Jonge commerciële mensen met feeling en interesse voor de verkoop. 1. administratief medewerkster 2. typiste/adm. medew. 3. administratief medewerkster onderwijskundige, pedagoogqf 4 psycholoog (m/v) Energiebedrijf Rijnland ALGEMEEN ZIEKENFONDS groepsleiders PERSCOMBINATIE N.V een bureauhoofd (m/v) [fi, De Vereniging van pt Nederlandse Gemeentel ASSISTENT CONTROLLER LEGER DES HEILS Maatschappelijk werker (m/v) EEN INSPECTEUR Energiebedrijf Rijnland Gemeente 's-Gravenhage (VNG) geroutineerde typiste, tevens administratief medewerkster L Vereniging van Nederlandse Gemeente: een medewerker voor de postkamer een ervaren telefoniste ZATERDAG 2 JUNI 1979 TROUW/KWARTET OeSMRAiseen c om putVSéfrwceburo. dat van oorsprong is ingesteld op de verlening van administratieve diensten aan de Ned. Herv Kerk Naast deze werkzaamheden o a de ledenregistratie van zo'n 2 000 000 personen.worden voor een toenemend aantal relaties speciale systemen ontwikkeld Op dit moment wordt onze bedrijfsadministratie geconfronteerd met de ontwikkelingen van automatisenng, gericht op tijdverantwoording. budgetering. fakturering en managementinformatie De hieruit voortvloeiende problematiek vraagt om gekwalificeerde uitbreiding van onze financiële afdeling met een die als rechterhand de controller ontlast van de dagelijkse werkzaamheden zodat deze de gelegenheid krijgt zich meer op genoemde werkzaamheden toe te leggen. Taken controle van administrative betalingsopdrachten saldilijsten en salarissen controle op de computer-output leveren van een belangrijke bijdrage aan de financiële verslaglegging ondersteuning van de genoemde ontwikkelingen Vereisten: SPD of vergevorderde studie hiervoor ervaring in een soortgelijke funktie belangstelling voor automatisering leeftijd tussen de 30 en 40 jaar Naast uitstekende primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij een interessante baan voor hen die hun studieniveau gehonoreerd willen zien. Zij die belangstelling hebben voor deze funktie. worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer G J. Everaars op onderstaand adres Stichting Mechanische Registratie en Administratie ten dienste van de Nederlandse Hervormde Kerk Poortweg4. 2612 PA Delft 015 - 56 92 24 3M Nederland is een verkooporganisatie die door middel van zo'n 30 verkoop- groepen ca. 16.000 produkten op de Nederlandse markt brengt. Daar komt nogal wat voor kijken. Verkopers bijvoorbeeld. De omvangrijkheid van het produkten- pakket biedt vele interessante invals hoeken voor zo'n job. Een gericht studieprogramma tijdens dc inwcrkperiodc stelt 3M in staat deze mensen een gedegen opleiding te bieden, waarmee zij hun commerciële carrière verder kunnen uitbouwen. Uiteraard moet er, afhankelijk van dc funktie, wel iets tegenover staan, zoals - een algeronde opleiding HEAO-CE, HTS, Atheneum, HAVO, MTS of een vergelijkbare opleiding - gevoel voor commercie - reeds vervulde militaire dienst of vrijstelling ervan - rijbewijs BE - een leeftijd tussen 23 en 30 jaar. Geïnteresseerd? Een informatief gesprek, zoveel mogelijk in de buurt van uw woonplaats, kan verhelderend werken. Neem even kontakt op, onder vermelding van Tr240 met de afdeling Personeelszaken, Rooseveltstraat 55, 2321 BI. Leiden, tel 071 - 76 93 30 (tussen 09.00 en 12.00 uur) of schriftelijk t.a.v. Mevr. F. de Vette. is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen, met name In de regio N Holland Een van de afdelingen van de Administratie bij Perscombinatie is de Inkasso-afdeling, die een belangrijke plaats inneemt met een debiteu ren-portefeuille van ruim 200 miljoen gulden per jaar. Voor deze afdeling zoeken wij: (MAVO-niveau. ±18-24 jaar) ten behoeve van de advertentie-inkasso. Deze medewerkster zal belast worden met: debiteurenbewaking dossier behandeling Uit deze taken vloeien veelvuldige telefonische en schrifteli|ke kontakten voort met adverteerders en de commerciële afdelingen binnen ons bedriff. Enige administratieve ervaring is vereist evenals het kunnen opstellen van een brief en een redelijke type-vaardigheid eveneens voor deze afdeling (MAVO-niveau. 18-24 jaar) ten behoeve van de overige inkasso. Deze medewerkster aal belast worden met: debiteurenbewaking en het bijwerken van het klantenbestand „Los se Verkoop type-werkzaamheden Uit deze werkzaamheden vtoeien regelmatig telefonische en schriftelijke kontakten voort met onze afnemers Enig administratief inzicht en type-vaardigheid zijn vereist Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer N Janssen, telefoon 926870 toestel 57Q. Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer N Burgers, personeelatdeling van Perscombinatie N V.. Wibautstraat 131. 