FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 5 MEI 1979 TROUW/KWARTET Dankbaar en blij hopen wij D.V. op vrijdag 18 mei a.s. te gedenken, dat onze ouders Jacob en Bertha Polling 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Henny en Ben Dineke en Hessel Janny en Wilto Atty en Gert Jan Hendrik 9481 CJ Vries, mei 1979 Leliestraat 7 Gelegenheid om te feliciteren 's avonds van 20.00 uur tot 23.00 uur in hotel „Sint Nicolaas". Brinkstraat 1 te Vries Zaterdag 12 mei a.s. hopen wij samen met onze ouders en grootouders Jan van der Beek en Klaziena Tjakkoliena Zijlema hun 40e trouwdag te vieren. Hun kinderen en kleinkinderen Havezathe 63. Almelo. in plaats van kaarten aanvaardt elkander, zoals ook Christus ons aanvaard heeft tot heerlijkheid Gods. Rom. 15:7 met deze woorden werd 25 jaar geleden ons huwelijk ingezegend. Blij en dankbaar hopen wij dit feit met onze kinderen Fran?osia, Hilde, Tineke en John te gedenken op zaterdag 26 mei a.s. Wilt u ons feliciteren dan bent u van harte welkom in de Voorhof. Vliet N.Z. 36 te Rijns burg tussen 16.00 u en 17.30 u. W. Zevenbergen C. C. Zevenbergen-Slikboer Kon. Julianalaan 50 2231 VE Rijnsburg Zaterdag 12 mei a.s. hopen onze ouders R. Hovenga en A. W. Hovenga-Zweep hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Van vier uur tot half zes bent u van harte welkom op de receptie in het motel (rotonde Alkmaar). Trudy en Hans Erik Dick Van de Veldelaan 107. Alkmaar. Talrijk hebt Gij gemaakt, o Here, mijn God. Uw wonderen en Uw gedachten jegens ons; niets is bi] u te vergelijken. Wilde ik ze vermel den en uitspreken, te talrijk zijn zij om te noemen. Ps. 40:6 Dankbaar en verheugd delen wij u mede dat onze lieve ouders en grootouders L. Mist en H. Mlst-Van 't Hof op 16 mei 1979 hun 50-jarig huwelijk hopen te vieren. Allen die hen hiermee willen feliciteren zijn op die dag van harte welkom van 19.30-22.00 uur, in het parkrestaurant „Rosarium", Amstelpark aan de Eu ropaboulevard te Amsterdam. Douwe en Mia Margreet. Peter. Lodewijk, Harrie, Marian Tine en Henk Helma en Peter, Rita. Henk. Karen. Lodewijk Catrien en Luc Els en Martien. Johan. Annelies. Marina Jan Adinda en Roeland. Paulien. Esther. René Theo en Hils Lodewijk. Johan. Pieter, Alfred Suze en Albert Richard. Peter. Susan Lodewijk en Jenny Doreen. Douwe Jan. Joris Hennie en Anne Madeleine. Inge, Hajo Truus en Bab Jasper. Coen Siska en Jonas Serah, Zamirah Alblasstraat 11'. 1079 ZG Amsterdam In plaats van kaarten 1939 1979 ..Verhef Gtj over ons het licht Uws aan- schijns. o Here" Met deze bede werd op 9 mei 1939 het huwelijk ingezegend van Klaas Koenes Klaaske de Jonge Dankbaar hopen we deze dag met onze ouders te herdenken. Janny Johanna Dr. M. Noordewierstraat 2 - Baflo Wie hen persoonlijk gelukwensen wil is van harte welkom op zaterdag 12 mei a.s. van 4 tot 6 uur in ..Concordia" te Baflo. In plaats van kaarten Op 10 mei a.s. zijn onze ouders en opa en oma E. Guichelaar H. L. Guichtlaar-Haiclaar 40 jaar getrouwd Wij gaan dit feestelijk herdenken D.V. op vrijdag 11 mei in „De Bentheimerpoort" Bentheimerstr. 30 Coe- vorden. Gelegenheid om te feliciteren van 15.30-18 uur Henk en Corry Jantje en Mannes Geert en Ali Janny en Luc en kleinkinderen. 7741 GE Coevorden Aleida Kramersingel 21 1939 1979 40 jaar getrouwd W. T. Oosterhuis en A. G. Ritzema Dit feit willen wij feestelijk herdenken D.V. op vrij dag 18 mei met onze kinderen en kleinkinderen. Emmeloord: Tiny en Dirk Anneke, Ineke, Margreet Bierum: Greetje Almkerk: Ankie en Bram Gerrit-Willem, Annette Roodeschool: Ties en Petra 9983 PB Roodeschool. Hooilandseweg 89 A Gelegenheid om ons te feliciteren op vrijdag 18 mei van 20 tot 22 uur in hotel-café Ekamper. Radsweg 12 te Oosteinde D.V. zaterdag 19 mei 1979 willen wij met elkaar het feit vieren dat 40 jaar geleden -op 16 mei 1939- onze ouders Johan Rolloos Cornelia de Zeeuw in het huwelijk traden Wanneer u hen hiermee wilt gelukwensen, heeft u daartoe de gelegenheid tussen 4.30 en 6 00 uur in het bijgebouw van de Gereformeerde Kerk. Pretorius- straat 56 te Bolnes (Ridderkerk) U bent daar van harte welkom en wij verheugen ons. met onze ouders op uw komst Sari en Louke Ad en Marijke Marleen en Theo Bolnes (Ridderkerk) P. Krugerstraat 53 Onze ouders en grootouders S. van der Laan N. van der Laan-Bos hopen, zo de Here wil, op dinsdag 15 mei a.s. hun 50-jarig huwelijksjubileum te gedenken Dankbaar en blij willen wij dit gouden jubileum met hen vieren. Hoogezand Hilly en Willem Venhuizen Nikolien en Geert Groningen: Jan en Diny van der