YAMAHA amstel advertising shipping-coordinator Vv ADVERTENTIES ADVERTENTIES aanname medewerk(st)er(s) Assistent Art-director ballast-nedam groep n.v. ball nedam jongedame jongeman Caron Stevens Boekhouder M/V receptioniste stenotypiste typiste assistente personeelzaken Diners Club Benelux A. de Schaap B.V. administratieve kracht (vrl.) parttime medewerkster voor secretariaat Schimmelpfeng Autopon b.v. directie-secretaresse telefonisch verkopers Secretaresse ponstypiste Vinytex Nederland B.V. administratieve kracht Part-time typistes voor de ochtenden en de middagen: even de handen uit de mouwen! administratief medewerkster acceptatie administratief medewerk(st)er r Secretaresse/ commercieel medewerkster administratief medewerker Amsterdam Cit secretaresse MS Mode administratief medewerker/ste datatypiste ZATERDAG 12 MEI 1979 TROUW/KWARTET bereiken ca 1,2 mil|oen mensen in Nederland, onder wie bi|na de helft van alle mensen in Amsterdam Plet: ge/et over 1 kolom uit een 8 punts letter, met een enkel woord in hoofdletters 6,27 per regel Regel: gezet over 1 of 2 kolom breedte, met keuze uit de volgende letterkorpsen: 8 punts kapitaal en onderkast. t2 punts onderkast, 18 punts onderkast, 24 punts onderkast 3.62 per mm-hoogte per kolom. Vignet: gezet over 1 of 2 kolom breedte, met keuze uit dezelfde letterkorpsen als bi| regel-mini-advertenties en gebruik van eigen (firma) naam vignet 3.98 per mm- hoogte per kolom. Een bewiisnummer voor de mini-advertenties wordt uit sluitend op verzoek en t,- inclusief porti- en admini stratiekosten verstrekt. Voor een advertentie onder briefnummer wordt 3.- administratiekosten in rekening gebracht. Alle prijzen zijn exclusief 4% BTW. OPGEVEN VAN MINI-ADVERTENTIES Platte-Mini. Regel-Minl en Vignet-Mmi-advertenties kun nen van maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 21.30 uur worden opgegeven. Teksten die voor 15.45 uur (vrijdag 13.45 uur) in ons bezit zijn kunnen de daarop volgende dag geplaatst worden. Opdrachten kunnen telefonisch worden opgegeven onder telefoonnummer 020 - 93 68 68 of schriftelijk, geadresseerd aan: Mini-Advertentieafdeling Wibautstraat 131 1091 GL Amsterdam Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor scha de van welke aard ook, ontstaan door het niet. niet tijdig of onjuist plaatsen van advertenties. Klachten over de uit voering van telefonisch opgegeven advertentieopdrach ten of over fouten ontstaan door onduidelijk handschrift van de opdrachtgevers, kunnen door ons niet worden geaccepteerd Yamaha Motor N V. is een dynamische en nog steeds groeiende dochteronderneming van Yamaha Motor Co. Ltd., Japan, fabrikanten van o.a. motorrijwielen, buitenboordmoto ren en snowmobiles. Het te Amstelveen gevestigde Europese hoofdkantoor fungeert op kommercieel. technisch en financi eel gebied als schakel tussen het Japanse produktiebedrijf en de Europese importeurs en dealers Het personeelsbestand bedraagt ca. 75 man en is samengesteld uit 8 verschillende nationaliteiten. De gemiddelde leeftijd ligt rond de 30 jaar; er heerst een informele en kollegiale werksfeer. In opdracht van bovengenoemde relatie zoeken wij op korte termijn een die zal worden belast met: het koördineren en doen uitvoeren van transporten tussen Japan en Europa en tussen Europese bestemmingen onder ling; het onderhouden van kontakten met de afnemers en expediteurs; het vervullen van douane-formaliteiten. Voorts zal hij worden betrokken bij het maken van tariefaf- spraken met expediteurs. Een goede kennis van het Engels is absoluut vereist; een