refaja Jk. Observatie, behandeling, resocialisatie... dordrecht SCHAKENBOSCH bon SCHAKENBOSCH ...Schakenbosch biedt een interessant werkklimaat aan verpleegkundigen Ie verpleegkundigen voor de resocialisatieafdeling ervaren 1e verpleegkundige voorde opname afdeling (32 bedden) 1e verpleegkundige 1e verpleegkundige verpleegkundigen deEgmontshof 1e verpleegkundige HOOFD VERPLEGING EN VERZORGING iJSi ujjjy tzj\ vssji A. een waarnemend afdelingshoofd B. eenwAARNEMEND afdelingshoofd C. enige ziekenverzorgenden assistente nachthoofd verpleegkundigen ^^Jitnodïgin^aar^ongemenser^i^^^^^ psychiatrisch verpleegkundige willen worden ned. herv. psychiatrisch centrum teLeidschendam 5 TROUW/KWARTET ned. herv. psychiatrisch centrum teLeidschendam Schakenbosch, ned. hervormd psychiatrisch centrum te Leidschendam, zoekt verpleegkundigen voor de volgende paviljoenen: Vlietzicht Vlietzicbt is een paviljoen met ca. 100 vrou- weijke patiënten, waarvan vele voor korte tijd worden opgenomen. Voor dit paviljoen zoeken wij twee leder van hen heeft een leidinggevende funk tic op een afdeling van ca. 30 dames, verdeeld in 2 groepen. Het diploma verpleegkundige B is vereist. Tevens zoeken wij een Hij of zij krijgt de leiding over deze afdeling. Het diploma verpleegkundige A en B is ver eist. Wilgenhof Wilgenhof is een paviljoen voor psycho geriatrische patiënten, zowel dames als heren. Voor dit paviljoen zoeken wij een die zich gaat bezighouden met de intensieve verzorging van 17 patiënten, verdeeld over 2 units, en die leiding gaat geven aan zieken verzorgenden en leerling-verpleegkundigen. Het diploma verpleegkundige B is vereist; A is gewenst. Weidezicht Weidezicht is een paviljoen met 85 meest mobiele vrouwelijke patiënten. Voor 2 groepen van 20 patiënten elk zoeken wij een die samenwerkt met verpleegkundigen en een aantal leerlingen. Tevens zoeken wij nog die de Ie verpleegkundigen op bovenge noemde afdelingen gaan assisteren. De mogelijkheid bestaat binnen ons zieken huis deel te nemen aan de 1 jaar durende socio-therapeutische opleiding. Schakenbosch nodigt u gaarne uit te komen kennis maken met het centrum en met de manier waarop de diverse taken worden uit gevoerd. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H.A.P. Borsje, telefoon (070) 20 92 52. toestel 131. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Veurse Straatweg 185, 2265 CJ Leidschendam. rh Verpleeghuis "De Egmontshol". Frerts Halsstraat 1, Postbus 1119 3260 AC Oud-Beijerland "Oe Egmontshof" is een verpleeghuis, uitgaande van de Interkerkelijke Protestantse Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o. Dit verpleeghuis is ruim 15 km. ten zuiden van Rotterdam gelegen en is in maart 1975 in gebruik genomen. De kapaciteit bedraagt 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. Het bestuur van voornoemde Stichting zoekt op korte termijn kandidaten voor de funktie van geneesheer-direkteur Van de kandidaten wordt o.a. verwacht: bij voorkeur ervaring als verpleegarts in kollegiaal verband binnen een 3-hoofdige direktie te kunnen samenwerken het in multidisciplinair teamverband zorgdragen voor de medische behandeling en de reaktivering van de patiënten het deelnemen aan de in-service opleiding tot ziekenverzorgenden en het zonodig geven van klinische lessen leidinggevende, organisatorische en kontaktuele kapaciteiten een protestant christelijke levensovertuiging en de bereidheid dit in hun werk te doen blijken leeftijd ca. 30-50 jaar. Honorering en rechtspositie conform de gebruikelijke adviezen. Voor mondelinge informaties kan men zich wenden tot c.q. schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de sekretaris van het bestuur dhr. J. H. de Groot, Jordaensdreef 31, Oud-Beijerland. (tel. 01860-3083). Het Diakonessenhuis Refa/a in Dordrecht, gelegen aan de ryksweg Rotterdam- Brede, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden Het komplex omvat zes verpieegafdelingen, een psychiatrische aldelmg. een centrum voor haemodialyse en thuisdialyse. een polikliniek met traumatologische functie, een klimsch-chemisch- en isotopenlaboratorium, een verpleegkundige opleiding en een personeelstlat voor 190 intern gehuisveste leerling-verpleegkundigen De medische staf bestaat uit pim 40 specialisten Het ziekenhuis heeft t 800 medewerkers in dienst Op onze afdeling gynaecologie/obstetrie is de funktie beschikbaar van Sollicitanten voor deze funktie dienen bij voorkeur de kraam- specialisatie en/of de stafopleidmg gevolgd te hebben, doch ruime ervaring is voor ons van doorslaggevende betekenis. Gezien het confessionele karakter van ons ziekenhuis zoeken wij een medewerkster die zich hiermee kan verenigen. De arbeidsvoorwaarden en de honorering zi|n conform de bepalingen overeengekomen in de C.A O. voor het ziekenhuiswezen Schrifteli|ke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. Postbus 444 te Dordrecht, tel 078-182222 BEJAARDENCENTRUM "UITZICHT" (Geref. Stichting tot huisvesting, verzorging en verpleging van bejaarden) Daal en Bergselaan 52, Postbus 60501 - 2506 LM 'S-GRAVENHAGE In verband met pensionering van de huidige funktionaris vragen wij voor ons centrum, dat een verpleegafdeling (erkende verpleeginrichting