GE de rijksoverheid vraagt ADMINISTRATEUR i\ K> onderwijzer/ onderwijzeres orthopedagoog/ psycholoog (mnl. of vrl.) logopedist/ logopediste Het INSTITUTE OF SOCIAL STUDIES assistent-administrateur docent(e) handenarbeid technisch opzichter Gemeente 's-Gravenhage a. een ervaren secretaresse b. an experienced .secretary ambitieuze administratieve medewerker(-ster) administratief medewerker (mnl./vrl.) medewerker documentalist medewerker (mnl./vrl.) De STICHTING SCHOOL ADMINISTRATIE BIJZONDER ONDERWIJS DOCENTEN Handelmaatschappij E. Schroder B.V U ZOEKT SECRETARESSE Bond van Chr. Slagerspatroons •ZATERDAG 26 MEI 1979 TROUW/KWARTET HET GEMEENTELIJK ENERGIEBEDRIJF exploiteert een elektrische centrale en een vuilverbran dingsinrichting. voorziet ruim 220 000 verbruikers van elektncteit en gas. verzorgt de openbare verlichting en de verkeerslichteninstallaties. produceert warmte en levert deze aan instellingen en particulieren. De afdeling Gasstations is onder meer belast met het onderhouden en beheren van de inkoop-, verdeel- en regeistations. alsmede van de meet- en regehnsiallaties bij grotere verbruikers van gas en warmte. Ten behoeve van de werktuigbouwkundige werkplaats van deze afdeling zoeken wij een M.T S-'er voor de functie van Functle-tnformatle: De afdeling Gasstations is onderverdeeld in een werk tuigbouwkundige en een elektrotechnische groep. Eerstgenoemd onderdeel, verdeeld in een viertal sub groepen. staat onder leiding van een HTS -ingenieur Oe te benoemen functionaris zal worden belast met het toezicht op de uitvoering van de door een van de sub groepen te verrichlen werkzaamheden. Het bij toerbeurt verrichten van wachtdiensten buiten diensttijd behoort eveneens tot zijn taak. De werkzaamheden van eerdergenoemde groep, die zowel in de werkplaats, als in de over het gehele ver zorgingsgebied verspreide stations worden uitgevoerd, omvatten onder meer: het periodiek onderhouden van de regelinstallaties van de verschillende stations; het monteren van deze installaties; het verhelpen van storingen. Functle-elsen: Het diploma M.T.S.-werktuigbouwkunde is strikt vereist, terwijl het diploma gastechnisch opzichter of hiervoor studerende tot aanbeveling strekt. Ruime aantoonbare werkplaatservaring in een leiding gevende functie. Goede contactuele eigenschappen en organisatiever mogen. Leeftijd ca. 35 jaar. Geboden wordt: Afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris van 2.116,tot 2.710,per maand. Functieperspectief is aanwezig. Vakantieuitkeirng 0% van de genoten bezoldiging. Welvaartsvaste pensioenvoorziening en andere gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Van gegadigden wordt medewerking aan een psycho logisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt door de psycholoog met de sollicitant besproken Rapport zal slechts worden uit gebracht met instemming van de kandidaat. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van de volle dige personalia en de naam van dit blad, kunnen binnen 14 dagen onder vacaturenummer B.3.2. wor den gericht aan de Directeur van het Gemeentelijk Energiebedrijf, Loosdulnseweg 13. Postbus 60701, 2506 LS 's-Gravenhage. heeft een vacature voor: t.b.v. de Managing Director for the Book Publications Department. Voor de functie onder a: Vereist: Vooropleiding op HAVO-mveau en enkele jaren ervaring als all-round secretaresse Goede kennis van steno en typen Nederlands en Engels is noodzakelijk; dictaphone- ervaring strekt tot aanbeveling Belangstelling voor het werken in een internationaal geonenteerde wetenschappelijke For the position under b; Job descnption taking shorthand and typing leners maintaining files and maikng ksts assisting with a promotion and distribution campaign lor the Institute's publications administering book sales and the Institute s exchange programme The successful candidate wilt be an accurate typist with a good eye for detail have good administrative ability have English as her mother tongue with some knowledge of Dutch be capable of working independently Salary for both positions m accordance with governmental regulations for civil servants Applications are invited by the Managing Director of the institute of Social Studies. Badhuisweg 251. 