Zwaluwen faalt in de afwerking Kozakken Boys moet oppassen Piershil kampioen Rijnsburgse Boys tobt verder Verseveldt kan véél voor u betekenen. Verjongd ON nog te onervaren Gebrek aan inzet leidt tot verlies Plichtmatig duel tegen Excelsior P Groote Lindt degradeert op doelsaldo ...als uw dicteerapparaat niet goed verstaanbaar is..! SHO bevestigt degradatie i Titel ondanks vormcrisis binnen bereik Nunspeet- Noord wijk chaotisch Belangrijke zege 's-Gravenzandse CDA 2 MAANDAG 28 MEI 1979 REGIOSPORT TROUW/KWARTET =1D, door Peter Wilschut VLAARDINGEN Uiteinde lijk hield het jeugdige ON toch stand tegen het steeds feller stormende Zwaluwen. Het was onbegrijpelijk dat Zwaluwen het kansenfestival, dat zich met name in de twee de helft ontspon, niet be kroonde met een doelpunt. Daar ook de onervaren forma tie uit Almelo niet tot treffers kwam, bleef de stand 0-0. Achteraf gezien waren de Vlaardin- gers niet ontevreden met dit resul taat omdat ook het onberekenbare NSW niet tot winst kon komen. In theorie was de situatie van Zwaluwen nog niet aangenaam. De adem van NSW was de laatste weken gevaar lijk heet geworden, en bij winst van NSW en verlies van Zwaluwen waren de ploegen op gelijke hoogte gekomen. Zwaluwen was in de beginfase een nerveuze ploeg, en bovendien een vo- gel zonder ziel. De overtuiging ont brak. en het sterkst was dit merkbaar bij de Jongelingen, in De Waards for matie Kansen dienden zich in vol doende mate aan. maar of de sterk acterende doelman Fred Waayers, of onnauwkeurigheid bij het afmaken stonden succes in de weg. Al na vijf minuten had Jos Buitelaar Vrouwe Fortuna niet aan zijn zijde toen een schot vanaf de 16-meterlijn via de beide palen het veld weer instootte. ON was wat overrompeld door de start met veel mogelijkheden van Zwaluwen, maar gaandeweg herstel den de A,meloé>-s zich. Door het jeug- die '•an i..jeg leek ON Zwalu wen p bet slot van de eerste helft, te»..i k aas Keen drie kansen op rij kreeg, zelfs te overvleugelen. ON bood gedurende de gehele confronta tie „positief" tegenstand; de ploeg wensue te blijven voetballen, en zelfs waar mogelijk het initiatief naar zich toe trok. Na de doelwlsseling gaf Zwaluwen echter weinig gelgenheid meer om in offensief opzicht wat op te zetten. Onder leiding van Hennie Kuyten en Maarten Kelzerswaard, die vrijdag in het huwelijksbootje zal stappen, werd er kundig verdedigd. De veste van Fred Waayers werd bovendien zwaar onder vuur genomen. Maar liefst acht maal was Zwaluwen in het tweede bedrijf dicht bij een voor sprong. Bezemer, Kegel, Nentjes. en Pijpers hadden evenwel geen geluk. Trainer Theo de Waard: „Het leek wel of de bal er niet in mocht vandaag. De afwerking was niet wat het wezen moest, maar er is in ieder geval ge tracht om het uitgangspunt aanval len uit te voeren". ON-oefenmeester Herman van Dalen was blij dat zijn ploeg weer een erva ring rijker was: „In de slotfase kwa men we kracht tekort, maar het is een leer voor de volgende keer We zijn momenteel sterk aan het verjongen en alle punten die we behalen zijn meegenomen. Ik vond dat Zwaluwen weliswaar weinig geluk had. maar het afmaken was erg zwak ook". ZWALUWEN: Nijgh; Maarten Kelzcrwaard. Kuy ten. Van der Kooy. Pijpers. Van de Bergh, Beze mer, Buitelaar, Dlck