Zonovergoten smock FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 30 MEI 1979 goede morgen Gerrttüï! Van harte gefeliciteerd met je 47e verjaardag. Alle wijken zijn weg. dus geen zorgen. Een fijne dag toegewenst. De collega's IN PLAATS VAN KAARTEN „De Heer is mijn Herder" Dankbaar en blij voor alles wat zij voor ons beteke nen. delen wij U mede dat onze lieve ouders, groot- en overgrootouders L. Scholtens en T. Scholtens-Dijkstra vandaag 30 mei 1979 gedenken dat zij 50 jaar geleden getrouwd zijn. Degene die hen hiermee wil feliciteren is van harte welkom op de receptie die gehouden zal worden op D V. vrijdag 8 juni a.s. van 16.00-17.30 uur in het Geref. Centrum aan het Comelis Dirkszplein te Em- meloord. Hun dankbare kinderen, kleinkmden en achterkleinkind Winsum (Gr.): Ina en Jaap Klooster Tineke en Jakob, Jacquelien Andy Bant (N.O.P.): Ties en Pie Scholtens Luit, Anneke. Tineke Bennekom: Fennie en Henk Tip Harry, Luit Em mei oord: Adry Scholtens 8302 BJ Emmeloord Visseringlaan 15 Op D.V. 21 juni zijn onze ouders en grootouders C. van Dijk en G. van Dijk-Walgaard 40 jaar getrouwd. Blij en dankbaar willen wij gedenken de zegen, die God ons daarin gaf. Hun dankbare kinderen en kleinkin deren Hilversum. Lien Vaassen, Janny en Hans Matthijs Mary se. Elzabeth Maurik. Piet en Neelke Harmeien. Hans en Ina 3481 BG Harmeien, mei 1979 Rijnlaan 5 Gelegenheid tot gelukwensen op vrijdag 15 juni a.s. des avonds van 8-10 uur in De Kloosterhoeve, Kloos- terweg 2 te Harmeien. Tot grote onsteltenis vernamen wij dat, door een noodlottig vliegtuigongeval in Chicago, van ons werden weggenomen mijn lieve papa. onze lieve (schoon-)zoon, broer, zwager en oom Anne Piet Schots oud 35 jaar en zijn echtgenote Wilhelmina Elfriede Rollema mijn lieve mama. onze lieve (schoon-kiochter. (schoon-)zuster en tante oud 40 jaar. Ondoorgrondelijk zijn ons Uw wegen, O Here Oenkerk, 25 mei 1979 Oenkerk: Marc Laurens Leeuwarden: K. Schots-Scheepstra (Fam. Schots) H. RoIIema-Strater (Fam. Rollema) Gelegenheid tot condoleren vrijdag 1 juni van 19.00-20.00 uur, zaterdag 2 juni van 14.00-15.00 uur in de aula van de Prot. Chr. Uitvaartver., Jelsumerstraat 43. Leeuwarden. Over de rouwdienst, in Oenkerk volgt nader bericht. Corr -adressen: G. van der Duim-Schots Ibisstraat 13, 8916 BG Leeuwarden. Fam. Rollema van Ostadestraat 7, 8932 JX Leeuwarden. Zaterdag 26 mei bereikte ons het ontstellende bericht dat bij de vliegramp in de Verenigde Staten zijn omgekomen onze onvergetelijke vrienden Anne en Frieda Schots Wij zijn sprakeloos. Onze gedachten gaan uit naar hen die achter blijven. vooral naar Mare Aduard Thijs en Marike Balt. Leusden Henk en Matty Bontekoe. Assen Cor en Wieke Dam. Winsum Jan en Miek van Enckevort. Hardegarijp Titus en Hanneke Geerlings. Soest Henk en Rineke Hovingh. Oenkerk Klaas en Marianne de Jong Bennekom Henk en Dini Kamphuis. Zeist Nijs en Henny Lagerweij Leeuwarden Romke en Henny Pagels Norg John en Nel Peters Noordhom Jaap en Greetje Proemstra Noordhom Koos en Sybille Riesenkamp 27 mei 1979 TROUW/KWARTET P 10 RH! In Jezus ontslapen Catharina Johanna Dirksen- van Wendel de Joode oud 86 jaar. ..Zalig de doden, die in de Here sterven, van nu aan. Ja. zegt de Geest dat zij rusten van hun moei ten. want hun werken volgen hen na." Openbaring 1413 Gorinchem: B. S. de Joode van Wendel de Joode Bennekom: M. P. van Wendel de Joode Sleeuwijk: C. F. van Wendel de Joode neven en nichten Bennekom, 28 mei 1979 Bejaardencentrum Beringhem Commandeursweg 500 Correspondentieadres: C. B. van Wendel de Joode. Oenenburgweg 162, 8072 GN Nunspeet. De begrafenis zal plaats vinden vrijdag 1 juni om 14.30 uur op de Nieuwe Algemene Begraaf plaats te Bennekom, vooraf wordt om 13.45 uur een korte bijeenkomst gehouden in de aula van bejaardencentrum Beringhem. Gelegen heid tot