2597 JR The Hague within 14 days after publication Handelmaatschappij E.Schröder B.V. Industrieweg 28 Visard ingen Wij zijn een internationale handelsonderneming in huiden en leder en zoeken Ier versterking van onze huidige administratie een in de leeftijdsklasse van 25 tot 30 jaar, aan wie een aantal boekhoudtaken zelfstandig zullen worden toe vertrouwd. Gegadigden moeten over een goede theoretische opleiding, alsmede over praktijkervaring beschikken en over een basiskennis van de Engelse taal. Bekendheid met kantoorcomputers is gewenst, maar niet vereist Salaris is afhankeli|k van leeftijd, opleiding en ervaring, maar voor de man/vrouw die wi| zoeken zijn wij bereid een zeer goed salaris te betalen Opname in premievrij pensioenfonds en tantièmeregeling Sollicitaties te richten tot de direktie of telefonisch onder no. 010-351888. toestel 133 of 122. vac. nr. 9-164110159 voor hoi Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Directie Financieel-Economische Zaken, Bureau Begrotingsvoorbereiding Taak: assisteren bij de voorbereiding en samen stelling van de ontwerpbegroting van het depar tement; opstellen van overzichten en maken van berekeningen i.v.m. de beoordeling van de door de dienstonderdelen ingediende begrotingsvoor stellen; aanpassen van deze overzichten en berekeningen aan gewijzigde inzichten; ver zorgen van documentatie, voor zover die betrek king heeft op de begroting. Vereist; diploma MULO/MAVO-4; Praktijkdiploma Boekhouden of een hièrmee vergelijkbare oplei ding. Studie voor het diploma MBA strekt tot aanbeveling. Standplaats; 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. 12999,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 16 juni 1979. vac. nr. 9-171610159 (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. het Directoraat-Generaal voor de Milieu hygiëne. Algemeen Secretariaat Het directoraat-generaal omvat een aantal dienst onderdelen waar bepaalde aspecten en terreinen van de milieuhygiëne beleidsmatig en/of tech- nisch-deskundig worden behandeld, een regio naal inspectieapparaat en het Rijksinstituut voor Drinkwatervoorziening. In dit geheel vervult het Algemeen Secretariaat een coördinerende en Intern bestuurlijke functie. Taak: procedureel begeleiden van de behande ling van kamervragen en minfsterraadstukken, verstrekken van Informatie over de stand van zaken en bewaken van het tempo van behande ling; bijhouden van de stand van zaken m'.b.t. de wetgeving op het terrein van de milieuhygiëne; verrichten van werkzaamheden op het gebied van de personeelsaangelegenheden van het directoraat-generaal; o.a. de procedurele be waking van de behandeling van de formatie zaken; bijhouden van het formatie-overzicht en werkzaamheden m.b.t. het personeelssignale- ringssysteem; verrichten van ondersteunende werkzaamheden in het kader van studieprogram ma's voor o.m. stagiaires; verzorgen van de ver slaglegging van de werkbesprekingen van het Algemeen Secretariaat. Vereist: diploma HAVO/MEAO (administratieve of bestuurlijke richting) of een hiermee vergelijk bare opleiding; b.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 2710.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 16 juni 1979. vac. nr. 9-1626/0159 (mnl./vrl.) voor hel Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Emigratiedienst, Bureau van het Emigratiebestuur Taak: verzorgen van de documentatie zoals het verzamelen en verwerken van informaties uit veelal Engelstalige periodieken m.b.t. de emigratie en de daarmee verband houdende vraagstukken; bewerken van van belang zijnde artikelen t.b.v. de voorlichting van aspirant emigranten. Vereist: diploma HAVO; ervaring met soortgelijke werkzaamheden; redactionele ervaring; goede kennis van de Engelse taal. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. 12710,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2999,- per maand aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 16 juni 1979. vac. nr. 9-171510169 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Hoofdafdeling Maatschappelijke Gezond heidszorg. Afdeling Subsidiëring Taak: in overleg met en t.b.v. de beleidseenheden binnen de hoofdafdeling: meewerken aan voor bereiding van de (ontwerp-)rijksbegroting door het opstellen van begrotingsvoorstellen en de daarbij behorende toelichtingen; uitvoeren van subsidieregelingen, zoals beoordelen van inge diende subsidie-aanvragen, van aanvragen tot aanstelling van personeel en van verzoeken om materiële voorzieningen, verlenen van ontheffing van de bepalingen van de subsidievoorwaarden, verlenen van voorschotten en het vaststellen van subsidies; concipiëren van brieven aan ge subsidieerde instellingen, opstellen van notities en adviezen voor intern gebruik, enz. Gevraagd: b.v.k. diploma HEAO-BE of een hier mee vergelijkbare opleiding; redactionele ervaring. Leeftijd: tot 30 jaar. Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2716.- per maand. Promotiemogelijkheid binnen de afdeling tot max. f3421.- per maand aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 16 juni 1979. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 6°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brlet en enveloppe cn voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. vraagt voor haar bureau te LOOSDUINEN een De werkzaamheden omvatten o.a. de administratie van een aantal scholen, later wellicht uitgebreid met secretariaatswerk. Voor deze functie wordt een prot.-chr. levensovertuiging vereist. Het bezit van het m.a.v.o.-diploma, aangevuld met een praktijk diploma boekhouden, is noodzakelijk Studie voor M B A. en ervaring met salarisadministratie strekken tot aanbeveling. Voor een actief (jong) persoon ligt hier een kans om een levenspositie op te bouwen Bij gebleken geschiktheid kan opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds volgen Schriftelijke sollicitaties aan het bestuur van de Stichting, p.a. Dom burglaan 14. 2554 AP 's-GRAVENHAGE. Scholengemeenschap „HET TWEEDE VRIJZINNIG CHRISTELIJK LYCEUM" Goudsbloemlaan 131 - Dan Haag vraagt per 1 augustus a s. Klassieke talen 11 uur Engels fegr 26 uur Frans 2e gr 10 uur Aardrijkskunde 2e gr 10 uur Schnfteli|ke sollicitaties te richten tot de Rector. F B Adam Christelijke School voor H.N.O. „WOLWEVERSGAARDE" Wolweversgaarde 170. 2542 AS DEN HAAG. Telefoon: 070-673627 Voor vervanging wegens ziekte zoeken wij zo spoedig mogelijk voor 20 uur. (lessen op maandag, donderdag en vrijdag) Sollicitaties z.s.m. btj de directrice van de schoof mevrouw G. A. van Boeijen Industrieweg 28, Vlaardingen heeft plaatsingsmogelijkheid voor een met ruime ervaring, S.P.D. I en II vereist, en met kennis van d B Engelse taal. Enige kennis van en ervaring met kantoorcomputers'strekt to j aanbeveling. Wij zijn een internationaal, dynamisch handelsbedrijf in huiden en chemicaliën en hebben een stafmedewerker nodig, die in sl moet zijn onze steeds uitbreidende administratie, met daarmi inherent de hogere eisen die wij hieraan menen te moeten stelli goede banen te leiden, in nauwe samenwerking met de Direkt Salariëring etc. zijn uiteraard in overeenstemming met het belanc de functie, terwijl zeer goede promotiekansen bestaan. Reacties gaarne te richten aan de Direktie. Wilt u een afspraak maken, belt u dan 010-351888 toestel 131 122. Aan de Prof. Vliegenthartschool, samenwerkingsschool voor vo gezet onderwijs aan jonge mensen met leer- en ontwikkelingsm lijkheden aan de Zuidsingel 8, worden met ingang van 1 augustus gevraagd een; voor individualiserend lesgeven in kleine groepen. Vereisten; de wettelijke volledige bevoegdheid als onderwijzer, de aantekening J en R of J en K, alsmede ervaring in het onder\ Het bezit van M.A.V.O. bevoegdheden strekt tot aanbeveling. voor 13 klokuren per week die, in samenwerking met de groepsleerkrachten, begeleidingspl nen opstelt en medeverantwoordelijkheid draagt bij de toelatingg derzoeken. Ervaring in de omgang met leerlingen van 12 tot 20H is een vereiste. voor 9 klokuren per week die, bij alle voorkomende spreekproblemen, individueel of in kl groepjes hulp kan verlenen, waarvoor contactuele vaardigheid bovengenoemde leeftijdsgroep vereist is. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd der school, de heer A.D.A. Blom, tel. 071-121712 (school), na 15.00 uur. Op aanvraag wordt een brochure over doel stelling en werkwijze van de school toege zonden. Sollicitaties onder vermelding van vacatu renummer OND 617, zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdeling Onderwijs der Gemeentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. een aantrekkelijke baan of een andere werkkring? Dat komt dan goed uit, want op het bondsbureau van onze landf ondernemersorganisatie hebben wij binnenkort plaats voor een met steno- en typediploma, leeftijd ca. 20 - 30 jaar, om in een m< kantoorpand-het Centraal Ondernemershuis - afwisselend we verrichten. Wij noemen o.a.: corresponderen, archiefverzorging, contrik administratie, boekhouding, telefoneren en adviseren van b< leden. Natuurlijk bieden wij ook wat: een uitstekend salaris, gur arbeidsvoorwaarden, een zelfstandige en gevarieerde functie. Uw sollicitatiebrief met opgave van personalia, godsdienst, diplf en referenties kunt u richten aan: Mr. F.E. Oskam, bondsdirecteur van de Treubstraat25 2288 EH Rijswi

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16