Kelzcrwaard (Nentjes); Schouten (Vogel). Kegel. ON: Waayers. Roslnk. Bolks, Oudebrull. Roelof ten. Marktvoort, Provoost (Baars), Schonewllle; Van Duiven. Pastoor, Keen (De Jonge). door Chris Woerts WERKENDAM De op papier interessante wedstrijd tussen Kozakken Boys en Volend 1) is een van de meest tegenvallende ontmoetingen geworden uit de atgelopen comp Beide teams toonden weinig of geen inzet. Van Volendam was dat te verwachten. De speelt de hele competitie al dit spelletje. Dat de Werkendammers zo tam speelde opmerkelijk. De ploeg van Tom de Hoop kan in principe nog degraderen. Aan het spel w niet te merken. Er werd gespeeld alsof het een trainingspartijtje betrof. Het traditionele kampioensplaatje. Piershil mag opnieuw feestvieren, nadat vorig jaar uit de vierde klas werd gepromoveerd. Waarmee binnen twee jaar de sprong van de vierde naar de tweede klas werd gemaakt. PERNIS Het enthousiasme deed toch nog wat overdreven aan. De manier waarop Piershil in de derde klasse B tegen Excelsior Pernis kampioen werd, was zo overtuigend dat er van een eindelijk gebroken spanning na 90 minuten voetbal nauwelijks sprake kon zijn. Die druk van „het kampioen kunnen worden" had de ploeg wel degelijk in de greep gehouden, maar het doelpunt dat Pim van der Sijde al in de eerste minuten maakte, brak de benauwende sfeer. Vijftien minuten later wist Piershil zeker dat het naar de tweede klasse zou promoveren. ROZENBURG Na een verblijf van 15 jaar In de derde klas is het doek ,voor Groote Lindt gevallen. In de tweede beslissingswedstrijd tegen SC Voorne werd, inclusief de verlenging, niet gescoord. Ook donderdag waren beide ploegen na 120 minuten voetbal niet tot een belissing gekomen, om dat het toen 1-1 werd. Uiteindelijk moest het doelsaldo de doorslag geven. Dat van Groote Lindt was iets slechter dan SC Voor ne: -5 tegen -3. Triest voor de Zwijn- drechters, die juist dit jaar 50 jaar bestaan. Overigens speelden belde ploegen in de competitie ook al twee maal gelijk, eveneens 0-0 en 1-1. Tijdens de wedstrijd is het steeds stuivertje wisselen geweest tussen beide teams. Voor de pauze was Voor- - ne de betere ploeg. Het had pech toen Bas Preesman de bal op de lat depo neerde. Jan Busink van Groote Lindt kopte de bal nog bijna in eigen doel. Tot zijn vreugde kwam de bal via de lat het veld weer in. Na rust had Groote Lindt de beste kansen. Wim Brandt en Hennie Buyink misten echter de kans op de belissing. Ook tijdens de verlensrtng kregen beide ploegen kansen. In uo tweede verlenging had Hennie Buyink de kans om Groote Lindt voor de derde klas te behouden. Voor een leeg doel verdween zijn kopbal echter over in plaats van in het doel. Scheidsrechter: Freke. Toeschou wers: 500. Het publiek verveelde zich dan ook mateloos. Van pure ellende op het veld viel toch niets te beleven, werden er op de tribune allerlei ge sprekken aangeknoopt. Een gezellig babbeltje op zijn tijd ls ook nooit weg. Zo leer je elkaar nog eens ken nen. De 22 acteurs binnen de lijnen probeerden wel om er iets van te maken, maar al snel werd duidelijk dat de bezoekers het belang van de wedstrijd niet Inzagen. Lusteloos werd het balletje rondgespeeld. De Werkendammers probeerden wel om een beslissing te forceren maar de