aanzien van onze gevangenschap van zich af. Als of we in een huis van bewaring wél thuishoren! Arnhem Theo Wolswijk Huis van Bewaring Dienstweigeraar Speelgoed Het energieplan van fractieleider Den Uyl ziet er ambitieus uit. Ik vraag me af, of het wel realistisch is, om er vanuit te gaan dat er in tien jaar dertig procent op energie bespaard kan worden. Al gebeurt dat dan met behulp van „voorschriften". De zelf verzekerde wijze waarop Den Uyl in de loop der jaren is omgegaan met de Nederlandse energie-problemen, doet denken aan de bezigheid van een kind dat een reusachtige bouwdoos tot speelgoed heeft. Als het ene bouw sel niet bevalt, dan de hele boel maar eens uit elkaar en een nieuwe con structie proberen. Ik kan bij voor beeld maar moeilijk vergeten hoe Den Uyl indertijd als minister van economische zaken de Limburgse mijnen liet sluiten. Nog moeilijker kan ik vergeten hoe hij later zelf toegaf dat dit een voorbarige beslis sing geweest is. Voor mij mist Den Uyl, met alle respect die ik voor hem heb, de geloofwaardigheid om met welk energieplan dan ook voor de dag te komen, laat staan uit te voeren. Zelfs president Carter neemt voor zoiets een deskundige. Welke garan tie kan Den Uyl ons geven dat hij niet over tien of vijftien jaar op deze plan nen moet terugkomen, omdat ze voorbarig waren? Sliedrecht J. H. Bade Treiteren Wanneer Piet den Heijer (Trouw 31 mei) onze tegendemonstratie in Soes- terberg van 19 mei in de vorm van de leuze „NAVO verzekert Uw vrijheid ook met kernwapens/OSL" treiteren noemt, dan willen wij wel opmerken dat een belangrijk deel van ons volk er schoon genoeg van begint te krij gen voortdurend door het demonstra- tie-gedram van bepaalde groepen „getreiterd" te worden. Erger nog, de tolerantie bij de IKV-demonstranten in Soesterberg werd spoedig vernie tigd toen het andere geluid zichtbaar werd. Zij, die zich niet tegen de NAVO keren, dreigen in elkaar gesla gen of met kapotte flessen te worden aangevallen, zoals in Soesterberg met onze tegenactie gebeurde. Het zoge naamde pacifistische gedoe ontaardt dan al heel spoedig in agressiviteit. Wij behouden ons het recht voor in volle vrijheid waarvoor een deel van onze leden zich in de donkere jaren heeft ingezet te blijven getui gen, dat er ook een andere mening bestaat en wij geven het terrein niet prijs aan krachten, die kennelijk me nen het alleenvertoningsrecht van demonstraties te hebben. Zolang de Russen hun offensieve kernbewape ning tegen ons uitbreiden, pleiten wij voor een defensieve kernbewapening van de NAVO. Geen IKVer, PSP'er of CPN'er, die ons daar van afbrengt. Berkei en Rodenrijs P. J. G. A. Ego Beijers Naudé Terecht vroeg Ds. Buskes: „Laten wij in Gods naam Beijers Naudé niet vergeten". Als Ds. Buskes nu ook het adres had verstrekt zouden wij zeker velen door een kaart of door een brief te sturen, Beijers Naudé daardoor een stimulans geven in zijn moeilijke weg. Zou „Trouw" ons dat adres kun nen geven? Amsterdam A. van den Bos (Naschrift redactie. Het adres is: Dr. C. F. Beijers Naudé, Hoylakeweg 26, Greenside, Johannesburg 2193 Zuid- Afrika) Foudraine (2) De vriendelijke, gedogende beschou wing van Kees de Leeuw over Fou- draine's nieuwe boek „Oorspronke lijk gezicht" doet mij geen recht aan vooral het tweede deel, waarin o.m de gedachten van Baghwan Shree Rajneesh worden weergegeven. Ik be treur dat. Foudraine's verhaal staat niet op zich. Werkelijk tallozen hou den zich bezig met theorieën en oefe ningen inzake bewustzijn .en verlich ting. Grote groepen mensen zoeken geestelijke verrijking in een samen gaan van oosterse en westerse ver- lichtings „technieken" en meditatie en blijven vervolgens doorzoeken en doorwerken met grotere energie en grotere concentratie. Er is veel kaf, maar ook veel koren. Je kunt er op inhakken. Je kunt ook trachten el kaar te gidsen, zoals bijvoorbeeld Han Fortmann en Harvey Cox heb ben gedaan en vele anderen doen. In de stellige verwachting dat er iets goed uit kan komen. Ik ben een van degenen die dat verwachten. Een re