Vakmanschap is Meesterschap FAMILIEBERICHTEN Trouw DONDERDAG 31 MEI 1979 TROUW/KWARTET P 10 - R kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur God verblijdde ons met de geboorte van een dochter MARGARETHA Wij noemen haar Marthe Bertjan Bruna Anneke Bruna van Kooij Herman Sc hoo nebeek. 29 mei 1979 Europa weg 52. Ton en Marijke veel geluk 31 mei 1979 Pinkstermaandag 4 juni zullen wij D.V. 25 jaar ge trouwd zijn. In die jaren hebben we veel ervaren en veel gekregen om dankbaar voor te zijn Als u ons wilt gelukwen sen, bent u van harte wel kom op dinsdag 5 juni van 16.00-18.00 uur in het kerkelijk centrum „De Opgang" aan de Mantin- gerbrink in de wijk Bargeres Keimpe Kuipers Nynke Kuipers-Smedes Aukje en Freek Dekker Bendiks Jogé en Adri Piet-Jan Nicolette Doreth en Niek Brunhilde 7812 NA Emmen, mei 1979 Borgerbrink 31 1954 IN PLAATS VAN KAARTEN 2 Juni 1979 Blij en dankbaar hopen wij met onze kinderen. Gea, Jacqueline en Ko. Piet en Willem, op zaterdag 2 juni te gedenken dat wij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wilt u ons feliciteren dan bent u van harte welkom op dinsdag 5 juni in het Arsenaal aan het Marktplein te Woerden tussen 16.00 en 18.00 uur. M. Boerefijn A. Boerefijn-Cromwijk Hortensiastraat 3 Woerden. Mocht u ons evt. met een attentie of bloemen willen verrassen; wij zouden het zeer op prijs stellen als u het geplande bedrag dan aanwendde voor de Stich ting „Redt een kind" (voor kinderen in Kenia). Wij sturen uw bijdrage graag door. U kunt ook storten op gironummer 1599333 tn.v. de stichting ..Redt een kind" te Zwolle. D.V. 31 mei 1979 zijn onze ouders en grootouders Ariên de Boer en Hendrikje de Boer-Otten 50 jaar getrouwd. 2 juni 1979 gaan zij verhuizen naar Serviceflat „De Vijverhof". Oostercluft 134 te Steenwijk. Dat zij daar nog vele jaren in gezondheid mogen wonen, is de wens van hun dankbare kinderen en klein-kinderen. 31 mei 1979 Bart Poesiatstr. 23' 1069 PX Amsterdam. In plaats van kaarten. Op 5 juni a.s. hopen wij, D.V. 50 jaar getrouwd te zijn. Omdat wij veel hebben om dankbaar voor te zijn, vieren wij deze dag met onze kinderen en kleinkin deren. N. G. Verburg S. Verburg-Duizer Schoutenhof 14 3771 BX Bameveld Gelegenheid tot persoonlijk gelukwensen zaterdag 9 juni. s middags van half vijf tot zes uur in Restau rant „Buitenlust" Hoofdstraat 89. Voorthuizen. Mocht u ons willen verrassen met een geschenk dan graag in de vorm van een bijdrage voor de „Neder landse Hartstichting". Voor uw belangstelling, uw gelukwensen en uw at tenties ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk zeggen wij u allen heel hartelijk dank Y. Schotanus A. Schotanus-Dijkstra Duinlaan 6. mei 1979. 2121 CB Bennebroek. Mede namens onze kinderen en kleinkinderen dan ken wij allen voor de goede wensen en attenties, die wij bij ons 50-jarig huwelijksjubileum mochten ont vangen. We hebben mede door de overweldigende belangstel ling een prettige herinnering aan deze dag. S. van der Laan N. van der Laan-Bos Winsum (Gr.), mei 1979 Oosterstraat 12. De sterveling, zijn dagen zijn als het gras. als de wind daarovergegaan iis zij niet meer. en haar plaats kent haar met meer Maar de goedertierenheid des Heeren is ran eeuwigheid tot eeuwig heid over wie Hem vreezen, en Zijn gerechtigheid over kindskinderen. Met verbijstering vernamen wij van de vlieg tuigramp nabij Chicago. Onze gedachten gaan uit naar de families van allen die daarbij zijn omgekomen; in het bij zonder van onze nicht en neef. Wilhelmina Elfrida Rollema en Anne Piet Schots Wij zwijgen Code stil Almachtig en ondoorgrondelijk zijn Zijn wegen Hoogeveen: A Tjerkstra-Rollema Oosthem: B Antonides-Rollema F. Antonides