Ie rijksoverheid ADMINISTRATEUR Haags Hervormd Rusthuis Oostduin lo hoofd bedrijfsbureau administrateur huishoudelijke medewerksters ZIEKENVERZORGENDEN en BEJAARDENVERZORGENDEN. i jedewerker bureau gemene industrie- aïisïiek nl./vrl.) erator/werkvoorbe- ider mnl./vri.) medewerkerloonanalyse keuringsambtenaren van voertuigen (mnl./vrl.) KANTJE Z0RGERS/STERS IJSELIJKE i iZORGERS/STERS Caland - L.T.S., 'DE GOEDE WONING' Handelmaatschappij E. Schroder B.V. medewerkers stamboeksdmlnlstratle TYPISTE Hoofdproduktschap voor Akkerbouwprodukten r juridisch medewerk(st)er "PRINSES BEATRIX" LEERKRACHT: E. SCHRODER B.V. TROUW/KWARTET H11 Het Haags Hervormd Rusthuis zoekt zowel voor haar verpleeg- als verzorgingsafdelingen De aanstelling in ons huis met 300 bewoners geschiedt volgens de C.A.O. Mej. Zr. W. v.d. Rovaart zal gaarne telefonisch en mondeling alle gewenste inlichtingen verstrekken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het tehuis. re nr. 9-152710159 het Centraal Bureau voor de Statistiek de Hoofdafdeling Statistieken van Industrie louwnijverheid iet bureau wordt statistische informatie neld, bewerkt en gepubliceerd omtrent een il korte termijn conjuncturele indicatoren omzet, orderontvangst, werkzame personen). als eerste medewerker leidinggeven aan irtal medewerkers; vervangen van de luchef; kritisch beoordelen van de resultaten Ie elk kwartaal gehouden enquête alvorens gereed te mak$n voor publicatie; overleg en met aan de enquête deelnemende onder- igen in geval van fundamentele problemen e invulling van enquêteformulieren; meewer- aan speciaie onderzoeken en analyses van materiaal; onderhouden van contacten met loofdafd'ng Centrale Bewerking, teneinde optimaal gebruik van automatiserings- elijkheden te bewerkstelligen. T.z.t. bestaat nogelijkheid de Bureauchef op te volgen. sist: VWO of een hiermee vergelijkbare iding. idplaats: Voorburg. ris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ring max. f 3281,- per maand. nr. 9-153910159 het Ministerie van Volkshuisvesting en ntelljke Ordening de Rijksgebouwendienst, Hoofdafdeling nciële en Huisvestingszaken, Afdeling rmatiesystemen, Bureau Automatisering bedienen en controleren van de centrale rerkingseenheid aan de hand van bedienings- ucties; signaleren van storingen/fouten en van de mogelijke oorzaken daarvan; 0-2*ren van de operating-systems; verrichten noodzakelijke handelingen n.a.v. mededelin- op de console; verrichten van administratieve lingen (logboek); opstellen van richtlijnen ■zien op de uitvoering betreffende hét aan- litleveren van programma's; onderhouden 1 contacten met leveranciers (aanvulling ier, formulieren, kaarten, enz.); zorg voor de rne controle bij het computersysteem; ver- jen van de nabewerking en verzenden van de tf Ie computer komende output. 79 eist: diploma MAVO-4 met Engels. Enige jaren njj iring met een small-business computer strekt aanbeveling. SO 70 ndplaats: 's-Gravenhage. 00 aris: afhankelijk van leeftijd en ervaring tf 2451,- per maand, met een uitloop- 5Q (efijkheid op grond van diensttijd. Scitaties inzenden vóór 9 juni 1979. 70 50 (mnl./vrl.) vac. nr. 9-152810159 voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Statistieken van Arbeid, Inkomen en Consumptie, Afdeling Lonen De Afdeling Lonen houdt zich bezig met het opzetten en uitvoeren van loonstatistieken, alsmede met het analyseren van de verkregen gegevens. Dit betreft o.m. statistieken over loon- structuur, verdiende lonen, loonkosten en de samenstelling van indexcijfers van de regelings lonen. Taak: assisteren bij het analyseren van loon statistieken d.m.v. opstellen van tabellen, maken van berekeningen, zelfstandig onderzoeken van deelproblemen. Vereist: tenminste diploma HAVO met wiskunde, b.v.k. met enige vervolgopleiding op economisch en/of statistisch terrein. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3281,- per maand. vac. nr. 9-0627/0159 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijksdienst voor het Wegverkeer, Afdelingen Keuringen en Onderzoeken De keuringen worden verricht op grond van wettelijke, technische en uitrustingsvoorschriften en vinden plaats in een keuringsstation van de Rijksdienst voor het Wegverkeer. Taak: verrichten van onderzoeken aan voertuigen i.v.m. het aanvragen van kentekendocumenten; verrichten van periodieke en tussentijdse keu ringen van autobussen, alsmede de eerste keuring, periodieke en tussentijdse keuringen van taxi's; meewerken aan diverse andere keuringen zoals b.v. van voertuigen voor het vervoer van gevaarlijke stoffen. Vereist: diploma MTS-automobleltechniek; enige kennis van administratieve werkzaamheden. Verdere aanvullende opleidingen wordèn intern verzorgd. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2451,- per maand, met een uitloopmogelijk heid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 13 juni 1979. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bi) de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Nog even en de vakantietijd breekt weer aan. Onze bezorgers/sters gaan dan weer van een welverdiende rust genieten, maar de bezorging van het Ochtendblad Trouw moet dan wel doorgaan Wij vragen daarom Ben je 15 jaar of ouder en wil je nog wat extra vakantiegeld verdienen, bel dan even ons kantoor te Den Haag, te bereiken onder nummer 070-46 94 45 of schrijf een fcrlefje i ihtendblad TROUW '0( Straat 22 2514 JK Den Haag. Wij willen dan weten naam. adres en woonplaats leeftijd periode waarin je beschikbaar bent. NIET TE LANG' 3141 HE MAASSLUIS De Caland-LTS Is een chr. technische school met 490 leerlingen en ruim 40 personeelsleden, van wie er vier op de administratie werkzaam zijn. Voor deze administratie wordt gevraagd: een hoofd van de administratie in de rang van adm.beambte 1A. Bovengenoemde functionaris is verant woordelijk voor de uitvoering van alle taken van de administratie. Vereiste opleiding: Mavo MBA (Ned Ass.) of MEAO (adm. of comm. richting) Pos. chr levensovertuiging gewenst Salaris: f 2.600,-- tot f 3.358.-- per maand. Minimum leeftijd 32 jaar De premie AOW komt voor rekening van de school Inlichtingen zijn te verknjgen bij de direkteur. de heer D J Grootendorst Tel. 01899-12841 (school); 01899-13710 (pnvé) PROT. CHR WONINGBOUWVERENIGING STADZIJDE 5 's-GRAVENHAGE vraagt i.v.m. uitbreiding van werkzaamheden Taak: het uitbouwen van het bestaande bedrijfsbureau, waarbij het accent op de volgende werkzaamheden ligt planning en werkvoorbereiding het maken van de voor- en nacalculaties het maken van eenvoudige bestekken opstellen van bedrijfsbegroting opstellen begrotingen grootonderhoud administratieve werkzaamheden t.b.v. woningmutaties Vereisten: opleiding M.T.S. bouwkunde of gelijkwaardige opleiding ervaring in de bouw goed inzicht in het administratief verwerken van gegevens redactionele vaardigheid en goede contactuele eigenschappen Salariëring: volgens de C.A.O. voor personeel in dienst van woning corporaties. Een psychologische test zal tot de selectieprocedure behoren. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het adres van de vereniging: postbus 43156 te 's-Gravenhage. Industrieweg 28, Vlaardingen heeft plaatsingsmogelijkheid voor een met ruime ervaring. S.P.D. I en II vereist, en met kennis van de Engelse taal. Enige kennis van en ervaring met kantoorcomputers strekt tot aanbeveling. Wij zijn een internationaal, dynamisch handelsbedrijf in huiden, leder en chemicaliën en hebben een stafmedewerker nodig, die in staat moet zijn onze steeds uitbreidende administratie, met daarmede inherent de hogere eisen die wij hieraan menen te moeten stellen, in goede banen te leiden, in nauwe samenwerking met de Direktie. Salariëring etc. zijn uiteraard in overeenstemming met het belang van de functie, terwijl zeer goede promotiekansen bestaan. Reacties gaarne te richten aan de Direktie. Wilt u een afspraak maken, belt u dan 010-351Q88 toestel 133 of 122. KONINKLIJKE VERENIGING „HET NEDERLANDSCHE RUNDVEE-STAMBOEK" Stadhoudersplantsoen 24 Den Haag Telefoon 469639 vraagt Voor het in teamverband verzorgen van onze administratie zoeken wij enkele accurate mede werkers. Als