dordrecht dordrecht Heeft deH.B.O.-V. uw belangstelling? verpleegkundig stafdocent(e) Stichting Hogere School voor Gezondheidszorg nchb ziekenverzorgende bij Sint Jacob! bewegingstherapeute radiodiagnostisch laborant(e) DIRECTEUR (M/V) nijsmellinghe bejaarden verzorg enderi bejaardenhelpenden arbeids-ergotherapeut( gemeenteziekenhuis School voor verpleegkundige opleidingen praktijkbegeleider(ster) full time logopediste) enjof part time logopedisten es) gemeenteziekenhui hoofd verzorging/verpleging ZATERDAG 19 MEI 1979 TROUW/KWARTET re Als je iets van je werk wilt maken. Als je een goed vak wilt leren. Als je wilt gaan verdienen. HAALBAAR? Ja, dat hebben velen vóór Je reeds bewezen. WAARVOOR Wanneer Je de opleiding na 2 Jaar met goed gevolg afsluit, ontvang Je het STAATSDIPLOMA voor ziekenverzorgenden. In de gezond heidszorg wordt dit diploma hoog gewaardeerd en Je kunt er vele kanten mee op EENVOUDIG? Nee, want Je moet er wel wat voor doen. EISEN? Een 17-)arlge leeftijd, diploma Mavo 3 of 4, L. H. N.O. of LTS met bij voorkeur 4 vakken C niveau, B. V. B. of Inasopleidlng, De eerstvolgende opieidingsgroep start op 14 augustus 1979 wil je meer weten over de opleiding, het werken, Je salaris, de interne hulsvoatlngsmogclljkheden en noem maar op, schrijf dan een briefje aan: Zuster T. J. M. Mcrtens, Hoofd Opleiding van R.K. Be Jaarden verpleegtehuis Plantage Middenlaan 52 1018 DH Amsterdam Tel. 020-2349 62 toestel 133 Het prot. chr. verpleeghuis en reactive ringscentrum 'Nieuw-Vrijthof' vraagt voor de afdeling fysiotherapie een De taak van deze therapeute zal hoofdzakelijk bestaan uit het geven van groepsbehandeling in verschillende vormen, w.o. spel- en ritmische gym- oefeningen, aan psycho-geriatrische patiënten. Voor deze functie worden sollicitanten gevraagd met een opleiding bewe gingstherapie Cesar of met een gelijkwaardige opleiding, waarbij gedacht kan worden aan Cios en/of Amoz-opleiding. Uiteraard dienen de kandidaten in een team te kunnen samenwerken, waarbij nauw kontakt met de overige disciplines dient plaats te vinden. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer A.M.M. Schoo, hoofd fysiotherapie. Sollicitaties dienen gericht te worden aan de direktie van 'Nieuw-Vrijthof', postbus 94. 4000 AB TIEL. ban kastraat 57 Het Gemeenteziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 574 bedden en een opleiding in de specialismen Interne Geneeskunde en Algemene Chirurgie. In de medische staf van het ziekenhuis zijn vrijwel alle disciplines vertegenwoordigd. Op de Rontgenafdeling is plaats voor een Werkzaamheden: -het maken van rontenilnio's van patiënten en het verlenen van assistentie bij onderzoeken; -het medcboEplr .den van leerlingen, die voor het diploma diagnostiek worden geleid. Voor deze funktie is het diploma radiologisch laborant D vereist, terwijl ervaring tot aanbeveling strekt. De rontgenafdeling van het ziekenhuis omvat o.a. een angiografiekamer, een mammografieruimte en drie planigrafiekamers. Op de afdeling bestaat t.a.v. de werkzaamheden een rouleringssysteem. Het salaris zal afhankelijk van ervaring max. f 2.586,- bruto per maand bedragen. De rechtspositieregelingen van de gemeente Dordrecht zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelsbeheer en -Organisatie van het Gemeenteziekenhuis. Postbus 306, 3300 AH Dordrecht. Diakonessenhuis R.K. Ziekenhuis Groningen Het bestuur van de Stichting "Carillon" vraagt, in verband met de pensionering van de huidige funktionaris (per december a.s.) een Sinds september 1978 verzorgt de school de theoretische opleiding van het R.K. Ziekenhuis en het Diakonessenhuis voor ca. 300 leerlingen. De direkteur wordt belast met de dagelijkse leiding van de school, de verantwoordelijkheid voor de theoretische opleiding en is tevens mede verantwoordelijk voor de praktische op leiding. Een en ander in samenwerking met de staf van de school en de ziekenhuisdirekties. Een konsept-taakomschrijving is aanwezig. Gezocht wordt een VERPLEEGKUNDIGE met een voltooide docentenopleiding en erva ring als zodanig en met. hetzij de akte M O. Pedagogiek of een voltooide hogere opleiding voor verpleegkundigen. Bovendien zijn leiding gevende kapaciteiten en een goed organisatie vermogen vereist. Aanstelling