secretaresse h Trouw FAMILIEBERICHTEN Trouw INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 796 Orthopaedische schoenen PERSCOMBINATIE N.V ZATERDAG 19 MEI 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. GETROUWD: C. J. E. DIJK en MATHILDE A. J. KUIPERS Amsterdam. 19 mei 1979 pp 30 mei a.s. zijn onze ouders Jan Louis Fischer Dorothea J Fischer-Fijma 'óo jaar getrouwd. Wie hen wil gelukwensen is van harte welkom op zaterdag 26 mei a.s. tus sen vier en halfzes in het .Woestduincentrum, Woestduinstraat 18, Am- Sterdam-West. 11 bchtenhof 46. Holendrecht/Amsterdam. Goede morgen opa Oosterwijk hartelijk gefeliciteerd met uw 65-ste verjaardag. Corinne, Pieter. Eveline. Marc. Caroline. Rose- marie. Sabine, Mariëlle. Roel. Durk Boskoop. 20 mei 1979. 1919 22 mei 1979 Op zaterdag 2 juni zijn onze ouders A. J. Dronkert A. W. Dronkert- van Amerongen 25 jaar getrouwd. Zij houden die dag open huis van 13.00 tot 19.00 Ab en Leny Peter en Annette Fakkelgras 3 2318 TB Leiden. Blij en Dankbaar delen wij u mede dat onze lieve ouders en grootouders Jannes Zwanepol en Hiltje Veenstra zo God het wil op 24 mei a.s. hun 60-jarig huwelijk hopen te vieren. Allen die hen hiermee willen feliciteren, zijn van parte welkom op 26 mei van 16-17.30 uur in de Bcheppingskerk aan de Van Poelgeestlaan te Leider dorp Heerhugowaard: Anny en Jan Gootjes-Zwanepol Hilly, Dirk. Hans, Henriëtte, Jenny Maassluis: Alei Zwanepol-Rhebergen Hans. Ineke. Hilly, Petra. Kouderkerk a/d Rijn: Jenny en Niek v. Willigen-Zwanepol Hans. Hilly Vianen: Gerry en Joop de Jong-Zwanepol Hilly. Marijke. Gertjan Leiderdorp. ..Dillenburg" Mauritssingel 29 25 mei 1954 zijn we getrouwd. Nu. 25 jaar later zijn we de Heer erg dankbaar dat we dit met onze kinderen mogen gedenken. Wilt u ook in onze dankbaarheid delen, dan kunt u ons feliciteren op 25 mei a.s. "s avonds van 8-10 uur in ..het Anker" achter de Geref. kerk te Borger. Jans Sikkens en Tiny Sikkens-Sliekers Henny Ansje en Jan Willy Johan Beatrix Buinerstraat 6. 9531 CG Borger. iVoor de vele fijne wensen en goede gaven, die wij bij ions 40-jarig huwelijksfeest ontvangen mochten, zeg gen wij u langs deze weg. ook namens de kinderen van harte dank! Het is voor ons tot een onvergetelijke d^g geworden. P. Beukema G. Beukema-Rijskamp Stedum. mei 1979. 1939 25 mei 1979 In deze maand gedenken wij met onze kinderen en kleinkinderen in grote dankbaarheid, hoe rijk onze getrouwe God en Vader ons in de afgelopen 40 jaar heeft gezegend, zowel in ons huwelijk en gezin, als ook in het ambtelijk werk. met fijne herinneringen aan de kerken, die wij mochten dienen. Hem zij de lof tot in eeuwigheid i Mevr. en ds. v. Wijngaarden Schouten Hof 29 3771 BZ Barneveld. En Jezus was ook genood Joh. 2 2a Op 23 mei 1979 zijn onze lieve ouders, groot- en overgrootouders P. G. de Heer en J. J. de Heer-Hoogerwerf 50 jaar getrouwd. Dankbaar en blij hopen wij D.V, woensdag 23 mei a.s. dit gouden jubileum met hen te vieren. Als u wilt delen in onze vreugde is daartoe de gelegenheid in een dankdienst die we hopen te houden op de avond van deze dag m de ..Baptisten Kapel". Daelwijcklaan 3 Utrecht-Noord. Aanvang: 20.00 uur. In plaats van kaarten Wie zijn weg wel aanstelt, dien zal ik Gods heil doen zien Psalm 5023 Met deze tekst werd 50 jaar geleden het huwelijk ingezegend van onze geliefde ouders en grootouders H. Keiler en A. Keller-Sparreboom Dankbaar en blij hopen wij dit gouden jubileum samen met hen te herdenken op 23 mei a.s Ieder die hen daarmee wil feliciteren, is van harte welkom op zaterdag 26 mei na 19.00 uur in gebouw ..Tavenu" te Nieuwendijk. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Nieuwendijk. mei 1979 Vijverstraat 24 Blij en dankbaar hopen wij D.V. met onze kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen ons 60-jarig huwelijksfeest te vieren Klaas Grootendorst Wilhelmina Cornelia van der Spek Indien u ons wilt gelukwensen, bent u van harte welkom in „De Loods" achter de Gereformeerde Kerk, Zijde Ila te Boskoop op maandag 28 mei van 15.30 tot 17.00 uur Mei 1979, Dorpstraat 20a 2771 DH Boskoop Liefst geen bloemen of andere stoffelijke attenties. Indien u toch iets wilt geven, dan gaarne een gift voor de Kankerbestrijding, waarvoor een bus aanwezig is. Hartelijk dank aan allen, die op enigerlei wijze de herdenking van ons 40-jarig huwelijk tot een feeste lijk gebeuren hebben gemaakt. J. Meijer J. Meijer-v. d. Haar Noordscheschut, 16 mei '79. Op 2 juni 1979 vieren onze ouders Anne van der Meer en Toos Mannak hun 25-jarig huwelijksfeest. Er is op die dag gelegenheid hen geluk te wensen 's middags van 15.00-17.00 uur in ons huis aan de Boekenburglaan 161 te Voorhout. Carien Jeroen Anne Jan Dick In plaats van kaarten. Heden is van ons heengegaan Cara Wilhelm-de Gooijer op de leeftijd van 45 jaar. Johan Wilhelm Tineke en Frank Gorinchem, 17 mei 1979 D. F. Pauwstraat 1 De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 22 mei om plm. 14.15 uur op de algemene begraaf plaats te Gorinchem. Gelegenheid tot condole ren, na afloop van de begrafenis, om plm. 14.30 uur in de aula van het streekziekenhuis. Met grote verslagenheid moesten wij heden vernemen dat is overleden mevrouw Cora Wilhelm-de Gooijer secretaresse van de Commissie van Beheer van de Gereformeerde Kerk van Gorinchem. God sterke haar man. dochter en verdere fami lieleden. Namens de kerkeraad algemene zaken van de Gereformeerde Kerk van Gorin chem: J. R. Dijkema, praeses. Mevr. H. A. Postma-Pouli, scriba. Namens de Commissie van Beheer: H. A. Steehouwer, voorzitter. Mevr. M. E. Steketee-Hijkoop, 2e secretaresse. Tot onze diepe droefheid is van ons heenge gaan ons zusje, onze tante Cora Wilhelm-de Gooijer 17 mei 1979 Yarmouth (Canada): fam. J. L. de Gooijer-Hajer Amsterdam: fam. Fopma-de Gooijer Bussum: fam. Koekkoek-de Gooijer Ermelo: fam. de Gooijer-Koorevaar Tot onze diepe droefheid is van ons heenge gaan onze geliefde schoondochter, schoonzus ter en tante Cora Wilhelm-de Gooijer 17 mei 1979. Gorinchem: S. Wilhelm-Roobol fam. Wilhelm-Reeders Delft: fam. Wilhelm-van der Tas Zwolle: fam. Kappers-Wilhelm Zeist fam. Wilhelm-Koedoot Leusden: fam. Wilhelm-Oostlander In haar Heer en Heiland is ontslapen mijn lieve schoonmoeder en onze zorgzame en meeleven de oma Doutun de Boer-Hamersma weduw van Pieter de Boer op de leeftijd van 74 jaar Kollum, 18 mei 1979 Eskesstraat 20 Kollum: P F de Boer-van der Ploeg Bénice Pieter-André De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 22 mei a.s. te Kollum, voorafgegaan door een rouwdienst in de Geref. kerk te Kollum die aanvangt om 13.30 uur Gelegenheid tot condoleance gedurende een half uur voor de rouwdienst. Ons hart is onrustig tot het rust vindt in U. God verloste uit zijn lijden en nam in Zijn heerlijkheid op onze lieve man en vader Klaas Bootsma geboren op 31 mei 1914. Zijn geloofsbelijdenis was Joh. 3 16. „Alzo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn enig geboren Zoon gegeven heeft, opdat ieder, die in Hem gelooft, niet verloren gaat. maar eeuwig leven heeft." J. C. Bootsma-Warnaar Maarten Marjolein en Rob Loenen aan de Vecht. 