redelijke spreekvaardigheid in het Duits en Frans gewenst. Leeftijd: bij voorkeur tot ca. 35 jaar. Ref. 79.30. Voor nadere informatie en/of het maken van een afspraak voor een oriënterend gesprek is een telefoontje voldoende. Buiten de kantooruren kunt u hetzij een boodschap inspreken op onze telefoonbeantwoorder hetzij bellen met H. W. Frijling (020-453890) of Sarina ter Veer (020-170977). Vanzelfspre kend garanderen wij u uiterste diskretie en een vlotte behan deling van uw sollicitatie. PERSONEELSKEUZEBUREAU H. W. FRIJLING Koningslaan 16, 1075 AC Amsterdam. Telefoon: 020-763598. Oproepen, verloren voorwerpen enz. DAG MIGNON Van Harte Gefeliciteerd met je verjaardag en n hele fijne dag. MIRJAM Speel NED. Lotto in clubver band, min. 96 kansen voor f 15,- p. mnd. Inl. Lottoclub, postbus 12584, A dam. R. Wong studeerde wiskunde in Delft. Hoe is het met je? Br. o. nr. 1-11424 Bur. v/d blad. Jongerenuitwisselingsorgani- satie zoekt dringend gastge zinnen voor 2 zomermaanden^ juli/aug. Voor meer informatie tel. tijdens kantooruren 020- 220916. Personeel biedt zich aan J. man, 2b |r. b.z.a. voor di verse klusjes. Tel. 020-737619. Meisje 23 jr zoekt werk met kinderen. Gedipl. kleuterleid ster en erv. met peuterwerk. Tel. 020-427570. J. man zoekt vertaalwerk Ned.-Duits. Tel. 020-33t107. J.MAN, 24 jr, zoekt functie in reform- of kruidenwinkel. Tel. 450723 en br. o. nr 2-11339 Bur. v.d. blad. J vr. 33 jr. MMS soc. acad. zkt. leuke part-time baan in Adam b.v. receptioniste. Br. o. nr. 2-11425 bur. v/d blad. Actieve vr. 65. zoekt betr. voor 4 6 uur p.d. Tel. 020- 130009. Gezocht werk als KOOK STER In Zeilschool o.i.d. I Aleveen, 020-259934. 2 meisjes 16 jr. zoek. vak werk, liefst penVhot. 4 w. jul./ aug. Tel. 020-641155. Handels- en kantoorpers. gevraagd Vrouwelijke kracht gevraagd die één dag per week Spaan se en Franse correspondentie op ons klein, rustig kantoor wil uitwerken en telexberichten in deze talen kan overbrengen. Het is niet noodzakelijk dat onze kracht Nederlandstalig is. Br. o nr. 5-21108 aan dit blad. Importeur van modeartikelen zoekt vrouwelijke kracht die enige ochtenden per week correspondentie in Neder lands en moderne talen wil komen opnemen en thuis wil uitwerken. Br. nr. 5-21109 v.d. blad. Autovroon VW Audi dealer vraagt met spoed leerling-verkoper met Mavo of gelijkwaardige opleiding Leeftijd tot 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties t.a.v. M Vroon, Haarlemmerweg 337. Amsterdam. Reflectanten op advertenties onder nummer gelieven er voor te zorgen dat het num mer op de enveloppe staat vermeld. Dit voorkomt vertraging in de behandeling. *ir X Binnen de organisatie van Het Parool bestaat de MINI- advertentie afdeling. Deze afdeling is ontstaan door het samenvoegen van de gerubriceerde advertenties van de Volkskrant. Trouw en Het Parool, allen uitgaven van Perscom binatie NV. De MINI-advertenties zijn een verplichte combinatie op het gebied van gerubriceerde advertenties. In deze afdeling zoeken wij part-time Binnen de MINI-advertentie afdeling opereert een zelfstandi ge groep, welke verantwoordelijk is voor de administratieve verwerking van de advertentie-orders en het te woord staan van onze klanten De werktijden zijn op woensdag en donderdag van 9.00-17.00 uur en op vrijdag van 8.30-14.00 uur. De juiste kandida(a)t(e) heeft een afgeronde middelbare schoolopleiding ol bi| voorbeeld LEAO en een type-diploma Tevens heeft hij/zij enige ervanng bij voorbeeld als telefo niste) Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschnft is een vereiste