bedrijfseconomisch medewerker (si key Kleine organisatie-veel zelfstandighe sekretoresse Trouw Accountantskantoor Dubois Amsterdam redacteur secretaresse/ onderzoekmedewerkster ook ncrv ft SECRETARESSE Ryder Europe B.V., Portsmuiden 30, JELLINEK CENTRUM - AMSTERDAM vertegenwoordiger tweede assistent accountaü de Tombe Melse&co accountant ELKE ZATERDAG IN junior assistenten accountant ZATERDAG 19 MEI 1979 TROUW/KWARTET nederlandse christelijke radio vereniging NCRV is een omroeporganisatie die bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. De afdeling Secretariaat. Planning en Onderzoek is een stafafdeling die rechtstreeks onder de Raad van Bestuur ressorteert. De acht medewerk(st)ers van deze afdeling houden zich bezig met onder meer luister- en kijkonderzoek voor radio en televisie en verrichten beleidsvoorbereidende werkzaamheden ten behoeve van de Raad van Bestuur. Op deze afdeling is plaats voor een Het gaat om een gevarieerde en zelfstandige functie binnen een enthousiast team van medewerk(st)ers. De nieuwe medewerkster zal functioneren als secretaresse van het hoofd van de afdeling. Haar werkzaamheden voor dit gedeelte bestaan o.a. uit het voeren van correspondentie, bewaken van afspraken en bijhouden van archief. Tevens functioneert zij als medewerkster ten behoeve van degenen die belast zijn met onderzoek. Haar werkzaamheden hiervoor bestaan onder meer uit het assisteren bij voorbereiding en uit werking van onderzoeken, bijhouden van onderzoekarchief, typen van onder meer onderzoeksrapporten. Gedacht wordt aan iemand van 20 a 30 jaar met - een goed ontwikkeld taalgevoel - organisatievermogen - typevaardigheid - inzicht in cijfers en grafieken - enige ervaring met secretaresse-werkzaamheden - vooropleiding HAVO (met wiskunde). Belangstellenden, die instemmen met de grondslag van de NCRV, kunnen hun sollicitatie, tot 10 dagen na publicatie, richten aan de afdeling Personeelszaken van de NCRV, Postbus 330, 1200 AH Hilversum, met vermelding van SPO/3. m Ons bedrijf heeft ongeveer 3500 personeelsleden in dienst, bouwt en repareert marine- en koopvaardij schepen, produceert grote stoomketel installaties. scheepsdieselmotoren. B.V Koninklijke Maatschappij "de Schelde" Scheepswerf en machinefabriek Vlissingen. tandwielkasten, aluminium bouwprodukten en apparaten voor de nucleaire en chemische industrie. Voor onze afdeling Administratie en Financiën vragen wij een Deze zal na een inwerkperiode in de verschillende takken van de afdeling Administratie en Financiën onderzoek verrichten op het gebied van de administratieve organisatie. Daarnaast zal hij betrokken worden bij bedrijfseconomische onderwerpen zoals b.v. bedrijfsbudgetten en investeringen. Wij denken voor deze funktie aan iemand met een HEAO-. SPD- of gelijkwaardige opleiding. Gezien het werkterrein is belangstelling voor automatisering en de bereidheid tot het volgen van computercursussen een voorwaarde. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, postbus 16. 4380 AA Vlissingen. Voor eventuele inlichtingen: tel 01184-82501. Het NCIV - Nederlands Christelijk Instituut voor Volkshuisvesting - overkoe pelt zo'n 360 woningkor- poraties. Het instituut heeft de verenigingsvorm en be schikt over een werkapparaat - met kantoren in De Bilt en Heerlen - waarin meer dan 300 medewerkers bezig zijn met belangenbehartiging in het kader van de volkshuis vesting en dienstverlening aan de leden-korporaties. De afdeling informatievoor ziening van het NCIV vervult in de belangenbehartiging en dienstverlening een cen trale rol. Via het blad 'Volks huisvesting', via andere pu blicaties. via persberichten, via individuele en algemene voorlichting, via