zal plaatsvinden, overeenkomstig de opleiding en de ervaring, volgens de landelijk geldende normen. Bij de sollicitatieprocedure zullen bestuur en docentenstaf betrokken zijn. Een psychologische test kan tot de mogelijk heden behoren. Sollicitaties worden (binnen 2 weken na deze) ingewacht bij de voorzitter van het bestuur, de heer W.F. Nagelsmit. p/a R.K. Ziekenhuis. Ver lengde Hereweg 92 te Groningen, bij wie tevens telefonische inlichtingen (050-264251) te ver krijgen zijn. PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN In ons modem ingericht ziekenhuis hebben wij plaats vooreen in de rang van verpleegkundige A op de kinderafdeling met volledige dagtaak. Over het algemeen liggen de werktijden tussen 7.00 uur en 18.00 uur, gedurende de werkdagen. Om voor bovengenoemde funktie in aanmerking te komen dient men in het bezit te zijn van de diploma's ziekenverpleging A en kinderverpleging. Ook zij die dit jaar de aantekening kinderverpleging krijgen, kunnen solliciteren. Een funktiegerichte opleiding behoort tot de wettelijke vereisten. Op deze funktie is de C.A.O. voor het ziekenhuis wezen van toepassing. De salarisschaal, op het niveau 1 augustus 1978, loopt van ^2.237,69 tot ƒ2.881,69. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de opleiding Zr. J.W. van Rial (tel. 05120-88888. toestel 440). Uw schriftelijke sollicitatie gelieve U te richten aan de Direktie Nij Smeilinghe Postbus 20200 9200 DA DRACHTEN onder vermelding van de letters P.B. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL' Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Wegens uitbreiding van de fysiotherapeutische werk zaamheden is binnen ons Centrum de funktie vakant van FYSIOTHERAPEUT(E) Er is reeds een fysiotherapeute werkzaam, met wie tot een nadere taakverdeling gekomen dient te worden De taak bestaat onder meer uit: het uitvoeren van fysiotherapeutisch werk op voor namelijk een psycho-geriatisch paviljoen (onge veer 160 bedden) begeleiding van leerling ziekenverzorgenden, die stage lopen bij de fysiotherapie Vereist wordt: de opleiding voor fysiotherapeut gevolgd hebben bij voorkeur enkele jaren ervaring als fysiothera peute) in staat zijn op zelfstandige wijze te werken bereid zijn, om in goed overleg te werken met de medische en verpleegkundige staf. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van opleiding en aantal jaren ervaring vindt inschaling plaats in één van de fysiotherapeuti sche schalen. De CAO-ziekenhuiswezen is van toe passing. Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Inlichtingen: Deze kunnen worden verstrekt door de fysiotherapeu te. mw. Gabler, of dr Odé (arts), tel. 05920-21777; respectievelijk toestel 1136 en 1120. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan hoofd Personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen onder vermelding van vakaturenummer T.79.29. De H.B.O.-V. is een beroeps voorbereidende opleiding tot verpleegkundige, inzetbaar in de totale gezondheidszorg. Van de docenten - en in 't bijzonder van de stafdocenten - wordt verwacht dat zij deze visie op integratieve verpleegkunde en integrale gezondheidszorg ondersteunen. Wij zoeken een verpleegkundige die de Hogere Opleiding heeft gevolgd en beschikt over ervaring op verschillende terreinen van de gezondheidszorg, speciaal de algemene intra- en extramurale zorg. Daarnaast verwachten wi| kennis van en inzicht in organisatiesystemen van gezondheidszorg instellingen en het vermogen deze kennis en kundigheid te integreren in de verpleegkundelessen. Als toelichting op de funktie van kunnen nog de volgende aspekten worden genoemd: wij gaan uit van integratieve verpleegkunde en hebben het vak verpleegkunde ingedeeld naar algemene hulpvragen. wij pogen een nauwere relatie te leggen tussen verpleeg kunde en organisatiekunde, wij hanteren in onze opleiding aangepaste onderwijsvormen en proberen deze verder tot ontwikkeling te brengen. De TAAK omvat het geven van lessen vepleegkunde, zowel theorie als praktijk, gemiddeld 12 uur per week. Daarnaast verwachten wij het mede helpen ontwikkelen van de inhoud van het vak verpleeg kunde op het niveau van het hoger beroepsonderwijs. Van stafdocenten wordt ook het geven van begeleiding verwacht. Deze vindt zowel individueel als in groeps verband plaats en heeft studie- gerichte en persoonsgerichte aspekten. Tenslotte vormt meedenken in beleid en organisatie van de H.B.O.