Leeftijd 22 jaar en ouder. In de inwerkperiode wordt Intern eeti training georganiseerd, teneinde u vertrouwd te maken met onze bladen en werkwijze INLICHTINGEN Mw M Lieve, tel 020-914400. tst 259. Sollicitaties kunt u richten aan. Mw L Witmor Wibautstraat 131, Amsterdam. Tel 020-914400, tst 265 Onder vermelding van LW/043. Wij vragen per direct een Administratief medewerk(st)er i.b.v. Mavo-diploma, bij voorkeur ouder dan 18 jaar. Soil, te richten aan de AMSTERDAMSCHE HUIDENCLUB B.V., afd. personeelszaken. Cruquiusweg 62-68 Adam. Tel. 020-940678. Amstel Advertising zoekt een Dat is bij AA iemand die snel een vlotte schets maakt, en ook in werktekening zet, en alles al weet van produktie, de administratie daarvan en de technieken. Hij heeft dus de nodige buro-ervaring en opleiding. Bel Johan Giezen 24 78 54 voor een afspraak. reclame-adviesbureau Prof. Tulpstraat 25. Amsterdam is een internationale bouwindustrie en bundelt velerlei (ook aanverwante) bedrijven in de bouwnijverheid. Op de afd. accounting van de divisie Midden-Oosten hebben wij zeer dringend een administratief medewerk(st)er nodig. U krijgt te maken met de boekhoudkundige en administratieve verwerking van een groot bouwproject in Saoedi-Arabië. Om een idee van het werk te geven: contacten met het project control department, het account department en eventueel met binnen- en buitenlandse bedrijven ter controle van de op opdrachten vermelde soorten bouwmaterialen. Het administratieve deel bestaat uit het verzamelen en verwerken van kopiefacturen en aan/inkoopopdrachten be treffende bouwmaterialen en het rubriceren van deze materia len naar Industriële sector en land van oorsprong. Vanzelfsprekend staan deze twee deeltaken ook in verband met elkaar. Voor dit afwisselende werk achten wij noodzakelijk dat u een MAVO- of LEAO-diploma met pd-boekhouden hebt met enige statistische ervaring. U bent bij voorkeur bekend met bouw materialen. U hebt een goede kennis van de Engelse taal. Leeftijd tot ca. 35 jaar. Als u belangstelling hebt voor deze zelfstandige functie kunt u de heer J. A. Th Kaptein bellen: 020-5452246. U kunt schrijven aan Ballast-Nedam Groep N.V., afdeling personeel- zaken Midden-Oosten, t.a.v. mevr. E. Mulder, postbus 500, 1180 BE Amstelveen. internationale bouwindustrie Schoolverlaters met HAVO- of MEAO-opleiding? Ga nü met de GBF praten. Ja! je leest het goed: opleiding. Het interesseert de GBF niet bovenmatig of je straks je diploma hebt of niet. We willen NU met je praten over een baan. De GBF is een bedrijf dat de administratie verzorgt van verschillende overeenkomsten in de grafische bedrijfstak. Hierin zitten o.a. drukkerijen, zetterijen en fotografen. Er zijn verschillende banen voor je bij de GBF. Die veelal te maken hebben met sociale verzekeringen. Als je meer wilt weten, bel dan voor een afspraak. We vertellen je dan alles over het werk. Je kunt daarna meteen medisch gekeurd worden. En binnen 3 dagen weet je of je een baan hebt. Dan bepalen we samen wanneer je gaat beginnen. Zoek dus kontakt met ons. Dan heb je misschien nog vóór de examenuitslag een baan! GBF, Stichting Grafische Bedrijfsfondsen, Zwaansvliet 3, 1081 AP Amsterdam-Buitenveldert. Telefoon 020 - 5 418 418, mevrouw M. Blind STICHTING GRAFISCHE BEDRIJFS FONDSEN Wij vragen een of die in de periode van ca. 1/2 jaar een speciale opdracht op administratief gebied tot een goed einde weet te brengen. Opleiding bij voorkeur op MAVO-niveau. Bel voor een afspraak de heer W. Spaink, afdeling Perso neelszaken van Leonard Lang b.v. Daniël Goedkoopstraat 9. 