elmar een leidster Projektleider (m/v) 20 rijnen lekstreek adjunkt- direkteur adjunkt direktrice DUINSTREEK leidster bejaardenverzorging DGB MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER KOÖRDINATOR M/V rarcnw ziekenhuispastor II een leid(st)er eenfunktionaris (mnl./vrl.) bejaardencentrum "de schutsluis** projektleider gekoördineerd bejaardenwerk stichting voor maatschappelijke dienstverlening een part time leidster MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER "Waelestein" ACTIVITEITENLEIDSTER ZATERDAG 5 MEI 1979 Stichting dienstencentrum voor gecoördineerd bejoordenwerk Leiden omvattend* 7 projekten Stedelijk bureau: Hooglandaekerkgracht 32, tel. 071-140483, Lelden. gevraagd voor het projekt gecoördineerd bejaardenwerk Morskwartier. De Stichting heeft tot doel er toe bij te dragen, dat bejaarden en hulpbehoevenden zo lang mogeli|k zelfstandig in hun eigen leefomgeving kunnen blijven wonen. Zij werkt daarom wi|ksgewijs met projekten gecoördineerd bejaardenwerk. Het gaat hier om een 2e parttime kracht. De uitvoering van deze functie richt zich op het terrein van zowel maatschappelijk als sociaal cultureel werk binnen het dienstencen trum. De huidige parttime kracht verricht werkzaamheden op het terrein van het opbouwwerk en sociaal cultureel werk bulten het dienstencentrum. De taken van de gevraagde projektleider zijn: het (doen) verlenen van immateriële hulp het opzetten en begeleiden van de hulpdienst van vrijwilligers; het per wi|k inventariseren van wat er onder de oudere mensen leeft; het signaleren van leemten in het voorzieningenniveau; het verzorgen van voorlichting; het regelmatig verslag uitbrengen aan het stedelijk bureau en betrokken organisa ties. veel van deze taken dienen onder verantwoordelijkheid van wijkadviesraden te geschieden. regelmatig overleg met parttime collega. Van de projektleider vragen wij: belangstelling voor de ouder wordende mens; afgeronde h.b.o maatsch werk of soc. cult, werk; zij die over praktische ervaring beschikken genieten de voorkeur; het vermogen om coördinerend op te treden en in teamverband te werken; ttereidheid om in Leiden te (gaan) wonen; bereidheid om voornamelijk 's morgens te werken. Geboden wordt: grote mate van zelfstandigheid. rechtspositieregeling gebaseerd op c.a.o.-Welzijnswerk; salaris tot maximaal volgnummer 33. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt vanuit het stedelijk bureau. Uiteraard zijn de wijkbewoners bij de sollicitatieprocedure betrokken. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen zenden aan de stedelijk projektleider de heer B. M. J. Sibon Hervormde Diakonale Stichting voor Gezinsverzorging en Maatschappelijk Werk te BARNEVELD zoekt op korte termijn een vereist: - voltooide opleiding Soc. Ac. (M.W.) - zelfstandig te kunnen werken - godsdienst Ned. Herv. op G.G., Geref. Gem., e.d. Inl. G. Schaap, direkteur, tel. 03420-2604 (k) 5381 <pr) Soil.: te richten aan de heer J. de Vries, sekretaris, Bloemendaallaan 22,3771 HV Barneveld. Omdat een eerdere advertentie niet heeft geleid tot een aanstelling, zoeken wij nog steeds per 1 sep tember 1979 een Elmar, het alternatieve advies-, hulp- en informatie centrum voor jongeren in Heerlen, is een zelfstandig funktionerend onderdeel van de stichting Geestelijke Gezondheidszorg te Heerlen en heeft als werkgebied de Oostelijke Mijnstreek. De doelstelling is: het geven van advies en informatie; individuele hulpverlening; het ontwikkelen en stimuleren van preventieve aktivi- teiten. Het team bestaat uit 6 beroepskrachten en enkele stagiaires. De koördinatorsfunktie omvat: - de koördinatie en organisatie van