den voor die verwachting is dat er grote kritiek van deze denkwijze uit gaat op het waarde hechten aan din gen buiten jezelf. Vereenzelviging met de rollen die men te spelen heeft of met de dingen die men bezit ver vreemdt mensen van zichzelf. Merk waardigerwijze verwijt Rajneesh christenen en boeddisten niet dat ze te religieus zijn, maar dat ze het ei genlijk niet zien. Boedda en Jezus riepen op tot het beleven van verbon denheid met de schepping, met het lichaam, met elkaar en vooral met de oorsprong van ons bestaan, die sinds mensenheugenis God genoemd wordt. Ze riepen daartoe werkelijk op, in de zin van te menen dat men sen dat kunnen. Maar telkens weer vluchtten die mensen in uiterlijkhe den, dingen, functies, rollen, om te ontkomen aan die beleving, die zeer diep insnijdt, die uitstroomt naar an deren in plaats van eigen erf te verde digen, die even pijnlijk als heerlijk is. Ze ontvluchten het bewustzijn. Ze slapen eigenlijk. Jezus is niet alleei lichamelijk gedood, ook geestelijk Men ging hem ver weg plaatsen als louter een te adoreren volmaakt god delijke, vergeleken waarmee wij vol maakt zondig en slecht zijn. Iemand die ons alleen kan redden van buiten af. Zelfs het zenden van zijn Geest is iets wat buiten op onze zondigheid en nietsheid komt. Daarmee ontken je dat Jezus het meende toen hij opriep te worden wat hij zelf was, met zijn Vader om te gaan zoals hij zelf deed. Een diepgaande positieve kritiek waar je heel veel mee kunt doen als je wilt. De kracht van het goddelijke gericht op het tot levenwekken van de kern van iemands zelf-zijn, hen los te maken van de uiterlijkhedei die hem telkens weer in conflict bren gen met zichzelf en de buitenwereld Dat zelf-zijn is goed, want uit het goddelijke voortgekomen. Een moei lijke, maar waarlijk blijde bood schap. Kees de Leeuwe schrijft nu slechts; „wat zijn (Foudraine's) „nieuwe" le ven, betreft is het voorlopig afwach ten geblazen, maar we houden u op de hoogte.Dat klinkt mij toch wat al te gemakkelijk. Zeist Dolf Coppcs DC 10 Met zekere verbazing lees ik allerlei artikelen over de bevestiging van mo toren aan de DC 10-vliegtuigen. Men krijgt de indruk dat men sinds het ongeluk in Amerika, er nu pas achter is gekomen. Maar bij de KLM wist men reeds in januari 1978 van dit euvel. Die maand was ik passagier van Amsterdam naar Jakarta. Na het opstijgen vanuit Singapore, klonken er in de staart van het vliegtuig twee ontstellend zware knallen, toen het vliegtuig tien km hoog was. Na een grote silte zei toen een van de stewar dessen „dat hebben we nog nooit meegemaakt". Tien minuten later weer zo'n knal. Na verloop van circa tien minuten kwam de-hoofdsteward naar het staartstuk om één en ander te controleren. Hij kon van binnen uit echter niets vaststellenja toet wel, want op zijn wandeling terug werd hem door mij gevraagd, wat er aan de hand was. Zijn antwoord was: „O, niets bijzonders, alleen de achter- motor staat een beetje los op hef toestel". En toen. ter geruststelling: „Maar we wisten het al voor we opste gen". Verbaasd vraagt men zich dan nu af waarom er in die maand al geer onderzoek heeft plaatsgevonden. Hel lijkt me, dat men toch ook een log boek aan boord zal hebben waarin zulke ervaringen worden opgeschre ven en bekend gemaakt. Bunnik D. Zwitser Verziekte democratie Als je het commentaar „Korten en aftobben" (Trouw, 29 mei) leest vraag je je toch af: waar gaan we heen? Het is volmaakt dol dat de vakbondsman Van der Meulen naar het Binnenhof stapt om aan de parle mentsleden te vertellen hoe zij zich moeten opstellen ten aanzien van be paalde onderdelen van Bestek 81. Dat is een belediging voor de kiezers die dit parlement langs democrati sche weg hebben gekozen. Het wordt hoog tijd dat allerlei belangengroe pen van het Binnenhof worden ge weerd. Al hun gedram kan de besluit vaardigheid van regering en parle ment alleen maar ongunstig beïn vloeden. Het heeft mij extra onaange naam getroffen dat Trouw in het bo venaangehaald commentaar „alle be grip" heeft voor de poging van de