Hoe maak je 't makkelijkst van f1000,- maar liefst f1538,62? 1: 3 Zo simpel is thuisbankieren. 8% OO ON FAMILIE BERICHTEN MIDDENWONING BOERENHOFSTEDE geen doorgang zal vinden. PASTORIE ANNEX KERKJE Heel simpel,gewoon thuis meteenbeleggingsbewijs. postgiro en rijkspostspaarbank VRIJDAG 1 JUNI 1979 TROUW/KWARTET God verblijdde ons met de geboorte van een dochter MARGARFTHA Wij noemen haar Marthe Bertjan Bruna Anneke Bruna- van Kooij Schoonebeek, 29 mei 1979. Europa weg 52. Wij zijn blij met en God dankbaar voor de geboor te van onze dochter Rebecca John en Lydia Kool 3036 ZL Rotterdam. 31 mei 1979 Vijlkapper- straat 10r Tijdelijk adres: zieken huis Eudokia, Bergsingel 215, Rotterdam. Tante Nel en oom Wim gefeliciteerd met trouwdag van Tijs en Pieter. Op vrijdag 15 juni D.V. zijn onze ouders J. Assies en E. C. Assies-de Jonge 25 jaar getrouwd. Een ieder, die hen daarmee wil feliciteren is van harte welkom tussen 16.30 en 18.00 uur in Hotel „de Smittenberg". Arnhemseweg 537» Beekbergen. Hilma Inge Ellen 7361 A T. Beekbergen, juni 1979. Dorpsstraat 193. 1954 1979 Op 10 juni a.s. is het 25 jaar geleden dat Lieuwe Meinema en Corrie Bos trouwden. Veel bewogen jaren liggen achter hen. Wij vertrouwen dat de Here hen ook in de toekomst nabij wil zijn. Dat zij op 2 juni met hun dochter Ida, familie en vrienden een fijne mogen hebben is de wens van hun liefhebbende ouders, broers en zussen: Fam. Meinema, Zwanenburg Fam. Bos. Zandvoort Troelstralaan 117, Zwanenburg In plaats van kaarten Dankbaar en blij hopen wij D.V. 3 juni te gedenken dat onze lieve ouders Willem Marskamp en Jenny Marskamp-Laarman 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat God hen voor elkaar en voor ons nog vele jaren mag sparen, is de wens van hun dankbare kinderen Gerrit. Jan Willy, Bert en Johan 8024 PB Berkum. juni 1979 Maatgravenweg 3 Een ieder die ons op 8 juni wil gelukwensen, is van harte welkom op de receptie van 17.30-19.00 uur in zaal „Kappers" te Hoornhorst IN PLAATS VAN KAARTEN Mede namens onze kinderen en kleinkinderen willen wij graag een ieder hartelijk bedanken voor de vele kaarten, felicitaties, bloemen en andere attenties, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. M. Bakker H. E. Bakker-Brands Niehove. mei 79 Gaaikemaweg 2. Dankbaar en blij hopen onze ouders groot- en over grootouders Dirk van Duijn en Johanna J. T. Baak D.V. 4 juni 1979 hun 60 jarig huwelijk te herdenken. Dat God hen in hun levensavond nabij moge zijn is de wens van hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen. I.v.m. omstandigheden geen bezoek. Scheveningen. Van Hoomestraat 4. Jesaja 43 1 b „Ik heb u bij uu? naam geroepen, gij zijt Mijn". Heden nam de Here van ons weg onze zorgza me vader, groot- en overgrootvader Johannes Frans Dunweg, weduwnaar van Dirkje van der Vlugt in de hoge ouderdom van 93 jaar Heemstede: J. G. van Ravenstein-Dunweg M. van Ravenstein Badhoevedorp. T. D. Dunweg M. C. Dunweg-Slagter klein- en achterkleinkinderen Hoofddorp. 31 mei 1979 Huize „Horizon" Correspondentieadres. Burg. Amersfoordtlaan 75,1171 DN Badhoeve- dorp. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 5 juni om 14.00 uur in „Hei Brand punt", Hoofdweg 770 te Hoofddorp, waarna de begrafenis in het familiegraf op de oude alge mene begraafplaats te Hoofddorp zal plaats vinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in „Het Brandpunt". Geen bezoek aan huis Geen bloemen Hierdoor geef ik u kennis van het overlijden van de oprichter van mijn bedrijf, de heer Joh. F. Dunweg: In dankbare herinnering blijft voor mij zijn heldere geest en gezond verstand, zijn warme belangstelling voor het bedrijf tot in de laatste maanden van zijn leven. Dat hij ruste in vrede Dunweg's begrafenis en crematie associatie: W. van der Pijl Hoofddorp, 31 mei 1979, Tuin weg 9. Wat zoekt gij den levende bij de doden?" Lucas 24 5 Met grote droefheid, maar dankbaar voor het geen hij voor ons heeft betekend berichten wij U het plotseling overlijden, tijdens zijn vakan tie in Frankrijk, op 22 mei 1979 van mijn innig geliefde Man. onze onvergetelijke Vader en Grootvader, Hendrik Veluwenkamp, Brigadier Generaal K.L., b.d.. Officier in de Orde van Oranje- Nassau met de Zwaarden, eerder gehuwd geweest met Jacoba Wolfers. op de leetijd van 83 jaar. 's -Gravenhage: J. M. Veluwenkamp-Sanders Santpoort: G. J. van der Stoop-Veluwenkamp G. van der Stoop Amsterdam: Coby van der Stoop Wageningen: George van der Stoop. 's-Gravenhage. 31 mei 1979. Correspondentieadres: Adriaan Pauwstraat 1. De begrafenis heeft heden in stilte plaatsge vonden In het huis mijns vaders zijn vele woningen Johannes 14:2 Onverwacht nam de HERE tot Zich onze ge liefde moeder, grootmoeder en overgroot moeder Martha Langeler-van den Berg Sinds 24 september 1976 weduwe van Antonie Langeler. in de leeftijd van 78 jaar. G. H. Langeler Y. J. Langeler-Binkhuysen Tonny en Atie Gertie en Ankie, Erwin, Paula Freddie en Ria Robbie en Wilma, Jeroen René Nieuwerkerk aid IJssel: N. M. Rechtuijt-Langeler C. Rechtuijt Ton. Lieke. Gerdie Amsterdam: A. Langeler E. J. Langeler-Ockhuysen Martie en Rob Bennie, Ton, Ineke. Wouter Veendam P. Langeler G. A. Langeler-van der Mey Marianne, Anton, Maarten Maurits. Catharina, Peter Zuidlaren. 30 mei 1979 Correspondentie-adres Oostlaan 30. 9642 PV Veendam De overledene is opgebaard m het rouwcen- trum Van der Luit. Willem de Zwijgerlaan 179. Leiden. Geen bezoek. Geen bloemen Geen toespraken Voorafgaande aan de begrafenis zal D.V. een samenkomst worden gehouden op dinsdag 5 juni a.s. om 3.00 uur n.m. in de Gereformeerde Kerk. Hoofdstraat 37 te Valkenburg Z.H. Aan sluitend daarop zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Gele genheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal bij de kerk. Na drie jaar liefderijke verpleging in het Dr. P. W. Janssenziekenhuis te Almen is op de leef tijd van 80 jaar aan Jezus' hand het Nieuwe Jeruzalem binnengegaan onze lieve en zeer zorgzame vrouw, moeder en grootmoeder Grietje Eikelenboom-den Hartogh De rouwdienst zal plaatshebben op dinsdag 5 juni om 2 uur in de aula van de begraafplaats te Gorssel en aansluitend bijzetting in het familiegraf. Daarna gelegenheid tot condoleren in de aula. Uit aller naam: J. C. Eikelenboom 7213 Dr Gorssel, 31 mei 1979 Kerkstraat 5. Diep verslagen berichten wij u dat geheel onverwacht tot God geroepen werd mijn innig dierbare man, onze lieve zorgzamf papa en vader Adriaan Hendrik Hulscher Kapitein ter Zee van de adm. der Koninklijke Marine b.d. Officier in de orde van Oranje Nassau met de Zwaarden. op de leeftijd van 56 jaar. G. Hulscher-Melis en kinderen. Rijswijk, 31 mei 1979 Koninginnelaan 60 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Honor Postremus, Emmastraat 11 te Rijswijk, bezoek van 4,30-5,30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 2 juni om 11.00 uur in de Licht der Wereldkerk. Steenvoordelaan hoek Generaal Spoorlaan te