Heerenveen P Rollema-de Boei Landsmeer J Rollema G Rollema-Bruijn Landsmeer H Rollema E. Rollema-Treimanus neven en nichten Heden behaagde het de Here nog onverwacht tot Zich te nemen onze geliefde, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan van Uitert weduwnaar van Gerritdina Ezink op de leeftijd van 78 jaar. Psalm 56 5 G. ten Bnnke-van Uitert J. ten Brinke Zwolle: G Post-van Uitert H. J. Post Enter: G. J. van Uitert L. van Uitert-Beldman Vriezenveen W. Hoff-van Uitert J G Hoff Enter: W. G van Uitert H. van Uitert-Koster Aalsmeer: G. F. Pik-van Uitert L. Pik klein- en achterkleinkinderen 30 mei 1979 Stationsweg 22. 7468 AT Enter. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 2 juni om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Enter. Vooraf, aanvang 12.45 uur. zal een rouwdienst worden gehouden in de Gerefor meerde Kerk. Rijssenseweg. Neven, nichten en belangstellenden worden langs deze weg uitge nodigd aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 1 juni van 20.00 tot 20.30 uur in rouwcentrum „Het Lent- fert" te Rijssen. waar vader is opgebaard Geen bloemen. ..De Heer is mijn Herder". Voor ons geheel onverwacht, heeft de Here tot Zich genomen mijn innig geliefde man, mijn lieve schoonzoon, onze broer, zwager en oom Pieter van Dijk eerder weduwnaar van Geertruida Bosch op de leeftijd van bijna 65 jaar. Uit aller naam: J. C. van Dijk-Donkervoort Rotterdam. 29 mei 1979 Muurbloemstraat 28b Geen bloemen Aan huis liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7 tot 7.30 uur in de rouwkamer aan de Mathe- nesserlaan 470 en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 2 juni om 12 uur in de kapel op de algemene begraafplaats „Crooswijk". waarna de begra fenis aldaar zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 11.30 Heden stierf, mijn lieve vaderlijke vriend Henk Fedder op de leeftijd van 89 jaar. Zijn wijsheid, warmte en humor waren voor mij een vreugde en grote steun. Marianne Colijn Hilversum. 29 mei 1979 Hazelaarlaan 49 Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Van Vuure" aan het Melkpad 21A te Hilver sum. Gelegenheid tot condoleance-bezoek aldaar donderdag 31 mei van 19 tot 20 uur De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 1 juni a.s tegen 14 uur op de begraafplaats „Zuider hof" aan de Kolhomseweg te Hilversum. Ver trek vanaf Hazelaarlaan 49 om 13.45 uur. Helaas moeten we afscheid nemen van onze fijne vriend en collega Rob Rothfusz Veel te snel heeft hij ons verlaten. We missen hem erg en hebben er veel verdriet over. Leusden: Jaap Brandligt Schoonhoven Jaap Erisman Goirle Piet Korst Noordhorn Jaap Proemstra Tilburg: Jan Reulen Dick Visser Beets te rzwaag Ko Wedzinga 30 mei 1979. Gezang 445: 3 Na een moeilijk en zorgzaam leven, heeft de Heere van ons weggenomen, mijn innig gelief de vrouw, onze zorgzame moeder, oma. zuster en tante Geertje Ket in de ouderdom van 81 Jaar .Dat zij ingegaan is in de eeuwige rust, is ons tot grote troost Uit aller naam C. J. Kuyvenhoven 2671 KH Naaldwijk. 29 mei 1979. Anjerlaan 19 Geen bloemen Geen bezoek aan huis. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden, zaterdag 2 juni a.s in de „Ontmoe- tingskerk". Anjerlaan te Naaldwijk. Aanvang van de dienst om 11.00 uur. waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op de Alg. Be graafplaats. Geestweg te Naaldwijk om ca 11.45 uur. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de „Ontmoetingskerk". Jezus. Uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van ons hart. In dit geloof is vandaag gestorven onze lieve vader en grootvader Kier Schuringa op de leeftijd van 90 jaar. sinds 11 februari 1955 weduwnaar van Trijntje Riepma. Wildervank. 