FAMILIEBERICHTEN BEGRAAFPLAATS OVERASSELT DE BURGHT ZATERDAG 12 MEI 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo- nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur 19 mei D.V. gedenken onze ouders H. Bijdam en G. Bijdam-Westerhoud dat ze 25 jaar geleden samen dezelfde weg kozen, die ze onder Gods leiding tot op vandaag mochten gaan. Wilt U hen hiermee gelukwensen, dan bent U van harte welkom bij ons thuis, Sirtemastraat 306 op zaterdag 19 mei van 16.00 tot 18.30 uur. Hun dankbare kinderen. Peter en Trudv Wüma Hans Alice Sirtemastraat 306 's Gravenhage In plaats van kaarten. God iz ons een toevlucht en sterkte, ten zeerste bevonden een hulp tn benauwd heden. D.V. woensdag, 23 mei 1979, zijn onze lieve ouders en grootouders M. K. van Eek en L. P. van Eck-Sieling 50 jaar getrouwd. Dat zij hun trouwdag nog vaak met ons mogen vieren is de wens van: Rie en Peter Wessels-van Eek, Jan en Gerie, Ries, Ditta, Peter. Johan. Jaap en Nellie van Eck-Knape, Rien, Carolien, Heieen, Anja, Corine. 3241 VD Middelharnis Pr. Bernhardlaan 39. Receptie: woensdag 23 mei in de Schakel te Dirks- land van 15.30 uur 17.30 uur. In pla. arten Met onze kinderen en kleinkinderen hopen wij D.V. woensdag 23 mei 1979 blij en dankbaar ons 50-jarig huwelijksfeest te vieren. C. Kraan A. Kraan-Gijsbertsen Gelegenheid tot feliciteren woensdag 23 mei 1979 van 15.00 tot 17.00 uur in Hotel Smit. Amersfoortseweg 26 te Doorn. Acacialaan 18a. 3941 JR Doorn. Voor de vele goede wensen en andere blijken van hartelijke belangstelling die wij op ons 50-jarig hu welijksjubileum op 27 april j.l. ontvingen willen wij ook langs deze weg van harte dank zeggen aan al degenen die daardoor voor ons deze dag tot een* onvergetelijk feest hebben gemaakt. E. Heslinga H. Heslinga-Koning Ten Boer. mei 1979 Langs deze weg willen wij allen hartelijk danken voor de betoonde belangstelling en attenUes bij de viering van ons 40-jarig huwelijksfeest op 19 april j.l. Het is voor ons een onvergetelijke feestdag ge worden. Jan de Jong Teuntje de Jong-Verburg Alphen a.d Rijn. Kortstee kterweg 63 1929 1979 Op 15 mei a s. hopen onze ouders en grootouders Paulus de Vos en Cornelia Carolina de Vos-Knoester De dag te gedenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Wim en Henny Clara en Adri Riet en Rein Corrie en Bert Kees en Gerda Paul en Janny Werner en Janneke en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren op dinsdag 15 mei 1979. van 17.30-19 00 uur in het paviljoen restaurant van het Haagse Gemeentemuseum, Cornells de Wittlaan 5 's-Gravenhage. Scheveningen, mei 1979 Hasseltsestraat 43. ..De eeuwige God is u een woning" Dankbaar en blij laten wij u weten dat onze ouders, opa en oma Joh. Glas G. Glas-Timmerman D.V. vrijdag 25 mei a.s. 40 jaar getrouwd zijn. Wilt u hen hiermee feliciteren dan is u van harte welkom op die dag van 19.00-20.30 uur in het „Tref punt'' te Broek op Langedijk Br op Langedijk: J Glas F. S. Glas-Groot Amersfoort: E. Bootsman-G as J. W. Bootsman Sint Pancras: P Glas A. Glas-Bakker Nrd. Scharwoude J Glas W A Glas-v d Veen Loppersum H. N Kaas-Glas LKaas en kleinkinderen Broek op Langedijk. mei 1979. Dr. Manjoeroplantsoen 4. Voor de vele blijken van belangstelling ondervonden bij ons 50-jarig huwelijksfeest, zeggen wij u oprecht hartelijk dank. Deze dag was voor ons onvergetelijk M. A Bakker H. Bakker-van de Berg