u 1 U RECTRIX/RECTOR docenten voor FRANS FRANS FRANS de pijper berg ieKiep Gorinchem RIJSWIJK Sleeuwijk distriktskatecheten HOOFD medewerk(st)er gemeente ede BAUDARTIUS COLLEGE ZUTPHEN enkele enthousiaste kollega's psychodiagnostisch geschoold orthopedagoog schoolpsycholoog a) een docent(e) methodiek groepswerk (lull-time) b) een docent(e) inrichtingswerk (full-time) NIJMEGEN een ontferwijzer(es) VAK „HANDEL" NEDERLANDS 7 uur WISKUNDE 21 uur AARDRIJKSKUNDE 3 uur MACHINESCHRIJVENSuur TEKENEN HANDWERKEN 19 uur 9 uur E Comenius Akademie DOCENT(E) Leiden hervormde pedagogische akademie LJ jan van nassau natuurkunde ca. 16 uur scheikunde 4 uur handelsweten schappen 5 uur biologie ca. 12 uur NUMANSDORP. Chr. Streekschool voor Mavo leraren leraressen EEN HOOFD ZATERDAG 2 JUNI 1979 TROUW/KWARTET Het bestuur van de vereniging voor Protes tants-Christelijk basisonderwijs maakt be kend. dat in de onlangs gepubliceerde vacature voor kleuterleidster aan ce Regenboog .n- tem is voorzien en dankt hierbi| alle reflectanten de secretaris. G Kroneman ZOETERMEER hel bestuur van de stichting samenwerking v wo/h.a.v.o. Zoeter meer vraagt met in gang van 1 augustus 1979 voor het Erasmus-college klassieke talen 6 uur 1 e graads wiskunde ±15 uur 1 e of 2e graads scheikunde ±10 uur 1 e of 2e graads Het Erasmus-college is een school, waarin het katholieke, openbare en prot. christelij ke onderwijs samenwerken. Sollicitaties te richten aan het bestuur, van Doornenplantsoen 31 te Zoetermeer. Inlichtingen verstrekt de rector van de school, de heer drs H. W. van der Hoef, tel. 079-319204 of thuis 01891-3117 Chr. Scholengemeenschap „De Wegwijzer" voor Havo - Mavo - Meao Per 1 augustus 1979 hebben wij nog een vacature voor 15 lesuren in brugklas en Mavo. Ook studerenden kunnen sollici teren. Sleeuwijk ligt aan de Merwede tegenover Gorinchem. A/s u belangstelling hebt voor onze school en met ons uit overtuiging het Prot. Chr karakter er van inhoud wilt geven, dan kunt u uw sollicitatie richten tot de direkteur J Hoogvliet. Rijksstraatweg 153, 4254 XD Sleeuwijk Tel 01833-2944 (school) en 01833-1660 (huis) DE STICHTING TOT BEVORDERING VAN OE SCHOOLKATECHESE EN VAN DE IDENTITEIT VAN HET KATHOLIEK ONDERWIJS IN DE REGIO HAARLEM zoekt - wegens uitbreiding van werkzaam heden voor zo spoedig mogelijk: enige part-time Zijn/haar taak zal bestaan uit; Het verder ontwikkelen en het ten uitvoer brengen van het katechesisch beleid. Dit zal geschieden in teamverband en in nauwe samenwerking met de werkgroep Kate- chese. Vereist wordt: MO-A theologie of studerend daarvoor of een gelijkwaardige opleiding, tevens bekendheid met katechese op K.O. en L.O. niveau. Ervaring gewenst. Salaris: Nader overeen te komen. Sollicitaties te richten 8an de voorzitter van het bestuur van bovengenoemde stichting, p/a van Eedenstraat 14, 2012 EM Haarlem. Nijmegen Het bestuur van de Stichting Prot. Chr. Ond. Nijmegen vraagt per 1 augustus of zo spoedig mogelijk daarna voor de Andreas la gere school te Nijmegen een ter informatie: 6-klassige school stimuleringsschool hulp van de School Adviesdienst Turkse concentratie Naast het benodigde personeel voor de 6 klassen hebben we Turkse leerkracht voor Turkse cultuur onderwijzeres voor anderstaligen Remedial Teacher Wij vragen iemand: met ruime ervaring die bewust kiest voor Prot. Chr. Ond die loiding kan geven en goed organiseren die meewerkt aan de integratie KO/LO Inlichtingen bij het huidige hoofd J P. Hubbelmeijer. tel. 08870-3456 of de voorzitter van de schoolcomm G E M van Herpen-Kienemeij, tel. 080- 772784 Uw sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad nchten aan Het bestuur van de Stichting P C O N Mesdagstraat 35, 6521 MN Nijmegen. De gemeente Ede ligt in hartje Nederland, telt ruim 82.000 inwoners en is bijzonder rijk aan natuurgebieden, w.o. het nationale park "De Hoge Veluwe". Ede heeft een representatief winkelcentrum, onderwijsvoor zieningen op vrijwel elk gebiedt en biedt vele mogelijkheden tot recreatie. Bij het bureau culturele