1096 BD Amsterdam. Advocaten en belastingkundigen Rokin 84 Amsterdam Op ons internationaal werkend kantoor is op korte termijn plaats voor een aktieve Te zamen met enkele assistentes dient de gehele boekhou ding verzorgd te worden, waarbij gedeeltelijk met een office computer wordt gewerkt Opleidingsniveau: MAVO PD Leeftijd: 25 - 30 |aar Sollicitaties gaarne te richten aan de afd. personeelszaken. Voor telefonische informatie: 020-221150 1st. 33 In ons moderne kantoor, gelegen aan een van de grachten In het hartje van Amsterdam, zoeken wij voor spoedige indienst treding een Representatief voorkomen. Leeftijd tot 30 jaar. Werkzaamheden; in- en uitgaande telefoongesprekken, ont vangen van cliënten aan de balie, telex en lichte type werkzaamheden. Opleiding en ervaring als receptioniste en enige kennis van de moderne talen zijn vereist. Advocatenkantoor Geerllng, Herengracht 376 te Amsterdam. Telefoon: 020-221944. Notarissen J. P. Noordijk en T. G. J. Jansen Jan Luijkenstr. 16 (t/o) Rijksmuseum Amsterdam Tel. 020-733973 vragen op korte termijn Ervaring in het notariaat strekt tot aanbeveling, Kantooruren 9.00-17.00 uur met 1 uur lunchpauze. Uitstekende honorering alsmede tenminste een 13e maand en 8% vakantiegeld. Advokatenkantoor i Amsterdam-Zuid vraagt zo spoedig mogelijk EEN FULL- OF PART-TIME KRACHT voor het vervullen van een veelzijdige SEKRETARESSE- FUNKTIE in de gevarieerde en drukke praktijk. Bellen 020- 790959. Cie int. des Wagons-Lits et du Tourisme Een groot internationaal bedrijf in de Horeca en het toerisme. Voor één van onze sektoren, de treinensektor waar zo n 400 medewerkers in werkzaam zijn, zoeken wij een die, na een inwerkperiode, als voornaamste taken op onze kleine afdeling, zal krijgen: verzorgen van de personeelsadministratie korrespondentie met sollicitanten onderhouden van interne en externe kontakten. Wij denken aan een medewerkster die in staat is om zelfstan dig te werken. Een behoorlijke typevaardigheid is wel vereist. Geïnteresseerd? Schrijf dan een kort briefje aan Wagons-Lits, afdeling Perso neelzaken, kantoorétage kamer 59, Centraal Station te Am sterdam. internationale financiële organisatie zoekt op korte termijn een medewerk(st)er voor onze afdeling ledenadministratie. Wij denken hierbij aan gegadigden met administratieve erva ring, men moet kunnen typen. Deze functie is ook geschikt voor dames die weer willen gaan werken. Indien u hierin interesse hebt, verzoeken wij u 020-240786 te bellen en te vragen naar de heer D. B. Rankin, tst. 8. ISOLATORWEG 36, AMSTERDAM-SLOTERDIJK pinda's - noten - zuidvruchten - snacks vraagt voor haar order- en verzendafdeling een Van 17 tot 21 jaar, met HAVO-opleiding. Voor sollicitaties en/of inlichtingen kunt U zich wenden tot Dhr. K. Kramer, tel. 020-821858. VAN WIJK EUROPIAN CAR-RENT-O-SERVICE Kruisweg 485, Rozenburg (tussen Schiphol en Hoofddorp) zoekt op korte termijn een vlotte: Telefoniste/Receptioniste die bereid is onze bezoekers te woord te staan en lichte administratieve werkzaamheden te verrichten. Vereisten: - Mavo of gelijkwaardige opleiding enige type-u,varing redelijke kennis Engelse taal Leeftijd: 18-22 jaar Tel. ma. t/m vr. tussen 10.00 uur en 14.00 uur: 02503-12841, mevr. Noot. Federatie kunstuitleen Oostelijke Handelskade 29 Amsterdam Landelijk samenwerkingsverband van kunstuitleen-instellingen vraagt voor spoedige indiensttreding die zal worden belast met voorbereiding en verslaggeving van bestuurs- en ledenvergaderingen; opstellen beleidsstukken; verzorging correspondentie. Leeftijd tenminste 25 jaar. Ervaring in een vergelijkbare, min of meer zelfstandige functie strekt tol aanbeveling. Salaris, bij volledige taak, maximaal 3000 per maand excl. 8% vakantietoeslag en met recht op 20 vakantiedagen. Het bureau wordt momenteel verzorgd door een administra teur. Er wordt van uitgegaan dat de medewerkster werkzaam is op dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00-12.30 en van 13.00- 17.00 uur. Overleg over een eventuele afwijking van het werkschema is mogelijk. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van de Federatie Kunstuitleen, postbus 2088, 1000 CB Amsterdam. Handels- en Kredietinformatiebureau zoekt voor spoedige indiensttreding a) ervaren telexiste met kennis van de Duitse taal b) administratieve medewerkster goed kunnende typen Haar dagtaak is: o.a. verzorgen van de uitgaande standaardbrieven, formulie ren, eenvoudige correspondentie. Voor beiden geldt: leeftijd van af 21 jaar. Wij bieden een goed salaris, 20 vakantiedagen per jaar en 8% vakantietoeslag. Sollicitaties aan Schimmelpfeng N.V., Keizersgracht 376, 1016 GA Amsterdam, t.a.v. de heer H. J. Vermeulen. Telef. 020-235326. officieel VW/Audi-dealer vraagt voor spoedige indiensttreding een Voor deze functie wordt een resoresentatief medewerkster gezocht met ervaring dan wel secretaresse-opleiding. Goede typevaardigheid en steno. INTERESSE'' Bel voor een afspraak met Autopon B.V.. Linnaeushof 6, Amsterdam. Tel. 020-934993, vragen naar de heer F. van Beinum. Na 19 uur: 03480-14527. Binnen de organisatie van het Parool bestaat de MINI advertentieafdeling. Deze afdeling is ontstaan door het sa menvoegen van de gerubriceerde advertenties van de Volks krant, Trouw en Het Parool, alle uitgaven van Perscombinatie N.V. De MINI-advertenties zijn een verplichte combinatie op het gebied van gerubriceerde advertenties. Tevens behandelt deze afdeling de telefonische acquisitie van Het Parool. Door de uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij op korte termijn voor deze afdeling (ervaren) Hun takenpakket omvat ondermeer het regelmatig contact houden met onze vaste klanten en het verkopen van adver tenties binnen een bepaalde markt. Een middelbare schoolopleiding of bijvoorbeeld MEAO, een goede telefoonstem en enige ervaring in het telefonisch verkopen zijn een vereiste. Een goede kennis van de Nederlandse taal is vanzelfspre kend. Grafische kennis strekt tot aanbeveling. In de inwerkperiode wordt intern een training georganiseerd, teneinde u vertrouwd te maken met onze bladen en wijze van acquiseren. Wij bieden u o.m.: aanvangssalaris 1935 - 2180 bruto per maand, afhan kelijk van leeftijd en ervaring, reiskostenvergoeding indien u buiten Amsterdam woont, uitstekende studiekostenregeling, 8% vakantiegeld. Inlichtingen: W. v.d. Blom, 020-914400 tst. 770 Sollicitaties kunt u richten aan mw. L. Witmer, Wibautstraat 131, Amsterdam, 020-914400 tst. 265 onder vermelding van LW/034 Wij zijn op zoek naar een pittige in de leeftijd tot 30 jaar, die zich voor de Makelaardij van ons kantoor te Amsterdam wil gaan inzetten. Deze baan eist een flinke dosis organisatietalent. Wij zoeken iemand die zelfstandig binnen ons verkoopteam kan werken, rustig de juiste beslissingen kan nemen, administratief goed onderlegd is en bij voorkeur ervaring in een dergelijke functie heeft. Daarnaast zijn typevaardigheid, steno en een schoolop leiding op tenminste HAVO-niveau vereist. Uiteraard geldt voor deze functie een aantrekkelijk salaris en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Mocht je interesse in deze functie hebben, schrijf ons dan een briefje met vermelding van ervaring en leeftijd en met bijslui- ting van een recente pasfoto. Discretie onzerzijds is natuurlijk verzekerd. Gerard W. Bakker Amsterdam b.v. Makelaardij o.g., Oosteinde 9,1017 WT Amsterdam. Directie: G. W. Bakker en D. Brouwer, makelaars o.g., leden MVA. Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit Bij de dienst Ziekenhuisautomatisering van ons christelijk ziekenhuis is een vacature voor een voor 24 uur per week Wij zoeken een geroutineerde ponster, die bij voorkeur bekend is met onze ponsmachine, de Univac 1710 VIP. De werktijden zijn in onderling overleg regelbaar. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens rijksregeling. Sollicitaties, onder vermelding van advertentienummer A 34.9, te richten aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis, de Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam. Sekretariaat van internationale commerciële organisatie (A'dam-C - 7 min. lopen van C.S.) vraagt zo spoedig mogelijk een medewerkster, die in staat is notulen, rapporten e.d. in de moderne talen vlot te typen en tevens lichte kantoorwerkzaamheden te ver richten. Over werktijden kan nog overleg worden gepleegd. Gaarne uw schriftelijke of telefonische reactie aan de Internationale SPAR Centrale B.V. Rokin 101, tel. 020-266749/89 - toestel 10. (Kwantum Hallen/Kwantum Behang) vraagt i.v.m. de snelle groei van het aantal vestigingen, voor de afd. faktuurkontrole/ crediteurenadministratie een met behoorlijke ervaring. De centrale administratie is gevestigd aan de Spaklerweg 55, A dam. nabij het Metrostation. Afspraak voor sollicitatie tele foon 020-924919, hr. v. Dam. De Nederlandse Credietbank zoekt voor div. afdelingsn op het hoofdkantoor te Amsterdam part-time typistes, en typisten natuurlijk die in de ochtend- of middaguren even een aardig stukje machineschrijven eruit willen rammelen, zoals dat heet. Pijlsnelle dames en heren wordt verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de Nederlandse Credietbank N.V., afd. Pers.zaken, Herengracht 478, Amsterdam. Ook telefo nisch reageren is mogelijk onder nr. 020-212727, tst. 452. Voor ons hoofdkantoor te Amsterdam vragen wij een voor de verkoopafdeling, die allerlei administratieve werk zaamheden en enig typewerk zal gaan verrichten. Wij zoeken hiervoor een pittig meisje met een opleiding op MAVO-niveau. Ook zij die dit jaar de school verlaten, kunnen reeds solliciteren. Met eventuele vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Indien u van werken in teamverband in een prettige sfeer houdt, komt u dan eens met ons kennismaken. U kunt daarvoor telefonisch een afspraak maken met onze heer Welker onder tel. no. 020-116855 of 's avonds 02513 - 13803. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan NV Houthandel v/h G. Key Postbus 8059. Ankerweg 4 Amsterdam D.A.S. Rechtsbijstand Nederlaf vraagt voor de afdeling L op korte termijn een m van A leel en. t wet* (leeftijd tot plm. 24 jaar) In een klein team van medewerk(st)ers wordt van verwacht, dat hij/zij na een inwerkperiode geheel onze tussenpersonen-administratie kan beheren. In verband met de aan deze funktie verbonden wi den is een goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel in geschrift, een vereiste. Naast het salaris bieden wij 8% vakantietoeslag, de maand salaris, een goede pensioenregeling, alsr studie- en reiskostenvergoeding. Ons bedrijf kent e bele werktijdenregeling. Heeft u belangstelling? Schrijft of belt u dan naar D.A.S. RECHTSBIJSTAND, susweg 