1 piksen De No-Risk hypotheek denkt aan uwgezin. Hoe? Door bij overlijdenof arbeidsongeschiktheidnet restant van de hypotheekschuld kwijt te schelden. Een aparte verzekering tegen overlijden en arbeidsongeschiktheid dekt altijd minder en is vaak duurder dan de No-Risk hypotheek. Deunieke No-Risk hypotheek zorgt dathuis en haard voormoeder en kind worden veiliggesteld. <ft> Westland Utrecht jjr Hypotheekbank 4. van Osnabrug Terwijl uw man even de open haard aansteekt,verdient u vlot dertig procent op de huiseigenarenverzekering! BERICHT VAN INZET VOORLOPIGE AANKONDIGING MIDWOLDA, OLDAMBT in één zitting Zelfverzekerde mensen sturen nu deze bon op. centraal beheer J makelaardij heerenveen bv vrijstaand landhuis ^AG 26 MEI 1979 TROUW/KWARTET WALUS Onze Zwitserse architect Michel Bornet en Constructeur bouwer Pierre Bornet. komen met foto's, materiaalmon sters, bouw- en kadastertekeningen naar Holland om mogelijkheden, plannen, finan- ctenng met U te bespreken VOORLICHTINGSDAGEN: Donderdag 31 mei: 15.0022.00 uur Motel Bunnik te Bunnik (bij Utrecht); Vrijdag 1 juni: 15.0022.00 uur Motel Sassenheim te Sassenheim; Zaterdag 2 juni: 10.0017.00 uur Hotel Holiday Inn te Eindhoven. Vele typen CHALETS, traditioneel en degelijk gebouwd vanaf Fr 149 500. (incl. 500 m2 grond) Appartementen en studio's vanaf Fr. 100 000.(met eigen zwembad, sauna en solarium) Mogelijkheden te Haute-Nendaz, Les Agettes, Champex Lac en Vercorin. Kunt u ons op bovengenoemde dagen niet bezoeken, vraagt U dan onze dokumen- tatie aan INTERNATIONAL B V. Makelaardij o.g. Nijverdal. Smidsweg 90. postbus 53 telef 05486-12861 notarissen Th^J. M Schuurmans en J M. Bruns (in collegiale samenwerking met notarissen W Westbroek c s te Rotterdam), Mr W. A. Kahl- mann. J F Suvee en Mr T P Damstra. G. van Aardenne. allen ter standplaats Dordrecht, maken bekend dat op de veilinginzet gehouden op 22 mei jl. de in veiling gebrachte percelen zijn ingezet als volgt 1. Frans Lebretlaan 43 woonhuis met onder grond en erf op 177.000, 2. Viottakade 119: woonhuis met ondergrond, erf en tuinop 102.000,— 3. Vondelstraat 131: appartement op 26.000,— 4 Huygensstraat 47 woonhuis met onder grond, erf en tuin op 56.000, 5. Nicolaasstraat 43 woonhuis met onder grond en erf op 15.000,— 6. Pijnenburg 99. patiobungalow met onder grond en tuin op 205.000,— 7. Vest 162 herenhuis met ondergrond en tuin op 110.000,— 8. W. H. Vhegenstraat 71: dhekamer apparte ment met erl op 58.000,— 9. Dupperstraat 17 woonhuis met schuur, ondergrond en erf op 100.000, 10 Lijnbaan 117-119 boven en benedenwo ning met erf en tuin op 15.000, Perceel 11 werd niet in veiling gebracht De afslag zal worden gehouden in het C J M V -gebouw. Burgemeester de Raadtsingel 25 te Dordrecht op dinsdag 29 mei a s. om 19.00 u. Bezichtiging 28 en 29 mei a.s. van 14 00-16.00 u. op vertoon van een consentbiljet. Aanvaarding bij betaling der kooppenningen uiterlijk op 6 juli 1979 Inlichtingen perceel 1 nots Th J M Schuur mans en J. M Bruns. Singel 125. Dordrecht, tel. 131355. percelen 2, 3. 4 en 5: nots. Mr W A. Kahlmann, Singel 81. Dordrecht, tel 139555. percelen 6. 7. 