condoleren na afloop van de plechtig heid in de aula van bejaardencentrum Be ringhem. Gij zult mij leiden door uw raad. o God. mijn heil, mijn toeverlaat, en mij. hiertoe door u bereid, op nemen in uw heerlijkheid. (Psalm 73:12 b oude berijming) In Christus ontslapen, onze innig geliefde en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Rigtje Pruiksma-Mug op de gezegende leeftijd van 88 jaar, sedert 31 juli 1966 weduwe van Jelle Popkes Pruiksma. Wij zijn God dankbaar voor alles wat Hij ons grote gezin in haar heeft gegeven. Amsterdam: J. Pruiksma Hilversum: M. Klinkert-Pruiksma J. Klmkert Emmen: S. J. Pruiksma-Korfmaker Burum: H. J. Poortinga-Pruiksma A. Poortinga Sneek: A. Pruiksma S. Pruiksma-van der Steeg Beetsterzwaag: D. Pruiksma G. Pruiksma-Wassink Scarborough (Canada): H. Saunders-Pruiksma W. B. J. Saunders Amstelveen: A. de Jong-Pruiksma G. J. de Jong Dokkum: C. Pruiksma J. Pruiksma-Broersma Lochem: K. Pruiksma H. E. F. Pruiksma-ten Oever Lynden (Washington USA): A. Doctor-Pruiksma klein- en achterkleinkinderen Kollum, 29 mei 1979 Rusthuis ..Bethesda" Correspondentie adres: A. Pruiksma»Hemdijk 35. Sneek. De begrafenis vindt plaats te Kollum op vrij dag 1 juni 1979, vooraf gegaan door een rouw dienst in Rusthuis „Bethesda", Eskesstraat 2, die aanvangt om twee uur. Gelegenheid te condoleren aldaar van half twee tot twee uur. „Daar boven juicht een grote schaar van kinderen voor Gods troon." In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam God tot Zich door een droevig ongeval ons innig geliefd dochtertje en zusje, kleindochtertje en nichtje Diana op de leeftijd van 8 jaar. Anton van Leerdam Loes van Leerdam- van den Bogert Louise Jan Familie Van Leerdam Familie Van den Bogert Naaldwijk. 27 mei 1979. Kleine Woerdlaan 79. Correspondentie-adres: Noorduynkade 38. Honselersdijk. Diana is opgebaard in de rouwkamer van de „Ontmoetingskerk", Anjerlaan 47, Naaldwijk. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 30 mei van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 31 mei om 13.30 uur in de „Ontmoe tingskerk". waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Naaldwijk omstreeks 14.15 uur. Veilig in Jezus' armen, veilig aan Jezus' hart. daar in Zijn teer erbarmen, daar rust mijn ziel van smart. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden, tengevolge van een verkeersongeval, van ons leerlingetje Diana van Leerdam op de leeftijd van 8 jaar. Wij bieden haar ouders en de verdere familie de kracht toe om dit grote verlies te dragen. Naaldwijk. 27 mei 1979 Leerlingen, medewerkers! sters) en schoolcommissie van de Kon. Emmakleuterschool en de lagere school „De Ouverture". Het bestuur van de Chr Nat Schoolvereniging te Naaldwijk. Maar blij vooruitzicht dat mij streelt. Ik zal ontwaakt Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen. Verzadigd met Uw Godd'lijk beeld. Na een ernstige ziekte nam God tot Zich mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Pieier Arie Melis oud 80 jaar. echtgenoot van N. Commijs eerder gehuwd geweest met G. A. Bannink 9765 CR Paterswolde, 29 mei 1979. „Noordwijk", Hoofdweg 326. N. Melis-Commijs Rijswijk: G. Hulscher-Melis A. H. Hulscher Baarn: G. A. Zaagman-Melis J. D. Zaagman Haren: H. Melis C. A. G. Melis-ten Berge Emmen: A. Melis F. J. M. Melis-Kroon Barendrecht: M. Hilkemeijer-Huisman F. W. Hilkemeijer Ridderkerk: W. J. Huisman P. W. M. Huisman-Koopman en kleinkinderen. Thuis liever geen bezoek. Op vrijdag 1 juni om 10.00 uur zal er een rouwdienst worden gehouden in de Geref. Kerk te Paterswolde, Hoofdweg hoek Raad huislaan. Na de Dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvin den op het „Esserveld" te Groningen om 12 uur. Geloofd zij God met diepst ontzag! Hij overlaadt ons dag aan dag met Zijne gunstbewijzen. (Ps. 68 10 berijmd) Na een geduldig