ploeg was te gehavend om een vuist te kunnen maken. Drie vaste basis spelers ontbraken op het appél. Hans van der Stelt, Jan Korsman en Piet Verschoor bleven geblesseerd langs de kant. De vervangers, allen tweede elftal spelers, toonden wel hun goede wil maar konden toch ook geen pot ten breken. De beste kansen in het eerste bedrijf waren wel voor Kozakken Boys, zo kreeg Gerrit Blesheuvel al snel de kans om de stand op 1-0 te brengen. Doelman Jan (SJef) Jonk liet de bal na een voorzet van Dlck Damen los. Blesheuvel was echter net te laat bij de bal om de kans te benutten. Vlak voor de pauze kopte Jan van Vuuren de bal goed ln na een vrije trap van alweer Gerrit Biesheuvel. Zijn kopbal werd van de lijn gehaald door Hans (kip) Jonk. Voor de rest viel er niets te noteren. Of het moest de vrije trap zijn van Volendam halverwege de eer ste helft. Maar liefst drie man ston den gereed om de bal te nemen. Alle drie twijfelden evenwel. Wie zou de bal nu Inschieten? Ten slotte was het Slem Koning die de bal aarzelend inschoot. De bal verdween hoog over het doel. Gelach op de tribune. Na de hervatting had Kozakken Boys een groot overwicht. Kansen werden er niet gecreëerd. De spitsen werden niet goed aangespeeld. De passes kwamen veelal niet aan. Volendam vond het allang best. Zonder enige moeite wist het zich te handhaven. Het had zelfs aan een uitval genoeg om de overwinning naar zich toe te 'F trekken. Siem Koning kon vri ken nadat een aanval van K< J Boys was afgeslagen. Hij le^ bal over de iets te ver voor staande Arle Ottevanger in h< 1 Waar Kozakken Boys de hel*' strijd voor zwoegde deed V< in een luttele minuut. Da kracht van de ploeg geweest 1 lopen seizoen. De tegenstand! laten komen. En dan toeslaai moment dat niemand er m denkt. Kozakken Boys moet na dit nog oppassen voor degradi wacht de ploeg nog een zwa gramma. Kozakken Boys-Volendam 0-1 (0-0) 70. nlng 0-1. Scheidsrechter: Meblus. Toei 750. Kozakken Boys: Ottevanger; Dame, K( K Bruggen, Klop, Leeggangers, Blesheuv (l hout; Damen (Visser), Schouten, Van 1 Volendam: Jan (SJef) Jonk; Jac Jonk, Hans Jonk; Kras. Slem Koning. Jan Klaas Koning (Sul), Leeflang, Veermar lanr: ADVERTENTIE Vraag snel onze documentatie-folders aan. EINDSTAND 3B PIERSHIL De Zwerver Sunlight Helnenoord Phoenix De Alblas 20-28 Oroot Ammers 20-10 20-24 Excelsior P 20-17 20-24 SC Voorne 20-16 20-23 GROOTE LINDT 20-22 20-16 20-19 HVO 20-12 'n Duidelijke weergave en handig in gebruik, daar gaat het om. Verseveldt heeft dicteer- apparaten die 'duidelijke taal' spreken. Machientjes die prettig werken. Kom eens luisteren in onze showroom. De specialist staat voor u klaar en de dicteerapparaten ook, in alle prijsklassen. rtl Herengracht 52a, Den Haag. Tel. 070-469214 Adviseurs en verkopers van efficiëncy Hillegersberf-Pelikaan 1-3 (1-2). 6. Dlck Molen dijk 1-0, 17. Kees Overgaauw 1-1, 43: Jan Over- gaauw 1-2, 73. Jan-Kees Stolk 1-3. Scheidsrechter: Van der Burg Toeschouwers 200. Pelikaan druk te het constante overwicht ln een terechte zege uit. In dit sfeerloze duel viel Hlllegersberg op door hard spel. Een wedstrijd die al na een kwartier door een 0-2 stand is beslist, bloedt onherroepelijk dood. Als de regen dan ook nog met bakken uit de hemel stroomt en de toeschouwers (beschei den in aantal) zich onder paraplu's zo klein en stil mogelijk houden ont- van der SIJde 0-3, 75. Piet Burger 04. 