29 mei 1979 Nijverheidskade 59, 9643 JJ Veendam Wildervank: Z. R. Schuringa Zwanenburg. H. T. Schuringa en kinderen Wildervank: A. P. Schuringa A. Schuringa-Bokma R. G. Schuringa G. M. Schuringa De teraardebestelling zal plaats hebben D.V. vrijdag 1 juni op de alg. begraafplaats Wilder vank. Vooraf houden wij een dienst van Woord en Gebed in de Geref. Kerk te Wildervank. Samenkomst in de kerk om 10.45 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de zaal van hotel Boelens. Liever geen bloemen. „Vaste rots tian mijn behoud" Moegestreden ging tot haar Heiland onze lieve moeder en oma Petronella Teekman sinds 1958 weduwe van Klaas Blokzijl. Moeder mocht de gezegende leeftijd van 92 jaar bereiken. J Nanning-Blokzijl L. Nanning klein- en achterkleinkinderen Dedemsvaart, 29 mei 1979 Huize „Avondlicht", Molstraat 20. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 2 juni op de begraafplaats „Achterveld". De rouwdienst is om 13.30 uur in de kerkzaal van „Avondlicht". Zij die de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 13.20 uur verwacht. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Fam. Nanning-Blokzijl De Magnolia 2, 7701 W Dedemsvaart. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer J. C. de Man wethouder van openbare werken Zijn nagedachtenis zal bij ons in ere blijven. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe Het gemeentepersoneel van Zwijndrecht Hiermede vervullen wij de treurige plicht u kennis te geven van het overlijden van één onzer trouwe medewerkers Jan Buijtendijk We danken God voor alles wat hij ons in hem heeft geschonken en bidden om troost voor zijn vader en verdere familie Evangelisatieraad der Gerefor meerde Kerk van Rotterdam-Zuid (Katendrecht) Rotterdam. 29 mei 1979. God nam tot Zich mijn enige broer en der kinderen oom Pieter Arie Melis op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: Zijn zuster. A. K. van der Land- Melis Uithuizen. 29 mei 1979. Dankbetuiging Zo talrijk waren de bewijzen van medeleven, die wij na het heengaan van onze innig geliefde en onverge telijke Vader. Schoonvader. Grootvader. Zwager en Oom, Johannes Jacobus Antonius Calamé, mochten ontvangen, dat wij niet ieder persoonlijk kunnen danken, doch deze weg moeten kiezen onze innige dank te betuigen voor aller deelneming. Uit aller naam. Ing. H. Calamé Numansdorp, 31 mei 1979. Reiger plaats 11. Tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Neeltje Hadewij van der Ende- Groenewegen ontvingen wij zeer veel bewijzen van hartelijk mede leven. U heeft ons daardoor getroost en gesterkt. Wij willen u hiervoor onze welgemeende dank be tuigen. Mede namens mijn kinderen en klein kinderen G. van der Ende Maasdijk, mei 1979 Maasdijk 95. DANKBETUIGING Voor alle blijken "an medeleven na het van mijn lieve dochter, onze zuster en tante Sara Maria Catharina Giezen-Poortier willen wij langs deze weg onze oprechte da tuigen. Uit aller naam: J. Poortier-Passchier Noordwijk, mei 1979. ELKE ZATERDAG IN Adveftenbemeteneel moet donderdags (ie post) in ons be Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina'! TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 De brouwer: de kleine mens tussen de grote ketels, de belangrijke schakel in de keten van gerst naar Grolsch. Voortdurend controlerend, verwerkt hij in het brouwhuis met de grootst mogelijke zorg uitgezochte moutsoorten, fijnaromatische hop en brouwwater uil speciale bronnen. Al meer dan 350jaar brouwt Grolsch haar bier op een natuurlijke en ambachtelijke wijze, vandaar dat wij zeggen: Vakmanschap is Meesterschap.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12