zaken van de afdeling onderwijs c.a. is plaats voor een: die samen met enkele collega's zal zorg dragen voor de uitbouw en organisatorische en administratieve begeleiding van de kunstzinnige vorming ten behoeve van het lager en voortgezet onderwijs in deze gemeente. De taak zal in hoofdzaak bestaan uit: - de organisatie en uitvoering van projecten en activiteiten - het verzorgen van de correspondentie en het onderhouden van con tacten met onderwijsgevenden, professionele kunstinstellingen, centra voor kunstzinnige vorming etc.; - het verzorgen van het secretariaat van enkele werkgroepen op het terrein van de kunstzinnige vorming Functievereisten: - H.B.O.-opleiding en ervaring op het gebied van de kunstzinnige vorming in het onderwijs; - een goed organisatievermogen - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het bezit van het rijbewijs BE is gewenst. Salarisindicatie. Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal /3421,— per maand. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling, de heer H.N. Dellemijn, tel. nr. 08380-80351. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na verschijning van dit blad worden gezonden aan het hoofd van de afdeling personeelszaken en organisatie, postbus9022,6710 HK Ede gld. Inde linkerbove ihoek van de enveloppe vermelden: vac.nr. S/11. Het bestuur van de Vereniging Baudartius College te Zutphen zoekt i.v.m. de benoeming van de huidige rector, de heer A. L. Vreeken. tot direkteur van de Christelijke Akademie voor Expressie door Woord en Gebaar te Kampen kontakt met belangstellenden voor de functie van Het Baudartius College is een christelijke scholengemeenschap voor V W O.-H.A.V.Ovan ca. 1100 leerlingen, afkomstig uit Zutphen en om streken. Sollicitaties worden uiterlijk 16 juni 1979 tegemoet gezien door het bestuur van de vereniging, p/a P. Wagenmakers. Godeboldlaan 15. 7231 CE Warnsveld, tel 05750-22402. Op dit adres is op aanvraag een uitgebreid informatiepakket te verkrijgen. Van belangstellenden wordt verwacht dat zij het christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen. ZOETERMEER hat bestuur van d# stichting samenwerking v.w.o.-h.e.v.o. vraagt met ingang van 1 augustus 1979 of zo spoedig mogelijk daarna voor het wessel gansfort-college docenten voor prot. chr. godsdienstonderwijs 3 uur 1e graads kennis van het geestelijk en maatschap pelijk leven en maatschappijleer ca. 14 uur 1e graads combinatie van deze vakken is mogah/k aangezien da school nog groeiende is. is uitbreiding zeer waarschijnlijk. het wessel gansfort-college is een school, waarin het katholie ke. openbare en prot christelijk onderwijs samenwerken sollicitanten dienen dan ook bereid te zijn om met mensen van verschillende levensbeschouwing samen gestalte te geven aan een school, waarin de pluriformiteit van de maatschappij zij dragen m deze schootwerekl hun eigen overtuiging uit het wessel gansfort-college zal in het cursusjaar 1979-1960 vijf leenaren lellen de school heeft een driejarige brug periode en ongedeeld vwo en werkt met een dalton-systeem, sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur, biidorptaan 6a. zoetermeer inlichtingen verstrekt de rector van de school, de heer v. van 079-166811 Of thuis 079-210413 Van Asch van Wyckschool Rotterdam voor K.O. en B.O. - Gaffeldwarsstraat 7 vraagt voor z.sp.m (mnl of vrl liefst met enige ervaring) voor een van onze eerste klassen de opvang van anderstalige kinderen wij zijn een stimuleringsschool met meer dan 70% buitenlandse kinderen met elkaar denken we na over de relatie van een Chr. school met een grotendeels niet-christelijke wijksa- menleving met elkaar vormen we een groot team, gehuisvest in twee gebouwen Wij zoeken gemotiveerde mensen die geen doorsnee baantje willen en die zich ook na schooltijd voor onze kinde ren willen inzetten Als jij in een van beide banen geïnte resseerd bent. reageer dan zo spoedig mogelijk Inlichtingen bi| Gert Jan Hobbelink (adj. school leider) tel 01854-2997 Hans van Vonderen (schoolleider) tel. 01899- 20862 (privé). 