84. Leen 't Hart 1-4, 88 Karei Snijden 1-5. Scheidsrechter Van Amerom Toeschouwen 400. (Lou 't Hart). Dekker; Berghout (Borst), De Lange, Van Veelen. PIERSHIL: Te Kaat, Koesveld. D. Burger. R. Snijders, T Oroeneberg; Achterberg; Verveer, H. Oroenenberg (Van Prooien); Van der Sijde (P Burger). K. Snijden, Van Ypenburg. TSB woz Pelikaan Herklngen Hermandad TOGR 20-31 Stellendam 20-29 Hoogvliet 20-23 Satelliet 20-22 Hlllegersberg 20-22 FC MALUKU 20-20 20-18 19-17 20-16 19-14 29-6 Morgen: Hlllegenberg-Hoogvllet. KATWIJK Er waren toeschouwers die bij Quick Boys-SHO die oprecht meenden niet te begrijpen dat SHO in tegenstelling tot de naam Steeds Hoger, een stap terug moet doen. Het grote gebrek van de Jan de Gierfor- matie zit hem in de barre realiteit dat mogelijkheden die eigenlijk niet mo gen worden gemist, niet worden afge maakt. In het stadion Nieuw Zuid deed dit probleem zich opnieuw voor en het slimme Quick Boys pakte met countervoetbal de volle bult. Jan Grauss en Hans Bres, de beste spelers, kregen kansen maar het suc ces kwam aan de andere kant. Kee per Jan Barendregt had de bal na twintig minuten al twee keer achter zich gehad. Eerst door Hans van Duyn en ln tweede instantie f' Martin van der Plas (2-0). De wedstrijd bleef aantrekkej al door de aanvallende instel de bezoekers die moedig ble' vallen en probeerden met km de tweede lijn iets van de achl goed te maken. Het bleef Intussen staat wel vast dat S: spelers kwijt raakt. Alleen ga; Groeneboom naar DOTO mi was een zaak die enkele wekej den al werd beklonken. klein en stil mogelijk houden ont- rri i i 11 1 1 *1 volle kampioenswedstrijd ten ene male. Niet dat trainer Jack op 't Hof van Pershil daarmee zat, en ook zijn spelers leken niet te lijden onder de gebrekkige sfeer. Maar een beetje treurig was het wel. Een half uur lang had Piershil volop gedraaid. Een soepel lopende machi ne die voldoende potentieel lijkt te hebben om ook in die op één na hoogste zaterdag-afdeling een aardig potje mee te kunnen doen. Een vrij evenwichtige verdeling tussen routi niers en jonger talent zoals de zeer opvallende, want technisch zonder twijfel begaafde ausputzer Dik Bur ger Snel en direct voetbal leidde bin nen een half uur tot drie doelpunten. Na de al genoemde openingstreffer wist Gerrit van Ypenburg een buiten- spolval van de Excelsior defensie te ontlopen en een kwartier later pas seerde Pim van de Sijde opnieuw doelman Paul van de Stur. Drie feiten genoeg voor een 0-3 voorsprong. Was de spanning al na een kwartier gebroken, ook het uitstekende spel van Piershil zakte weg na drie doel punten Ook al omdat Excelsior, ver lost van de illusie Iets te kunnen doen aan een naderend kampioenschap van de tegenstanders, vrijer en aan vallender ging spelen. De tweede helft verliep parallel aan dit patroon. Af en toe warrige toestanden voor de beide doelen, omdat de concentratie weer eens iets minder was of omdat het Inmiddels spekgladde veld voor verrassingen zorgde. Geheel naar ieders wensen werd er gescoord Eerst nog door de ingeval len Piet Burger na een fout van Paul van de Stur. Het even eindeloze als vruchteloze