'n Autoccasion heeft altijd een drievoudige garantie. Of u nu'n BMW, Citroën, Datsun, Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Simei Toyota,Volkswagen of Volvo koopt. a Ga nu kijken bij de Fiat Dealer. Systeeminstrukteurs vrije universiteit centraal beheer ZATERDAG 19 MEI 1979 TROUW/KWARTET Wie een gebruikte auto koopt, zoekt vooral naar zekerheid. Wat hem betreft kunnen de garanties niet ver genoeg gaan. En de Fiat Dealers gaan daar juist heel ver mee. Alle Autoccasions worden grondig gekeurd en gerepareerd. Dat moet ook wel, want als koper van een Autoccasion kunt u zich beroepen op maar liefst drie keiharde garanties. Dat geldt voor alle merken die de Fiat Dealer in huis heeft. IHet Bovag garantiebewijs. Bij aanschaf van elke gebruikte auto boven de 4.000 gulden. 2 De Fiat Dealer garantie. Een zinvolle aanvulling op het Bovag garantiebewijs; geen eigen bijdrage in eventuele reparatiekosten. 3 De Omruilgarantie. Een volstrekt unieke zekerheid, die u in staat stelt uw Autoccasion binnen zes maanden om te ruilen. Alleen de Fiat Dealer biedt u deze mogelijkheid. Ons computerserviceburo CEA breidt zich snel uit. Daarom zoeken wij voor de afdeling klantenservice systeeminstrukteurs voor de distrikten Zuid-West en Noord-West Nederland. De funktie Ons buro verzorgt de automatisering van administraties ten behoeve vpn bedrijfsleven en instellingen. De systeeminstrukteur is daarbij de onmisbare schakel tussen de klient en de computer. Hij dient de opdrachtgevers van advies, voert nieuwe kliënten in in de problematiek van de computerverwerking en blijft ze begeleiden en adviseren bij alle voorkomende zaken rond de systeem implementatie. Vooral tijdens de startprocedure zal er sprake zijn van opleiding van onze kliënten. zowel individueel als in groepsverband. Iemand die behalve over goede kontaktuele eigenschappen ook kan beschikken over flinke didaktische vaardigheid. Enige ervaring t.a.v. het implementeren van geautomatiseerde administratieve systemen strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie- procedure. Belangstelling? Heeft u belangstelling voor deze afwisselende baan, dan maken wij graag kennis met u. Voor inlichtingen kunt u bellen met de heer M.C. Pronk, tel. 055 - 79 21 16 of privé 08338 -10 29. U kunt ook schriftelijk solliciteren. Schrijft u naar Centraal Beheer, afd. Personeelszaken CEA/EIV, Postbus 700, 7300 HC Apeldoorn. amsterdam De vakgroep Neurologie van de faculteit der Geneeskunde, gevestigd in de Valeriuskliniek zoekt een secretaresse (vacaturenummer 231-1349) Taak: - het verrichten van afwisselend werk. dat veel contact met andere mensen inhoudt - het verzorgen van de correspondentie, de weten schappelijke publicaties en het bijhouden van de agenda ten behoeve van het vakgroepsbestuur, met name voor de hoogleraar en de lector in de neuro logie - het voeren van de administratie (studenten, perso neel en financiën). Functie-eisen: - tenminste HAVO-niveau - ervaring met typen en administratie. Indiensttreding zo mogelijk per 1 juni a.s. in verband met inwerkperiode, daar de huidige secretaresse per 1 juli a.s. vertrekt. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de huidige secretaresse, mevrouw A.E. Onck, tel. 020- 78 87 88, toestel 221 en prof.dr. j.H.A. van der Drift, tel. 020-78 87 88. toestel 336. De vakgroep Andragologie en Sociale Pedagogiek van de subfaculteit der Pedagogische en Andrago gische Wetenschappen zoekt een wetenschappelijk medewerker (m/v) (voor 0,5 van de werktijd) (vacaturenummer 622-1319) voor de sector groepspractica/-trainingen. De vakgroep verzorgt in het kandidaats en doctoraal onderwijs trainingen in groepsverband. Door de vakgroep wordt gestreefd