belangrijkste onderdelen van onze admini stratie kunnen worden genoemd de registratie van kalveren, inhoudende een controle op de opgegeven afstamming van de dieren, het aan vullen van bestanden met produktie-gegevens van stamboekdieren, alsmede het vervaardigen van afstammingsbewijzen voor binnen- en bui- x tenland. Geboden wordt een prettige werkkring en goede arbeidsvoorwaarden waaronder 8% vakantie geld en een 13e maand. Vereist wordt een MAVO-diploma, waarbij enige administratieve ervaring tot aanbeveling strekt. Het Hoofdproduktschap voor Akkerbouwprodukten vraagt voor spoedige indiensttreding een die bereid is in een klein team mede het typewerk te verzorgen. (Een part-time dienstverband is mogelijk.) Opleiding/ervaring: -MULO/MAVO: - goede kennis van de moderne talen; - typevaardigheid; - bekendheid met beeldschermapparatuur strekt tot aanbeveling. Het maximaal te bereiken salaris bedraagt 2.541 ,- bruto per maand. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeélszaken. Stadhoudersplantsoen 12, 2517 JL 's-Gravenhage PROVINCIE ZUID-HOLLAND Bij het eerste bureau (waterschapsaangelegenheden en water beheer) van de zevende afdeling van de provinciale griffie kan worden geplaatst een die zal worden belast met beleidsvoorbereidende en juridische werkzaamheden op hel terrein van het waterbeheer en de water schappen. Voor de funklie is naast het vereiste van een voltooide universi taire studie (Nederlands recht of bestuurskunde) ervaring op het gebied van de waterstaatszorg gewenst, terwijl daarnaast goede contactuele eigenschappen alsmede een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid noodzakelijk zijn. Leeftijd: bij voorkeur 30-35 jaar. Aanstelling zal - afhankelijk van de opleiding en ervaring - plaats vinden op een salaris van maximaal 5.155.bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure be horen, terwijl kandidaten eveneens tevoren kennis kunnen maken met de overige medewerkers van het bureau. Inlichtingen over de funktie worden gaarne verstrekt door de heer C. N. Spierings, hoofd van het bureau, telefoon 070-264111, toestel 2850. of de heer mr. E. Bosma. chet van de afdeling, toestel 2872. Sollicitaties onder vermelding van P O 9052 kunnen worden gericht aan de Griffier der Staten van Zuid-Holland, Konings kade 1,2596 AA 's-Gravenhage. Chr. School voor Ind. Lager en Middelbaar Huishoud- en Nijverheidsonderwijs van Horvettestraat 3 - 2274 JW Voorburg Tel. 867257 Nu ook bereikbaar onder 86 52 52. Gevraagd per 1 augustus a.s. Administratie 9è 12 lesuren Natuur- en Scheikunde 4 lesuren Winkelpraktijk 7 lesuren Expressie door Woord en gebaar 4 lesuren (onbevoegde leerkracht is aanwezig) Sollicitanten dienen uit principe te kiezen voor het Prot. Chr. onderwijs. Schr. sollicitaties z.sp.fn. bij de direkteur, de heer J.J. van den Ouden. Handelmaatschappij Industrieweg 28 Vlaardingen heetl plaatsingsmogelijkheid voor een met ruime ervaring, S.P.D. I en li vereist, en met kennis van de Engelse taal. Enige kennis van en ervaring met kantoorcomputers strekt tot aanbeveling. Wij zijn een internationaal, dynamisch handelsbedrijf in huiden, leder chemicaliën en hebben een stafmede werker nodig, die in staat moet zijn onze steeds uitbreidende administratie, met daarmede inherent de hogere eisen die wij hieraan menen te moeten stellen, in goede banen te leiden, in nauwe samenwerking met de Direktie. Salariëring etc. zijn uiteraard in overeenstemming met het belang van de functie, terwijl zeer goede promotie kansen bestaan. Reacties gaarne te richten aan de Direktie. Wilt u een afspraak maken, belt u dan 010-351888 - toestel 133 of 122. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Bij de huishoudelijke dienst van genoemd zieken huis kunnen nog worden geplaatst ten behoeve van de algemene dienst. Werktijden: 8 30-12 30 uur Salaris: f 940,- per maand. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot mevr. R. Trommel (9.00-10.00 uur). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40*

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 11