FAMILIEBERICHTEN 5DAG 5 JUNI 1979 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Opgenomen in heer- lij kheid mijn lieve zuster en onze zorgza me tante Wilhelmina Frederic* Louise Oosten geboren te Mos. Uit aller naam H. A. M. Oosten Valkenburcht Flat B 35 Oosterbeek Heden heeft de Here tot zich genomen, onze zwager Johannes de Koning echtgenoot van Y. Huisman De Here sterke onze zuster en haar kin deren. Velp. 1 juni 1979 Utrecht: Fam. Huisman Harderwijk: Fam. van Aalst Bodegraven: Fam. Huisman Stil maar. wacht maar alles wordt nieuw de hemel en de aarde Onze lieve Karolien is gestorven bijna 10 jaar oud. Allemaal zullen we haar ontzettend missen. Geldrop. 2 juni 1979 Hertogenlaan 58 Tet en Max Collet Steven Roeland Wij zullen afscheid van haar nemen don derdag 7 juni om 2 uur in 't Kruispunt te Geldrop, waarna be grafenis op de Her vormde Begraaf plaats. Nuenenseweg te Geldrop. De gedachtenis des rechtvaardigen zal tot zegening zijn. Spreuken 10 7 a In de goede ouderdom van 79 jaar, geborgen in zijn Heer en Heiland, is overleden onze gelief de en zorgzame man. vader en grootvader Hendrik de Jong Alblasserdam: K. A. de Jong-Zuurmond Paramaribo: R. de Jong C. de Jong-Stam Zuid-Beijerland: H. C. Schout-de Jong A. Schout Stroud (Canada): J. M. de Jong H. de Jong-Voogd Amsterdam: H. de Jong E. D. de Jong-Woldring Alblasserdam: A. de Jong L. C. de Jong-de Borst Vianen: K. A. de Visser-de Jong P. de Visser en kleinkinderen 2 juni 1979 Cortgene 43 2951 EB Alblasserdam. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 6 juni a.s. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Alblasserdam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleantie in de aula. Eén dag vóór Pinksteren werd uit zijn familie kring weggenomen de heer H. de Jong Oud-voorzitter van onze schoolbesturen Met dankbaarheid gedenken wij het vele dat hij met liefde en toewijding voor onze christe lijke scholen voor kleuter-, basis- en voortgezet onderwijs heeft gedaan. Ver. voor Chr. Nationaal Schoolonderwijs R. Gort - voorzitter P. van Hofwegen - secretaris Ver. Bond van Chr. scholen E. Ouweneel - voorzitter J. de Jager - secretaris Alblasserdam. 5 juni 1979 Op Eerste Pinksterdag heeft de Heer uit haar bjden verlost onze lieve moeder en oma Jacomina Cornells van der Maas-Hoek weduwe van Willem van der Maas in de ouderdom van 82 jaar. Psalm 42 3 (berijmd) Zierikzee: E. P Tuitman-van der Maas T. Tuitman P. C. van der Heide-van der Maas S. J. van der Heide Neuötting/lnn (West-Duitsland): A. I. P. Voggenreiter- van der Maas J. Voggenreiter Eindhoven: C. J de Jager-van der Maas P. C. L. de Jager West Souburg: C. van der Maas A. van der Maas-van den Doel Voorthuizen Z. J. C. van den Doel- van der Maas H. G van den Doel en kleinkinderen Sommelsdijk. 3 juni 1979 Verpleegtehuis „de Samaritaan" Correspondentie-adres: Kaersemakerstraat 7 4301 KP Zierikzee De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 7 juni a.s om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Zierikzee, voorafgegaan door een rouwdienst in de Geref. Kerk te Zierikzee. Sint Domusstraat 35. aanvang 10 30 uur Gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Geref. Kerk na afloop van de begrafenis. Op Eerste Pinksterdag werd, na een moedig gedragen lijden, uit onze familiekring wegge nomen de lieve vriend van onze dochter, zus ter. schoonzuster en tante Harold Ferdinand Cotino Al op bijna 45-jarige leeftijd hebben wij af scheid van hem moeten nemen. Hij laat in onze familie een grote leegte achter. Reeuwijk: J de Ruiter M. M. de Ruiter-Treurniet Marijke Amsterdam: Piet de Ruiter Leusden: Hans de Ruiter Sietske de Ruiter-Penninga Noortje en Marijn Hoogland: Joke de Ruiter Willem Chr. Nijeboer Nanda Amsterdam: Margreet de Ruiter Heiko Opheikens Berkel en Rodenrijs: Michiel de Ruiter Carolien Makovitz Amsterdam. 