010-366354 (school) Sollicitaties te nchten aan de secretaris van het bestuur p/a J C van Vonderen. Gafleldwars- straat 7. 3014 XG Rotterdam GEMEENTE BARNEVELD 36.000 inwoners). Aan twee scholen voor Protestants Christelijk buitengewoon onderwijs te Barneveld is een deelbetrekking vakant voor een of (mnl. of vr.) met een voltooide universitaire opleiding. Het betreft werkzaamheden op het gebied van het onderzoek en de begeleiding van leerlingen van een lom-school en m.l.k.-school, gedurende 26/40 deel van de werkuren. De gemeente Barneveld zoekt een zelfde functionaris voor een deelbetrekking voor de resterende uren (14/40), voor het in samenwerking met een pedagoog-didacticus begeleiden van probleemleerlingen van scholen van diverse richtingen voor kleuteronderwijs en gewoon lager onderwijs. Salaris nader vast te stellen, afhankelijk van ervaring en dergelijke. Sollicitaties voor bovenbedoelde gecombineerde functie binnen een week na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Barneveld. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer C. Schelling, hoofd van de Cilo-school, telefoonnummer 03420-3856, en de secretaris van bovenbedoelde stichting, de heer R. Stronkhorst, telefoonnummer 03420 - 4771 De Gereformeerde Sociale Akademie "de Vijverberg" te Ede uitgaande van de Stichting ter Bevordering van Gereformeerd Sociaal Pedagogisch Onderwijs zoekt voor zo spoedig mogelijk: Vereist: V.O. of universitaire opleiding. Bereidheid tot het geven van methodieklessen in de studie richtingen maatschappelijk werk, kultureel werk en inrichtings werk. Vereist: V.O. of universitaire opleiding. Kennis van en ruime ervaring in de residentiële hulpverlenings- sektor is gewenst. Lessen en taken zullen in nauw overleg met de vakgroep I.W. worden vastgesteld. Gegadigden moeten volledig kunnen instemmen met doel en grondslag van de akademie. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de direktie: drs. C. Verhoert en ds. A. Romein, telefoon (08380) 1.91.68. Sollicitaties - zo spoedig mogelijk te richten aan de algemeen sekretaris van de stichting, de heer W. Huizer. Postbus 9019, Dordrecht. gereformeerde sociale akademie Jacobusschool voor Chr. Basisonderwijs Fl. Nightingalestraat 1 (tel. 080-770259). Het bestuur van de Stichting Protes tants Chr. Onderwijs Nijmegen vraagt per 1 augustus 1979 of zo sp. mog. daarna voor bovengenoemde school voor de bovenbouw (klas 6) die tevens bereid is het waarnemend hoofdschap op zich te nemen. De Jacobusschool is een viermansschool met een jong schoolteam. Er is een prettige samenwerking met de schoolcommissie. Wij willen streven naar een gelijkwaardige taakverdeling binnen en buiten de school Er is regelmatig contact met de Schoolad viesdienst Nijmegen. De school is oefen- en hospiteerschool van de Chr. Ped. A. „De Klokkenberg". Er is een moderne gymzaal naast de school. De school beschikt over een up to date documentatiecentrum. Er is een vakleerkracht handwerken. Van hem/haar wordt verwacht: positieve instelling t.a.v. het Prot. Chr. On derwijs. Bevoegdheid voor j en r. enige jaren onderwijservaring wordt vereist. Inlichtingen bij: de Secr. van de Schoolcommis sie J. Dikken, Maanstraat 10, Nijmegen (tel. 080-776351) het hoofd van de Jacobusschool, A. J. Hoogerboord. Leigraaf 164. Druten (tel. 08870-3911) onderwijzer aan de Jacobusschool. J. W. Pran ger. Lankforst 31-67, Nijmegen (tel. 080-449791). Sollicitaties aan het bureau van de Stichting: Mesdagstraat 35. 