Rijswijk, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene begraafplaats Eikelen burg aan de Eikelenburglaan 7 te Rijswijk om 12.00 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de be graafplaats. „Zalig zijn de doden, die in de Here sterven en hun werken volgen hen na." Geheel onverwacht is tot haar rust ingegaan onze lieve, zorgzame zuster en tante Lambertha Wilhelmina Bosch in de leeftijd van 72 jaar. Haar leven was dienen. Lethbridge (Canada): A. Bosch-Hazenberg Alphen aan den Rijn: A. Bosch M. Veltman Dieren: D. E. Bosch Driebergen: J. M. Snijder-Bosch K. Snijder neven en nichten. Dieren, 30 mei 1979. Huize „Molenhof, Zutphensestraatweg 46. Liever geen bezoek. Zaterdag 2 juni wordt om 11.15 uur een dienst van woord en gebed gehouden in de gerefor meerde kerk, Zutphense straatweg te Dieren, waarna de teraardebestelling om ca. 12 uur plaatsvindt op de nieuwe algemene begraaf plaats te Dieren. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de aula van de begraafplaats. Met ontroering geven bestuur, directie en per soneel van het psychiatrisch centrum Licht en Kracht in Port Natal te Assen u kennis van het nog plotseling overlijden van Ds G. J. Sanders emeritus-predikant, die gedurende 32 jaren als predikant-geestelijk verzorger aan het cen trum verbonden was. Zijn persoonlijkheid en zijn inzet zullen bij velen in dankbare herinnering blijven. Bestuur, directie en personeel van het psychiatrisch centrum „Licht en Kracht" in Port Natal te Assen 30 mei 1979 Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt mijn. Jes. 43:1 b Bedroefd doch ook dankbaar dat verder lijden haar bespaard bleef geven wij u kennis dat heden van ons is heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Clazina Anna Voerman in de leeftijd van 67 jaar. Dordrecht: A. H. Voerman Rotterdam: H. A. Voerman W. H. Voerman J. G. Voerman-van de Veen Zoe termeer: Th. B. Voerman L. H. N. B. Voerman-Sparenburg Papendrecht: A. J. van Veen-Voerman J. van Veen achterneven en -nichten 3055 BM Rotterdam, 30 mei 1979 Floris Versterlaan 12 Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 5 juni om 11.45 uur in de Messiaskerk aan de Debussylaan 19. waarna de begrafenjs om 13.00 uur op de begraafplaats „Hofwijk", Delftweg 230 Overschie zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren in de kapel op de begraafplaats. Met droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij gedurende lange tijd heeft mogen doen in het belang van ons onderwijs, geven wij u kennis van het overlijden van onze leraar, collega en vriend Leen Koster Zijn grote inzet en zijn vriendschap zullen in onze herinnering blijven. Het bestuur, personeel en leerlingen van de Chr. M T S. te Ede. Ede, 30 mei 1979. Voor U aller vertroostend medeleven en deel neming na het verlies van onze zo zeer geliefdt zuster Anna Hemmes zeggen wijTJ hartelijk dank, vooral ook aan dt Kerk, Contactmiddagen, Internos, Christelijk! Oratoriumvereniging en Groningsch Bach koor, die haar zo veel vreugde bereid hebben R. Hemmes L. G. Hemmes 9712 KH Groningen, 1 juni 1979. TE KOOP: tegenover plantsoen gelegen met schuur, op eigen grond, aan de leeghwaterstraat 67 Ie Hoofddorp Indeling beneden woonkamer, keuken, toilet; boven: 3 slaapkamers en douche De uitwendige maten van de woning zi|n diep 8.65 m breed 5,96 m Koopsom f 173 500,— k.k. Leeg te aanvaarden per 1 juli 1979. Oe gegadigde dient bij voorkeur als woningzoekende m de gemeente Haarlemmermeer te zijn ingesthreven. Inl BOOG