T A logopedist Scherpenzeel (Gld.) leraar/lerares De C.B.T.B. Christelijke Huishoudschool te Fijnaart leerkracht zorgvakken ZEIST Chr. Tech. School leraar mechanische techniek Chr. School voor M.A.V.O. Klazienaveen leraar/lerares een leraar/lerares een lerares onderwijs psycholo(o)g(e) docent(e) maatschappij leer INTERCONFESSIONEEL WESTIAND COLLEGE VACATURES Medewerker(ster) algemene technieken LBO midden .en land ervaren remedial teacher C B T B WEST-NEDERLAND medewerker voor onderwijszaken C.B.T.B. West-Nederland, Stichting Schoolbegeleiding Delft en omstreken 8t TILBURG HOOFDLEIDSTER OUD-BEYERLAND DOCENTEN voor: ZATERDAG 2 JUNI 1979 TROUW/KWARTET TEF Stichting Chr. Nat. Mavo voor Ranawoude, Scherpenzeel, Woudenberg a.o. Het bestuur vraagt per 1 augustus a.s. of zo spoedig mogelijk daarna een bevoegd voor engels Iv.b. beschikbaar) Andere bevoegdheden daarnaast, zo rr,ogel»|k frahs, zijn zeer welkom. Van de sollicitanten wordt verwacht, dat zij het Chr. Ond. uit overtuiging willen dienen, en kerkelijk meelevend zijn. De school heeft 250II. Scherpenzeel ligt gunstig en heeft goede ver bindingen met Utrecht. Amersfoort. Ede, enz. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de wnd. dir. W.J de Heer, Dorpsstr. 252,3925 KK Scherpenzeel. Telefoon 03497 - 1863 West Nederland vraagt voor zijn per 1 augustus a.s. een bevoegde Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het Christelijk Onderwijs uit overtuiging dienen. Sollicitaties met referentie-adressen te richten aan de Algemeen Sekretaris, Zuiderhoutlaan 12, Haar lem. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de schoolleiding. Tel 01686-2794. Graaf Adolflaan 4 3708 XB Zeist tel. 03404-16551 Gevraagd per 1 augustus of 1 september a s. voor 29 lessen per week. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het Christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen. Sollicitaties z.sp. m. te richten aan de direkteur der school, de heer P. Homburg, (tel privé: 03404-17955) Langestraat 79, 7891 GE Het Bestuur vraagt per 1-8-1979 voor FRANS MUZIEK SCHEIKUNOE 3 uur 4 uur 1 uur Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij voorstan ders zijn van Chr. onderwijs. Sollicitaties te richten aan de dir., C. Geuze, Langestraat 78, Klazienaveen. Tel. 05913-3292. Het bestuur van de School voor Middelbaar Sociaal ^Peda gogisch Onderwijs Opleiding tot Gezins- en Bejaardenverzorgenden vraagt voor het nieuwe schooljaar pedagogiek in het bezit van MO A sociale pedagogiek voor 4 lesuren pedagogiek en 4 tot 6 lesuren maatschappijleer N XII of N XIX bij voorkeur met 2e graad applicatie voor 10 tot 17 lesuren. Salaris en rechtspositie volgens rijksregeling (WVO). Sollicitaties binnen 14 dagen schriftelijk te richten aan: de directrice van de School voor M.S.P.O. Frankenslag 164 2582 HX 's-Gravenhage DE STICHTING CENTRUM VOOR ONDERWIJSBEGELEIDING VOOR DE ZAANSTREEK vraagt met ingang van 15 augustus of zo spoe dig mogelijk daarna een in volledige betrekking. Van hem of haar wordt verwacht dat hij/zij werkervaring heeft met onderwijsvraagstukken, m.n. op het terrein van evaluatie en toets gebruik. De daarbij behorende vaardigheid in het ge bruik van statistisch-mathematische technie ken wordt als vanzelfsprekend verondersteld. De werkzaamheden betreffen het organiseren en verwerken van een jaarlijks door kleuter leidsters gefaseerd te verrichten kleuter onderzoek, alsmede een screeningsonderzoek in een aantal eerste leerjaren van lagere scho len. Beide vormen van toetsgebruik zijn geënt op de gedachte op systematische wijze eva luatieprocessen in het onderwijs vorm te ge ven, konform de uitspraken daarover in het voorontwerp van wet op het basisonderwijs. De funktionaris moet kunnen werken in een interdisciplinair werkverband en bijdragen kunnen leveren aan oplossingen voor andere begeleidingsvraagstukken, dan wel daar zeer geinteresseerd aan deelnemen. Benoeming zal -afhankelijk van leeftijd en er varing- plaats vinden volgens de rijksregelingen voor onderwijsbegeleidingsdiensten. Rechtspositieregelingen van de gemeente Zaanstad zijn van toepassing. Sollicitaties onder vermelding van referen ties binnen veertien dagen te richten aan het Bestuur van de Stichting, Postbus 1046, Zaandam (na 8 juni: Postbus 201. Krommenie). Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige psycholoog, drs. P. Rutgers v.d. Loeff of de direkteur drs. H.A. Leffring. tel. (075) 55 22 28 (ne 8 juni075- 55 23 08), y De MIDDELBARE BEROEPSOPLEIDING VOOR VERPLEEGKUNDIGEN te ROT TERDAM roept sollicitanten op voor de funktie van (8 uur per week). Enige bekendheid met de gezondheidszorg is gewenst. Indiensttreding: augustus 1979. Voor nadere informatie kunt u zich richten tot mevr. G.C.M. Erdt- sieck, docente sociologie, telefoon [010137.39.76. Schriftelijke sollicitaties te richten aan mevr. J. He it ink, direkteur van de school, pi a Hoogenwaardstraat 7, 3042 HB Rotterdam. MIDDELBARE BEROEPSOPLEIDING VOOR VERPLEEGKUNDIGEN te Rotterdam Het Curatorium van het Postbus 114,2670 AC Naaldwijk roept belangstellenden op die uit overtuiging mee willen bouwen aan het groeiend inter confessioneel onderwijs in deze streek. Per 1 augustus 1979 zijn beschikbaar de volgende FRANS.22-28 u. 1e gr.v.b.beschikb. Deze betrekking is er een met veel perspectief omdat het gaat om de tweede 1e grader op een vwo/havo-school die nu t/m de 5e klas is uitgegroeid, plm. 1100 leerlingen telt en waar naar verhouding veel Frans wordt ge kozen. Ook 2e graders kunnen naar een deel van deze betrekking solliciteren. ENGELS10-12 u. 2e gr. GESCHIEDENIS.10-13 u. 1e of 2e gr. MAATSCHAPPIJLEER 15-16 u. 1e gr. Combinatie Geschiedenis/Maatschappijleer is mogelijk. WISKUNDE15-18 u. 1e of 2e gr. NATUURKUNDE. .2-5 u. 1e of 2e gr. SCHEIKUNDE17-19 u. Ie gr. Combinatie Wis-, natuur- en scheikunde is mogelijk. BIOLOGIE8-10 u. 1e of 2e gr. HANDVAARDIGHEID.plm 16 u. 1e of 2e gr. Sollicitaties te richten aan de rector van genoemd college, de Heer Ir. J.M. Schijen die ook bereid is nadere inlichtingen te verschaffen Tel school (01740) 28961; tel privé (070) 274562 Stichting voor de Leerplanontwikkeling Oe SLO is een door de overheid gesubsidieerde stichting, die onder meer tot doel heeft: - het op aanvraag ontwerpen of doen ontwerpen van modellen voor schoolwerk plannen en onderwijsleerpakketten - het bevorderen van coördinatie van werkzaamheden op het gebied van de leer planontwikkeling - het adviseren inzake de leerplanontwikkeling. In verband met het starten van een project „Algemene Technieken LBO" bestaat binnen het bureau een vacature voor een (vac.nr. 0156/7901) Het project zal worden uitgevoerd in nauwe samenwerking met de scholen die het hebben aangevraagd. De taak van deze medewerker is voorlopig als volgt aan te duiden: 1. Voorbereiding en coördinatie van nieuwe SLO-activiteiten voor algemene technieken (AT) in het LBO. De bedoelde voorbereiding is allereerst gericht op de. start van een ontwikkelings project waarin een model voor een deelschoolwerkplan AT in het tweede leerjaar van het LBO wordt ontwikkeld. 2. Analyse van de behoefte aan bijscholing van de docenten AT en de voorbereiding van hieruit voortvloeiende adviezen. 3. Verder ontwikkelen van een basisvisie op het vak 4. Ontwerp van experimenteel onderwijsleermatefiaal dat in de deelnemende scholen kan worden uitgeprobeerd. 