naar het aanbieden van een breed scala van trainingen, waarin aan de orde komen: methoden van het agogisch werken, aspecten van het werken in/met groepen zowel in de beroepspraktijk als in het onderwijs en het persoonlijk functioneren van studenten daarbinnen. Taak: voorbereiden en geven van bovengenoemde trainingen: opzetten en uitvoeren van onderzoek in samenwerking met de huidige trainingsstaf; participe ren in algemene staftaken, o.a. stage- en scriptiebege leiding; participeren in organisatorische en bestuur lijke werkzaamheden van de op democratische wijze functionerende vakgroep. Gezocht wordt naar een afgestudeerde in de sociéle wetenschappen, die bekend is met en geïnteresseerd is in ontwikkelingen binnen de andragologie. Verder wordt vereist scholing in en ervaring met het geven van trainingen, bij voorkeur trainingen in het (universitair) ónderwijs. Verondersteld wordt tevens kennis van theoretische achtergronden en van maat schappelijke vooronderstellingen van trainingen. Gegadigden met onderzoeksdeskundigheid genieten de voorkeur. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. drs. M. Corten en drs. K. van Rijn. tel. 020-79 30 31. De subfaculteit Psychologie zoekt een beheerder (m/v) (vacaturenummer 610-1409) De beheerder is onder verantwoordelijkheid van het bestuur van de subfaculteit belast met beleidsvoorbe- reidende en uitvoerende taken betreffende de organi satie van onderwijs en onderzoek, het personeels beheer en financiële en materiële zaken. Hij is hoofd van het subfaculteitsbureau. Dit bureau, waarvan de totale bemanning ruim 20 personen om vat, heeft de volgende taken/afdelingen: subfacul teitssecretariaat, studiesecretariaat, financiële zaken en het beheer centraal laboratorium. Bij laatstge noemde taak wordt hij bijgestaan dooreen technische commissie. Gedacht wordt aan iemand met organisatorische en bestuurlijke kwaliteiten, goede contactuele eigen schappen en ervaring in schriftelijke rapportage en administratieve procedures Enige bekendheid met electronische en dataverwerkingsapparatuur is ge wenst. Leeftijd 35 - 50 jaar. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de voorzitter van de subfaculteit Psychologie, prof.dr. S.D. Fokkema, tel. 020-548 38 68. De vakgroep Medische Fysica van de faculteit der Geneeskunde zoekt een (bio)chemicus (m/v) (vacaturenummer 244-1359) Taak: - chemisch begeleiden van proefdieropstellinge'n - ontwikkeling van bepalingstechnieken voor en het doen van fundamenteel onderzoek op het gebied van biochemische veranderingen bij bestudering van de electrofysiologie van hartcellen - voorlichting geven aan leden van de vakgroep en bijvakstudenten omtrent voor hen relevante chemie - deelname aan onderwijsactiviteiten van de vak groep. De gedachten gaan uit naar een (gepromoveerde) chemicus met ervaring in fysische en/of klinische chemie. Kennis van "chemie rond de hartspier" strekt tot aanbeveling. De aanstelling geschiedt voorshands voor een perio de van 4 jaar. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prof. dr. H. Schneider en dr. A.H. Veefkind, tel. (secretariaat) 020-548 27 53. Instemming mef de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161. 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele- laan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. m Centraal Beheer iseen vereniging met maatschappijen voor levensverzekering, schadeverzekering, informatieverwerking, financiering, hypotheken en leasing. Voor wie? Wij kijken uit naar een enthousiaste medewerker van rpnd de 25 jaar met een opleiding op HBOnivo. bijvoorbeeld HEAO of HAVO met boek houdkundige kennis op SPD-nivo.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 48