strukture- rmg van interne informatie stromen, via dokumentatie en bibliotheek. Het NCIV zoekt voor haar afdeling informatievoorziening die in totaal zes medewerkers heeft, een (mnl./vrl.) tot wiens eerste verantwoordelijkheid de verzorging van het blad 'Volkshuisvesting' zal behoren; hij zal niet alleen zelf elke vier weken bijdragen aan het blad moeten leveren in de vorm van ach tergrondverhalen. reportages en interviews, maar ook de opmaak verzorgen, de kontakten met de drukkerij onderhouden, bijdragen van andere auteurs organiseren, kortom alles doen wat een regel matige verschijning van het blad garandeert. Daarnaast berust bij hem de verantwoordelijkheid voor de verwe zenlijking van de plannen om te komen tot een periodiek ver schijnende uitgave waarin een bepaald onderwerp meer diepgaand wordt behandeld. Vereist is bij voorkeur een VWO-opleiding en een ruime ervaring in de schrijvende journalistiek,*zowel als verslaggever als op de bureauredactie. Verwacht wordt dat knipsels uit eigen archief bij de sollicitatie worden ingesloten. In een bij het instituut gehanteerd systeem van funktieklassifi- katie wordt de onderhavige funktie ingeschaald tussen de salaris- grenzen f 30.980,- en f 45.212,- (met een uitloop tot maximaal f 48.770,-) exclusief vakantiegeld (8%). kerstgratifikatie (8%) en kindertoe'age (een kwart van de wettelijke kinderbijslag). Er is verder een eigen pensioenvoorziening, spaarregeling, kollek- tieve ziektekosten- en autoverzekering. Telefonische informatie wordt verstrekt door Jos van Dieten, tel (OM) 76 48 44. toestel 218 of thuis (073) 41 54 00. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de direktie van het NCIV. Groenekanseweg 70 - 7332 AG De Bilt. RYDER EUROPE B.V. zoekt voor haar hoofdkantoor te Amsterdam een Haar werkzaamheden zullen bestaan uit het behandelen van de correspondentie, lichte administratieve werkzaamheden en het aannemen van de telefoon. Een middelbare opleiding, eventueel aangevuld met een secretaresse opleiding en/of in de praktijk opgedane ervaring, lijkt ons een goede basis voor de juiste functievervulling. Kennis van de Engelse taal wordt op prijs gesteld. Bezit van Rijbewijs is gewenst doch niet noodzakelijk. Wilt U meer weten over deze job? Neem dan telefonisch of schriftelijk contact op met de heer A.R.A. van Engelen. Sloterdijk III Zuid Amsterdam. Tel. 020/ 11.63.65 Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. Per 1 augustus 1979 komt vakant de plaats van voor de direkteur-ekonoom. Haar funktie omvat alle voorkomende sekretariaats- werkzaamheden, redaktionele medewerking bij diverse huisperiodieken en notuleren van vergade ringen. Graag komen wij in kontakt met kandidaten (20 30 jaar), die ervaring hebben in een soortgelijke funktie. Beheersing van stenografie en Nederlandse handels- korrespondentie is vereist. Onze huidige sekretaresse geeft graag nadere informatie. Schriftelijke sollicitaties te richten aan hoofd personeelszaken, mej. E.J. Koert, Langendijk 75, 4819 EV Breda.o.v.v.kodenr. 10. Het Jellinek Centrum te Amsterdam, dat zich bezig houdt met hulp aan en behandeling van mensen die in moeilijkhe den zijn geraakt door het gebruik van alcohol of drugs, heeft een functie open voor een MEDEWERK(ST)ER PERSONEELSZAKEN Voor een inventieve persoonlijkheid met een sociale in stelling en goede contactuele eigenschappen, die van zelf standig en afwisselend werk houdt, een aantrekkelijke job. Zij/hij gaat samenwerken met een team bestaande uit drie medewerk(st)ers, die veel waarde hechten aan collegiali teit en een goede werksfeer. Taken: «alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van perso neelsadministratie, w.o. zelfstandig corresponderen; verzorging van informatie aan medewerkers over hun rechtspositie. Functie-eisen: opleiding HAVO of gelijkwaardige opleiding; goede typevaardigheid. Wij bieden een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaar den. Telefonische inlichtingen geeft: Stanley Sluisdom, Perso neelszaken, tel. 020 - 24 69 22 of 020 - 25 14 53. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschij nen van'dit blad aan de directeur van het Jellinek Cen trum, Mr. O.B.W. Postma, Postbus 3907, 1001 AS AMSTERDAM, onder vermelding van "medew. PZ" op de envelop en boven de brief. Key, één van de grotere houtbedrijven, is importeure leverancier van hout, triplex, boards en spaanderplatej en voert daarnaast een uitgebreide range branche- verwante artikelen zoals: keukens, parketvloeren, prefabartikelen voor de bouw, etc. i Het concern bestaat uit 7 vestigingen en 1 hout- I verwerkende industrie. Ter versterking van het verkoopteam vragen wij voor I enige van onze vestigingen een De man die wij zoeken is een zelfstandig adviserend verkoper, een onvermoeibaar doorzetter met takt en verantwoordelijkheidsgevoel en met een leeftijd van minstens 25 jaar. Hij onderhoudt de bestaande kontakten en werft teven5 nieuwe relaties. Zijn opleiding? Op middelbaar niveau dachten wij. Bekendheid met de bouwwereld, speciaal de hout branche zal een belangrijk pluspunt zijn. Key biedt hem een goed vast salaris, kompleet met diverse plezierige voorzieningen, en vanzelfsprekend! t beschikking over een personenauto. Bent u onze man? Dan verwachten wij graag spoedigi sollicitatiebrief bij de afdeling personeelszaken op ons1 hoofdkantoor: N.V. Houthandel v/h G. Key, Ankerweg (Postbus 8059) te Amsterdam. Wij garanderen een strikt vertrouwelijke behandeling v uw sollicitatie. de Tombe/Melse co registeraccountants, hebben vestigingen in: Alkmaar. Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's Gravenhage/Rijswijk. Haarlem, Leeuwarden. Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk, Zierikzee. Ons kantoor Baarn vraagt een Deze zal worden ingezet bij de diverse uit te voeren kontroles. Verwacht wordt dat hij met zijn NIVRA- studie begonnen is aan het Algemeen Deel. Het salaris en de secundaire arbeidsvoor waarden zijn zonder meer goed te noemen. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan ons adres Spoorstraat 2, 3740 EG Baarn, tel. 02154 - 16443. Advertentiemateriaal moet donderdags (ie post) in ons beril Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 Als u die zelfstandigheid'met de daaraan verbon den ontplooiingsmogelijkheden- op prijs stelt, heeft het zin om kontakt met ons op te nemen. Wij zijn niet zo groot, maar hebben een gevari eerd kliëntenpakket, waaronder een aantal maatschappelijk gerichte organisaties. Onze kontrole- en advieswerkzaamheden worden door een team van ca. 20 mensen in nauwe onderlinge samenwerking uitgevoerd. Onze medewerkers hebben een grote mate van inspraak in de gang van zaken op ons kantoor. Wij willen dat team graag versterken met Jonge mannen of vrouwen die bereid zijn de NIvRA-opleiding te gaan volgen of bezig zijn met de NIvRA-propaedeuse. Enige ervaring op een accountantskantoor strekt tot aanbeveling. Wij bieden gunstige arbeidsvoorwaarden, zoals 14 maanden salaris (waaronder vakantietoeslag tenminste 22 vakantiedagen, vergoeding van rei kosten en aantrekkelijke studiefaciliteiten met vergoeding van studiekosten en een studieverlof- regeling. Belangstellenden worden uitgenodigd voor in lichtingen of een sollicitatie kontakt op te nemen met de heer A.F.M. van Klaren, RA. Stadionweg 70, 1077 SP Amsterdam. Telefoon (020) 76 96 86.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16