6521 MN Nijmegen. AMSTERDAM-NIEUWENDAM Christelijke Scholengemeenschap IJ- DOORN school voor ihno, mhno, leao, Oulnluetstraat 20, Amsterdam. Wij zoeken een kollega die vanuit christelij ke beginselen wil meewerken en meeden ken aan de opbouw van het Hiervoor zijn in het Komende jaar 24 uur beschikbaar. Gegadigden wordt verzocht z.s.m. hun sol licitatie te richten aan de direkteur de heer J. C. Luitjes, die ook inlichtingen verstrekt. Tel. 020-369591. privé 02206-3511. ROTTERDAM Christelijke Technische School „De Poort" Laanslootseweg 1 vraagt m.i.v. 1 augustus 1979 leraar wis- en natnnrkamle (lessen rekenen, kennis der natuur I.T.O.) (lessen wiskunde L.T.O.) voor beiden geldt dat de lessen worden gege ven in de 1e t/m 4e klas. leraar elektrotechniek (theorie/praktijk aan de 3e en 4e klas) Pos. chr. levensovertuiging is een vereiste. concierge A of 6 Benoeming afhankelijk van ervaring en/of leef tijd. Sollicitaties vóór vrijdag 8 juni zenden aan de direkteur van de school, de heer F. H. Erken?. Voor Inlichtingen: tel. 010-371600. Christelijke school voor L.E.A.O. DE WINDROOS Het bestuur van bovengenoemde school vraagt per 1 augustus 1979 sollicitanten voor: per 1 november 1979 Combinaties van vakken zijn mogelijk. Bezit van of studerende voor aktes strekt tot aanbeveling Van sollicitanten wordt verwacht dat zij uit overtuiging voor het christelijk on derwijs kiezen. Uitvoerige sollicitaties te richten aan de direk teur der school A. L. A. den Besten, Postbus 28. 4254 ZG Sleeuwijk. Inlichtingen bij de direkteur: telefoon school 01835-2097 (van 9 00 tot 1200 uur V Chr. opleiding voor Onderwijzer met HAVO-afdeling Ten Oeverstraat 68 8012 EW ZWOLLE Tel. 05200-16089 BI. Gevraagd, zo mogelijk per 1 augustus 1979 P- geschiedenis/maatschappijleer l>J Combinatie met ca. 7 uur aan de Chr Oplei-tnt dingsschool voor Kleuterleidsters te Zwolle, O] maakt een omvang van 26-29 uur mogelijk. Wie zich door studie of arbeid aan de Come-f mus Akademie verbindt geeft te kennen dat hi|/f"" zij bereid is. 0] samen met de anderen aandacht te heb-He ben voor de Bijbel; samen met de anderen te praten overfek inhoud en consequenties van het Christelijk to geloof. h€ Nieuwe docenten worden voor het eerste jaar tijdelijk benoemd. ÏL Sollicitaties, met uitvoerige informatie, vóór 5 juni a.s. te richten aan het Bestuur van de Comenius Akade mie, t.a.v. de directeur A. Tanja. Vereniging voor Chr. Beroepsonderwijs voor Leiden en Omstreken Voor de Chr. School voor Lager en Middelbaar Beroepsonderwijs „Boshuizen" te Leiden, Tous- saintkade 51 worden m.i.v. 1 augustus 1979 ge vraagd: Bevoegde docenten te weten: 3 docenten A.V.O. (2e en 3e graads) volledige weektaak met appl. cursus aardr./gesch. en/of wiskunde en biologie Docent Duits (3e graads) 6 lest. per week Docent Godsdienst/ Maatschappijleer (2e en 3e graads) 21 lest. per week Docent Vrije Expressie (2e en 3e graads) 16 lest. per week Docent Frans (2e graads) circa 19 lest. per week Positief chr. levensovertuiging. Sollicitaties met uitgebreide inlichtingen en referen ties zo spoedig mogelijk te richten aan het bestuur van de school. Toussaintkade 51 te Leiden. Informaties verstrekt de direktie van de school van 9- 12 en van 14 tot 16 u. Tel. 071-310661. vogelsanglaan 1 - utrecht - (030)7155 3( Per 1 augustus 1979 ontstaan vacatures in de onderwijzers opleiding: Havo afdeling: Combinatie van deeltaken voor natuur- en scheikunde is gewenst. Van sollicitanten wordt verwacht dat ze mee willen werken aan het realiseren van protestants-christelijk onderwijs. Voor inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot J. Eggink directeur, tel. 030-730801. Ut! K HALLINXWEG 13, tel. 01865-1791 Gevraagd m j.v. 1 aug. wegens uit breiding: voor: ENGELS 9 12 lessen DUITS 4 a 8 lessen FRANS 4 lessen Van sollicitanten wordt verwacht dat ze voorstander van Prot. Chr. onderwijs zijn. Sollicitaties te zenden aan de directeur W. v.d. Craats, Burg. de Zeeuwstr. 114, 3281 AL Numansdorp, die ook alle gewenste inlichtingen zal verstrekken (tel. huis: 01865-1675). TZUM (bij Franeker) Het bestuur van de Vereniging voor PCKBO vraagt per 1 -9-79, of zo sp.m. daarna We zoeken iemand die. voorst, is van chr. onderwijs, voll bevoegd is j.r verder wil werken aan integratie. ong 30 jaar is We bieden een vrijstaande woning - cv een moderne KBO-school LO 5 kl.+ gem. ruimte KO 2kl Inl. bij en sollicitaties voor 12 juni aan H Alberts (hds) Fabrieksweg 7. 8804 NJ Tzum Tel 05174-2219

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30