Een nieuwe smaak voor kinderen. Als je een echte kwajongen begint te worden, wil je zelf uitzoeken watje drinkt Moeders hebben daar nogal es proble men mee omdat ze veel frisdranken nog te .volwassen" vinden. Daarom is er nu een nieuwe frisdrank van vruchten- en plantenextrakten, die helemaal is afgestemd op de smaak van kinderen tussen de 6 en 12 jaar. Snor de eerste frisdrank met flink schuim erop. De nieuwe fris drank heet Snor. Een toepasselijke naam. Want Snor is de eerste frisdrank met flink schuim erop. Kinderen zeggen nu ah Snor smaakt snor. Kinderen (en hun moeders) reageerden al direkt enthousiast op de smaak van de nieuwe frisdrank. Snor smaakt snor, vonden ze. Speciale Snor-show op de televisie. Twee jongens uit de vierde klas van de Amsterdamse Nicolaas Maesschool presen teren Snor in een speciale Snor-show. Met ingang van 1 juni zijn ze regelmatig zien in de Ster reklam Marcel:Jk heb Snot gekocht!" Bas: „Meneer heeft een snor gekocht!" De jongens heten Marcel en Bas. Same vormen zij Neerlands jongste komische duo In hun show maken zij grapjes ova 't woord snor. Bas begrijpt Mare natuurlijk niet Of net andersom. Een snor van 15 sekonden. Marcelen Bas he ben alles al uitgepro beerd met Snor. Bijvoorbeeld dat j na een slok Snor 15 sekonden met een schuimsnor rond kun lopen. Hoeje'njasje,over- hemd en vlinderdas in één keer aan en ui kunt trekken. Op deze foto (uit c Snor-show) lijkt't net alsof Marcel en Ba showpakken dragen Maar't zijn gewoo versierde t-shirtjes. Een fles die je aan kijkt Wie in de super markt op zoek gaat na Snor, moet vooral goe Ietten op een fles met ogen die je aan kijken nieuw Vrumona B.V., Postbus 1.3980 CA Bunnik. Ris met schuim erop Dat smaakt snor

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30