gedragen lijden, nam de Hee- re van ons, in de volle zekerheid des geloofs. onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Jenny Vogelvang in de ouderdom van 96 jaar. Amsterdam: G. Allijn-Vogelvang Zwaagwesteinde: J. Vogelvang Amstelveen: H. Vogelvang Port Arthur (U.S.A.): N. Vogel vang-Wouda Wageningen, 28 mei 1979 De Nudehof, Thorbeckestraat 1. Correspondentie-adres: G. Allijn-Vogelvang Huize De Kimme, Beemsterstraat 546 1024 BV Amsterdam-Noord Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden in de kerkzaal van de Nudehof, donderdag 31 mei a.s. om 14.00 uur, waarna om 15.00 uur de teraardebe stelling zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wageningen. Vertrek van de Nudehof om 14.40 uur. In vol geloofsvertrouwen ging van ons heen naar haar Hemelse Vader onze lieve zuster en tante Antje Treur sinds 8 oktober 1937 weduwe van Pieter Roeloffs Zij werd 72 jaar oud. 28 mei 1979. Leimuiden: C. D. Koolhaas-Treur E. J. Koolhaas Niezijl: J. Treur A. Treur-Bos Leiderdorp: N. M. v.d. Stoel-Treur Leimuiden: G. Treur M. C. Treur-Maat Nieuwveen: T. J. Reijneveld-Treur J. Reijneveld Leimuiden: L. Treur G. Treur-Verduijn neven en nichten. Heden is rustig van ons heengegaan, onze lieve zorgzame vader en opa Raphaël Cosman weduwnaar van ANTJE SOLLIE in de ouderdom van 81 jaar. Hij ruste in vrede. Zoeter meer: R. Cosman J. Cosman-ter Horst 's-Gravenhage: F. Cosman Alblasserdam: A. Rooker-Cosman Rijswijk: L. Cosman M. Cosman-Verschoof en kleinkinderen 's Gravenhage, 28 mei 1979 Oranjerivierstraat 26 De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van 't Statenhuys, Statenlaan 78 te 's- Gravenhage. Bezoek van 16-17 uur De bijzetting in het familiegraf op de begraaf plaats Nieuw Eykenduynen aan de Kamper- fot bestraat 2A te 's-Gravenhage. is bepaald op vrijdag 1 juni te 10.30 uur Vertrek vanaf 't Statenhuys te 10 uur In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft de Here voor ons geheel onverwacht tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Lammert Nagelhout op de leeftijd van 60 jaar. Hattem: T. Nagelhout-Lok Nijkerk: Dick en Marijke Nagelhout Barbra Lennart Seattle USA: Corry en David Barr Rotterdam: Maaike Amsterdam: Map Delft: Philip en Anneke Nagelhout Hattem: Dries en Hermijn Arie, Peter en Henny Gerrit Bertha en Kees Truus And ré 29 mei 1979. De Meenthe 47 8051 KS Hattem. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden vrij dag 1 juni in de Gereformeerde Kerk. Dorps weg 27 om 11.45 uur, waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Hattem om 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdag 31 mei van 18.30-19.15 uur in „de Voorhof", Achter straat 9. Liever thuis geen bezoek. Geen bloemen geen toespraken. Degenen die de rouwdienst willen bijwonen, wordt verzocht uiterlijk om 11.40 uur in de Gereformeerde Kerk aanwezig te zijn. Op 28 mei is in volle vrede heengegaan nai haar Heer en Heiland onze lieve dochter zuster Geeske de Goede echtgenote van H. Breider op de leeftijd van 50 jaar. Emmen: J. de Goede J. de Goede-Fidder Hilversum: G. de Goede T. de Goede-Heusinkveld Groningen: J. de Goede L. de Goede-Laman Elburg: B. Fidder-de Goede Nijkerk: M. Potze-de Goede L. Potze Zuidwolde. Steenborgerweg 7. KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht, maken bekend, dal zij onder gelijktijdige goed keuring van het daartoe strekkend raadsbesluit heb ben verklaard, dat de in standhouding in de gemeente Maarssen van de openbare school voor gewoon lager on derwijs aan de Looydijk 2 in gevolge artikel 19 der Lager onderwijswet 1920 wordt ge vorderd i Zonnejurkje met smocktopje.Van 100% katoen.Kobalt,lila of fuchsia. Mt 36-42 ^9 Zonnejurkje met smocktopje.Van viscose fagonné. Wit met lila of wit met cyclaam. Mt 34-42. 79r

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12