-V. een onderdeel van het staf docentschap. Het betreft een 8/10 weekfunktie. De SALARIËRING wordt bepaald volgens de Wet op het Voortgezet Onderwijs. Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw T. Kamphuis of mevrouw G. Kol, stafdocenten H.B.O.-V., telefoon (033) 4.24.24. Sollicitatiebrieven binnen 14 dagen te richten aan de direkteur, mevrouw C.A.M. Verbeek, Larikslaan 10, Leusden-C. HUIZE HENRIETTE SWELLENGREBEL Verzorgingstehuis voor 200 bejaards Burg. Fockema Andreaelaan 10, 3582 KD Utrecht Op korte termijn zoeken wij of gediplomeerd; ook zij die binnenkort examen doen kunnen solliciteren. p Hoewel gegadigden voor een fulltime-dienst verband de voorkeur hebben, bestaat ook de mogelijkheid voor een parttime-dienstverbandje gedurende enkele dagen per week. Salariëring in overeenstemming met opleiding er en ervaring overeenkomstig de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, te richten aan bovenstaand adres, t.a.v. Zr. E. Lindemans, M direktrice. SCHOOLARTSENDIENST WATERLAND De Schoolartsendienst Waterland vraagt op korte termijn een voor de behandeling van spraak- en stemstoornissen bij de leerlingen van kleuter-, basis- en buitengewoon onderwijs. Bezit rijbewijs B.E. vereist en bereid eigen auto ten behoeve van de dienst| tegen vergoeding te gebruiken. Salaris volgens rijksnormen. Voor de schoolartsendienst zijn de bij gemeenten gebruikelijke rechtsposij regelingen van overeenkomstige toepassing verklaard. S' Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door |0( mevrouw G. Boekman-Blees, waarnemend hoofd van dienst, k Plantioengracht 8 te Purmerend, telefoon (02990) 2 10 61. e Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie te zenden aan de beheerscommissie Schoolartsendienst Waterland, Van IJsendijkstraat 38llöe: 1442 LB Purmerend. V1 ul bankastraat 57 Het Gemeenteziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 574 bedden en een opleiding in de specialismen Interne Geneeskunde en Algemene Chirurgie. In de medische staf van het ziekenhuis zijn vrijwel alle disciplines vertegenwoordigd. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden op de revalidatie afdeling is er plaats voor een Sollicitanten moeten in het bezit zijn van het HBO-diploma, erkend door de Nederlandse Vereniging voor Arbeids- en ergotherapie. Ook zij die binnenkort examen doen, kunnen reeds solliciteren. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer R. van der Mast, revalidatiearts, tel. 078-132222, toestel 160. Het salaris is volgens landelijke regeling. De rechtspositieregelingen van de gemeente Dordrecht zijn van toepassing, «j Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelsbeheer en -Organisatie van het Gemeenteziekenhuis, Postubs 3d 3300 AH Dordrecht. d Bejaardencentrum "Huis ter Duin" te Den Helder, uitgaande van de Stichting Interkerkelijke Bejaardenverzorging Den Helder. Het bestuur wil gaarne in contact komen met gegadigden voor de functie van Voor deze functie wordt gedacht aan iemand, die in het bezit is van het diploma verpleegkundige A en/of B ervaring in een soortgelijke functie met bejaarden heeft beschikt over leidinggevende en organisatorische capaciteiten bereid en in staat is mee te werken aan het scheppen en handhaven van een prettig woon- en werkklimaat voor onze bewoners en medewerkers. Aanstelling vindt plaats in de rang van eerste verpleegkundige. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO voor Bejaardentehuizen. Pensioenregeling van het P.G.G.M. is op de arbeidsovereenkomst van toepassing Het in 1977 nieuw betrokken bejaardencentrum, dat gelegen is aan de rand van de duinen in een mooie woon- en leef omgeving, bestaat uit 16 bejaardenwoningen. 30 zelfstandige flats en een verzorgingstehuis met 68 verzorgingsbedden Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige inlichtingen worden binnen 10 dagen na verschijning van dtt blad ingewacht bij de voorzitter van het bestuur, de heer J M. de Munck Gerbrands Scheltesiraat 13. 1785 CN Den Helder ra I bi

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28