W. de Merodelaan 20. Uithoorn. Op 19 mei a.s. hopen de Heer en Mevrouw Ottens-Schreuders hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Op deze dag is er een dankdienst in de Ned. Herv. Kerk te Vorden aanvang 15.30 uur. Wilt U hen feliciteren, dan bent u van harte welkom op maandag 21 mei a.s. van 14.30 uur tot 17.00 uur in Hotel Bakker, Dorpsstraat, Vorden. Huize „Het Enzerinck" Almenseweg 60, Vorden. Psalm 91:1 ..Wie in de Schaduw des Allerhoogsten is gezeten, die zal overnachten m de Schaduw des Almachtigen." Na een langdurige, zeer ernstige ziekte, nam God op Zijn tijd tot Zich. onze geliefde, zorgza me vrouw, moeder en oma Johanna Hendrika Valstar- Kuyvenhoven L.J.d. op de leeftijd van 65 jaar. Naaldwijk: C. Valstar F.V.zn. Schipluiden: C. W. Langstraat-Valstar G. Langstraat Marco, Anneke Naaldwijk, 9 mei 1979 's-Gravenzandseweg 81 Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in de zaal van de „Ontmoetingskerk", Anjerlaan op zondag 13 mei van 19.30-21.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de „Ontmoetingskerk" op maandag 14 mei om 14.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats aan de Geestweg, omstreeks 15.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Johannes 14:1 Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve dochter, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna Hendrika Valstar-Kuyvenhoven Zij werd 65 jaar. Naaldwijk: L. J. Kuyvenhoven W. Hummelman Jac. Kuyvenhoven N. A. Kuyvenhoven- van Staalduinen N. Kuyvenhoven- van Staalduinen Dordrecht: C. M. 't Hart-Kuyvenhoven H. 't Hart Naaldwijk: J. Kuyvenhoven H. Kuyvenhoven-van der Zee K. Kuyvenhoven E. Kuyvenhoven-de Koning Maasdijk: C. W. Hofland-Kuyvenhoven P Hofland Naaldwijk: H. J. van Duijn-Kuyvenhoven Ph. van Duijn Canada: M. C. van der Lucht- Kuyvenhoven A. van der Lucht neven en nichten Naaldwijk. 9 mei 1979 Vol geloof en verwachting, uitziende naar een nieuwe hemel en een nieuwe aarde ontsliep in haar Heer en Heiland onze geliefde schoonzus ter en tante Johanna Hendrika Kuyvenhoven echtgenote van C. Valstar Calgary (Can.): A. C. Heerema-Valstar J. Heerema Naaldwijk T. Jonker-Valstar Lunteren N. Valstar-Dekker Naaldwijk G. Valstar-Kuyvenhoven Naaldwijk A. Valstar-Hofland El burg: W C Valstar J. Valstar-Bonhof Dordrecht: H. Huisman J. Huisman-Valstar en mede namens de neven en nichten: F. C Valstar G J Valstar-Walbeek De Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boeren- leenbank b.a. geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer Ir. J. S. Keijser #van 1942 tot 1966 bestuurslid, respectievelijk directeur van de Coöperatieve Centrale Raif- feisen-bank te Utrecht. Zijn markante persoonlijkheid en grote des kundigheid gedenken wij met sympathie en dankbaarheid. De crematie zal plaatsvinden te Utrecht, Cve- matorium Daelwijck, Floridadreef 7. op dins dag 15 mei 1979 om 13.00 uur C. G A. Mertens, voorzitter van de Raad van Beheer Ir. P J. Lardinois. voorzitter hoofddirectie Utrecht, 11 mei 1979 „Wie op de Here vertrouwen, zijn als de berg Zion. die niet wankelt, maar voor altoos blijft. Rondom Jeruzalem zijn bergen; zo is de Here rondom zijn volk van nu aan tol in eeuwigheid." Psalm 125 1 en 2 Onze lieve moeder Froukje Gaasterland is thuis gehaald. Zij mocht 85 jaar worden. Zij was sinds 1934 weduwe van Hermanus Rakers Ermelo, 10 mei 1979 Stationsstraat 