e glind FAMILIEBERICHTEN Trouw maatschappelijk werk(st)er ie Onderwijzer se Kleuterleidster PLEEGGEZIN GEZOCHT a. DOCENT(E) NEDERLANDS b. DOCEKT(E) ENGELS d. DOCENT(E) WISKUNDE docent aardrijkskunde -e LTERDAG 2 JUNI 1979 TROUW/KWARTET I1 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 3Q uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur b54 10 juni a.s. is het 25 jaar geleden dat Lieuwe Meinema en Corrie Bos ouwden. eel bewogen jaren liggen achter hen. ij vertrouwen dat de Here hen ook in de toekomst abij wil zijn. at zij op 2 juni met hun dochter Ida, familie en ienden een fijne dag mogen hebben is de wens van hun liefhebbende ouders, broers en zussen: Fam. Meinema, Zwanenburg Fam. Bos, Zandvoort roelstralaan 117, Zwanenburg. >ankbaar en blij delen wij u mede, dat onze lieve iuders en grootouders H. Stolk en E. Stolk-Rigter ip D.V. woensdag 13 juni a.s. hun 45-jarig huwelijks- leest hopen te vieren. „Dit is de dag die de Here gemaakt heeft; latgn wij juichen en ons daarover verheugen". Psalm 118 24 U kunt hen hiermede gelukwensen in tuinzaal „Patri monium", Hovystraat 15 te Amstelveen van 17 tot 18 uur. Kinderen en kleinkinderen (Amstelveen, 2 juni 1979 Voor al uw belangstelling, attenties en giften voor Doot-nodig (totaal 1182!) zeggen wij u namens onze rinderen hartelijk dank. A. C. Middelkoop M. Middelkoop-Hoonhoud Gravendreef 72 2542 NR 's-Gravenhage. Voor uw belangstelling, uw gelukwensen en uw at tenties ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk zeggen wij u allen heel hartelijk dank. J. Rolloos C. Rolloos-de Zeeuw Paul Krugerstraat 53 Bolnes (Ridderkerk). „Ik heb u bij uw naam geroe pen; gij zijt Mij/i". Jesaja 43 lb De Here nam tot Zich mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader Evert Boode op dp leeftijd van 73 jaar. H. Cat. Zondag 1 Amersfoort: H. Boode-Streekstra Wormer: E. Weerstand-Boode T. Weerstand Leusden-C.: Th. van Wijngaarden-Boode G. van Wijngaarden 3816 TB Amersfoort, 1 juni 1979. Schuilenburgerweg 10. Ster-flat. Geen bloemen geen toespraken. De overledene is overgebracht naar het Uit vaartcentrum van het CVU. Langegracht 39, Amersfoort. Gelegenheid tot 'bezoek aldaar in aanwezig heid van de familie, dinsdag van 20.00 tot 20.30 uur. D.V. woensdag 6 juni a.s. is om 10.15 uur de rouwdienst in de Chr. Gereformeerde Kerk aan de Grote Haag te Amersfoort, waarna van de kerk uit dé teraardebestelling zal plaats hebben om 11.30 uur op „Rusthof" aan de Dodeweg te Amersfoort. De dienst zal worden geleid door Ds. T. Har der, chr. geref. predikant te Amersfoort. De Raad van de Chr. Geref. Kerk te Amers foort deelt mee dat uit hun midden is heenge gaan br. E. Boode Als lid van de kerkeraad en de commissie van beheer heeft hij veel mogen betekenen voor de opbouw van onze gemeente. Wij bidden om kracht en troost voorzijn vrouw en kinderen. T. Harder, praeses H. de Vries, scriba Amersfoort, 1 juni 1979. „De Heer is mijn Herder" Heden overleed onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Justus Lucas weduwnaar van Jelletje Hartendorp in de ouderdom van 92 jaar. Oegstgeest: G. Huurman-Lucas Leidschendam: J. Lucas G. Lucas-Semplonius kleinkinderen en achterkleinkin deren 2333 VZ Leiden. 31 mei 1979. Leeuwerikstraat 20 De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. Aan het rouwcentrum geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 5 juni a.s. om 12.30 uur in de „Groene- of Willibrordkerk" te Oegstgeest, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kerk. Geboren Martin Johan Jannetje Struik- Smitskamp Guus Struik Kas Bruchterveld. 