3 juni 1979. Na een langdurig lijden heeft eindelijk rust gevonden mijn lieve vriend Harold Ferdinand Cotino Wij hadden gehoopt nog een aantal fijne jaren met elkaar te mogen hebben, maar wij hebben eerder afscheid moeten nemen. Els de Ruiter Amsterdam. 3 juni 1979 le Jacob van Campenstraat 58 hs. Hij heeft gezegd: „Ik zal u niet begeven en ik zal u niet verlaten." (Hebr. 13:5) In vol verlangen naar haar Heer en Heiland overleed onze lieve moeder en grootmoeder Classina Schreuders-van Gent op de leeftijd van 76 jaar Ede: A. G. Schreuders H. Schreuders-van Drimmelen I. C. Schreuders C. M. Schreuders-Klomp Leimuiden: H. J. Canters-Schreuders B. Canters Hilversum: C. A. Schreuders C. A. E. Schreuders-Mastenbroek De Glind: J. C. van den Brink-Schreuders W. van den Brink Ede: B. H. J. Blotenburg-Schreuders H. Bloten burg Oosterhout: M. C. Helder-Schreuders D. W. Helder Kiel-W i nde weer: C. M. G. Braam-Schreuders H. Braam Ede: H. J. Schreuders W. Schreuders-Steijger en kleinkinderen Bennekom. 4 juni 1979 Correspondentie-adres: Loevestein 20, Ede De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Edeseweg 48 te Bennekom; bezoek aldaar en gelegenheid de familie te condoleren donderdag 7 juni a.s. van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 8 juni a.s. om 13.30 uur in „de Brink" (naast de Gereformeerde Kerk) te Bennekom. De begra fenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Oude Algemene Begraafplaats te Bennekom. Onze zuster en schoonzuster Classiena Schreuders-van Gent mocht na een zeer moeilijke levensavond Thuis komen. Baarn A. van Gent A. van Gent-Smith Emm el oord: J. van der Veen-van Gent W. van der Veen Amsterdam: D. de Jongh Bennekom, 4 juni 1979 Gezang 266 (Liedboek) Diep verslagen geven wij u kennis dat na een ongeval afgelopen donderdag, de Heer heden tot Zich heeft genomen onze lieve Jaap op de leeftijd van 11 jaar. s-H ert o ge n bosch J. C. Schoneveld G. M. Schoneveld-Bannink Marja en Wim Margreet 't Harde: M. C. Schoneveld-Corts 's-Hertogenbosch, 2 juni 1979. Vierde Hambaken 49. Jaap is opgebaard in de rouwkapel van het Carolus Ziekenhuis te s-Hertogenbosch. Be zoek aan de rouwkapel van 14.30-15.30 en van 18.00-19.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Hervormde Kerk aan de Kerkstraat te "s-Her togenbosch op donderdag 7 juni a.s. om 13.30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de begraafplaats Groenendaal te 's- Hertogenbosch. Samenkomst aan de kerk om 13.25 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Hotel Centraal. Burg. Loeffplein 98 te 's-Hertogenbosch. Zie hier de kind'ren tot U komen Gij zelf hebt hen genodigd. Heer Uw roepstem werd door ons vernomen: Wij leggen ze in uio armen neer. Gezang 336:1 Nog diep bedroefd om het verlies van onze lieve Diana delen wij u mede dat God in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nu ook tot Zich nam ons innig geliefd dochtertje en zusje, kleindochtertje en nichtje Louise op de leeftijd van 10 jaar Anton van Leerdam Loes van Leerdam- van den Bogert Jan Familie van Leerdam Familie van den Bogert Naaldwijk, 