m i hoofden regionaal opleidingscentrum m/v docenten m/v praktijkbegdeid(st)ers ziekenverzorgenden ziekenhuis scilem ermelo; Mtime/parttime academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam verpleegkundigen opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige i g.'Sfll 3e INSTRUCTIE- VERPLEEGKUNDIGE de Heel KOÖRDINEREND HOOFD radiodiagnostisch laborant(e) 1 ZATERDAG 2 JUNI 1979 TROUW/KWARTET De kliniek Heelkunde van ons christelijk ziekenhuis zoekt voor de afdelingen Algemene Chirurgie/Vaatchirurgie (28 bedden) en Urologie (23 bedden) enkele Op beide afdelingen neemt de be geleiding van leerlingen een belangrijke plaats m. terwijl bovendien op de afdeling Urologie een begin is gemaakt met groeps- ver pleging. Mevrouw N. Marinussen. Coördinerend Hoofdverpleegkundige van de kliniek Heelkunde, is gaarne bereid telefonisch informatie te verstrekken (telefoon: 020- 548 48 76) Belangstellenden kunnen zich voor een afspraak voor een oriënterend gesprek ófwel voor schriftelijke sollicitatie wenden tot de Personeelsdienst van het ziekenhuis (telefoon: 020 - 548 31 49). De Boelelaan 1117. 1081 HV Amsterdam. "Groot Bronswijk is een psychiatrische inrichting met 400patiënten, uitgaande van de "Vereniging Tot Christelijke Liefdadigheid". Binnen enkele maanden willen wij weer starten met een Om tot de opleiding te kunnen worden toe gelaten, moet je minstens 17 jaar en 7 maanden oud zijn en een voltooide opleiding op ten minste MAVO-IV nivo hebben. In de selektieprocedure is een psychotech nisch onderzoek opgenomen. Heb je belangstelling? Stuur dan een brief met zoveel mogelijk gegevens naar de dienst personeelszaken, postbus 1. 9945 ZG Wagen borgen. Stuur ook een recente pasfoto mee. PSYCHIATRISCHE INRICHTING Het St Elisabeth Ziekenhuis te Leider-^ dorp is een algemeen ziekenhuis met 440 bedden, waar 120 leerlingen de op leiding tot A-verpleegkundige volgen. Wij vragen voor het opleidingsteam voor spoedige indiensttrteding een Taak: (,UlMime) het begeleiden van leerling ver pleegkundigen tijdens hun praktijk opleiding. het geven van praktijklessen; het in teamverband meedenken en meewerken aan de integratie van theorie en praktijk. Geboden wordt: een zelfstandige functie: regelmatige werktijden en de week ends vrij; aanstelling in de rang van 1e ver pleegkundige afhankelijk van oplei ding en ervaring; de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-ziekenhuiswe- zen. Verlangd wordt: diploma A-verpleegkunde en 2 jaar praktijkervaring; het gevolgd hebben van de cursus stage-begeleiding of een andere ge richte opleiding met betrekking tot het begeleiden van leerlingver pleegkundigen; goede contactuele eigenschappen Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. H.C. Jongsma, waarne mend hoofd van de opleiding, tel.: 071 - 899250 toestel 590 Uw schriftelijke sollicitatie richten aan het hoofd Personeelszaken St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220. 2350 AE Leiderdorp TABITHA is een instelling waarbij een Christelijke le vensovertuiging uitgangspunt en inspiratiebron is voor het scheppen van een goed leef- en werkklimaat. In ons Psycho-Geriatrisch Verpleeghuis, Amsterdam- Geuzenveld. bieden wij verzorging en verpleging aan 180 bewoners Óp korte termijn willen wij onze zes afdelingen versterken door het aanstellen van enkele gediplomeerde Ook zij die binnenkort hun diploma Ziekenverzorging hopen te behalen stellen wij in de gelegenheid te solliciteren Wij hechten veel waarde aan goede motivatie voor het omgaan met onze geestelijk gehandicapte bejaarden en bereidheid alle diensten te verrichten. Arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn vastgelegd in de CAO-Ziekenhuiswezen Uw schriftelijke sollicitatie verwachten wij op onze afdeling