hoofd verpleging fïlsrujebolder afdelingshoofd paviljoenshoo MED. DIRECTEUR STICHTING "BEILEROORD" verpleegkundige groot'Schuylenbun vereniging "bartiméus praktijk .n theoriedocent(e) fysiotherapeut(e) diakonessenhuis utrecht bartiméushage Burgerziekenhuis Amsterdam hoofd revalidatie-afdeling OBSERVATIEKLINIEK "DE EDERHORST' twee distrikts verpleegkundigen/ kinderhygiëne een distriktsverpleegkundige sociaal medische dienst een verpleegkundige provinciale kruisverenij noord-holland praktijkbegeleideit-ster) Fbstbus121,Sliedrecht tel. 01840 5166 radiodiagnostisch laborant(e) ziekenhuis scilemermi ZATERDAG 12 MEI 1979 TROUW/KW AR' JULIANA ZIEKENHUIS AMSTERDAM In verband met de pensionering van de huidige geneesheer directeur wil het bestuur van Gereformeerde Vereniging voor Ziekenverpleging Juliana Ziekenhuis Amsterdam in con tact treden met candidaten voor de functie van (parttime) Als lid van een driehoofdige directie zal betrokkene met persoonlijke aandacht voor de med. en paramed. aspecten, mede verantwoorde lijkheid dragen voor het totale ziekenhuisgebeuren Organisatorische en leidinggevende capaciteiten, alsmede vermogen tot samenwerking, zijn vereist. Het Juliana ziekenhuis heeft 180 bedden en zal samen met de Lutherse Diaconessen Inrichting en het Ziekenhuis Amsterdam Noord een nieuw ziekenhuis in Amsterdam Noord laten bouwen. Voor candidaten die een bijdrage kunnen leveren aan de komende bouw- en integratie problemen, bestaat de mogelijkheid om aangesteld te worden op fulltime basis. Belangstellenden worden binnen 3 weken na het verschijnen van dit blad uitgenodigd hun curriculum vitae te zenden aan: de voorzitter van het bestuur Mr. C. C. Th. van Andel. Paulus Potterstraat 10 Amsterdam. (m/v) Bartiméushage, centrum voor meervoudig gehandicapte kinderen en vol wassenen, heeft een aantal bewoners, die zeer komplex belemmerd zijn. Zij zijn blind of slechtziend, èn doof of slechthorend, èn in hun ontwik kelingsverloop gestoord of vertraagd. Deze bewoners worden begeleid in enkele gespecialiseerde groepen, die in de toekomst met enkele nieuwe units zullen worden uitgebreid en dan ge zamenlijk een aparte afdeling zullen vormen. De speciale aanpak, die deze bewoners nodig hebben, beoogt vooral de verwerving en instandhouding van de resterende kommunikatiemogelijk- heden. In deze leefgroepen wordt daarom behandelingsgericht gewerkt zonder het vereiste woonklimaat tekort te doen. Een goede teamgeest en het vermogen om volgens een afgesproken plan te werken is dan ook onontbeerlijk voor alle teamleden. Voor deze bijzondere leefgroepen zoeken wij een PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING BEILEN, TELEFOON (05930) 2541 Bij de Opleiding van de Stichting „Beiler- oord" te Beilen kan worden geplaatst een Vereisten: Het diploma B. en A. verpleeg kundige of H.B.O.V. Voltooide docentenopleiding of ruime ervaring in de praktijkbege leiding van leerling-verpleegkun digen. Bereidheid in teamverband te werken. Taak: De leerling-verpleegkundigen be geleiden tijdens de praktijkstages, in samenwerking met de afde lingsverpleegkundigen. Het begeleiden van leerling-ver pleegkundigen, zowel individueel als in groepsverband. Het geven van lessen psychiatri sche verpleegkunde en zonodig somatische verpleegkunde. Salariëring: Afhankelijk van bekwaamheid, leeftijd en ervaring. Rijkspensioenregeling. Nadere inlichtingen worden desge wenst gaarne verstrekt door het Hoofd Opleiding. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van uitvoerige levensloop kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting BeileroordPostbus 30000, 9410 RA Beilen ^sitai!|fel=""-=="--= de tjongerschans •ig«m«en ziekenhuis heer«nv*en Voor onze kraamafdeling vragen wij een liefst met kraamspecialisatie die over een ruime ervaring beschikt, zodat zij/hij in voorkomende gevallen in de leiding kan waarnemen. Aanstelling kan geschieden in de rang van verpleegkundige A. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepas sing. Belangstellenden worden uitgenodigd kon- takt op te nemen met de dienst personeels zaken van de tjongerschans, postbus 10500, 8440 MA Heerenveen. Tel. 05130-44444. toestel 216. Diakonessenhuis Utrecht vraagt voor de dienst Fysiotherapie zo mogelijk per 1 juli 1979 een Hij/zij zal worden belast met de behande ling van klinische patiënten op de orthope die en long-afdeling. Wij zouden graag in kontakt komen met een kollega die mogelijk al klinische ervaring heeft opgedaan in een algemeen ziekenhuis en deze ervaring eventueel heeft uitgebreid d.m.v. applikatiekursussen. Inlichtingen over deze funktie worden gaar ne verstrekt door het hoofd van de dienst, de heer J.B. den Dekker of diens waarnemer, de heer R. Sneep. Tel. (030) 52 81 11. toestel 2415 of 2420. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Bosboomstraat 1 te Utrecht. die mettertijd de leiding van de toekomstige afdeling op zich zal kunnen nemen. Naast de eisen aan de persoon, die uit het bovenstaande kunnen worden afgeleid, vragen wij: diploma HBO-IW of een vergelijkbare afgeronde opleiding, ervaring in een leidinggevende funktie en in de zwakzinnigenzorg, het vermogen om medewerkers zodanig te begeleiden dat ze een team kunnen vormen, het vermogen om de werkrelaties binnen de afdeling in zodanige banen te leiden, dat de diverse teams kunnen beschikken over de ver eiste begeleiding, een christelijke levensovertuiging. Op Bartiméushage is de CAO-ZiekenhuisWezen van toepassing. Sollicitaties met uitvoerige informatie (personalia, motivatie, ervaring, diploma's) onder vermelding van nr. WA-79.5.2.op brief en envelop te richten aan Bartiméushage, afdeling personeelszaken. Postbus 87, 3940 AB Doorn. Inlichtingen zijn te verkrijgen onder telefoon (3438) 58 22, bij drs. F. Gunther, orthopedagoog (toestel 325) en de heer W. Wijnen, koördanitor (toestel 311). christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen Hel Burgerziekenhuis is een goed geoutilleerd algemeen zieken huis met 255 bedden en alle basisspecialismen. Goed te bereiken, zowel met de tram (lijn 9). verschillende lokale en interlokale bussen, als met de trein (het Mulderpoortstation ligt vlakbij). Wij vragen een (37 bedden) in de rang van Hoofdverpleegkundige. Wij denken aan iemand van 35 d 40 jaar met zo mogelijk ervaring op het terrein van de revalidatie en die ruime ervaring heeft in het geven van leiding Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Perso neelsdienst. Linnaeusstraat 89, 1093 EK AMSTERDAM. 79-11 Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaan 5-Postbus 68-6710 BB Ede- Tel. (08380) 33355* In verband met een te voorziene langdurige afwezigheid van het hoofd van de verpleegdienst, zoeken wij op zeer korte termijn, voor de duur van een half jaar een De taken bestaan voornamelijk uit: «leiding geven aan en coördineren van deze dienst personeelsbeleid in deze dienst begeleiden van de paviljoensleiding. Wij denken aan iemand met een aantal jaren ervaring in een dergelijke functie in de intramurale gezondheidszorg, die zich tenminste half-time voor deze tijdelijke functie kan vrij maken. Ervaring in één of andere vorm van kinderzorg strekt tot aanbeveling. Nadere informatie is te verkrijgen bij de adjunct-directeur P.L. Goderis, psycholoog. Sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. Op begeleidend provinciaal niveau zijn de navolgende vak vervullen: a. voor de regio waartoe behoren Aalsmeer, Amstelveen, mermeer en Uithoorn: b. voor het gebied omvattende Bussum, Diemen, 's-Graveland, Muiden, Naarden, Nederhorst den Berg Amstel en Weesp. De taak bestaat o.m. uit werkbegeleiding aan wijkverpleeg het geven van groepsvoorlichting, het stimuleren en begelek het medewerken aan experimentele ontwikkelingen. Werkgebied: als hierboven bij b. omschreven, met uitzond Bussum. De