spel van de thuisclub werd beloond toen een schot van Leen 't Hart doel trof en Piershil had het laatste woord met een vijde goal, gescoord door Karei Snijders, de spits die al meer dan 80 minuten op een doelpunt had lopen azen. De 1-5 winst was overtuigend genoeg Piershil gaat met vaste grond onder de voeten naar de tweede klasse. Al blijft de selectie van slechts 13 spe lers een smalle basis Maar hoe kan het ook anders ln een dorp met slechts 1300 zielen, een club met vier seniorenteams waarvan het vierde een veteranen-elf tal is en het derde meer een gezelligheidsclub Een twee de klas-vereniging uit een zo klein dorp on een zo smalle basis is iets door Honk Smit RIJNSBURG Moeizaam voetballend heeft Rijnsburgse Boys het met vijf invallers opererende Be Fair met 2-1 teruggewezen. De thuisclub wist echter geen raad met de rustig combinerende Waddinxveners die technisch en tac tisch het één en ander lieten zien en zo de Rijnsburgers voorbij streefden. Geluk bracht de volop in de kampioensrace liggende ploeg uiteindelijk de zege, maar mocht er qua voetbal geen aanspraak opmaken. Wellicht dat Katwijk de komende zaterdag nog roet in het eten gaat gooien, want de Katwijkers moeten vechten voor lijfsbehoud en de Boys kunnen kampioen worden. heei bijzonder,. EXCELSIOR P.-PIERSHIL l-S (9-3). 2 Pim ran der Sijde O-l 15 OeoU ven Ypenburj 0-2. 39 Pim Nu het einde van de competitie in zich ls. lijkt Rijnsburgse Boys ook dit seizoen volkomen vast te zitten. Juist nu het hoofd koel gehouden moeten worden. Spanning en druk om te moeten winnen, worden met de week zwaarder. Het sprankelende spel. ge baseerd op een goede conditie en gelardeerd met technische hoog standjes. is de laatste weken totaal afwezig. Het is een moeizaam ploete ren in een laag tempo geworden, waarbij de voorhoede de grote afwezi ge is. Zelfs in Rijnsburg is het nodige elan verdwenen. De impasse neemt zelfs zulke vormen aan dat bestuur, supporters al menen dat het weer mis zou gaan. De vraag is of de ploeg in de laatste wedstrijd zichzelf Kan zijn. Trainer Piet van Mullem van Be Fair had het kennelijk allemaal goed doorgesproken met zijn in elkaar gel- fanste team. Het was duidelijk dat men op een punt speelde met twee spelers IC. van Rijn, Oskam) voorin. Rijnsburgse Boys werd door de van uit de verdediging soms knap opge zette aanvallen een spelletje opge drongen waar men door de vormcrisis geen oplossingen voor wist aan te dragen Het combineren ln een laag tempo werd tot ieders stomme verba zing zelfs overgenomen, zodat Hans Blok en Arjan Versloot uit het tweede (ze deden het goed) beiden konden wennen, terwijl Piet Oskam (na een half Jaar terug ln de hoofdmacht) keeper Kees Verhoef (collega Ooos van Vliet was geblesseerd) en de door een hoofdblessure niet koppende (al zondigde hij een keertje) Wout Ros kam alle tijd hadden om zich aan te passen. Het eerste gevaar kwam dan ook van Be Fair. Linksback Piet Koele, die Piet Haasnoot vrijwel geen kans gaf, zag zijn lob net over de lat gaan. Typerend voor Rijnsburg was dat na een half uurtje Wil Groenendijk, Gert Ouwersloot en Cor Vreugdenhil het met afstandsschoten probeerden. Gé Perfors volgde het voorbeeld op door ln handen van de keeper te schieten. Ook de achterhoede