T l/U administratief medewerk(st)er MORET LIMPERG s vrije universiteit GIZON B.V. H.T.S.'r werktuigbouw M.T.S.'r werktuigbouw Verwarmingstechnicus H.T.S.'r elektrotechniek of electrotechnicus Tekenaar/konstrukteur GIZON B.V., cl e\c> 1 L%Li*a nt HOOFD ADVERTENTIE-EXPLOITATIE een medewerkster Ni)0 sekretaresse gevorderde assistenten-accountant ZATERDAG 2 JUNI 1979 TROUW/KWARTET ontwerpt - ontwikkelt fabriceert en installeert apparatuur en installaties ten behoeve van luchtbehandeling, airconditioning, verwarming, water zuivering, desinfektie door middel van o.a. Ozon alsmede energie-op- wek- en energieterugwininstallaties en zonne-energieprojekten. Genoemde produkten en installaties vinden hun toepassing in projekten zowel in binnen- als buitenland. In verband met de groei van onze onderneming vragen wij voor onze vestiging te Numansdorp (Z.H.) voor onze ontwerpafdeling: Onze voorkeur gaat uit naar een jonge H.T.S.'r welke na een inwerk- periode onder supervisie in staat is o.a. kapaciteiten te berekenen en te bepalen; energieverbruiken te berekenen; installaties samen te stellen met hoogwaardige technologische eigenschappen. Enige praktijkervaring en/of ACI diploma strekt tot aanbeveling. Een in onze Ontwerpafdeling verantwoordelijke baan voor een M.T.S.'r De aan de funktie verbonden burowerkzaamheden vereisen een uitgesproken administratief technische akuratesse. Voor onze werkvoorbereiding: Tot zijn taak behoort het tot in detail voor uitvoering gereed maken van planning. Voor deze funktie komt in aanmerking een ervaren technicus, zo mogelijk met ACI diploma of gelijkwaardig of ervaren hoofdmonteur met enige theoretische kennis. Ook het opmaken van kalkulaties behoort tot zijn taak Voor onze afdeling electra meet en regel techniek: in bezit van VEV (installatie diploma). Zijn taak omvat het ontwerpen van komplete schakel- regel- en bedieningskasten voor het volautomatisch installeren van komplete installaties alsmede het geven van begeleiding of het doen van tekenwerk. Onze gedachten gaan uit naar een jonge H.T.S.'r en/of een electro technicus met de vereiste diploma's. Te uwer informatie delen wij u nog mede dat voor het bepalen van de ontwerpgegevens de volledige ondersteuning aanwezig is vanuit onze afdeling Werktuigbouw. Voor onze Tekenkamer: Zijn taak omvat het vanaf onze ontwerptekeningen al of niet met gedetailleerde technische gegevens vervaardigen van konstruktie- en werktekeningen t.b.v. produktie en installatiewerkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar een technicus met tekenervaring of M.T.S.'r werktuigbouw zo mogelijk met praktijkervaring. Meerdere informatie ontvangt u tijdens een mogelijk persoonlijk onder houd. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide persoonlijke informatie vergezeld van een recente pasfoto te-richten aan GIZON B.V Postbus 7204 3280 AA Numansdorp. Tel: 01865-1844 vestigingen te Numansdorp (Z H en Roermond (L.) met een totale bedrijtsoppervlakte van 11000 m* in verband met het aanvaarden van een andere functie binnen de onderneming, ontstaat een vacature voor Functie informatie: De verantwoordelijkheid voor de krachtig groeien de advertentie-exploitatie van het landelijk och tendblad de Volkskrant is de primaire taak van de aan te trekken functionaris Centraal in die verantwoordelijkheid staan het ontwikkelen en tot uitvoering brengen van een advertentie-verkoopbeieid voor de korte en mid dellange termijn en het enthousiast leiding geven aan een team van circa 40 medewerkers Pleats in de orgenleetle: De man die deze dynamische fucktie zal vervullen resoneert rechtstreeks onder de directie van de Volkskrant. Funktie-eleen: Voor deze interessante en voor de onderneming belangrijke functie stellen wi| de