Personeelszaken, t a v. de heer L. G Nobbe. Graag nodi gen wij u daarna uit voor een gesprek. Desgevraagd wordt telefonisch informatie verstrekt door ons Hoofd Verplegingsdienst, de heer R. J. Koehoorn Stichting: verpleeg- en verzorgingshuizen „Tabitha" Jan Bongastraat 5, Amsterdam telefoon 020 - 11 0011 algemeen ziekenhuis voor de zaanstreek JJ.m Voor de Rontgenafdeimg zoeken wij een Algemene funktie-informalie: De afdeling bestaat uit twee onderafdelingen, te weten één in het Johannes- en één in het Julianaziekenhuis. De afstand tussen beide ziekenhuizen bedraagt 2 km. Aan de afdeling zijn 37 personeelsleden verbonden. De modern geoutilleerde afdeling beschikt onder andere over angiogra- fie- en mammografie-apparatuur. Funktie-inhoud: leiding geven aan het personeel koördineren van de werkzaamheden. in overleg met de radiologen (4) toezien op het voorbereiden en doen verrichten van diagnostische onderzoeken en therapeuti sche behandelingen. het nemen van initiatieven met betrekking tot vernieuwing en aanvulling van materiaal ert verbetering van werkmethoden, medewerken aan de planning en realisatie van de afdeling in een .nieuw ziekenhuis (nieuwbouwplannen zijn in een vergevorderd stadium) Funktie-eisen: diploma radiodiagnostiek alsmede radiotherapie bi| voorkeur de kaderopleidmg te hebben gevolgd. ruime ervaring in het geven van leiding: goede kontaktuele eigenschappen. Geboden wordt: salariëring op de voet van de rijksregeling: een rechtspositie welke nagenoeg gelijk is aan die bij de overheid; opname in het Algemeen burgerlijk pensioenfonds; deelname aan de ziektekostenvoorziening voor ambtenaren (I.Z.A.). Inlichtingen: nadere funktie-informatie wordt gaarne verstrekt door het huidige hoofd t.w. mevr A. de Groot. Zij is telefonisch te bereiken onder nr. 075- 126990 (kantoor) of nr. 075-169308 (thuis). Sollicitaties: schriftelijk te richten aan het hoofd van de Dienst personeelszaken, postbus 210, 1500 EE Zaandam. Ziekenhuis "Salem" te Ermelo uitgaande van de Stichting Christelijk Algemeen f Ziekenhuis Noordwest-Veluwe. Voor onze afdeling röntgendiagnostiek zoeken wij een P in full-time dienstverband, die deel wil nemen aan beschikbaarheidsdiensten. Inlichtingen worden graag verstrekt door de radioloog C. J. van Riet. Schriftelijke sollicitaties richten aan de Directie van het Ziekenhuis, Wilhelminalaan 15, 3850 AP Ermelo. r J De Stichting Opleidingen AZ te Den Haag verzorgt een vijftal ople - dingen voor de ambulante zwakzinnigenzorg in Nederland: o de Opleiding Pedagogisch Medewerker OPM (duur: twee jaar als basis) o de Verdere Scholingen In Dienstverband VSID (duur: een jaar gesplitst naar werksoort), o de Kadercursus (duur: ruim een jaar). Bij deze opleidingen zijn ongeveer 2000 kursisten en 80 onderwijs gevenden betrokken. De opleidingen worden gedurende een dag in de week gegeven in een zestal opleidingscentra met negen dependan ces, gespreid over het land. In de meeste gevallen worden de kursus- sen vergoed door de werkgever. De AZ-opleidingen zijn de enige specifieke opleidingen voor de ambulante zwakzinnigenzorg in Nederland. Zij zijn opgezet in nauw samenwerking met het Ministerie van CRM en met de gezamenlijke instellingen voor ambulante zwakzinnigenzorg: kinderdagverblijven, gezinsvervangende tehuizen en dagverblijven voor ouderen. Op 1 augustus 1979 hebben wij de volgende vacatures: Een Hoofd Regionaal Opleidingscentrum is belast met de dagelijkse leiding van het opleidingscentrum, alsmede de daarbij behorende dependances. Hij 'zij draagt de verantwoordelijkheid voor de organi satie van de opleidingen, goede kontakten met de desbetreffende instellingen, goed overleg met onderwijsgevend personeel en kursis ten en het dagelijks beheer van het centrum. Deze funktie dient te