kende een zwak ke plaats Een foutje voor rust van Leo van Delft stelde Jan en Coert van Rijn bijna in staat om te scoren. Ruud van Voort bracht redding op de doellijn. Vier minuten na de thee moest Van Delft Piet Oskam laten gaan; diens voorzet bereikte Anne Ouwersloot en Coert van Rijn. De laatste werkte de bal over de lijn (0-1). Luttele minuten daarna ving Van der Voort de uit een vrije trap tegen een levend muurtje terugkaatsende bal op en scoorde 1-1. Een schitterende uit de verdediging en rvver zo'n zestal schijven lopende aanval rafelde Rijnsburgse Boys uit een en bracht Coert van Rijn alleen voor keeper Star Van Rijn schoot echter net naast. Piet Haasnoot bracht zijn ploeg de overwinning. Een niet gevaarlijk uitziende aanval liep na een misser van Frits van Dijk Jan van Rijn (links) en Ruud van de Voort lijken weinig oog te hebben voor de bal. dood door goed verdedigen van Wout Roskam. Toch belandde de bal met een boog in het strafschopgebied waar toevallig Piet Haasnoot bivak keerde. Hij faalde niet (2-1). De laatste vijftien minuten stuurde Van Mullem zijn mannen (Bron. Jan van Rijn) naar voren. Het baatte niet. De thuisclub deed het nog rustiger aan en blessures van Van der Voort en de goed leidende scheidsrechter Van der Engel verstoorden het wedstrijdritme. Hulptrainer Hans Eijkenbroek van Sparta had het met de rust al gezien en vertrok teleurge steld. RIJNSBURGSE BOYS-BE FAIR 2-1 (0-0) 49 Coert van Rijn 0-1 54 Ruud van der Voort 1-1. 71 Plet Haasnoot 2-1 Scheidsrechter Van den Engel. Toeschouwers 1200 RIJNSBURGSE BOYS Star. A. Ouwersloot. Groenendijk. G. Ouwersloot, Van Delft; Van der Voort, Vrengdenhll (Merbis). N. Zwaan (Van Eg- mond); Haasnoot, Van der Zwan, Perfors. BE FAIR Verhoef; Blik (Bot). Versloot. Van Dijk, Koele; Bos. Roskam. Bron; Oskam (Schoon- derwoerd), C van Rijn, J. van Rijn. 'a-Gravenaandse 8V-PPSC 4-2(2-1). Dit doelpunt rijke treffen kenmerkte zich ln de beginfase door nerveus voetbal vooral van 8V-zljde. Na vijf minu ten opende Aad Ooedcndorp de score voor de gasten. Nog voor rust boog 's -Oravenzandsc deze achterstand om ln een voorsprong door doelpun ten van Leo Hogenraad en Kees Westerhoul Na rust breidde de thuisploeg de score uit tot 3-1 door een doelpunt van Marl Veltman Vlak hierna ver kleinde PPSC de achterstand door Plet van Veen die uit een vrije trap rechtstreeks doel trol Hlema werd het duel nog knap spannend, maar vijf minuten voor tijd maakte Nico Vermeer aan alle onzekerheid een einde door de eindstand te bepa len op 4-2, waarmee een einde kwam aan een spannende en aantrekkelijke wedstrijd Scheids rechter; Keizer. Toeschouwers 600 Arnemulden-Eicelslor M 5-2 (2-1). Een doelpunt rijk treffen met twee vrijuit spelende ploegen. Al na een kwartier spelen stond de thuisclub met 2-0 voor door twee treffers van Ronald van Belzen. Na een half uur bepaalde Wout van Vuren de rust stand op 2-1 door een strafschop te benutten Na rust liep Amemulden binnen het half uur uit tot 5- 1 door doelpunten van Ad Poortvliet uit straf schop, Aad Roelsen met een mooie kopbal en als laatste A-junlor Arle Wllleboertsen, die als ver vanger van Cor de Ridder het veld ln was geko men Tien minuten voor tijd kon Rinus Loolse de stand een Iets draaglijker vorm geven, door alweer uit een strafschop te scoren: 5-2. Ondanks de drie strafschoppen een sportlef duel met een regelma tige overwinning voor Arnemuiden. Scheidsrech ter: Hendrlckx. Toeschouwers. 