vakbondsman Van der Meulen om de parlementariërs naar zijn pijpen te laten dansen. Wordt het nu niet de hoogste tijd dat de dienst op het Binnenhof wordt uitgemaakt door re gering en parlement? Gouda dr P. van den Berg Vervolg op pagina 9 Ps. 56 5 (O.B.) Na een kortstondige ziekte is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve zuster, schoon zuster en tante Sophia Johanna van Muijen op de leeftijd van 53 jaar. Rijnsburg: M. van Muijen Rijnsburg: W. van Muijen E. M. van Muijen-Hannüschke Aalten: M. van Muijen-Leeuw Canada: C. van Muijen M. van Muijen-Bos Eemnes: J. M. van Muijen-Star Rijnsburg: N. van Muijen Oegstgeest: J M. Wolters-van Muijen L. Wolters Rijnsburg: M. J. van Dijk-van Muijen C. J. van Dijk neven en nichten Bussum. 5 juni 1979 Anne Franklaan 237 Corr.adTes: Smidtstraat 20, 2231 EM Rijns- burg. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren van de familie op donderdag 7 juni a.s. van 20 tot 21 uur op het correspondentieadres Smidtstraat 20 te Rijns burg. De rouwdienst zal DV gehouden worden zaterdag 9 juni om 11 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hil- versumseweg te Bussum. waarna aansluitend tegen 11.30 uur de teraardebestelling aldaar zal plaatshebben. Vol geloofsvertrouwen op haar Heer en Hei land is heengegaan mijn vriendin Fia van Muijen op de leeftijd van 53 jaar Thans juicht zij voor Gods troon. Haar vriendin Trienke van der Bij Bussum. 5 juni 1979 De raad van de gereformeerde kerk van Over- veen nam met ontroering kennis van het over lijden van ouderling mevrouw S. Oderkerk De boodschap van haar Heer en Heiland bracht zij steeds met liefde en in grote ge trouwheid bij de aan haar pastorale zorgen toevertrouwde oudere broeders en zusters van de gemeente. Namens de kerkeraad: J. Koudstaal, praeses A. Boerman, scriba Haarlem, 1 juni 1979 „Jezus, Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart" In de nacht van de eerste op de tweede Pink sterdag is in volle vrede in Jezus ontslapen, voor ons allen geheel onverwacht, onze zo geliefde schoonzuster, tante en vriendin Wilhelmina Frederika Louisa (Mien) Oosten-de Mos weduwe van Ir. Willem Hermanus Oosten in de ouderdom van bijna 89 jaar Oosterbeek. H. A. M. Oosten Maassluis: B. van der Zwan en verdere familie Scheveningen. 4 juni 1979 Flat „Beaulieu", Scheveningseweg 86 D Correspondentie-adres: A. Ros, Herenweg 14, Wassenaar. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren woensdag- en don derdagavond van 7-8 uur in »'t 5tatenhuys", Statenlaan 78. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdagmiddag 8 juni om 1.45 uur in de „Bethelkerk". Jurriaan Kokstraat 173. Na een korte samenkomst in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan om 3 uur zal de bijzetting in het familiegraf plaats hebben. „De Heer is mijn Herder" Psalm 23. Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich geroepen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, groot moeder en overgrootmoeder Hendrika van Vliet-Stam in de leeftijd van 84 jaar. De Hoef (Utrecht), A. van Vliet Waarder, L. de Bruyn-van Vliet K. de Bruyn De Hoef (Utrecht), H. van Vliet Nunspeet, G. van Leeuwen-van Vliet J. van Leeuwen Amstelveen, H. Braam-van Vliet B. Braam Oost Souburg, C. Goedhart-van Vliet A. Goedhart kleinkinderen en achterkleinkinderen De Hoef (Utrecht), 3 juni 1979 Kade 33 Geen bloemen De overledene is overgebracht naar het Uit vaartcentrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstelveen-Zuid. Zowel aan huis als aan het Uitvaartcentrum Bouwens geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 7 juni te 12 uur in de Gereformeerde Kruiskerk, Piet Heinlaan 3, Amstelhoek, waar na de begrafenis te 13 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Noorddam merweg te Uithoorn. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Op le Pinksterdag werd door de Heere uit onze familiekring weggenomen onze lieve schoon zuster J. C. v.d. Maas-Hoek Uit aller naam: Familie v.d. Maas

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14