17 mei 1979 Driehovenlaan 36 De rouwdienst, geleid door ds H G. Meynen, zal gehouden worden op maandag 21 mei a.s. om 14.00 uur in de Geref. kerk. Dorpsstraat 11 te Loenen aan de Vecht, waarna omstreeks 14.45 uur de teraardebestelling zal plaats heb ben op de Algemene Begraafplaats te Loenen aan de Vecht. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de aula op de begraafplaats. Geen bezoek - geen bloemen - geen toespraken In Jezus ontslapen onze lieve zwager en oom Klaas Bootsma echtgenoot van J. C. Warnaar, 64 jaar oud. Dokkum: K. van Mourik-Warnaaf W. van Mourik Amstelveen: P. C. Warnaar-Slootweg Nijkerk: E. Kok-Warnaar A. Kok Reeuwijk: J. T. Warnaar M. C. Warnaar-Verburgh Zwammerdam: W. G. Warnaar neven en nichten Loenen a/d Vecht, 17 mei 1979. In volle zekerheid des geloofs is in Christus ontslapen onze lieve moeder behuwd, groot- en overgrootmoeder Adriaantje Koppelaar-Weggers weduwe van Arie Koppelaar In de ouderdom van 98 jaar. Rotterdam: K. Koppelaar Barendrecht: M. Vermeulen-Koppelaar D. D. Vermeulen Reeuwijk: N. Goudriaan-v. d. Reest klein- en achterkleinkinderen. Rotterdam 18 mei 1979 (Huize Waelestein) Schulpplein 50 Correspondentie adres: D. D. Vermeulen Reijerwaardseweg 14 2991 XD Barendrecht. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van Waelestein (zij-ingang Schulpplein 46). Rouw bezoek en gelegenheid tot condoleren maan dagavond van 19.00 tot 19.30 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden dins dag 22 mei aanstaande in de rouwkamer van. Waelestein om 10.45 uur waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Hervormde Begraaf plaats „Charlois", Charloisse Lagedijk 680, Rotterdam-Zuid om 11.40 uur. God nam tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid onze zo geliefde schoonzuster, tante en oud tante Maartje Schoneveld-van der Spek sinds 1939 weduwe van Johannes Schoneveld. In de gezegende ouderdom van bijna 80 jaar. Fam. Schoneveld. Neven en nichten. Rijnsburg, 17 mei 1979. P/a Sandtlaan 23. In uw hand beveel ik mijn geest..Gij verlost mij Here, getrouu-e God psalm 31 vers 6. Na een droevig ongeval nam de Here tot Zich mijn lieve zorgzame pappa, onze geliefde zoon. schoonzoon huisgenoot, broer, zwager en oom Arie Berkhout weduwnaar van Adriaantje van der Steen, op de leeftijd van 43 jaar. Mariska Familie Berghout Familie v.d. Steen Heddy v.d. Winden 18 mei 1979 Smallandstraat 31, 3195 AP Pernis. RT. Verzoeke geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren maandagmiddag 21 mei van 3.00-4.00 uur en maandagavond van 7.00-9.00 uur aan het woonhuis. De rouwdienst, waarin zal voorgaan de weleer waarde heer ds. F. de Vries zal D.V. worden gehouden dinsdagmiddag 22 mei aanstaande om 2.00 uur in het Gereformeerd Jeugdge- bouw, Burgemeester Van Esstraat 34 te Pernis. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Pernis om streeks 2.45 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid de fami lie te condoleren in het Gereformeerd Jeugd- gebouw. Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd: Heden ging rustig van ons heen, onze lieve zorgzame moeder en oma Elisabeth Adriaantje Kleingeld-Pieterraan sinds 1945 weduwe van Jan Antonie Kleingeld op de leeftijd van 80 jaar. Huub en Co Kleingeld-Poulisse Bep en Joop van der Kaaden-Kleingeld Jeanne en Piet van de Ree-Kleingeld Corrie Kleingeld Jan en Pia Kleingeld-de Hoog Jopie en Simon van Peursen-Kleingeld klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 17 mei 1979. Corresp. adres: H. Kleingeld, Portugesestraat 28c, 3028 SV Rotterdam Geen bezoek - geen bloemen - geen toespraken. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 21 mei om 1.30 uur in de kapel op de algemene begraafplaats „Crooswijk", waarna de begra fenis zal plaats vinden. Vertrek vanaf de rouwkamer aan de Mathe- nesserlaan 470 om 1 uur. Gelegenheid tot condoleren in de kapel op de begraafplaats na afloop van de begrafenis. -SINKE-SINKE-SINKE-SINKE-SINKE- Oproep aan alle oud-leerlingen van de PIERSONSCHOOL in DEN BOSCH. We hebben niet alle adressen kunnen terug vinden. U wordt uitgenodigd op de REÜNIE van oud-leerlingen t.g.v. het afscheid van onze directeur J.P. SINKE. Zorg dat U van de partij bent. Datum: 28 JUN11979 Tijd: Vanaf 16.00 u. tot 20.00 u. Gaarne vóór 15 juni schriftelijk bericht. Mocht U nog foto's of andere herinneringen aan school hebben, wilt U die dan meezenden en bovendien de periode ver melden waarin U de school bezocht. Zenden aan: F.C. Pierson, t.n.v. J. Boelens, Sam. Morsestraat 2, 5223 BB 's-Hertogen- bosch Diep geschokt geven wij kennis van het J ling overlijden van de heer J. Doorenbos Voor de school betekent zijn heenga; gevoelig verlies. Door zijn wijze van oi met de cursisten, zijn ervaring, zijn hui zijn bereidheid anderen behulpzaam heeft hij aan zijn leraarschap inhoud j en als zodanig een belangrijke bijdrai verd aan het karakter van de school. Praktijkschool voor landbouwted Bestuur, directie en persorw|8I Ede 18 mei 1979 n Diep bedroefd geven wij kennis van he rS plotseling overlijden van onze zorgzame v J1 Jacob Damsma op de leeftijd van 66 jaar. De kim ral Leeuwarden. 16 mei 1979 Julianalaan 65 Rouwdienst: 21-5-1979 om 14.30 uur. ParljW Leeuwarden. Gelegenheid tot condoleren 21-5-1979|^ 13.45-14.15 uur in de Parkkerk te Leeu' Geen bloemen. ELKE ZATERDAG IN UWE Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie post) in ons Inlichtingen over deze sped «Ie advertentiepegto TEL. 020-913456 TOESTEL 794, rasp. 783 en 7SCfu Dl over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt8 Th. W. Verwoerd Meidoornlaan 3, Lopik 03475-1480 is de uilgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen, met name in de regio N.Holland. Wegens aanvaarding van een functie elders door de huidige medewerkster zoeken wij een voor het secretariaat van de Hoofddirectie Op het Hoofddirectie-secretariaat worden werkzaam heden verricht ten dienste van de leden van de Hoofddirectie en hun stafmedewerkers. De secretares se die wij zoeken zal, in nauwe samenwerking met de secretaresse van de voorzitter van de Hoofddirectie, voornamelijk werkzaam zijn voor de secretaris van de Hoofddirectie. Zij zal onder meer belast gaan worden met het behandelen van correspondentie en het bijhou den van de agenda het uittypen van en vormgeven aan notulen, con tracten en nota's het up-to-date houden van dossiers en archief het, in voorkomende gevallen, notuleren van