8 en 9: nots J F Suvee en Mr T. P Damstra. Groenmarkt 10. Dordrecht, tel 143866. perceel 10 nots G van Aardenne. Joh de Wittstraat 33. Dordrecht, tel. 138775 PUBLIEKE VERKOPING ten overstaan van de notarissen: F. Smith, te Appingedam O. Kloosterman, te Finsterwolde op Donderdag 28 juni 1979 des avonds te 7 uur in het multi-funktioneelgebouw "De Schakel" te Midwoida (Oldambt) aan de Hoethslaan 2 van twee aangrenzende land bouwbedrijven in de ruilverkaveling: "Nieuw-Scheemda", nabij de dorpskern van Midwoida, plaatselijk gemerkt Hoofdweg 233 en 241, in diverse kavels weidegrond en akkerbouwgrond, met een totale opper vlakte van ongeveer 80 hectaren, inclusief een kapitale boerderij (Oldambtster-type) met schuur en een moderne behuizing (bungalow-type) met veestalling, alles vrij van pachten huur. Inlichtingen Notaris F. Smith, Postbus 98, Appingedam el. 05960-26848). Plezierig zo'n vrije avond in de huise lijke kring. Paar blokjes hout in de open haard, kopje koffie of een glaasje bij de hand. En dan in de gauwigheid nog even een aardig bedragje verdienen. Door uw verzekeringspakket eens door te lichten bijvoorbeeld. Als u een eigen huis hebt zit daar waarschijnlijk een opstal verzekering in, een inboedelverzekering, een partikulie- re aansprakelijkheidsverzekering, mis schien ook een glasverzekering. De kans is groot dat al die verzeke ringen bij verschillende maatschappijen lopen, met verschillende polissen, uiteen lopende vervaldata en nota's. Ideaal voor iemand die dol is op administratieve klus jes, maar voor u vermoedelijk alleen maar lastige rompslomp. Gelukkig kan het anders. Met één bol is volledie gedekt - en veel goedkoper. Centraal Beheer biedt u een geheel kompletehuiseigenarenverzekeringmet uitgebreide dekking tegen de gevolgen van brand, storm, inbraaken tal van ande re risiko's, zowel voor uw huis als de in boedel. Bovendien dekt deze polis uw partikuliere aansprakelijkheid. Kortom: met één polis is alles gedekt. Deze versimpeling verklaart voor een deel onze lagere premie. Een andere belangrijke reden waarom Centraal Beheer tot 30% goedkoper kan zijn is, dat wij niet via tussenpersonen werken. U verzekert rechtstreeks bij ons. En u wordt in geval van schade dan ook recht streeks geholpen. Geen geharrewar over schade. Ons één polis-systeem voorkomt ook vervelende touwtrekkerij tussen u en uw verzekeringsmaatschappijenBijvoor beeld: een zonnescherm raakt bescha digd. U geeft de schade op bij uw inboe delverzekeraar. Die verwijst u naar uw opstalverzekeraar en omgekeerd. Met onze polis is dat ondenkbaar. Alles is im mers met de totaalpolis gedekt. Aantrekkelijk, maar u hebt nu een maal diverse verzekeringen lopen? Laten we eens aannemen dat de to taalpolis van Centraal Beheer u wel aan spreekt. Vanwege 'tgemak, vanwege het voordeelMaar u hebt al diverse verzeke ringen lopen, waar utot op zekere hoogte aan gebonden bent. U kunt er pas vanaf als de vervaldatum gekomen is, en om dat allemaal in de gaten te houden... Nee, dan zou u nog liever gewoon die hogere premie blijven betalen - korrekt? Gelukkig heeft Centraal Beheer hier een prima regeling voor gevonden. Wij wikkelen de lopende verzekeringen voor u af, en schakelen u t.z.t automatisch over op de voordeligere Centraal Beheer huiseigenarenverzekering: eerst de ene verzekering, dan de andere, tot uw totale verzekeringspakket op één polis staat. Deze hele overschakelingsprocedure gaat zonder moeilijke toestanden, zonder inbreuk op uw privacy. We komen niet eens bij u aan de deur, en u hoeft ook zelf nergens langs te gaan. We houden schrif telijk, en zonodigook telefonisch kon takt met u. Vergelijkt u zelf maar: rond de 30 minder premie. Pak uw huidige polissen er eens bij, en vergelijk. Dit zijn de cijfers: voor een huis, niet ouder dan 35 jaar, met stenen muren en een harde dakbedekking be taalt u aan premie voor een uitgebreide dekking 70ct. per f 1.000,-(excl. glasver