1979, Braekdijk 2. 31 Opgenomen in Heer lijkheid onze broer en zwager Jo de Koning Uit aller naam: Familie De Koning Apeldoorn, 1 juni 1979. Bedroefd om zijn heengaan maar dank baar voor alles wat oom Fiet voor ons heeft betekend is in volle zekerheid des geloofs van ons heen gegaan onze geliefde oom Pieter Arie Melis oud 80 jaar. De nichten en neven: Ubels Duisterwinkel Bannink van Hoving Paterswolde, 29 mei 1979. In volle vrede is ontslapen, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Helena Arina Smit gehuwd geweest met K. L. A. Weimar in de leeftijd van 86 jaar. 's -Gravenhage: P. P. de Gelder-Weimar J. J. de Gelder Amsterdam: M. E. Smink-Weimar Rotterdam: K. L. A. Weimar E. G. Weiipar-van Wenum 's-Gravenhage: M. Weimar Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 31 mei 1979 Balistraat 90 De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op dinsdag 5 juni a.s. om 10.30 uur in de Duinzichtkerk, Van Hogenhoucklaan 89; waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats Oud Eik en Duinen aan de Laan van Eik en Duinen, om circa 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk. In plaats van kaarten 6eden ging plotseling van ons heen mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader Jacob Klaassen op de leeftijd van 57 jaar, na een gelukkig, huwelijk van bijna 22 jaar Wij zijn bedroefd om zijn heengaan maar dankbaar voor alles wat hij voor ons en ande ren is geweest. Het hart des mensen overdenkt zijn weg maar de Here bestiert zijn gang. Spreuken 16 vers 9 Nes op Ameland', 31* mei 1979. Obbe Edskesstraat 1." J. D. Klaassen-v.d. Brink Jikke en Jurjen Sophia en Jouke Petra en René Jacob Dirk De begrafenis zal plaats vinden op 2e Pinkster dag 's middags om 3.00 uur vanuit de Ned. Herv. Kerk te Nes (Am.). Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van 7.00 tot half 9 in het „Binnenwegje". Hedenmorgen 6.00 uur is mijn lieve man en der kinderen zorgzame vader en grootvader Johannes de Koning ingeslapen. Joh. is 71 jaar geworden. Velp, IJi de Koning-Huisman kinderen kleinkinderen Velp, 1 juni 1979 Aalscholversingel 206. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Kramer", Zuiderparallelweg 17, te Velp. Gelegenheid tot bezoek aldaar maandag van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 6 juni om 10.00 uur in de Geref. kerk. Parkstraat, waarna de teraardebestelling volgt om 11.00 uur op de alg. begraafplaats „Heide- rust" te Worth Rheden. Vertrek van Aalscholversingel 206 om 9.45 uur. Na afloop van de plechtigheid bestaat gelegen heid tot condoleren in de aula op de begraaf plaats. Overweldigend was de belangstelling ter gele genheid van ons 25-jarig huwelijksjubileum. De dag zelf was voor ons onvergetelijk, 't Is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedan ken. Voor de vele gelukwensen die wij ontvin gen, in welke vorm dan ook, betuigen wij u onze welgemeende en hartelijke dank. Hermen Overweel Co Overweel-van Someren Sprang-Capelle, Oudestraat 42. Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich geroepen onze geliefde zwager en oom Adriaan Hendrik Hulscher echtgenoot van Truus Melis eerder gehuwd met Sjoukje Postma op de leeftijd van 56 jaar. Zijn zorgzaamheid en blijmoedige levenswan del zullen wij ons altijd blijven herinneren. Trooste de Here Truus en de kinderen Amsterdam. W. Postma M. Postma-Krinninger Beetsterzwaag, S. D. Postma A. Postma-Jansma St. Pancras, H. Postma G. Postma-Wouters Haarlem, A. Postma Amsterdam, J. Postma J. A. Postma-Selles Woudenberg, Th. L. Meulénbelt A. Meulenbelt-Postma