100. WHS-S8S 1-9(9-0). De wedstrijd begon ruim twee uur te laat omdat de scheidsrechter niet kwam opdagen. Uiteindelijk bleek zondag arbiter NulJ- ten uit Bergen op Zoom bereid naar Sint Anna- land te komen. Het duel gaf twee aanvallende ploegen te zien, die zich goede kansen schiepen maar voor rust niet aan doelpunten toe kwamen Na een kwartier ln de tweede helft kwam 888 op een voorsprong door een doelpunt van Leo van der Veer, die profiteerde van een fout van doel man Wim Faasse. Na een half uur spelen bracht Sander Westdorp de ploegen weer op gelijke hoog te. Na een spannende slotfase leek het er op dat de punten broederlijk verdeeld zouden worden, maar Mn minuut voor tijd kon Plet Volkerts gebruik maken van een fout van laatste man Theo Moer land en hij Jobte beheerst over de keeper heen. Aantrekkelijk duel met. gezien de slechte weers omstandigheden goed voetbal. Scheidsrechter Nuljten. Toeschouwers 100 VOETBAL Paus Johannes Paulus II heeft de nationale elftallen van Argentinië en Italië ln privé-audientle ontvangen. „Atletische activi teit helpt bij het ontwikkelen van kracht en weerstand en schept Innerlijke energie en moed." zei de Paus tegen belde elftallen, die elkaar vanavond ontmoeten voor een vriend schappelijke wedstrijd. ADVERTENTIE Verkiezingsavond met film. Mevr. A. van Heel- Kasteel spreekt over democratie in Europa in het Wijkcentrum Mariahoeve, Ivoorhorst 155 (hoek Het Kleine Loo). europese volkspartij Maandag 28 mei 20.00 uur NUNSPEET Het publiek een aantrekkelijk scoref •houdt, was de grote winnaar b speet-Noordwijk. Het werd 4 de bezoekers, die hiermee tev( het goede kregen. Er speelden zich chaotische af die deels werden veroorzaak' dat het Nunspeet-publiek ni dat hun ploeg, ondanks het toch in veilige haven arriveer gedrag van die toeschouwers Veluwse ploeg geld gaan kost rapporteur zal melding makj ,-het feit dat er een bierfles ni grensrechter werd gegooid. Gi zonder beschadigingen voor langs de lijn. Uitblinker Kees Karstens van wijk kreeg een officiële waf wing van scheidsrechter Van R begin een keiharde overtreding Gerard van 't Slot en trapte dien daaropvolgend de bal ij weg terwijl het spel dood was Het scoreverloop werd verod door wederzijds zwakke verdj gen. Arend Michielsen, anders een parel in het Nunspeetdoel er nu niets van. Hij spiegeld slecht aan zijn clubgenoot Doj der Sluis die een uitstekend! strijd speelde. Bij Noordwij) Karstens het predikaat „best Ier" op. Het scoreverloop werd ingelu Anton van Zoelen (0-1) ln de b< nuut, beantwoord door Jaap i Pol (1-1). Uit een strafschop gd sten zijn ploeg in omloop twet een voorsprong (1-2) hetgeen Plaatzer weer verprutste doorll in eigen doel te deponeren (2-2H Karstens gaf Noordwijk opnid' leiding maar de remise leek 1* door Lammert Boone (3-3). Eén minuut voor het eindsigni de niet sterk leidende Van Rielf de Anton van Zoelen de 1 treffer (3-4). Noordwijk: Van der Wiel; Plaatzer, l man. Van der Veen. Sluys. Oerlof. K ars te Van Zoelen, Smite, Van Dijk.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16