5. Analyse van ervaringen en verwerken in publicaties. Functie-eisen: a. Kennis van, belangstelling voor en zo mogelijk ervaring in leerplanontwikkeling t.b.v. algemene technieken. b. Kennis van en ervaring in het lager beroepsonderwijs. c. In het bezit van een wettelijke bevoegdheid voor het verzorgen van lessen in AT. aangevuld met onderwijskundige studies. Eventueel ook een onderwijskundige opleiding, aangevuld met veldervaring in AT. d. Goede schriftelijke en mondelinge communicatieve vaardigheden. e. Goede contactuele en organisatorische eigenschappen f. Bekendheid met de huidige ontwikkelingen in het LBO, speciaal wat betreft AT g. Interesse in een combinatie van ontwerpwerkzaamheden van concrete aard naast analyserend en redactioneel werk. Aanstelling: De aanstelling van de medewerker vindt voorlopig plaats op projectbasis in tijdelijk dienstverband tot 1 augustus 1981Een overgang daarna naar een vast dienstverband is niet bij voorbaat uitgesloten. Het salaris is volgens rijksregeling. De inpassing is afhankelijk van opleiding, ervaring, leeftijd en laatst genoten salaris. De algemene burgerlijke pensioenwet en het verplaatsingskostenbesluit zijn van toe passing. De standplaats is Enschede. Nadere informatie: De te benoemen medewerker(ster) zal in bescheiden mate kunnen samenwerken met een medewerker AT die reeds enkele jaren binnen de SLO werkt ter ondersteuning van de leerplanontwikkeling voor AT in experimenterende middenscholen. Het is niet onwaarschijnlijk dat per 1 augustus 1980 nog twee medewerkers ten behoeve van het nu te starten project kunnen worden aangesteld. Nadere informatie over de aangeboden functie, het te starterv project en de SLO is op telefonische aanvrage in pakketvorm verkrijgbaar (SLO. 053-840840, Hanneke Rutgerink). Sollicitaties met uitvoerig curriculum vitae en een opgave van referentie-adressen worden binnen een week na het verschijnen in dit blad verwacht bij de directeur van het SLO-bureau, drs. B. Wildeboer, Postbus 20417500 CA Enschede. Op de enveloppe, brief en bijlage(n) dient het vacaturenummer 0156/7901 te worden vermeld. crabethstraat 38. 2801 AN Gouda. 01820-24122. rijnStFBBK Ten behoeve van het assisteren van scholen voor lager onderwijs, die zelf de verantwoordelijkheid voer uitvallende leerlingen daadwerkelijk op zich willen nemen d.m.v. het zelf uitvoeren van diagnostisch onderzoek en het zelf opstellen en uitvoeren van handelingsplannen zoeken wij een: voor 20 uur per week. In diensttreding: zo spoedig mogelijk. Taak: - samen met schoolteams een didactisch onderzoeks- instrumentarium opzetten; het assisteren van schoolteams bij hun wijze van diagnostisering en de organisatie daarbij; - ondersteuning geven bij het opstellen van behandelingsplannen t.b.v. individuele leerlingen of groepjes leerlingen op grond van onderzoeksresultaten; - follow-up geven aan onderwijsgevenden die een cursus zelf-remediërend handelen gaan volgen op een P.A., waarbij de remedial teachers en schoolbegeleiders van de S.B.D. zijn ingeschakeld; - in bepaalde gevallen: zelfstandig didactisch onderzoek verrichten op de lagere scholen in samenwerking met een schoolbegeleider van de S.B.D.soms^elfs in incidentele gevallen en dan voor een bepaalde periode remedial teaching in een school uitoefenen. Vereisten: - ruime onderwijservaring; - praktijkervaring met remediërend handelen; - in het bezit van een auto en rijbewijs in verband met de uitgestrektheid van het werkgebied. Wie een speciale cursus heeft gevolgd op bovengenoemd terrein en/of in het bezit is van een bevoegdheid in die richting, geniet onze voorkeur. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Informatie wordt verstrekt door de heer W. van Dongen, directeur. Sollicitaties met uitvoerige informatie over ervaring en opleiding, beschikbare dagen en uren worden binnep 2 weken ingewacht bij de directeur van de dienst. <03 Omdat de huidige funktionaris per 1 augustus a.s. onze dienst verlaat, zoeken wij liefst per ingang van dezelfde datum een Deze funktionaris zal zich voornamelijk bezig houden met de bestuurlijke begeleidinj van de (twaalf) lagere en middelbare scholen voor huishoud- en nijverheidsonderwijj' die uitgaan van de C.B.T.B. West-Nederland. Behalve met onderwijszaken zal di' aan te stellen funktionaris waarschijnlijk een beperkte opdracht krijgen