128, 1076 AT Amsterdam. Tel. 020-733933, heer R. P. Verhaar, tst 241 Onze op de Leidsegracht te Amsterdam gevestigde een zeer gerenommeerde handelsonderneming me! medewerkers/sters. Voor één van de handelsafdelingen met een kleine g mensen, zoeken wij ter assistentie en onderstem secretaresse/commercieel medewerkster. Zij deze afdeling met correspondentie (zelfstandig), contacten met klanten en met leveranciers, het reg afspraken, maken van offertes, enz. Voor deze interessante en afwisselende, goed geho functie gaan de gedachten uit naar een pittige, actii vrouw met kantoorervaring en met een zakelijke bj ling en instelling. Teamworker. Gezien het inter karakter van het bedrijf moet zij ook in de Engelse t taal redelijk kunnen corresponderen. Gelieve contact op te nemen met de heer D. J. B, Laan, Bureau VDK, Personeelswerving, Herengra Postbus 19751, 1000 GT Amsterdam, tel.: 020 Discretie wordt gegarandeerd. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een voor onze afdeling Order verwerking. Onze belar gaat uit naar een actieve medewerker van ongeveei met een opleiding op MAVO niveau, ervaring in admi goede kennis van de Engelse taal en belangstell automatisering. Wij bieden uitstekende arbeidsvoor) een prettige werksfeer en goede vooruitzichten toekomst in een sterk groeiende onderneming. Sollicitaties richten aan de heer G. Hurkmans, Personeelszaken, NCR Nederland N.V., Buitenveldt 3 1082 VA Amsterdam. Tel. 020-442922 toestel 45 Het kantoor van bundelt vele krachten die in de Amsterdamse City zijn voor het behoud van een levendige binnensti belangen worden behartigd door het voeren van p aktiviteiten waarover met name overleg wordt gevi bestuurlijke en maatschappelijke instellingen. Op he vaceert de functie van Voor deze betrekking, waarvan de werktijden en het overleg zullen worden vastgesteld is het volgende vai Middelbare schoolopleiding Zelfstandigheid Ervaring in secretariaatssfeer, met steno en ty Belangstelling voor het algemeen stedelijk gebe bestuurlijk/maatschappelijke zaken Haar taak bestaat voornamelijk uit: Algemene secretariaatswerkzaamheden Voorbereiden en notuleren van vergadering® Contacten onderhouden met achterban en andere Nadere informatie kunt u op werkdagen verkrijgen o 020-224931. Sollicitatiebrieven te richten aan An City, Dam 27, 1012 JS Amsterdam. Een snel groeiend detailbedrijf damesconfectie met 85 filialen in Nederland en België, vraagt ter versterking van de Inkoopad ministratie een met een gedegen administratieve achtergrond en bovenal een dusdi inzicht in cijfers, dat hij/zij in staat is bepaalde commerciële ont wikkelingen op juiste wijze te interpreteren. Aangezien hij/zij in de toekomst n betrokken zal worden bij de auto matisering, dient er interesse in c. ervaring met computerverwerking I wezig te zijn. Tevens zoeken wij een Zij zal, naast het inbrengen van gegevens in onze computer, ook enige administratieve werkzaam!» tot haar taak krijgen. Wij bieden: een goed salaris; een vakantietoeslag van 8%; een gratifikatie van 4 weken salari hoge korting bij privé-aankopen. Gelieve uw schriftelijke sollicitt tie (s.v.p. met vermelding van t telefoonnummer) te richten aai MS Mode/Max Abram B.V., Bas 52, 1043 AP Amsterdam, t.a.v. de hl van Eijk. Gevraagd met spoed een fakturiste Tevens voor lichte administratieve werkzaamheden gezellig kantoor. Telefonische of schriftelijke reacties Ivosta BV. dei straat 6. Amsterdam-Zuid. Tel. 020-760451. MEER MINI-ADVERTENTIES OP PAGI

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 40