hoogste eisen Kandidaten dienen te beschikken over een oplei ding op academisch niveau (b.v. economie, speci alisatie marketing, dan wel NIMA C). Hi| moet goed op de hoogte zi|n van het reclame vak en een goed oog hebben voor de ontwikkelin gen in het advertentie-gebeuren. Hu moet m staat zijn medewerkers :e motiveren mede op basis van open en inhoudsvol overleg Hij moet zich kunnen vinden in de redactionele formule van de Volkskrant Wij achten ervaring in een commerciële functie btj dag- of nieuwsbladen onontbeerlijk. Daarnaast verwachten wij dat hij beschikt over analytisch inzicht, goede contactuele eigenschappen, lei dinggevende capaciteiten en een commerciële instelling Procedure: Zi| die belangstelling hebben voor deze functie kunnen informatie inwinnen bij de directie van de Volkskrant J. A C. Damen, tel. 020-917711 toestel 533. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Sociale Zaken. Wibautstraat 131 Amsterdam t a v. D van de Windt. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure Discretie is natuurlijk verzekerd Een kleine afdeling boekhouding verzorgt de financiële adminis tratie van onze vereniging en haar instellingen. Wij vragen voor deze afdeling Leeftijd 17-25 jaar. Tenminste 4-jarige MAVO-opleiding. Zij. die dit jaar de school hebben verlaten kunnen ook solliciteren Salaris 1.358.-- tot 2.251.- afhankelijk van leeftijd en opleiding. Tenminste 24 werkdagen vakantie per jaar Vakantietoeslag 87j Eindejaarsuitkering 2 Varia- floi bele werktijden. Reiskosten-vergoeding. Inlichtingen over de veelzijdige werkzaamheden verstrekt de chef van deze afdeling de heer P. Hoogeveen, tel: 264633, toestel 146, die u desgewenst graag zal uitnodi gen voor een nader onderhoud. Schriftelijk solliciteren mag ook. Algemene Bond van Onderwijzend Personeel. Herengracht 56. Amsterdam. b v N«d«,-landt* Otntal Onderneming J. W. G. Leeflang NDO Leeflang is een vooruitstrevende leverancier van tandheelkundige apparatuur en bendfcgdhedon. wel ke een gezonde groei doormaakt. In verband met de verdere uitbouw van de administratie (welke binnen kort wordt geautomatiseerd) wordt kontakt gezocht die wordt beiast met het bijhouden van de grootboe kadministratie en de kontrole van de crediteuren Gedacht wordt aan iemand met M.A V.O -opleiding en M.B A.-diploma die in staat is om binnen het kleine team zelfstandig te werken Honorering en overige voorzieningen zijnvanzelfspre- kend m overeenstemming met de eisen van deze tijd Uw sollicitatie kunt u richten aan de B. V. Nederlandse Dental Onderneming J. W G Leeflang, Anthony Fokkerweg 49. 1059 Cf> Amsterdam. ter attentie van de heer G. J. Bastiaans. Telefoon: 020-179455. S I ICHTING CENTRUM VOOR ONDERWIJSBEGELEIDING VOOR DE ZAANSTREEK Wij zoeken op zo kort mogelijke termijn een full-time die, naast de bereidheid in een klein team te werken, over een grote mate van zelfstandigheid beschikt, eigen initiatief weet te tonen, in staat en bereid is de verslaglegging van vergaderingen voor haar rekening te nemen, de Nederlandse taal goed beheerst, een goede typévaardigheid heeft. Wij denken aan iemand, die over een ruime ervaring beschikt, tussen de 20 en 30 jaar is. een opleidingsnivo van minimaal MAVO heeft. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring tot een maksimum van f 2.401,- bruto per maand. De rechtspositieregelingen van de gemeente Zaanstad zijn van toepassing. Sollicitaties te richten aan Bestuur SCOZ, Postbus 201, Krommenie. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt op nemen met Hilde Salomons, tel: 075-55 22 28 (tot 7 juni), 075-55 23 08 (v.a. 11 juni Moret Limperg, Registeraccountants, heeft plaatsingsmogelijkheden voor gevorderde assistenten-accountant op haar kantoor te GRONINGEN. Geboden wordt: t een gevarieerde werkkring ondersteuning van de studie door verdere opleiding in de praktijk en door interne cursussen primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden die zonder meer goed zijn te noemen w.o. auto-lease regeling en studiekostenvergoeding door groei van de maatschap goede carrièremogelijkheden. Gevraagd wordt; een aantal jaren ervaring in de openbare accountantspraktijk gevorderde NIvRA-opleiding (algemene gedeelte). Kandidaten kunnen schriftelijk of telefonisch reageren of verdere informatie inwinnen bij onderstaand adres: Westersingel 41-43. 9718 CD Groningen, tel. 050-181545 (mevrouw Wijbrandi. secretariaat personeelszaken). J Sollicitaties worden strikt vertrouwelijk behandeld. amsterdam De Studentenraad van de Vrije Universiteit zoekt een administratief medewerker (m/v) (vacaturenummer 901 -1499) De Studentenraad is een progressieve vakbond van studenten, die zich bezighoudt met de behartiging van hun politieke en materiele belangen. Taak: - de ledenadministratie - beheer van het kamerbemiddelingsbureau en het reductiebureau. Functie-eisen: - goede contactueie eigenschappen - zelfstandig kunnen werken - goede algemene ontwikkeling - typevaardigheid strekt tot aanbeveling. De medewerker treedt in dienst van de Vrije Universi teit. Salaris en rechtspositie zijn in overeenstemming met de door de Vrije Universiteit gehanteerde regels. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door Josje Noordegraaf of Piet de Vries, tel. 020-548 36 00 of 020-548 46 59. De vakgroep Sociologie van de subfaculteit der Sociaal-Cultureie Wetenschappen zoekt een telefonist/receptionist (m/v) (vacaturenummer 602-1509) Taak: het bedienen van de telefooncentrale, receptie werkzaamheden en het verlenen van assistentie bij typewerkzaamheden. De vakgroep is gevestigd aan de Prins Hendriklaan 27-29 te Amsterdam. Functie-eisen: diploma MAVO, goede telefoonstem, typevaardigheid, leeftijd vanaf 18 jaar. Het secretariaat van de subfaculteit Culturele Antropologie/Niet Westerse Sociologie zoekt per 1 augustus 1979 2 typistes (voor halve dagen) (vacaturenummer 602-1 519) Taak: het typen van brieven, artikelen, verslagen en syllabi in het Nederlands. Engels en Frans Functie-eisen: diploma MAVO. typediploma en meer jarige type-ervaring. Werktijden: 8.30 - 12.30 uur of 13.00 - 17.00 uur Aan de Vrije Universiteit is een Bezinningscentrum opgericht, dat ten doel heeft de relatie van onderzoek en onderwijs tot de doelstelling van de universiteit systematisch aan de orde te stellen. Dit Bezinningscentrum zoekt een studie-secretaris (m/v) (vacaturenummer 002-1559) De taak zal bestaan uit het coördineren en stimuleren van activiteiten, die de bestudering van en de bezin ning op deze relatie beogen. Tevens zal hij ambtelijk hoofd zijn van het Bezinnings centrum. Er wordt gedacht aan een afgestudeerd academicus die belangstelling heeft getoond voor fundamentele vragen van wetenschap en levensbeschouwing. Hij moet beschikken over studiezin en organisatiever mogen en goed contacten kunnen leggen. Aanstelling geschiedt in het rangenstelsel van weten schappelijk ambtenaar. Nadere informatie wordt gaarne verstrek) door prof dr D.C. Mulder, tel. 020-548 49 55. thuis 020-17 36 65 of door dr. E.H. van Olst. tel. 020-548 38 63. thuis 01725-21 46 Tevens zoeken wij een medewerker voor het secretariaat (m/v) (voor 4 1/2 dag per week) (vacaturenummer 002-1569) Taak: naast de gebruikelijke secretariaatswerkzaam heden. als notuleren van vergaderingen, post- en archiefbehandeling, typen e.d. zal deze functionaris - in samenwerking met het hoofd van dit centrum - besprekingen en andere bijeenkomsten, met facultei ten gaan organiseren. Een deel van de corresponden tie en de gespreksvoering zal in de 3 moderne talen plaatsvinden. Omdat het Bezinningscentrum sinds kort bestaat betreft het hier een functie die zich in de opbouwfase bevindt. Er zal in klein-teamverband wor den gewerkt. Functie-eisen: opleiding op atheneum-niveau, goe de schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardig heid in de 3 moderne talen en een redzame instelling. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dr. E.H. van Olst. tel. 020-548 38 63 De subfaculteit Natuurkunde en Sterrenkunde zoekt een assistent voor de practica (m/v) (vacaturenummer 350-1539) De taak. die in samenwerking met de reeds aanwezige medewerkers dient te worden uitgevoerd, omvat: de zorg voor de ontwikkeling en onderhoud van de appa ratuur op de diverse natuurkunde practica; de tech- nisch-fysische verzorging van demonstratie-experi menten: instructie en assistentie bij experimenten op de practica. Functie-eisen: voor vervulling van deze functie in de onderwijssector is kennis vereist van de fysica op tenminste VWO-niveau, met daarnaast een brede technische kennis en belangstelling voor het onder wijs. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dr. D. Spaargaren, tel. 020-548 24 67. De vakgroep Anatomie/Biomechanica van de fa culteit der Geneeskunde, waar onderzoek wordt gedaan aan het menselijk bewegingsapparaat, zoekt een technisch wetenschappelijk programmeur (m/v) (vacaturenummer 211 -1449) Taak: in samenwerking met medici en technici werken aan het ontwikkelen van methoden ter ana lyse van het bewegingsapparaat, in het bijzonder het ontwikkelen van programmatuur ten behoeve van een dynamisch model van het bewegingsapparaat en van statistische verwerking van gangbeeldregistraties. Functie-eisen: kennis en ervaring op HBO-niveau op het gebied van nummerieke wiskunde, matrix algebra, mechanica en één of meer hogere programmeertalen (Algol. Fortram). Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prqf. dr. A.H.M. Lohman, tel. 020-548 27 33. Het celgenetisch laboratorium van het Antropoge- netisch Instituut van de faculteit der Geneeskunde zoekt een wetenschappelijk ambtenaar (m/v) (vacaturenummer 242-519) voor het verrichten van een promotie-onderzoek op het gebied van DNA-herstel in zoogdiercellen. Het onderzoek zal bestaan uit nadere karakterisering van DNA-repair deficiente cellijnen met behulp van celgenetische technieken. Tevens zullen de enzyma tische aspecten van DNA-herstel processen be studeerd worden. De voorkeur gaat uit naar een bioloog/biochemicus met ervaring op het gebied van DNA-technieken en celkweek-technieken. Aanstelling zal geschieden overeenkomstig het wetenschappelijk rangenstelsel, vooreen periode van maximaal 4 jaar. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dr. F Arwert. tel. 020-548 27 66 Het secretariaat van de vakgroep Andragologie/ Sociale Pedagogiek van de subfaculteit der Peda gogische en Andragogische Wetenschappen zoekt een administratief medewerker (m/v) (vacaturenummer 622-1549) die in staat is. in overleg met de vakgroepsecretares se. zelfstandig voor een kleine groep medewerkers te werken. Tot de taken zullen alle voorkomende secre tariaatswerkzaamheden behoren, zoals het typen van brieven en verslagen en het verzorgen van het archief Gedacht wordt aan iemand met een MAVO- of HAVO- diploma en het diploma typen. De subfaculteit is gevestigd in de De Lairessestraaf 142, Amsterdam-Oud Zuid. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevr JN. Blok. tel. 020-79 30 31 Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van hel betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161. 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105. Amsterdam-Buitenveldert

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16