op ande terrein. Wij zoeken voor deze funktie een - bij voorkeur jonge- enthousiaste kracht, die zo mogelijk ervaring heeft in (begeleiding van) onderwijszaken en tenminste grote belangstelling heeft voor het huishoud- en nijverheidsonderwijs. hoi AÏ zo me m< bil kl< is Voor de vervulling van deze vakature gaan onze gedachten uit naar b.v. - onderwijzer met enige bestuurlijke ervaring of - jonge akademicus met zomogelijk ervaring in onderwijsbegeleiding. GC Ook anderen die zich vanuit een protestants-christelijke levensovertuiging willet mi inzetten voor de belangen van het christelijk onderwijs en van een christelijke land bouworganisatie, kunnen solliciteren. Nadere inlichtingen over deze funktie bij: drs. J. Overbeek, huidige onderwijssekretaris tel. 023-281353 (kantoor) tel. 023-264048 (privé) Sollicitaties tot uiterlijk medio juni a.s. te richten aan de algemeen sekretaris van de Zuiderhoutlaan 12, 2012 PJ HAARLEM ka Aj In het kader van een veranderde werkwijze voor logopedische hulp binnen het school- begeleidingswerk vraagt het bestuur van de Stichting Schoolbegeleiding Delft e.o. (mnl/vrl) (part-time) De werkzaamheden zullen een begeleidend en adviserend karakter dragen. De logopedisten zullen samen met de school hoofden en hoofdleidsters werken aan het opstellen van een behandelingsplan dat mfet begeleiding en/of advisering door de school uitgevoerd wordt. Van hem/haar wordt verwacht: begeleidend willen werken zowel bij het kleuter als bij het lager onderwijs; bereidheid om binnen een team mee te werken en mee te denken; goede kontaktuele eigenschappen; visie op begeleidend werken en handelen; inzicht in onderwijs en onderwijsvernieu wing. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en er varing. De rechtspositieregeling van de gemeente Delft is van toepassing (salaris, pensioen, ziektekosten enz.). Nadere informaties: de heer F. de Joode, direkteur, telefoon 015-133111, tst. 2261. Sollicitatieprocedure: de selektiekommissie is samengesteld uit vertegenwoordigers van be stuur (onderwijsgevenden) en medewerkers. Sollicitaties onder nr. 156, binnen 2 weken te richten aan het bestuur van de Stichting School begeleiding Delft e.o., Markt 1-3, Postbus 2802, 2601 CV Delft. Het bestuur van de vereniging tot stichting en instandhouding van scholen met de bijbel te Tilburg, zoekt voor de kleuterschool "Pinkeltje", Mahlerstraat 44a, per 27 augustus 1979 een: P°' Dl F° ka Et pa Het betreft een tweeklassige school, waarin reeds geruime tijd een actieve ouder- kr participatie bestaat en nauw wordt samengewerkt met de aangrenzende Prot. Chr. kg Lagere School. De school wordt bezocht door kinderen van ouders van verschillende f levensbeschouwing. Wie zich tot zo'n situatie aangetrokken voelt en uit overtuiging gestalte wil geven 5 aan het Christelijk onderwijs kan de brief richten Ban de secretaris, de heer P.C. de 11 Regt, Beethovenlaan 59 5011 LD Tilburg. De huidige hoofdleidster, mevr. J. v.d. Schoot, zal U gaarne inlichtingen r verstrekken en/of op school ontvangen, wanneer U dit wenst. Tel school 013-551835, privé 013-557414. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Chr. Scholengemeenschap voor M.A.V.O.-H.A.V.O. Koninginneweg 71 3261 CB Oud-Beyerland. Tel. 01860-2913 Gevraagd per 1 augustus a.s. 1e/2e/3e groads 1e/2e/3e groads Frans Aantal uren in overleg. Engels Volledige betrekking mogelijk, u kunt ook naar een kleiner aantal uren solliciteren. Onze school zal zich in de komende jaren uitbreiden, waardoor meer uren beschikbaar komen. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij voorstander zijn van het Christelijk onderwijs en dat zij kerkelijk meelevend zijn. Brieven met gegevens en referenties (met telef. nrs.) te zenden aan de directeur van de school: D. Hoogenboom, Ranonkelstraat 10, 3261 BV Oud-Beijerland, tel. 01860-3135.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28