worden vervuld in nauw overleg met het landelijk apparaat van de stichting. Het Hoofd Regionaal Opleidingscentrum dient zelf 130 lesuren te geven. Benoemingseisen: eerste graads onderw ijsbevoegdheid organisatorische en leidinggevende capaciteiten ervaring in de zwakzinnigenzorg. Salariëring geschiedt overeenkomstig de richtlijnen van het Ministerie van O W voor direktie van een dagschool voor MBO en is mede afhankelijk van leeftijd en ervaring. Deze funktie komt vacant in de opleidingscentra Groningen en Rotterdam. De verschillende opleidingen van de Stichting AZ kennen de volgende vakgroepen: 1) Agologie 2) Somatologie 3) Bezigheidsbegeleiding 4) Logopedie 5) Fysiotherapie 6) Bewegingsagogiek 7) Sociale aspekten Per vakgroep zijn er vacatures in de volgende opleidingscentra en dependances: Voor Agologie: Groningen, Amsterdam, Hilversum, Rotterdam, Roermond, Beetster- zwaag, Ermelo, Zwolle. Voor Somatologie: Amsterdam, Tilburg, Ermelo. Voor Bezigheidsbegeleiding: Amsterdam, Rotterdam, Roermond-, Nijmegen, Tilburg, Beetsterzwaag, Hilversum, Zwolle. Voor Logopedie: Amsterdam, Rotterdam, Groningen, Nijmegen, TilburgErmelo. Voor Fysiotherapie: Amsterdam, Rotterdam, Ermelo. Voor Bewegingsagogiek: Amsterdam, Rotterdam, Hilversum, Tilburg Ermelo. Voor Sociale Aspekten: Groningen. Benoembaar zijn zij, die beschikken over (of in vergevorderde studie zijn voor) de volgende bevoegdheden: 1) (Ortho) pedagogiek, doctoraal of m.o.-b. Andragogiek, doctoraal. Psychologie, doctoraal. 2) Psychiater. (Semi) arts of geneeskundig doctoraal. Verpleegkundige A, B of Z met docentenopleiding. MBO-V met docentenopleiding. 3) Ped. Academie met aantekening handenarbeid. Akte Handenarbeid l.o. Academie van Beeldende Kunsten. Academie voor Educatieve Arbeid, eventueel met specialisatie muziek. Akte Handenarbeid m.o. Conservatorium - schoolmuziek. Akte N-XX of K O. 4) Diploma logopedie/foniatrie. (prev) 5) Diploma fysiotherapie 6) Doctoraal lichamelijke beweging (Amsterdam). MO-akte P. Gymnoloog. 7) Doctoraal Andragogiek. Diploma VSID-MWZ of VO. Naast deskundigheid is ervaring in de (ambulante) zwakzinnigenzorg vereist. Salaris overeenkomstig de richtlijnen van het Ministerie van O W (voor uurdocenten geldt een andere regeling). De taak van praktijkbegeleiders zal bestaan uit het begeleiden van groepsleid(st)ers vanuit de opleiding, die werkzaam zijn in de ambu lante zwakzinnigenzorg en daarnaast de OPM volgen. Deze begeleiding vindt plaats d.m.v.: o het helpen bevorderen van de integratie theorie en praktijk in samenwerking met theoriedocenten en werkveld; o het bespreekbaar maken van de praktijksituatie, gericht op de integratie van theorie en praktijk; o het onderhouden van kontakten tussen opleiding en werkveld van de kursisten, in het kader van de begeleiding van de kursisten. Enige ervaring in een soortgelijke funktie wordt op prijs gesteld. Kandidaten dienen aan de volgende voorwaarden te voldoen: o gediplomeerd groepsleid(st)er o ruime ervaring als groepsleid(st)er o bereid zijn de inservice-opleiding voor praktijkbegeleid(st)ers te volgen o in staat zijn om zowel zelfstandig als in teamverband te funktioneren. Salariëring (bij fulltime dienstverband) tussen f 2.285,51 en f 2.998,80. Voor deze funktie zijn er vacatures in de centra Goes, Tilburg, Beetsterzwaag, Hilversum, Ermelo. Belangstellenden kunnen informatiepakketten aanvragen bij het Centraal Bureau van de Stichting, tel. 070 - 469731. De selektie zal geschieden door een landelijke en een regionale sollicitatie kommissiewaarna benoeming plaatsvindt door de landelijke benoemingskommissie. Sollicitaties vóór 16 juni a.s. te richten aan Het Bestuur van de Stichting AZ, Postbus 17118, 2502 CC Den Haag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 26