1 juni 1979 Kleine Woerdlaan 79 Correspondentie-adres: Noorduynkade 38 Honselersdijk Wegens familieomstandigheden geen bezoek aan huis De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 6 juni om 13.30 uur in de „Ontmoetings- kerk" Anjerlaan 47 te Naaldwijk, waarna de bijzetting in het familiegraf bij haar zusje zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Naaldwijk, omstreeks 14.15 uur. GELEGENHEID TOT CONDOLEREN NA DE BEGRAFENIS IN DE ZAAL VAN DE „ONTMOETINGSKERK" Heer van uw kerk. Gij hebt het woord genomen en zegt ons: laat de kind'ren tot Mij komen. want hunner is het Koninkrijk. Met diepe verslagenheid hebben wij wederom kennis genomen dat 5 dagen na haar zusje Diana van ons heenging, ons leerlingetje Louise van Leerdam in de leeftijd van 10 jaar. Wij bidden haar ouders en de verdere familie de kracht toe om dit grote verlies te dragen. Naaldwijk, 1 juni 1979. Leerlingen, medewerkers (sters) en schoolcommissie van de Kon. Emmakleuterschool en de Lagere School „De Ouverture". Het bestuur van de Chr. Nat. schoolvereniging te Naaldwijk. Na de nacht van strijd en zorgen aanschouwen zij de eeuw'ge morgen ontwaken tot onsterflijkheid van moeiten rusten zij, hun lijden is voorbij. Na een ernstige ziekte nam God tot Zich onze lieve zuster en tante Alida Hilda Ritzema op de leeftijd van 58 jaar. Huisterheide „Sterrenberg", 1 juni 1979 Middelstum: G. Stol-Ritzema K. Stol Roodeschool: A. G. Oosterhuis-Ritzema W. T. Oosterhuis Sauwerd: H. P. Ritzema H. T. Ritzema-Wiersema Loppersum: G. W. Ritzema C. Ritzema-Pot Westernieland: J. Ritzema E. K. Ritzema-Hazenberg neven en nichten De rouwdienst wordt D.V. gehouden op woens dag 6 juni a.s. in de Gereformeerde Kerk te Pieterburen om 14.30 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden te Westernieland. Correspondentie-adres: Hooilandseweg 89 a, Roodeschool. De Here nam op Zijn tijd tot Zich in Zijn eeuwig Vaderhuis, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Eke Tolk in de gezegende ouderdom van 90 jaar sedert 7 januari 1979 weduwe van Hindrik Drewel Psalm 89 1 Hoogezand. 2 juni 1979 Gabriël Metsustraat 34 Groningen: J. Hulzebos-Drewel J. Hulzebos Hoogezand: H. Dijkhuis-Drewel W. Dijkhuis Scheemda: F. J. Drewel E. T. Drewel-de Kok Leeuwarden: F. Harmsma-Drewel P. Harmsma Creil: J. Drewel T. Drewel-Meerman Midwolda: J. Drevel-Drewel G. Drevel Winsum: P. Schudde T. Schudde-Michielsen Midwolda: E. H. Elderman-Drewel H. Elderman klein en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Gabriël Metsustraat 34 Hoogezand De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 6 juni 1979 op de algemene begraafplaats te Midwolda. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden om 13.30 uur in de Geref. Kerk te Midwolda Zij die de dienst wensen bij te wonen worden om 13.15 uur in de Kerk verwacht Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren. „Ten dage dat ik vrees, vertrouw ik op U" Psalm 56:4 Na een moedig gedragen smartelijk lijden is in vast vertrouwen op haar Heer en Heiland ontslapen, onze onvergetelijke moeder en oma. zuster, schoonzuster en tante Petronella Schaap-iVieuwstraten weduwe van Cornelis Schaap op de leeftijd van 68 jaar. Rotterdam: W. Schaap W. Schaap-van Strien Numansdorp: J. Schaap A. J. S. Schaap-Teschmacher Krimpen aan de Lek: C. N. Schaap E. Schaap-de Hoop Gouda: J. Schaap A. Schaap-Brand Kleinkinderen en verdere familie Rotterdam, 1 juni 1979 Bas Jungeriusstraat 34b Corr.adres: Fam. W. Schaap. Pleinweg 23c, 3081 JC Rotterdam Geen bloemen Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer aan de Maasdamstraat 4 (bij Mijnsherenplein) dinsdag van 19.30-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag a.s. op de Zuiderbegraafplaats aan de Slinge 50. Vertrek vanaf de rouwkamer om 12.30 uur. Aankomst aan de begraafplaats circa 12.50 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapel. Gezang 163 (oude bundel) Nog onverwachts nam God tot Zich mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, doch ter, zuster, schoonzuster en tante Margje Maaike Baars-Verdugt op de leeftijd van 51 jaar Vreeswijk: M. Baars Paul en Jeanet Kees Bloemendaal: J. C. Verdugt-Spruytenburg en verdere familie Vreeswijk, 1 juni 1979 Prins Hendriklaan 3 Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren dinsdag van 19.00-20.00 uur in het kerkelijk centrum „De Rank", Nijemonde 2, Vreeswijk Geen bezoek aan huis Woensdag 6 juni zal om 13.30 uur een rouw dienst worden gehouden in het kerkelijk cen trum „De Rank", waarna om 14.30 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de Ned. Herv. Begraafplaats. In stellige verwachting dat sterven slechts be tekend een doorgang tot het eeuwig leven, is in vast vertrouwen op haar Heiland Jezus Chris tus, voor ons nog vrij onverwacht na een ernstige ziekte van enige maanden, heenge gaan onze innig geliefde dochter en zuster Sara Oderkerk op de leeftijd van 56 jaar. Wij zullen haar hier missen, maar wij weten: Jezus Christus gaat vooraan in Zijn koningsheerschappij; die de dood is doorgegaan maakt ons allen waarlijk vrij. Aan de Vader, Zoon en Geest is de zege. het is feest. Van Zijn liefde zingen wij. (Liedboek voor de Kerken Gez. 202 vs 5) Heemstede: H. Oderkerk C. Oderkerk-de Klerk Hoofddorp: M. E. Oderkerk Amsterdam: C. H. Oderkerk Haarlem, 1 juni 1979. Bijdorplaan 56. Correspondentie-adres: Van den Berghlaan 337, 2132 AJ Hoofddorp. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot afscheidnemen is er in de rouwkamer Parklaan 36 te Haarlem dinsdag 5 juni van 14.00-15.00 uur en van 19.30-20.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben woensdag 6 juni a.s. om 16.00 uur op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis-Velsen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in een der ontvangkamers van de begraafplaats „Westerveld". Mijn tijden zijn in Uw hand Psalm 31 16 Met grote dankbaarheid voor alles wat hij voor ons is geweest en heeft betekend, berichten wij u met droefheid het onverwachte overlijden van mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Opa Leonardus Cornelis Bijl op de leeftijd van 74 jaar. Naarden: L. S. C. A. Bijl-van Veeren Epe: Leendert en Wil Leo en Géke, Kees, Lies Castricum: Kees en Liesbeth Bas, Anneke. Maarten, Edith Haelen: Nora en Freek Ingeborg. Astrid Naarden. 3 juni 1979 Amersfoortsestraatweg 9. Flat 302 De overledene is overgebracht naar de rouw kamer van De Jager. Brinklaan 132 te Bussum. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 7 juni a.s. om 13.00 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats Kruislaan. Amsterdam-Oost. Voorafgaande aan de begrafenis wordt een korte rouwdienst gehouden in de Emmakerk. Middenweg, Amsterdam-Oost, die aanvangt om 12.00 uur. Gelegenheid om te condoleren na de begrafenis in de aula van de Begraafplaats. Geen bezoek. God heeft ons geen kglme reis belooft|j maar wel een behouden aankomst God nam geheel onverwacht uit ons middel weg onze lieve moeder en grootmoeder Petronella Catsburg weduwe van Klaas van Heeringen op de leeftijd van 68 jaar Wilnis: A. Kruiswijk-van Heeringen A. Kruiswijk Apeldoorn: P. van Heeringen E. van Heeringen-Kollaard Drachten: B. van Heeringen A. C. van Heeringen-den Dekker Tiet jerk: D. C. van Heeringen J. van Heeringen-Vuyk Woerden: G. P. van Heeringen N. M. van Heenngen-Brouwers K. van Heeringen W. van Heeringen-de Groot Opmeer: C. van Heeringen E.M. van Heeringen-van Bijnen Wilnis: E. Dijkstra-van Heeringen U. E. Dijkstra W. van Heeringen en verloofde ST ie elt KN idr jke en kleinkinderen Wilms, 3 juni 1979 Oudhuyzerweg 35 Geen bloemen De rouwdienst zal plaatsvinden donderdag 7 juni a.s. om 13.30 uur in de Geref. Kerk te Wilnis, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.15 uur op de Ned. Herv. begraafplaats te Wilnis. De overledene is thuis opgebaard; gelegenheid tot condoleren aldaar doorlopend en na de begrafenis in „de Schakel" achter de Geref. Kerk. Zacht en kalm heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve vader en grootvader d iet jax dl ub ns( Bi gar - ma nd- rm' est in U ■rzit tenri irms f imc koe - r Willem Kruiswijk weduwnaar van Pietje Burggraaff op de leeftijd van 85 jaar. Wilnis: F. M. Alblas-Kruiswijk T. Alblas A. Kruiswijk A. Kruiswijk-van Heeringen en kleinkinderen Wilnis, 2 juni 1979 Beatrixstraat 36 Corr. adres: T. Alblas. Kon. Julianastraat 15. Wilnis Geen bloemen De rouwdienst zal plaatsvinden woensdag 6 juni a.s. om 13.30 uur in de Geref. Kerk te Wilnis. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.15 uur op de Ned. Herv. begraafplaats te Wilnis. De overledene is thuis opgebaard (Beatrix- w straat 36); gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag van 20.00-22.00 uur en na de begrafe nis in „de Schakel" achter de Geref. Kerk. In Jezus ontslapen onze geliefde broer, zwagei en oom Hendrikus Datema in de ouderdom van 75 jaar. 31 mei 1979 Plantsoenweg 19, 9771 AC Sauwerd Sauwerd: R. Datema en kinderen Bedum: J. Datema J. Datema-Tilma en kinderen De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 5 juni om 13.30 uur in „Ubbegaheem" te Sauwerd, waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 14.00 uur. Gelgenheid tot condoleren vanaf 13.00 uur. Geen bloemen De Heere kent degenen die de Zijne zijn Nog treurende over het verlies een der onzen, willen wij u nu kennis geven dat tot onze droefheid, maar met grote dankbaarheid dat wij hem zo lang in ons midden mochten heb ben. na een kort ziejcbed. is overleden onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgroot vader Dirk van der Plas weduwnaar van Gerritje van Holst in de gezegende ouderdom van 86 jaar. Katwijk: M. Zwanenburg-van der Plas J. Zwanenburg D. van der Plas H. van der Pias-Spierenburg D. van Beelen Noordwijk: J. van Rijn-van der Plas A. van Rijn Katwijk: G. M. Paap-van der Plas B. Paap klein- en achterkleinkinderen Noordwijk, 3 juni 1979. Zwarteweg 13. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum aan de Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren dinsdag 5 juni a.s. 's avonds van 7.30-9.00 uur en woensdag 6 juni a.s. 's avonds van 8.00-9.00 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 7 juni a.s. des namiddags 2.15 uur in he Herv. kerkelijk Centrum. Voorstraat 74 te Kat wijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 3.00 uur op de Oude Be graafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8