verga deringen. Tevens wordt van haar verwacht dat zij, zonodig, do secretaresses van de leden van de Hoofddirectie kan vervangen. Kandidaten dienen te beschikken over een middelbare schoolopleiding, aangevuld met een secretaresse op leiding en minstens 2 jaar ervaring Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw K. Beekman, telefoon 020-926870, toestel 302 Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer N. Burgers, personeelafde- ling van Perscombinatie n.v., Wibautstraat 131.1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/47. a ZOMERKURSUSSENOP VOLKSHOGESCHOOL "DIEPENDAAL" TE MARKELO Al de zomerkursussen in 1979 maken deel uit van het mannen- en vro emancipatiewerk. In deze kursussen komt aan de orde de vraag: "Wat is de plaats van het gezin, huwelijk, alleenstaanden in onze h: maatschappij. Hoe ziet de rol van mannen en vrouwen daarin uit, welke dwini elementen daarin bevallen ons niet meer en hoe komen wij tot de door ons gew veranderingen?" De volgende kursussen staan open voor inschrijvingen: 2-9 juR 1979: uitgedrukt Ouders en kinderen hebben met elkaar te maken. Ze hebben elkaar ook w vertellen. Maar dat lukt niet altijd. Deze kursus heeft deze ervaring als uitgangspunt. Op basis van wat er in de k gebeurt, proberen we dit te verwoorden, verbeelden en bespreken. De P pedagoog Freinet heeft hierover een aantal principes geformuleerd. De kun bestemd voor ouders en kinderen die bewust aan deze problematiek willen wert 11-20 juli 1979: alternatieve samenlevingsvormen Tien dagen lang met een groep van circa 20 volwassenen en eventuele bijbehd kinderen oefenen in leven in groepsverband. Een oefening, waarbij de deelnemers zichzelf in relatie tot de groep kunnen tot allerlei praktiese, techniese, financiële informatie kunnen inwinnen. Bewustwo van de politieke kant van huwelijk en gezin en alternatieven daarvoor. Dit kan voor de deelnemers een aanzet zijn om ^tappen te ondernemen omi groepsverband te gaan leven. Het voorbereidingsweekend op 16 en 17 juni h de kursus.- 25 juli - 2 augustus 1979: alléén staan? alleen staan! Een kursus voor iedere vrouw of man, met of zonder kinderen, die gev. ongewild, alleen is en die samen met andere "alleenstaanden" wil nadenken ovi - de maatschappelijk achtergronden van het alleenstaan (wat maakt alleenstaanden vaak worden beschouwd als afwijkend van het "normale patrfl - de eigen waardering van het alleenstaan - een eventuele verbetering van de eigen situatie Circa 20 mensen kunnen aan deze kursus deelnemen. 4-11 augustus 1979: gescheiden vrouwen In deze kursus za) het bespreken van problemen ten gevolge van de scheidi verband worden gebracht met de maatschappij waarin we leven. Vooral die vro kunnen deelnemen voor wie een hogere prijs een belemmering vormt, wsi kosten zijn slechts f80,- per vrouw en f50,- per kind. Er is kinderopvang. Onsz is toch om te proberen de kinderen elders onder te brengen omdat ze wat afl van de kursus. J Bij al deze kursussen genieten deelnemers uit het oosten van het land voorranj De prijzen variëren afhankelijk van de lengte van de kursus van f80,- tot f* persoon. Voor studerenden en kinderen geldt een lagere prijs. Tijdens de ku is kinderleiding aanwezig. Voor uitgebreide informatie en opgaven: volkshogeschool "Die Diependaalseweg 8, Markelo, telefoon 05480 - 2020

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8