het centrum in sa menwerking met de andere teamleden; het participeren in de baliediensten en de individuele hulpverlening; het uitbouwen van het preventieve werk, dat mo menteel vooral gericht is op jeugdwerkloosheid, huis vestingsproblematiek en verslaving, en het geven van voorlichting; - het meewerken in het hulpverleningscircuit voor ver slaafden; de beleidsvoorbereiding en het onderhouden van eks- terne kontakten. De vereisten zijn: opleiding en ervaring op HBO-nivo; in staat zijn een kritiese bijdrage te leveren aan de uitbouw van ons hulpverleningspakket; leeftijd tussen ca. 25 en 30 jaar; mondeling en schriftelijk uitdrukkingsvermogen en goede kontaktuele eigenschappen. Ervaring op het terrein van jeugdwelzijnswerk en jeugdhulpverlening strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: salariëring volgens rijksregeling; PGGM-pensioen; verplaatsingskosten- besluit van toe passing. goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie te verkrijgen bij de huidige koördinator Kees Dekkers, tel. 045-719155 Sollicitaties richten aan de direkteur van de stichting GGZ. de heer P.Mars. Postbus 165, 6400 AO Heerlen Het KINDERDORP "NEERBOSCH" te Nijmegen zoekt met ingang van 1 november a s. een (mnl. of vrl.) wegens pensionering van de huidige adjunkt. GEWENST: christelijke levensovertuiging, minimum leeftijd 30 jaar, ervaring in de residentiè'e sektor, opleiding in - bijvoorbeeld - een der sociale wetenschappen, leidinggevende kapaciteiten en de bereidheid om kritisch te funktioneren binnen een zich demokratiserende organisatie. TAKEN: mede leiding en begeleiding geven aan de totale organisatie, met de nadruk op de pedagogische sektor, een en ander te preciseren in overleg met betrokkenen, staf en direkteur. SALARIS: afhankelijk van opleiding en ervaring tot een maximum van ruim f 5.000,- bruto per maand. Sollicitanten moeten bereid zijn, eventueel aan een psychotechnisch onderzoek mee te werken. Informaties te verkrijgen bij de adjunkt-direkteur H. van Rossen of bij de direkteur drs. Ph. J R. Zalsman Wielenga, telefoon (080) 77.04.17. Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan de sollicitatiekommissie, Scherpenkampweg21 6545 AK Nijmegen. Het Bestuur van de Stichting SINT ANTONIUS ZIEKENHUIS UTRECHT Jan van Scorelstraat 2 wenst in overleg met de aartsbisschop van Utrecht over te gaan tot de aanstelling van een Het Sint Antonius Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis van 612 bedden, waarin de specia lismen hart-, vaat- en longchirurgie een relatief belangrijke plaats innemen. Het betreft een full-time functie, welke het volgende omvat: de pastorale begeleiding, indien nodig in teamverband, van opgenomen patiënten; de verzorging van liturgische vieringen in de ziekenhuiskapel; het medewerken aan de vorming van leerling-verpleegkundigen binnen het kader van de opleiding. De honorering wordt vastgesteld overeen komstig de landelijke richtlijnen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de pastores en de directie, tel. (030) 52 71 11. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne door de directie van het ziekenhuis tegemoet gezien St. Antonius Ziekenhuis, Jan van Scorelstraat 2, 3583 CP Utrecht. De Stichting Noord-Oost Overijssel Binnen het team van de afdeling Gezins verzorging/Bejaardenhulp zijn twee full-time vakatures: Gezien de samenstelling van het team leiding gevenden gaat de voorkeur uit naar kandida ten die in het bezit zijn van een diploma Sociale Akademie of H.B.O. t.b.v. VORMING EN TRAINING van verzorgsters en helpsters. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die in het bezit zijn van een diploma Sociale Akademie (p.w. of v.w.). Rechtspositie, salariëring en autokosten vergoeding volgens C.A.O. Pensioenfonds P.G.G.M. Belangstellenden worden - geheel vrijblijvend - uitgenodigd voor een informatief gesprek. Reiskosten worden vergoed op basis van open baar vervoer. Voor afspraak en/of nadere informatie kan kontakt worden opgenomen via (05232) 25 10 met de personeelsfunktionaris H.J. Bisschops ('s avonds (05230) 27 64) of het hoofd van de afdeling mevrouw A. van Ojen ('s avonds (05232) 10 75). Sollicitaties te richten aan het bestuur, Lage Doelen 7, Postbus 60, 7770 AB Hardenberg. Richard Hollaan 105, Maassluis Het bestuur van het "Gereformeerd Bejaarden centrum Maassluis" te Maassluis zal gaarne in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van Als belangrijkste taakaspekten worden beschouwd: het optreden als gastvrouw, zowel voor de bewoners als voor bezoekers het vervangen van de direkteur bij diens afwezigheid De gedachten gaan uit naar een kandidate, bij voor keur boven 35 jaar, met: warme belangstelling voor bejaarden en bekend heid met het bejaardenwerk - goede kontaktuele eigenschappen - positief Protestants Christelijke levensovertuiging - leidinggevende en organisatorische kapaciteiten en - bereid om in teamverband samen te werken "De Schutsluis" biedt plaats aan 122 bewoners. Voor salariëring en overige arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. voor bejaardenhuizen van toepassing. Bij het verkrijgen van huisvesting zal alle medewerking worden verleend. Brieven met uitvoerige informatie over opleiding, ervaring en referenties ge lieve u te richten aan het bestuur, p/a Populierendal 40. 3142 AM Maassluis. STICHTING WELZIJN VOOR OUDEREN TE NUNSPEET Bovenvermelde stichting roept sollicitanten op voor de funktie: ten behoeve van het bejaardenwerk in de gemeente Nunspeet. Tot de gemeente Nunspeet behoren de kernen Hulshorst, Elspeet en Vierhouten. Aantal inwoners plm. 22.000. Nunspeet beschikt over een dienstencentrum en heeft een door het ministerie van C.R.M. erkend projekt. Opleiding: sociale akademie H.B.O. Salaris volgens rijksregeling. Inlichtingen en sollicitaties bij de heer P. Pos, sekretaris van de stichting, Oudeweg 120 Hulshorst. 8077 SR Nunspeet. Telefoon 03413-753 b.g.g. 218 De Interkerkelijke Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek" tracht hulp te verlenen via de afdelingen Gezinsverzorging, Bejaardenverzorging, Langdurige hulpverlening aan niet- bejaarden en Algemeen Maatschappelijk Werk aan inwoners van de regio. De regio omvat de plaatsen Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg, Noordwijk, Noordwijkerhout, Voorhout en Den Zilk. Vanuit buro's in Katwijk, Rijnsburg, Noordwijk en Noordwijkerhout, wordt het werk door leid sters en maatschappelijk werkers verricht. Wij zoeken voor ons buro te Rijnsburg kandidaten voor de funktie van (full-time) Korte taakomschrijving. Een leidster bejaardenverzorging heeft de zorg voor de onder haar verantwoordelijkheid vallende hulpverleningsituaties. Zij begeleidt een groep van ca. 30 helpsters/verzorgsters en onderhoudt kontakten met de kliènten. Zij indiceert en beoordeelt nieuwe aanvragen op de noodzaak tot hulp verlening. Zij draagt zorg voor een goede eigen administratie van de hulpverleningen en neemt deel aan de wekelijkse teamvergaderingen. Wij vragen van kandidaten: een voltooide MBO- of N-akte, bereidheid in teamverband te werken, participatie in de beleidsvoorbereiding, leeftijd ca. 25 jaar. Wij bieden: een prettige werksfeer, rechtspositieregeling volgens de CAO voor de welzijnssektor, salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, tussen f 2.176,93 en f 2.907,52 bruto per 4 weken (salarispeil 1 augustus 1978) excl. 8&vakantiegeld, regelmatige werkbesprekingen. U wordt verzocht uw schriftelijke sollicitatie, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te richten aan Peter van Te iing. waarnemend direkteur van de Stichting MA-DI "Duinstreek", Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk (Z-H) Telefoon (01718) 7 33 44. De Prot. Chr. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening vraagt in verband met ontstane vacature: (50%) ka P voor de afdeling bejaardenzorg te Reeuwijk, - van deze functionaris wordt verwacht dat zij in teamverband werken. - Contacten met bejaarden en helpsters kan onderhouden - Helpsters kan begeleiden. Vereisten: Diploma Soc. Academie, H.B.O. of M.B.O. Ervaring in soortgelijke functie gewenst Pos. Prot. Chr. levensovertuiging Rijbewijs en bezit van auto noodzakelijk. Rechtspositie en salariëring volgens de geldende normen. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de staffunctionarissei gezinsverzorging van de stichting, mw. A. Pieterse en mw. J. Roos beiden telefonisch bereikbaar onder nummer 03480 -16147. Sollicitaties (met volledige opgave van het wel of niet voldoen aai bovengenoemde vereisten) ,aan de secretaresse van het bestuur, mv mr. M.M. Thijssen-Breukink, Populierenhof 3, Bodegraven, tel 01726 -12460. STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJK EN SOCIAALWERK IN DE GEMEENTE GOEDEREEDE (interkerkelijk en in samenwerking met de gemeente Goedereede) vraagt voor haar afdeling gezinsverzorging, wegens vertrek van de leidster bejaardenhulp: Tot de taken behoren o.a. intake-werkzaamheden het onderhouden van kontakten met gezinnen en bejaarden waar hulp geboden wordt begeleiden van de uitvoerende krachten deelnemen aan werkoverleg. Voor deze funktie wordt een min. leeftijd gevraagd van 23 jaar. Opleiding sociale academie of H.S.A. studierichting M.W. Een protestants christelijke levensovertuiging is gewenst. De C.O.A.M.-rechtspositieregeling is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Het Bestuur voor Maatschappelijk en Sociaal Werk in de gemeente Goedereede. p/a Voorstraat 94, 3251 BE Stellendam. CENTRUM VOOR GEZINSVERZORGING EN MAATSCHAPPELIJK WERK RIJSWIJK EN VOORBURG vraagt voor spoedige indiensttreding een voor een gedeeltelijk dienstverband van 50%, voor het team maatschappelijk werk Voorburg. Wij denken aan iemand die: - ervaring heeft in het (algemeen) maatschappelijk werk; - zich aktief in de wijk wil opstellen; - bereid en in staat is met andere disciplines samen te werken; - in teamverband wil werken. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma Soci; Academie. Binnen de sollicitatieprocedure zal een gesprek met het tea^ plaatsvinden. Voor informaties: Claire Bothe-Dunselman, leidinggevend ma{ schappelijk werkster; telefoon 070- 90 68 60. Sollicitaties richten aan de direkteur: Geestbrugkade 35 2281 Rijswijk. Gereformeerd Bejaardencentrum Bejaardencentrum „WAELESTEIN" In ons tehuis wonen 206 bejaarden. Voor al deze^ bejaarden willen wij het huis leefbaar doen zijn. Naast de verzorging besteden wij veel aandacht', aan ontspanning en creativiteit. 11 Wij vragen daarom een full-time kracht, die hier-jn aan leiding wil geven in de funktie van 1 1 Opleiding Mikojel 1 Protestants Christelijke levensovertuiging [l 1 Salaris volgens de C.A.O. voor de bejaarden* tehuizen. Ut Schriftelijke sollicitaties te richten aan de) directrice Mevr. M. Mostert. Bejaardencentrunf "Waelestein", Schulpplein 50, 3082 PX Rotter^ dam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16