deHeel deEgmontshof [U L de Meent deEgmontshof ajjj/iaJViO Iedereen die werk heeft gemaakt van een tijdelijke baan inde medische sect' willen we op deze dag van de verpleging toch even bedanken. 3 koordinerend hoofd v.d. operatie-afdelingen Stichting Geestelijke Gezondheidszorg Gelderland een ervaren sociaal-psychiatrisch verpleegkundige Q fysiotherapeut(e) verpleegkundigen B- verpleegkundigen te VEENENDAAL waarnemend/ afdelingshoofd hoofd voor de afdeling fysio-therapie Het kraamcentrum een verpleegkundige Stichting Hervormde Diaconale Tehuizen te Groningen AVONDLICHT verpleegkundige (vr.) hoofd medische diens (m/vr) ZATERDAG 12 MEI 1979 TROUW/KWAR- van de stichting ziekenhuis de Heel maken deel uit het Juliana Ziekenhuis en hel I i_ _j Johannes Ziekenhuis algemeen ziekenhuis voor de zaanstreek zaandam Wij zoeken een in het JOHANNES- en het JUUANAziekenhuis, deel uit makende van Stichting ziekenhuis "de Heel" te Zaandam. Algemene 1 unktie-informatie: Zowel het Johannes- als het Julianaziekenhuis, gelegen op 2km afstand van elkaar, beschikken elk over een operatie- en verkoeverafdeling. Aan beide afdelingen zijn momenteel in totaal 50 medewerkers verbonden. NieuwbouwpJannen, inhoudende onder meer een uit acht operatiekamers tellende operatie- en verkoeverafdeling, zijn in een vergevorderd stadium. Na realisering hiervan zal het koördinerend hoofd belast worden met de leiding van deze nieuwe afdeling. Funktie-inhoud leiding geven aan het personeel; waar mogelijk koördineren der werkzaamheden van beide afdelingen; gestalte geven aan de verdere intergratie van de beide afdelingen totaan de ingebruikneming van de nieuwe afdeling. Funk tie-eisen: ruime ervaring in het leidinggeven op een operatiekamer; goede kontaktuele eigenschappen; het vermogen om op goede wijze (taktisch optreden) met medewerkers van verschillend niveau te kunnen omgaan; leeftijd tussen de 30 en 45 jaar; bij voorkeur de kaderopleiding te hebben genoten; Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Geboden wordt: een nader overeen te komen salaris op de voet van de rijksregeling, waarnij de rang van hoofd-verpleegkundige A tot de mogelijkheden behoort; opname in het Algemeen burgerlijk pensioenfonds; deelname aan de ziekenkostenvoorziening voor ambtenaren (I.Z.A.-Noord-Holland). Inlichtingen: Nadere informatie over deze funktie wordt gaarne verstrekt door mevrouw G.M. van Dalen-van Veen, hoofd ver plegingsdienst Julianaziekenhuis. Zij is telefonisch te bereiken onder nummer 075 - 126990, toestel 458 of 641 Sollicitaties: Schriftelijk binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het hoofd van de Dienst personeelszaken, postbus 210 te 1500 EE Zaandam. Onze regio Oost-Veluwe, bureau-adres Stationsstraat 56 te Apel doorn, vraagt wegens vertrek van één der huidige medewe. - kers per 1 juli 1979 t.b.v. haar sociaal-psychiatrische dienst liefst met kaderopleiding. Alle werkzaamheden worden verricht vanuit de twee multidisciplinaire teams. Van de toekomstige medewerk(st)er wordt verwacht dat hij/zij belangstelling heeft voor het meewerken aan de regionalisatie. Het bezit van een rijbewijs B-E en een auto is noodzakelijk. Salariëring en overige rechtspositie volgens landelijke normen. Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot de team-coördinator Mevr. T. Aalbers of de heer W. van Hunen, telefonisch bereikbaar 's morgens tussen 09.00 en 10.00 uur (tel. 055-211135) en 's avonds (tel. resp. 055-256553 en 085-455378) Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direktie van bovengenoemde Stichting. Sweerts de Landasstraat 50, 6814 DG Arnhem. Verpleeghuis "De Egmontshof', Frans Halsstraat 1, Postbus 1119 3260 AC Oud-Beijerland "De Egmontshof" is een verpleeghuis van de Interkerkelijke Prot. Stichting Verpleeg tehuizen Hoekse Waard e.o. Het is gelegen ca. 15 km. ten zuiden van Rotterdam en in 1975 in gebruik genomen. De capaciteit bedraagt 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. Voor ons verpleeghuis zoeken wij een: De afdeling fysiotherapie bestaat uit een oefenzaal, een ruimte voor fysiotechniek, alsmede één voor hydrokinesie met vlinderbad en loopbad. Van de betrokken fysiotherapeut(e) wordt gevraagd, indien mogelijk ervaring in het werken met verpleeghuis-patiënten. Bij voorkeur een Protestants christelijke levensovertuiging gewenst. Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen worden u gaarjie verstrekt door het hoofd van de afdeling, tel. 01860-5100. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van "De Egmontshof". "Vrederust" is het psychiatrisch ziekenhuis voor westelijk Noord-Brabant en voor de provincie Zeeland. Het aantal behandel plaatsen bedraagt circa 650. Ons ziekenhuis zit midden in een veranderingsproces als gevolg van ontwikkelingen in de opvattingen over de psychiatrische hulpver lening Qedurende de afgelopen jaren. Deze heroriëntatie maakt het noodzakelijk, dat wij de verpleegkundige teams versterken o.m. in verband met het vormen van kleinere leefgroepen in oude en nieuwe gebouwen. Binnen de sectoren opname, geriatrie en langdurig verblijf hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor die in het bezit zijn of binnenkort hopen te komen van het diploma B-ziekenverpleging, M.B.O.-V. of H.B.O.-V. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selektieprocedure. Gezien het karakter van ons ziekenhuis stellen wij een christelijke levensovertuiging op prijs. f Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding op de enveloppe links boven "V", kunt U richten aan de geneesheer-directeur van het psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust", Moystraatsebaan 503, Halsteren. Postadres; Postbus 371, 460C AJ Bergen op Zoom. De Socio Therapeutische afdelingen bestaan uit een aantal woningen, waarin langdurig verpleegde patiënten in groepen van 6 verblij- Voor deze afdelingen vragen wij op korte termijn De verpleegkundigen begeleiden de patiënten in woon- en vrijetijds- situatie. in samenwerking met de groepsverpleegkundigen De afdelingen worden geleid door multi-disciplinaire teams, bestaande uit een psychiater, een psycholoog, een verpleegkundig hoofd en een maatschappelijk werkende. Het salaris varieert -afhankelijk van ervaring- van 1.968,36 tot 2.594,99 bruto per maand op het niveau van 1 augustus 1978. Voorts is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Ook kandidaten die in het bezit zijn van een MBO/HBO-V diploma kun nen solliciteren. Verdere inlichtingen kunt u verkrijg en bij de dames D. Mulder, toestel 256, en R.G. de Vries, toestel 361, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kode- nummer richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", Wolfheze 2, 6874 BE Wolfheze I (bij Arnhem)Tel. 08308 - 1121. INERKERKELIJK VERPLEEGHUIS Voor ons nieuwe en moderne verpleeghuis, dat ruimte biedt aan 120 geheugen gestoor de bejaarden, zoeken wij kontakt met een die in het bezit is van het diploma verpleegkundige A. Wonen en verzorgd worden zijn de uitgangspunten in dit in 1978 geopende ver- pleeghuis. Wij trachten in een hecht team verband er voor te zorgen, dat onze bewoners zoveel mogelijk kansen geboden worden om inhoud aan hun leven te geven. De C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen wordt gehanteerd voor de arbeidsvoorwaarden. Sollicitanten dienen een prot. chr. levens overtuiging te hebben. Zij kunnen hun sollicitatie schriftelijk richten aan de direktie van Interkerkelijk Verpleeg huis De Meent Grote Beer 10, 3902 HK Veenendaal. Informatie wordt graag verstrekt door de heer A.P. de Smidt, verpleegkundig adjunkt- direkteur, telefoon 08385-19177. Verpleeghuis "De Egmontshof Frans Halsstraat 1, Postbus 1119 3260 AC Oud-Beijerland "De Egmontshof" is een verpleeghuis van de Interkerkelijke Prot. Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o. Het is gelegen 15 km ten zuiden van Rotterdam en in 1975 in gebruik genomen. De capaciteit bedraagt 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. Voor dit verpleeghuis zoeken wij een; Enkele vereisten; goede kontaktuele en organisatorische kwaliteiten het in teamverband kunnen werken enkele jaren (klinische) ervaring, bij voorkeur in een verpleeghuis protestants christelijke levensovertuiging gewenst. Korte taakinhoud: verlenen van fysio-therapeutische hulp aan klinische patiënten koördineren van de werkzaamheden op en het geven van leiding aan deze afdeling opstellen van en toezien op de uitvoering van de planning der werkzaamheden verzamelen en interpreteren van administratieve gegevens. Voor mondelinge informaties kunt u zich wenden tot het huidige hoofd van onze fysio-therapie. de heer A. P. Hamelink. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van "de Egmontsnof". te Zeist zoekt voor de funktie van ADJUNKT LEIDSTER-DOCENTE, die zich in wil zetten voorde kraamzorg thuis en o.a. wil helpen leerling-kraamverzorgsters op te leiden en te begeleiden praktijkjaar. Na een inwerkperiode werkt ieder staflid geheel zelfstandig vanuit J hecht teamverband. Men zoekt een verpleegkundige, liefst met kraamervaring, terwijl I docentenervaring erg welkom is evenals ervaring en/of diploma i maatschappelijke gezondheidszorg. Het werkgebied strekt zich uit van Zeist tot Wijk bij Duurstede enj Veendendaal en Rhenen. Men moet daarom kunnen autorijden. Voor informatie kan men zich wenden tot de stafleden van het krai centrum, Slotlaan 1281 te Zeist, tel. 03404-14672. j< Sollicitaties te richten aan het Bestuur van de Stichting Kraamzorg, van de Kruisverenigingen in de provincie Utrecht, j Hogendorpstraat 24 te Utrecht. Het verzorgingstehuis Dilgtweg 3 te Haren uitgaande van de Stichting Hervormde Diaconale Tehuizen vraagt voor haar 162 bewoners een Wij denken aan iemand die: - in het bezit is van de diploma's A en/of B, of M.G.Z. - bekend is met de bejaardenzorg naast de specifiek verpleegkundige taken in staat is mede leiding te geven aan de dagelijkse gang van zaken. die genegen is weekend- en bereikbaarheidsdiensten te verrichten. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Bejaardenzorg. Sollicitaties te richten aan de direktrice, mevr. T.J. Algra, die ook telefo nisch inlichtingen wil geven (tel. 050-345145). In ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum met een opnamekapaciteit van 207 lichamelijke zieken en 84 geesteli gestoorde bejaarden, vragen wij i.v.m. het verzoek van het huidige hoofd om part-time te mogen werken, een Voor deze funktie wordt van u verwacht dat u de leiding op u zult nemen van de medische dienst, welke bestaat uit drie kollega-artsen en drie dokterassistentes, die tevens het laboratorium- en röntgenwerk uitvoeren. U bent lid van het managementteam waarin naast de direktie ook de paramedische dienst, de verpleegkundige dienst en de ekonomische dienst vertegenwoordigd is. U zult zich onder meer belast zien met de medische inbreng in het managementteam ter voorbereiding van het vast te stellen beleid. De overige taken bestaan uit: het in multidisciplinair teamverband zorgdragen voor de medische behandeling en de reaktivering van de bewoner het onderhouden van kontakten met de consulent specialisten, tandarts en apotheker, het bevorderen van aktiviteiten die gericht zijn op een vergroting van de mate van zelfstandigheid en aktieve betrokkenheid van de bewoners bij hun eigen leefsituatie, het deelnemen aan de in-service opleiding voor ziekerf- verzorgenden alsmede het geven van klinische lessen, het begeleiden van de artsen-assistent in stageverband, het deelnemen aan de bereikbaarheidsdiensten van het artsenteam. Voor deze funktie treden wij graag in kontakt met een arts, dit ervaring heeft m.b.t. de specifieke verpleeghuisproblematiek en die bij voorkeur de bijscholingskursus voor verpleeghuis artsen heeft gevolgd. Ook dient de bereidheid aanwezig te zijn tot optimaal overleg met de kollega-artsen en de overige disciplines. Verlangd wordt dat kandidaten instemmen met de evange lische grondsl&gen van de Vereniging. De aanstelling zal geschieden konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Salariëring afhankelijk van ervaring tot maximaal f 8.259,71 per maand, salarisniveau 1-8-1978. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure Belangstellenden kunnen voor inlichtingen over deze funktie kontakt opnemen met het huidige hoofd medische dienst, mevrouw VJ. M. Scheps. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Laan v.d. Helende Meesters 2 1186 AM AMSTELVEEN Tel. 020-458351. Uitgaande van de Christelqke Vereniging "Hel Zonnehuis" met verpleeghuitt le Amstelveen. Beekbergen. Doom. Vlaardingen, Zuidhorn en Zwolle. ->r randstad uitzendbureau

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 26