Amersfoort, A. Postma G. Postma-Waanders Groningen, A. Plaatsman M. Plaatsman-Postma Uithoorn, Y. Postma J.jC. Postma-Waanders en neven en nichten. Zeer getroffen geven wij kennis van het plotse linge overlijden op 31 mei j.l. van de heer A. H. Hulscher secretaris van ons Bestuur Zijn warme belangstelling voor en diep mede leven met de problematiek van de zieke mens steunend op zijn diep Godsvertrouwen zal nog lang in onze herinnering blijven. Bestuur en Directie van de Stich ting Diaconesseninrichting te Voorburg De rouwdienst zal worden ^gehouden zaterdag 2 juni om 11.00 uur in de Licht der Wereldkerk, Steenvoordelaan hoek Generaal Spoorlaan te Rijswijk, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats Eikelen burg aan de Eikelenburglaan 7 te Rijswijk om 12.00 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de be graafplaats. Het heeft de Here behaagd tot Zich te nemen, onze geliefde zwager en oom Willem Albertus Prud'Homme van Reine echtgenoot van Maria van Eijsden. Ons medeleven gaat uit naar onze zuster, haar kinderen en kleinkinderen. Trooste de Here hen door de belofte van het Evangelie Rotterdam: M. van Eijs,den-van Duin Muskegon (USA): Joh. van Eijsen P. H. van Eijsden-van den Bos Baarn: S. de Valk-van Eijsden Rotterdam: J. van Eijsden M. van Eijsden-Mulderij Rijswijk (ZH): P. van Eijsden A. J. van Eijsden-de Graaf Dandenong (Austr.): C. van Eijsden L. M. van Eijsden-Leenheer Zwijndrecht: W. van Eijsden A. W. van Eijsden-Ouboter Capelle a/d IJssel: G. van Eijsden C. J. van Eijsden-van der Hoeven. Neven en nichten 1 juni 1979. Voor uw hartelijke blijken van deelneming ondervonden na het heengaan van mijn liefhebbende echtgenoot, onze liefhebbende vader en onze liefhebbende schoonzoon Jan Spaanstra betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: C. H. J. Spaanstra-Kiers Darwinplantsoen 3 1097 EX Amsterdam. Voor de overweldigende en ontroerende belangstelling na het overlijden van onze Directeur j. Spaanstra betuigen wij langs deze weg onze welgemeende dank. Directie en Personeel Confectie-Industrie El Greco B.V. Amsterdam ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moat donderdags (la post) in ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, raap. 783 en 750 MULDER'S FABRIEK VAN ROLLEND MATERIEEL N.V. gevestigd te Boskoop Jaarlijkse Algemene Vergadering van AANDEELHOUDERS op maandag 18 juni 1979 om 16.00 uur in Hotel-Restaurant Neuf ('t Vijfde Wiel) te Boskoop. Aandeelhouders, die deze ver gadering wensen bij te wonen, dienen hun aandelen ten minste drie dagen voor de vergadering te deponeren bij de kantoren van N.V. Slavcnburg's Bank te Rotterdam, 's-Gravenhage of Amsterdam, op welke adressen, benevens op dat van de ven nootschap te Boskoop, voor aandeelhouders ter inzage lig gen (en daar in afschrift koste loos verkrijgbaar zijn) de agen da, de jaarrekening 1978 en het prae-advies van commissaris sen. DE RAAD VAN COMMISSARISSEN God heeft tot Zich genomen onze oud coilega Clazina Anna Voerman Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de tijd dat zij op onze school werkzaam was. Directie en medewerkenden Christelijke L.B.O. School (Erica) Dankbetuiging Voor de talloze blijken van warm medeleven, onder vonden tijdens de ziekte en het overlijden van onze vader, groot- en overgrootvader ds. L. S. den Boer danken wij u heel hartelijk. Rijswijk, juni 1979. Voor de vriendschap en het medeleven welke wij mochten ondervinden na het sterven van onze lieve vader en grootvader Antonie Adrianus Numan danken wij u heel hartelijk. Kinderen en kleinkinderen Zwijndrecht, juni 1979. "KINDERZORG" Den Haag jeugdwelzijnsinstelling, uitgaande van de Ned. Herv. Kerk vraagt voor zo spoedig mogelijk een Deze functie omvat het houden van contacten met jongeren en hun milieu, in de sfeer van de voogdij-sector. Wij bieden: een zelfstandige werkkring in teamverband, werkbegeleiding (individueel en in team verband), salaris volgens richtlijnen van het Ministe rie van Justitie, opname in het P.G.G.M.