141/18 Ermelo, Dalialaan 16 Rie en Han Bolhuis-Rakers Zeist, Aristoteleslaan 1b Renny en Ben van Vliet-Rakers Kockengen, Julianaweg 13 Klaas en Lies Ra kers-Kooi Baarn, Nic. Beetslaan 32 Ton en Doet Rakers- van der Laan 's Heer Hendrikskinderen, Jac. van Beierenstraat 28 Herman en Riet Rakers - Riemersma De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op dinsdag 15 mei om 13.30 uur in de Maranathakerk, Sparrenlaan 2 te Ermelo. Om 14.30 uur heeft de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Varenlaan Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Donderdag 10 mei overleed onze lieve oma Froukje Rakers-Gaasterland Ze werd 85 jaar. Tot het laatst leefde ze met ons allemaal mee. Dirk Frouke en Mohsen Herman Herman en Wil, Stijn, Renske Tonneke en Hepke, David Renske en Bernard Monique Bernadette Mariska Herman Felicia Els en Peter, David, Jiska Herman en Ineke Willem en Mieke Frouke Anne Herman Ermelo, 10 mei 1979. „Dan ga ik op tot Gods altaren." Heden is van ons heengegaan onze lieve, altijd gastvrije tante Froukje Rakers-Gaasterland Den Haag: Henny Roosenberg-Tijms Muiden: Tiny Jansen-Tijms George Jansen Ermelo, 10 mei 1979. ,,'fc Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheén. Twaalf dagen na het overlijden van zijn lieve vrouw is ook onze lieve zwager en vriend Izaak Boven heengegaan naar het vaderhuis. Hij bereikte de leeftijd van 89 jaar. Zijn vrouw en hij zongen veel van de komst van hun Heer en Heiland, die zij elke dag verwachtten. Katwijk aan Zee: J. H. Bonefaas-Weener Ede: E. Weener-Hardeman Aalten: J. E. van Diemen-de Jel Aalten, 11 mei 1979 „Beth-San", Ludgerstraat 47 Corresp. adres: Mevr J E. van Diemen-de Jel. Dalweg 32. 7122 BC Aalten De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dins dag 15 mei a.s. op de begraafplaats „Berkenho- ve te Aalten. Vooraf wordt om 13.30 uur een rouwdienst gehouden in het Uitvaartcentrum. Romienen- diek 2 a. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uitgenodigd Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Na een kortstondige ziekte heeft God van ons weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma Janna Wilhelmina Maters weduwe van C. Hoogerbrugge op de leeftijd van 77 jaar. Eist: Kees en Sonja Huissen Wim Ulrum: Ton en Bep Dronten. Jozien en Herman en kleinkinderen. Huizen. 10 mei 1979 Loostraat 110 A. Condoleance-adres: Grote Molenstraat 108, Eist. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Protestsntsch Begrafenisfonds, Riet- grachtstraat 2, Arnhem. Bezoek aan de rouwkamer van 17.15-18.30 uur, zondag 12.00-12.30 uur, ingang Singelstraat. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 15 mei om 11.00 uur in de Ned Herv. Kerk te Huissen. waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats „Hoeve" te Huissen Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Jeugdgebouw. In grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze zo bijzonder gewaardeerde direkteur, de heer J. van Remmen ekonomisch-direkteur van de Diakonessenin- richting Bronovo Gedurende bijna negen jaren heeft hij met grote stuwkracht zijn taak verricht De Stichting Bronovo-Nebo, waarin participe ren de Diakonesseninrichting Bronovo en het Nebo Ziekenhuis, verliezen in hem een bijzon der medemens. Maandag 14 mei om 19.30 uur zal er een H.Mis worden opgedragen in de Parochiekerk van de Goede Herder. Stoeplaan te Wassenaar. De gezongen H.Mis van Requiem zal worden opgedragen in bovengenoemde kerk op dins dag 15 mei 1979 om 14.00 uur, waarna de begrafenis vanuit de kerk zal plaatsvinden in het familiegraf op de R.K. begraafplaats St. Barbara aan de Binckhorstlaan te 's-Graven- hage. Aankomst circa 15.