zekering) of 95ct. per f 1.000,- (incl. glas verzekering). Voor uw inboedel f 1,70 per f 1.000,-. Voor de partikuliere aansprake lijkheidsverzekering (per schadegeval tot f 1.000.000,-) f 46,- per jaar. Tien tegen één dat u ontdekt, dat on ze premie inderdaad zo'n 30% lager ligt dan het totaal van uw huidige premies. Een voordeel dat jaar na jaar terugkeert. Waardevaste dekking. Er bestaat geen gevaar dat u door de geldontwaarding in de loop der jaren 'onderverzekerd' raakt. De dekkingsbe dragen worden automatisch geïndexeerd. Volledigheidshalve zij vermeld, dat dit uiteraard ook geldt voor de premie. Maar 't voordeel van 30% blijft altijd. Gratis doknmentatie. We sturen u graag onze gratis bro chure toe. Daarin kunt u alle aspekten van onze aanbieding nog eens zorgvul dig bekijken. Vul even de bon hieronder in, en stuur hem op. Doe het snel. Met wat u bij Centraal Beheer bespaart op uw huiseigenaren- verzekering koopt u een aardig partijtje houtblokken. Ik ben geïnteresseerd in de drie belang rijke voordelen van een Centraal Beheer huiseigenarenverzekering: 1. Minder rompslomp 2. Geen geharrewar over schade 3. Tot 30% lagere premie Stuur mij meer uitvoerige dokumentatie plus een aanvraagformulier. Naam: Straat: Plaats: Postcode: Centraal Beheer is een vereniging met maatschappijen voor levensverzekering, schadeverzekering, informatieverwerking, financiering,hypotheken en leasing. Postbus 7U0, Apeldoorn. In ongefrankeerde envelop opsturen aan: Centraal Beheer, Antwoordnummer 297,7300 VB Apeldoorn. Tel. 055 - 792213. STRlo TE KOOP: 14 km vanaf Heerenveen en DrachlJ woonboerderij Exclusief verbouwd, met 6000 m* grond, wel een maximum aan privacy en woongenot b| gelegen aan de Twitelderreed/Freulewei HOORNSTERZWAAG Het geheel is uitgevoerd met plavuizenvloer. bijzonder fraaie open haardparlij en gemetsj segmentboog tussen woonkamer (54 m}) en keuken. Verdere indeling: badkamer, hal, te' bijkeuken, studeer/slaapkamer. I Verd.: 3 slaapkamers, hobbyruimte in vide vai woonk., badcel met douche en toilet. Geheel centr. verw., vrijstaande dubbele gar, berging. r= Prijs en aanvaarding n.o.t.k. §L kon. julianaweg 2 (oude tolhuis) heerenveen telefoon 05130 - 31 50 DOORN In de zeer fraaie schildersbuurt gelegen e karakteristiek met garage op ca. 1000 m' grond. Dit landhuis bevat o.a. zitkamer met open haa door niveauverschil aansluitend eetkamer n plavuizenvloer, royale moderne keuken, bijk< ken en hobbyruimte, 2 slaapkamers en be ruimte. Voorzien van c.v.-gas. Tennisbanen, zwemb( en manege in onmiddellijke nabijheid. Vraagprijs 595.000,- k.k. Inl.. Makelaardij H. van der Linden-Doorn B.V Doorn, Dorpsstraat 77, tel. 03430-2802 Leersum, Rijksstraatweg 132, tel. 03434-18 MAKELAARDIJ rS 7aA44 Dir. J. van Osnabrt V Avfvl/ll makelaar en taxatei' in onroerende goeci 030-310829 - 932085 UTRECHT - MARIAPLAATS 49 Hoofdkantoor Amsterdam. Sarphatistraat 1.020-263131 Coupon voor informatie Om snel alle No-Risk mogelijk heden op een rijtje te zien, is een gesprek I met de specialisten van Westland/Utrecht I Hypotheekbank het beste. Dan ziet u de voordelen van de No-Risk 125% Tophypotheek.de No-Risk Spaarhypotheek en de gewone No-Risk hypotheek naast elkaar. Wilt u eerst wat meer informatie dan kunt u deze coupon opsturen. Ook uw makelaar of assurantie adviseur kan u volledig informeren. Naam Adres J PostcodeWoonplaats Invullen en ongefrankeerd opsturen aan Westland/Utrecht Hypotheekbank NV. Antwoordnummer 7738,1000 RA Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 44