met 57 bedden) en een verzorgingsafdeling (121 verzorgingsplaatsen) omvat, een Voor deze funktie vragen wij een vrouw of man met een protestants christelijke levensovertuiging. Vereisten: - diploma A en B en stafopleiding of diploma A en stafopleiding of H.B.O.V. met ruime praktijkervaring - leidinggevende kapaciteiten - goede kontaktuele eigenschappen. Sollicitanten moeten bereid zijn een psycho-technisch onderzoek te ondergaan. Aanstelling zal geschieden in de rang van hoofdverpleegkundige A. De CAO voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur. uns verpleeghuis en reaktiveringscentrum met een opnameka- paciteit van 207 lichamelijk zieken en 84 geestelijk gestoorde be jaarden, vagen wij t.b.v. een somatische afdeling t.b.v. een afdeling voor geestelijk gestoorde bejaarden Voor de onder a. genoemde funktie kunt u in aanmerking komen indien u beschikt over het diploma Ziekenverpleging A (event. BI of H.B.V.O. Voor de onder b. genoemde funktie is benodigd het diploma Ziekenverpleging A of B. Inlichtingen betreffende de funkties worden u graag verstrekt door mevrouw J.K. Wever. Aanstelling zal geschieden konform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen en voor wat betreft de salariëring zullen de N.Z.R.-schalen overeenkomstig opleiding en ervaring worden toeqepast. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Laan van de Helende Meesters 2 1180 AN Amstelveen Tel: 020 - 4583 51 gemeenteziekenhuis bankastraat 57 Het Gemeenteziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 574 bedden en een opleiding in de specialismen Interne Geneeskunde en Algemene Chirurgie. In de medische staf van het ziekenhuis zijn vrijwel alle disciplines vertegenwoordigd. Op korte termijn is er plaats voor een in de rang van eerste verpleegkundige. Zij werkt ten behoeve van alle verpieegafdelingen van het ziekenhufce De werkzaamheden worden uitgevoerd gedurende zeven nachten per twee weken met werktijden van 22.30 tot 07.30 uur. Voor deze funktie worden het diploma A-verpleegkundige en ervaring vereist. Het salaris is volgens rijksregeling. De rechtspositieregelingen van de gemeente Dordrecht zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd van de afdelin cl Personeelsbeheer en -Organisatie van het Gemeenteziekenhuis, Postbus 306, 3300 AH Dordrecht. BvHO e ik Oe Dr. Daniel den Hoed Kliniek en het Rotterdamsch Radio-Therapeutisch Instituut, m totaal van ca. 650 personeelsleden, nemen een belangrijke plaats in op het gebied i klinische en poliklinische behandeling van patiënten met gezwelsziekten en mei et reumatische aandoeningen. Door beide wordt tevens research verricht. il; ;e Voor de afdeling Oncologie van onze Kliniek vragen wij tyu korte termijn enkele Zowel de verpleegtechnische als de sociale aspekten zijn bij de verpleging van oncologiepétiënten belangrijk en stellen hoge eisen aan de kandidaten. Verpleegkundigen worden in staat gesteld de cursus Oncologie te volgen, welke in oktober 1979 zal beginnen eu die zowel praktisch als theoretisch is gericht. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw A.van den Berg, hoofd verplegingsdienst. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de Personeelsdienst, de heer J. H. Volkers. DR. DANIEL DEN HOED KLINIEK Groene Hilledijk 301, 3075 AE Rotterdam Tel. 010-857700. Belangstelling? Er zijn een paar eisen. Je moet tenminste het diploma MAVO-4 of het overgangsbewijs van HAVO-4 naar HAVO-5 bezitten. Vanzelfsprekend moet je belangstelling hebben voor mensen die niet zonder hulp kunnen. Als die eisen geen problemen voor je zijn, biedt ons centrum je de mogelijkheid om te worden opgeleid. Een interessante kombinatie van leren en werken, van theo rie en praktijk. Een opleiding op hoog niveau, mede doordat onze behandel- mogelijkheden belangrijk zijn uitgebreid en verbeterd. De praktijkbegeleiding is sterk individueel gericht; er wordt veel aandacht besteed aan persoonlijke vorming en aan de z.g. "agogische" vakken. De vooropleiding start begin september. De opleiding duurt 3 jaar. Een mooi beroep leren en tegelijk een goed salaris verdienen. Een mooi beroep dat veel voldoening geeft en dat bovendien -terecht- goed betaald wordt. Na de vooropleiding (2 maanden) krijg je een uitstekend salaris, verhoogd met een toeslag voor onregelmatige diensten. Wanneer de reiskosten van en naar huis meer dan f 5,— bedragen, wordt het bedrag daarboven twee maal per maand vergoed. En wat erg prettig is: je krijgt een eigen kamer waar je je gehele dienstverband kunt blijven wonen. Verplicht is dit niet, je mag ook zelf een kamer zoeken buiten ons centrum. Tot de sollicitatieprocedure behoort een kort psychologisch onderzoek. Weet je wat je doet? Vul de bon hiernaast in en stuur hem naar het hoofd personeelszaken van psychiatrisch centrum Schakenbosch, Veurse Straatweg 185, 2264 EG Leidschen dam. Of maak telefonisch een afspraak. Bel hiervoor (070) 20 92 52. Stuur mij een u' lodiging voor een oriè'ntatiedag. Dan kan ik een: Dndkijken, de sfeer proeven en misschien een sc.licitatiegesprek hebben. Naam: Straat: Postcode/Plaats: Telefoon: Geboortedatum: man/vrouw Diploma's:

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20