taak -voornamelijk liggend op het terrein van zorg voor zieken en gehandicapten- bestaat voor een belangrijk de> geven van werkbegeleiding aan wijkverpleegkundigen. Van kandidaten voor deze funktie wordt verwacht, dat zij: - beschikken over kontaktuele eigenschappen en e* organisatievermogen; - in het bezit zijn van het diploma van de kaderopleiding E.M bereid zijn deze opleiding te volgen; - beschikken over ervaring als wijkverpleegkundige - in het bezit zijn van rijbewijs BE. die een deel der werkzaamheden (individuele- en groepsbéj zal overnemen van twee verpleegkundigen in algemene diens Werkgebied: Amstel- en Meerlanden, 't Gooi, Zaanstreek,V en West-Friesland. Het betreft een funktie met een halve dagtaak en een diens van twee jaar. Vereisten: voltooide kaderopleiding E.M.G.Z., ru individuele- en groepsbegeleiding, rijbewijs BE. Salariëring geschiedt, afhankelijk van leeftijd en ervaring schaal die loopt van /1.600, tot /1.850, bruto per maand. Informatie over de funkties wordt gaarne verstrekt door C.E.Th. Man, verpleegkundige in algemene dienst, tel. 023-31 i'-'V-Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan personeelszaken, postbus 326,2000 AH Haarlem. De provinciale kruisvereniging noord:hollahd is een organisatie, die is op het gebied van de maatschappelijke gezondheidszorg; in ditk stimuleert zij ontwikkelingen en verleent service aan het plaatselijk u dat o.a. bestaat uit verpleging thuis van chronisch zieken en gehand zuigelingen-, kleuter- en bejaardenzorg. Merwebolder, behorend tot de A.S.V.Z., een medisch- pedagogisch instituut voor 478 geestelijk gehandikapten te Sliedrecht, vraagt voor de afdeling opleiding een De medewerk(st)er die wij zoeken heeft tot taak: in overleg en samenwerking met het hoofd opleiding in de paviljoenen en andere diensten praktijkbegeleiding te bieden aan leerling Z.-verpleegkundigen. De voorkeur gaat uit naar - kandidaten die enige jaren als Z.-gediptomeerde ervaring hebben. interesse en bij voorkeur ervaring hebben in het begeleiden van leerlingen. Een voortgezette opleiding strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.M.M. de Keizer, hoofd opleiding. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Ziekenhuis "Salem" te Ermelo uitgaande van de Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe. Voor onze afdeling röntgendiagnostiek zoeken wi in full-time dienstverband, die deel wil nemen aan beschikbaarheidsdiensten. Inlichtingen worden graag verstrekt door de radiol C. J. van Riet. Schriftelijke sollicitaties richten aan de Directie van het Ziekenhuis, Wilhelminalaan 15, 3850 AP Ermelo. vcmmgmc feHEEREN LOO In onze inrichting, een leefgemeenschap val protestants-christelijke signatuur, worden d circa 750 geestelijk gehandicapte bewoners circa 600 personeelsleden verzorgd en beham Met een nieuwbouwprogramma, waarbij de meeste gebouwen worden vervangen of gerenoveerd, is onlangs een begin gemaakt In één van de in de toekomst te vervangen pedagogische paviljoenen, waar momenteel 43 meisjes, verdeeld over 4 groepen verblijve komt per 01-08-79 de functie vacant van Hij/Zij zal worden aangesteld in de rang van 1e verplegende A. Taken: coördineren en superviseren van alle voorkoi werkzaamheden - samen met zijn/haar team opstellen en begel van pedagogische behandelingsplannen. Vereisten: -Z- en/of B-diploma - protestants-christelijke levensovertuiging. De voorkeur gaat uit naar iemand met ervarii leidinggeven, in het bezit zijnde van een diploma/getuigschrift stafopleiding. Voor telefonische informatie kunt u zich tijd kantooruren wenden tot br. G.P. Bijlsma, hoofd verpleegdienst, toestel 132. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Postbus 9027,7300 EK Apeldoorn. Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicap Zutphensestraat 106, 7325 XL Apeldoorn, Telefoon (055) 26 09 06.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28