1091 GL Amsterdam onder vermelding van NB/50 De afdeling RECLASSERING van het zoekt op korte termijn voor haar afdelingsbureaus in Amsterdam en Hilversum De beide bureaus vormen samen een regionaal team, beslaande uit 1 praktijkleider. 8 maatschappelijk werk(st)ers 4 administratieve medewerksters. 2 stagiaires Het team gaat uit van de gedachte van gezamenlijke verantwoordelijk heid en uit dien hoofde vertegenwoordigt het bureauhoofd het team o m. in de landeli|ke beleidsvergadering van de afdeling reclassering van het Leger des Heils. Vereiste opleiding: Sociale Academie en Voortgezette Opleiding, of de bereidheid laatstgenoemde opleiding te volgen Tevens zoeken wij voor onze afdeling Amsterdam een Vereiste opleiding: diploma Sociale Academie, richting M W. (dag school dan wel urgentie-opleiding) of diploma H.B.O.-m.w Cursisten die vergevorderd zijn met een van deze studies kunnen ook reflecteren. Arbeidsvoorwaarden voor beide functies: salaris en rechtspositie volgens Rijksregeling. De afdeling Reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkers. De verschillende afdelingsteams zijn gesitueerd in de 19 arrondisse menten in Nederland en tellen maximaal 13 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van reclasserings instellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie is op aanvraag verkriigbaar. Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de sollicitatieproce dure Voor uitgebreide inlichtingen de heer W W Lobbes en/of de heer H v.d. Leest. Prinsengracht 576 te Amsterdam, tel 020-250620/251088. Sollicitaties te richten aan: De directeur Centraal Bureau Reclassering Leger des Heils, Damstraat 15 Amsterdam. Tef. 020-241703 De gemeente YGravenhage heeft de ontwikkeling van een nieuwe aanpak voor de verkeersopvoeding ter hand genomen, welke beoogt bij de verkeersopvoeding een meer centrale plaats in te ruimen voor het aspect van het verkeersgedrag. In het kader van de nieuwe aan pak wordt thans gewerkt aan de opstelling van een longitudinaal be- invtoedingsprogramma voor kleuter- en lager onderwijs. Het project wordt begeleid door een stuurgroep waarin, naast de gemeente, ook het Ministerie ven Verkeer en Waterstaat en de Groningse Universi teit vertegenwoordigd zijn. Dit houdt verband met de aanwijzing van het project als zogenaamd landelijk demonstratieproject. Aan het project wordt zowel door het openbaar als het bijzonder onderwijs deelgenomen. Ten behoeve van dit Haags Verkeersonderwijsproject wordt, voor de duur van het project, (voorshands nog ca. 3 jaar) gevraagd een: die, in nauwe samenwerking met de reeds aanwezige verkeersconsu- lent, voornamelijk zal worden belast met de volgende taken: - het ontwikkelen van curricula voor verkeersonderwijs, op basis van doelstellingen, onderwijskundige theorieën en verkeerskundig onder zoek; - het zorgdragen voor de formatieve evaluatie van ontwikkelde (deel-)- leergangen en hulpmiddelen. Daarnaast behoren tot zijn taak: - het (mede) introduceren van de nieuwe aanpak van het verkeers onderwijs op de scholen; - het (mede) organiseren van en inhoud geven aan studiedagen voor onderwijsgevenden - het rapporteren aan de stuurgroep. Voor hat vervullen van deza functie is vereist: - een universitaire opleiding met als specialisatie bij vookeur een com binatie van curriculum-ontwikkeling, onderwijsleerpsychologie en ontwikkelingspsychologie; - belangstelling voor de verkeersopvoeding; - het kunnen werken in teamverband. Ervaring in het onderwijs strekt tot aanbeveling. Benoeming zal, afhankelijk van oplaiding en ervaring, geschieden in één van de referendarisrangen salarisgrenzen minimum f 3.282,- en maximum f 5.155,-bruto per maand (bedragen per 1 mei 1979). De secundaire arbeidsvoorwaarden van de gemeente zijn van toepas sing. Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot de Gemeentelijk Inspecteur van het Onderwijs, de heer H. Maas, telefoon 070-62.41.21, toestel 2583. Van de gegadigden voor deze functie wordt bereidheid tot medewer king aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hier van wordt - zo mogelijk direct na afloop - door de psycholoog met da sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming van de kandidaat. Sollicitaties met vermelding van volledige personalia binnen 14 dagen onder nr. P.V. 1200 te zenden aan de Directeur van het Gemeente lijk Bureau voor Personeelsvoorziening, Burgemeester de Monchy- plein 10. 2585 8D 's-Gravenhfge. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden vraagt op korte termijn: voor de afdeling GAS (kanalisatie): met een ruime theoretische en praktische kennis op het gebied van gasdistributietechniek op HTS-niveau. Tot zijn taak behoort: - de voorbereiding, de planning en uitvoering van alle werkzaamheden m.b.t. de aanleg en het onderhoud van het hoge- en lagedrukgasnet; - het leidinggeven aan eigen personeel en derden. Kandidaten voor deze functie dienen naast het bezit van bovengenoemde kennis te beschikken over leiding gevende eigenschappen alsmede contactuele vaardig heden. Bereikbaar salaris: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tot maximaal f 4.391- bruto per maand. Leeftijd tot 50 jaar. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectie procedure. Belangstellenden kunnen binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie hun sollicitatiebrieven, voorzien van een curriculum vitae, onder no. ER/79015A>« richten aan de afdeling Personeelszaken van het Ener giebedrijf Rijnland. Langegracht 70, 2312 NV Leiden. -iRD/ Jste !t L in e stelt zich ten doel de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten te behartigen. 'ie f Voor de vervulling van een vacature bij het secretariaat van de afdeling SOCIAAL GEOGRAFISCH en BESTUURSKUNDIG ONDERZO^ 1 ani wordt gevraagd een (vacaturenummer 4.728) De VNG heeft tot taak de gemeenten te adviseren endestandpunten van de leden te helpen formuleren. Zij voert het secretariaat van diverse commissies en onderhoudt contacten met gemeente besturen, ministeries en andereorganisa ties in den lande. Functie-informatie: De werkzaamheden bestaan uit het typen van brieven, memo's, rapporten, het bij houden van een archief en eventueel andere werkzaamheden ter assistentie van de afdelingssecretaresse. Functie-eisen: Opleiding minimaal op MAVO- of verge lijkbaar niveau. Type-diploma en goede kennis van de Nederlandse taal zijn noodzakelijk. Salariëring; Secundaire arbeidsvoorwaarden: Bij de VNG vindt honorering plaats naar kennis, ervaring en belangrijkheid van de functie. Na gebleken geschiktheid karj^^ een rang worden bereikt waarvan het maximum salaris f. 2119.- bruto perhll maand bedraagt. Onze medewerkers knigen 8°A> vakantietoelage. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid 1 (o.a. deelname aan het Algemeen POI burgerlijk pensioenfonds, ziektekosten voorziening (IZA), tegemoetkoming J in de kosten woon-werkvervoer, enz.). Sollicitaties: Eigenhandig geschreven sollicitaties kunnen worden gericht (met vermei- j ding van het vacaturenummer) aan hel hoofd van de afdeling Personeelszaken] Postbus30435,2500GK 's-Gravenhac Men gelieve - zo mogelijk - een pasfot~4 bij te sluiten. De inzendtermijn sluit 14 dagen na verschijnen van de oproep K in dit blad. Telefontsche informatie kal worden ingewonnen bij of viade afdeliii Personeelszaken (toestel 560/561),wa< desgewenst ook een sollicitatieformuliqgLt' kan worden aangevraagd. L Nassaulaan 12, 's-Gravenhage Telefoon 070 -624721 ati ooi kl i j-IJ1AAGLANDENJ^ Op ons kantoor Loosduinseweg 9 vragen wij Wij vragen voor deze functie een flinke kracht met LEAO - of MAVO - opleiding. Leeftijd beneden de 25 jaar. Het bezit van een rijbewijs wordt op prijs gesteld. Voorts kan worden geplaatst die met een tweetal collega's in goede samenwerking de telefoon kan bedienen. Geboden wordt. een prettige werkkring in een modern kantoor goede arbeidsvoorwaarden w.o. glijdende werktijden een gunstige salarisregeling met recht op 8% vakantie-uitkering en 4% kerstgratificatie. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd Perso neelszaken. Postbus 60702 2506 LS 's-Gravenhage pal ook tro: bel scf aai hel set lij* bir de: lei <|eei vraagt twee TULPENBURG één voor een gemengde groep met maximaal 10 kinderen in de leeftijd van 12-15 jaar één voor een gemengde groep met maximaal 10 kinderen in de lagere schoot leeftijd. In Tulpenburg worden jongens en meisjes opgenomen in de leeftijd van 5 tot 15 jaar, met relatie- en/of ontwikkelingsstoornissen. Deze kinderen behoeven een psychiatrische, psychotherapeutische en orthopedagogische behandeling. Taken van de groepsleiding: a. In samenwerking met de wetenschappelijke staf een methodische benadering van elk kind realiseren in de leefgroep. b. Zorg dragen voor een goed leefklimaat in al zijn aspecten. c. Regelmatige rapportage over de kinderen d. Het organiseren van vrije tijds-aktiviteiten Sociale Leeftijd minimaal 24 jaar Ervaring in het werken met moeilijke kinderen in groepsverband. Opleiding: Middeloo. Kopse Hof. Jeiburg. A en B. of M BO i.w., Academie of een gelijkwaardige opleiding Salaris: een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tussen 1.800— en 3 000.— bruto per maand, exclusief 11 9% onregelmatigheidstoeslag en 8% vakantietoeslag. Bij de selectie is het gehele behandelmgsteam betrokken. Sollicitaties te richten aan J. Vercauteren, directeur-psycholoog, Tulpenburg 49

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18