-fonds. Wij vragen: een diploma Sociale Academie, praktijkervaring liefst in Kinderbescher- mingswerk, belangstelling voor jeugdproblematiek, het bezit van een rijbewijs, Protestants Christelijke Godsdienst, een minimum leeftijd van 25 jaar. Sollicitaties te richten aan de Directie van "Kinderzorg", Prins Hendrikstraat 18, Den Haag, tel. (070) 60 89 22. De Vereniging „De Christelijke School op Lombok" te ARNHEM Het bestuur roept sollicitanten op voor een aanstelling per 1 augustus a.s. als voor de combinatieklas 3-4, aan de Lombokbaslsachool. voor de dependance van de kleuter-. school Het Kwetternest. Vereist: pos. chr. beginselen bereidheid tot samenwerking in het onderwijsteam onderwijservaring Sollicitaties gaarne schriftelijk aan de secre taris van het bestuur: Bakenbergseweg 124, Arnhem, tel. 085-426872. uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" De Glind, Barneveld. In het Jeugddorp De Glind tussen Amersfoort en Lunteren wonen 160 jongens en meisjes tus sen nul en achtien jaar die tijdelijk in ons dorp worden opgevangen. In zeven groepshuizen wo llen 75 kinderen. De overige kinderen wonen in 23 pleeggezinnen in het dorp. In elk huis kan een groot gezin wonen: pleegouders met zes a zeven kinderen (eigen kinderen meegeteld). De pleegouders krijgen bij de verzorging en op voeding steun van andere pleegouders en inten sieve begeleiding van de staf. De vaders van de pier igezinnen hebben een baan in één van de omliggende plaatsen. Van de pleegouders wordt verwacht dat zij zich met plezier en liefde wil len inzetten voor de opvoeding van een groot gezin vanuit hun christelijke geloofsovertui ging. "De Glind" gaat uit van de vereniging tot ver zorging en opvoeding van kinderen "De Rudolphstichting". Wie belangstelling heeft kan schrijven naar de directie, Postbus 130, Barneveld of bel len: (03425) 14 41. Jeugddorp De Glind is een dorp waar kindoren wonen bij pleegouders en in groepshuizen. De kinderen die door omstandigheden niet in het eigen gezinsverband kunnen verblijven, krijgen een verzorging en opvoeding die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschap pij weer kunnen innemen. f\wS,/\ Chr. Scholengemeenschap L/~f7pJ Voorburg ,,'t L00" r— (Lyceum Hav0 jy)avo) Rljnlandlaan 1 2273 CT VOORBURG Tal. 070-694061 Gevraagd met ingang van 1 aug. of z.s.m, daarna 26 uur 1e gr. v.b. (examenervaring strekt tot aanbeve ling) 6 uur 3e gr (m i v 1 nov a s wordt deze vacature met 17 uur 3e gr. uitgebreid) C. DOCENT(E) WISKUNDE 13 uur Ie en 2e gr 7 uur 3e gr (voorlopig tot 1 hov. 1979) De voorkeur gaat uit naar sollicitanten met een positief christelijke levensovertuiging, die bewust kiezen voor het christelijk onderwijs. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de wnd. rector, de heer H. W. Eppink. Christelijk Lyceum DrW A Visser t Hooft Scholengemeenschap voor VWO, Havo en Mavo. Kagerstraat 1, Leiden (Met dependance te Leiderdorp.) Gevraagd per 1 augustus a.s. docent Duits lil 10 uur Sollicitaties gaarna z s m aan de rector A. Middel dorp (Tel school 071-151740 huis 071-151227)

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 11