MIJ B.V., Regentesselaan 20-26 te Hilversum. Teletoon 035-49845, buiten kantooruren 03S-17518. met verdere aanhorigheden te OOSTERWIJK (gem. Kedichem). Notarissen H. D. von Meyenfelt te Leerdam en J V. Schattenkerk te Buren delen mede dat de TOESLAG van het pand Oudendijk 3 te Oos- terwijk op dinsdag 5 juni a.s. TE KOOP WIJCHEN De Hervormde Gemeente Wijchen verkoopt haar eigendommen aan de Heerenstraat, waarop een woning en kerkje met 100 zitplaatsen en even eens annex koetshuisje. Het terrein is 2000 m2. Object voor velerlei doeleinden geschikt zoals ate lier, praktijk c/q kantoorruimte enz. enz. Bouwjaar gehele komplex 1840. VRAAGPRIJS: 725.000,— k.k. Bezichtiging: op zaterdagen 2 en 9 juni van 14 00 uur - 17.00 uur. INLICHTINGEN: verstrekt KANTOOR DER GEESTELIJKE GOEDEREN te Eindhoven, 040-415055, Postbus 1088. looptijd 3 jaar loopdjd 4 jaar looptijd 5 jaar f 1000,- wordt f 1000,- wordt f 1000,- wordt f 1259.71. f 1385,86. f1538,62. f 5000,- wordt f 5000,- wordt f 5000,- wordt f6298,56. f6929.29. f 7693.12. I C\ flOOt V' D'e beleggingsbewijzen kunt ZjU fcUUL L. u heel makkelijk bestellen bij postgiro en rijkspostspaarbank. Er is 'n speciaal aanvraagformulier voor, dat wij u graag toesturen. Met 'n folder die nog even precies het hoe en wat van het beieggingsbewijs uiteenzet. Dat aanvraagformulier stuurt u ingevuld aan ons op, en gelijktijdig maakt u het aankoopbedrag aan ons over. De rente gaat al in op het moment dat het bedrag gestort is. En na korte tijd hebt u het beieggings bewijs in huis. De folder met het aanvraagformulier kunt u op de volgende manieren krijgen: Vul bijgaande bon in en stuur deze in 'n envelop zonder postzegel naar postgiro en rijkspostspaarbank, Weesperzijde 190,1097 DZ Amsterdam. 2U kunt bellen met 0017 of rechtstreeks met de afdeling Beleggingsbewijzen: (020) 5912173. 's Avonds of in 't weekend kunt u bellen met(020) 5912121. 'n Antwoordapparaat neemt dan uw boodschap op en wij bellen u zo spoedig mogelijk terug. U kunt natuurlijk ook even bij het post kantoor langs gaan. Stuurt u mij de folder Beleggingsbewijzen met aanvraagformulier. Naam Adres Postcode en woonplaats Deze bon in een envelop zonder postzegel sturen naar postgiro en rijkspostspaarbank, Weesperzijde 190,1097 DZ Amsterdam. fTR-22 r\ yif V« Als u uw spaatgeld voor een tijdje l—\J ZAL L. kunt vastzetten, wilt u daar natuurlijk 'n zo hoog mogelijke opbrengst van krijgen. De horlogemaker op de foto heeft 'n hele winst gevende oplossing gevonden: 'n beieggingsbewijs van postgiro en rijkspostspaarbank. Ze zijn er van f 1000,-en f5000,-. U ontvangt 'n vaste rente die afhankelijk is van de looptijd die u kiest: 3,4 of5 jaar. Voorde berekening van de rente gekit de methode van samengestelde interest, dus rente op rente. Wat het u oplevert, kunt u heel makkelijk uit onderstaand schema aflezen: wilt gebruiken voor de aankoop van een eigen huis in Nederland waarin u zelfgaat wonen, wordt die korting niet in rekening gebracht. U ziet dat dit een ideale manier is om een hoge opbrengst van uw geld te krijgen. Aan het eind van dc looptijd krijgt u het spaar geld plus alle rente uitgekeerd. U kunt het op uw post- of bankrekening laten storten, of ons opdracht geven het totale bedrag op het postkantoor aan u uit te betalen. Eerder opnemen kan natuurlijk ook, maar dan wordt er'n korting van 5% betekend. Als u het bedrag Dck horlogemaker wil meer rente van z*n spaargeld.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12