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in de ontvangstka mer van de begraafplaats. 10 mei 1979 's-Gravenhage Bronovolaan 5 Bestuur en Direktie van de Stichting Bronovo-Nebo. „Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God, niet uit werken, opdat niemand roeme." Efeze 2 8 en 9 God nam tot Zich, onze lieve, zorgzame moe der en oma Johanna Maria van Dam-de Jong Weduwe van Cornelis van Dam, op de leeftijd van 65 jaar. Zevenbergen: P. Hendriks-van Dam A. Hendriks H. I. Ambacht: B. H. Tempelaar-Van Dam W. Ph. Tempelaar Dordrecht: J. M. van Vugt-Van Dam A. van Vugt Zwijndrecht: E. Kleijwegt-van Dam A. M. Kleijwegt H. I. Ambacht: C. H. de Groot-Van Dam G. de Groot Zwijndrecht: H. C. Vogelaar-van Dam M. Vogelaar en kleinkinderen Zwijndrecht, 10 mei 1979 Pr. Bernhardstraat 8 Corr.adres: A. Hendriks, Noordhaven 84. Zevenbergen. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren op maandag 14 mei a.s. van 20.30-21.30 uur in het rouwcen- trum van de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht (ingang Ura- nusstraat 25). Dinsdag 15 mei a.s. zal D.V. om 15.00 uur een samenkomst worden gehouden in de aula van bovengenoemde begraafplaats, waarna de be grafenis zal plaatsvinden. Vaste rots van mijn behoud, als de zonde mij benauwt, laat mij steunen op uw trouw, laat mij rusten in uw schaüw, waar het bloed door U gestort, mij de bron des levens wordt. Na een jaar liefdevol verpleegd te zijn geweest in het „Zonnehuis" te Zuidhorn nam God tot Zich. onze lieve moeder, grootmoeder en over grootmoeder Jantje Albers sinds 24 mei 1966 weduwe van Hendrik Groothof op de leeftijd van 85 jaar. Zuidhorn, 10 mei 1979 Correspondentie-adres: Termijen 115, 1852 TH Heiloo Roely C. Tameling-Groothof Siem Tameling U.S.A.: Wim A. Groothof Joan Groothof-Doherty Groningen: Paul, Henny, Roeland Noordwijk: Anja Leiden: Johan De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het „Gebouw Esdoornlaan 187" te Groningen. Bezoek 's avonds van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 15 mei om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum, waarna plm. 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de begraaf plaats „Eshof" te Haren. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Psalm 6810 Heden heeft de Heer tot Zich genomen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Maria Catharina van den Berg echtgenote van Jan Jacob Jollie op de leeftijd van 84 jaar. J J. Jollie kinderen klein- en achterkleinkinderen Amsterdam. 11 mei 1979 Huize De Kimme, Beemsterstraat 546 Geen bloemen. Wij zullen moeder gedenken in een rouw dienst, die gehouden zal worden op dinsdag 15 mei om 11 uur, in de Aula van de Noorderbe graafplaats aan de Buikslotermeerdijk te Am sterdam-noord. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar Ver trek van Huize De Kimme ongeveer 10.30 uur. Hoop op God. want ik zal Hem| loven. mijn Verlosser en mijn God. Psalm 42 5t Op 10 mei ontsliep in de Vrede van Chrï onze lieve man. vader en grootvader Ellard de Vries ridder in de orde van Oranje-Nassai geboren te Workum 4 oktober 1894. Wassenaar: Dieuwertje de Vries-Kikkert' Zwitserland: Soeur Minke en haar zusters van Grandch Vancouver: Dr. Jan de Vries Patricia de Vries-Little Margaret-Anne, Pieter-Ellard, Mark, Sarah Montreal: Dr. Pieter J. de Vries Georgina de Vries-MacNab Rachel-Deirdre Wassenaar, mei 1979 Klingenlaan 2 Liever geen bezoek. De dankdienst zal gehouden worden maan 14 mei a.s. om 14 uur in de Ned. Herv. Ker Den Burg op Texel, waarna de begrafeni» plaatsvinden op de begraafplaats bij de kt In plaats van bloemen, gaarne uw giften t het Koningin Wilhelminafonds t.g.v. n ningnr. 422978167 Amrobank, giro der B 334530 Wassenaar. Op de 39ste verjaardag van zijn priester ding is in gelovig vertrouwen van ons hee gaan Gerardus Johan Josef Harmelin geb. 19 maart 1913 te Tubbergen pastor van het Bejaardencentrum T Brandsma Daarvoor pastoor van de H. Hartparochie deken van Utrecht Ridder in de Orde van de Ned. Leeuw Hij was voor ons een inspirerend pries gastvrij en hartelijk. Wij zullen hem erg missen. Zijn huisgenoten: G A. M. Veltmaat H. J. B. Jacobs P. A. G. Rentinck Namens dc familie: J. Harmelink. Geesteren 11 mei 1979 Oudwijk 21 3581 T G. Utrecht. Dinsdag 15 mei brengen wij pastor Harmè! naar de parochiekerk'van het H. Hart, 0 wijk te Utrecht. Om 19.30 uur willen wij ih avondwake voor hem bidden. Woensdagmorgen 16 mei vjndt om 11.00 een plechtige Eucharistieviering plaats, yf-j na wij hem uitdragen riaar het r.K. 'kerkhof de Prinsesselaan. Daarna gelegenheid qm te condoleren i pastorie. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven ons beto< het plotseling overlijden van mijn geliefde mai vader en grootvader Samuel de Mooij zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder zijne Weleerwaarde heer Ds. B voor de geestelijke bijstand. De plaatselijke doktoren van Rijnsburg, begn vereniging De Laatste Eer voor de keurige en c te uitvoering van de begrafenis. C. de Mooij-Glasbergen en kinderen Rijnsburg, mei 1979 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en hul| betoond tijdens de ziekte en na het overlijdei onze geliefde moeder Corrie van Delft-Zwaan zeggen wij u hartelijk dank. kinderen en verdere familie Rijnsburg. mei 1979 In plaats van kaarten Voor ons en onze kinderen, Gertruud-Ferdi. Rita, Arian. Thea en Ciska, i; 18 mei een bijzondere dag, dan zijn wij Jan J. Joldersma en Roelie van Haeringen 25 jaar getrouwd. Ieder die ons wil feliciteren is van harte welke P zaterdag 19 mei van 16.00-18.00 uur in gebouw J tenne", Wilhelminastraat 3, Dedemsvaart. Rheezerend 31 7701 BC Dedemsvaart OPROEP In verband met de voorgenomen sluiting van de van de Nederlands Hervormde Kerk te verzoeken wij allen die over het recht beschikkenji begraven te worden, ol familie te doen begraven, er daarvan voor 31 mei a.s. in kennis te stellen, mogelijk onder overlegging van bewijsstukken. (Wij achten het niet uitgesloten dat onze archi niet geheel kompleet zijn). Kerkvoogdij van de Hervormde Gemeente I men-Overasselt, p/a De Krulgang 33, 6581 I Malden. Na 20.00 uur tel. 080-581393/581806. j 20 jaar PAARD- en PONYRIJSCHC Wij nodigen al onze vrienden, bekend en oud-kampleden uit dit met ons te vier op 2 juni a.s. tussen 15.00 en 19 00 ut Voor nadere inlichtingen kunt u bellen rv 03420-5697 Graag tot ziens. fam. Den Harto

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14