Laan Siemon en Jannet, Arjan. Ina, Leny Apeldoorn Bien en Henk Sprietsma Klaus, Joselien Reny van der Laan Jeanette van den Heuvel Lilydale (Australië): Marry en Jan van Keulen Nicole, Jody U kunt hen feliciteren van 19.30-20.30 uur in Hotel „De Gouden Karper". Hoofdstraat W 5 te Winsum (Gr.) Winsum (Gr.), mei 1979 Oosterstraat 12. ..Zij is verlost. God heeft haar welge daan" Op 30 april 1979 is overleden Geertruida Ietswaart-Jansen Schuiling op de leeftijd van 77 jaar. Utrecht: H. Ietswaart C. B. Ietswaart-Vermeer Diemen W Fekkes-Jansen Schuiling J. J. Fekkes Bilthoven: G Jansen Schuiling Ermelo: W. Braam M. Braam-Ietswaart Ermelo, 30 april 1979 Corresp. adres H. Ietswaart. Leidsekade 119 bis, Utrecht. De begrafenis heeft in besloten familiekring plaats gevonden op de algemene begraafplaats te Ermelo. „Eens, als de. bazuinen klinken" Gezang 300 Na een werkzaam leven heeft de Heere plotse ling thuis gehaald mijn innig geliefde man onze lieve zorgzame pappa en opa Siebren de Jong op de leeftijd van 57 jaar. Zuidlaren: B. de Jong-Post Splinter Werkendam: Henny Harkema-de Jong Riemer Harkema Ivar Ramon Zuidlaren: Sigrid de Jong Lilian de Jong 9477 SH Zuidlaren. 2 mei 1979 Esdoornlaan 20 De overledene is opgebaard in de aula aan de Zuiderstraat 2A te Zuidlaren. Rouwbezoek zaterdag 5 mei a.s. van 18.30-19.30 uur. Een dienst van woord en gebed zal gehouden worden op maandag 7 mei a.s. om 14.15 uur in de Gereformeerde Kerk, Parklaan 2 te Zaan dijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaandijk. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd gebouw. Geen bloemen. Geen toespraken. Opgenomen in het Koninkrijk van de Heer mijn geliefde schoonzoon, onze fijne zwager en oom Siebren de Jong oud 57 jaar. Echtgenoot van Baukje de Jong-Post Splinter Zuidlaren 2 mei 1979 Esdoornlaan 20. Amstelveen: H. Post Splinter-Bertram Hoogland: A. Post Splinter Tj. Post Splinter-Elsinga Amstelveen: D. G. B. Tolsma-Post Splinter A. Tolsma Amstelveen: W. J. Tolsma-Post Splinter G. Tolsma Amstelveen: N. Post Splinter Neven en nichten Onverwacht werd van ons weggenomen onze geliefde, zorgzame broer, zwager en oom Siebren de Jong op de leeftijd van 57 jaar echtgenoot van B. Post-Splunter Glimmen: G. Idema-de Jong W. R. Idema Haarlem: T. S. de Jong neven en nichten Zuidlaren. 2 mei 1979. Psalm 25:7 (oude berijming) Heden ging. in volle zekerheid van zijn geloof, naar het huis van zijn Vader mijn lieve man. onze lieve vader, grootvader en overgrootva der, broer, zwager en oom. Leendert Gerardus van der Hoeven Hij mocht 83 jaar worden. J. van der Hoeven-den Bakker E. Wetsteijn-van der Hoeven N. L. J. Wetsteijn Kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage. 4 mei 1979. Lisztstraat 108. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 8 mei om 11.30 uur in de Ontmoetingskerk, Louis Davidsstraat hoek Aaltje Noordewierstraat. waarna de begrafe nis zal plaatshebben om 12.30 uur op „West duin", Ockenburghstraat te 's-Gravenhage/ Loosduinen. Gelegenheid tot rouwbezoek in de rouwkamer Tramstraat 84. zaterdag 5 mei van 19.00-20.00 uur. ..Ben ik U niet genoeg Ja. de Heere is goed Hi) was ter sterkte in de dag der be nauwdheid." Nahumm: 1 vers 7 Op de dag voor haar 75e verjaardag is door haar Heer en Heiland thuisgehaald onze lieve en zorgzame moeder en grootmoeder Elisabeth Bourgeois weduwe van A. Kiel Elly de Boer-Kiel Piet de Boer Trudy. Peter, Ellen Ans Kiel Leiden. 4 mei 1979 Magdalena Moonsstr. 45 Bezoek aan huis. 's avonds van 7.09-9 00 uur (geen bloemen). Een rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 8 mei a s. in de „Bevrijdingskerk te Leiden 7. w aanvang 11 30 uur. waarna de begrafenis tc 15 00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zeist. Woudenbergseweg 50. Ook na de rouwdienst is er gelegenheid tot condoleren in een der zalen van de Bevrij dingskerk Bedroefd geven wij u kennis van het overlij den van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder. Hendrika Johanna Geertruida Erdbrink-de Gooijer zij is 65 jaar geworden. „De Heer is mijn Herder" Dordrecht: J. G. Erdbrink Badhoevedorp: Christel Erdbrink Abcoude: Peter Erdbrink en Marianne Vuyk Dordrecht, 2 mei 1979 Reeweg Oost 190 Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 5 mei a.s. van 14.30 tot 15.00 uur in de rouwkamer van het gemeenteziekenhuis te Dordrecht. Bankastraat 57. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 7 mei a.s in de aula van de begraafplaats „Rusthof" aan de Dodeweg te Amersfoort aanvang 14 00 uur. Na de begrafenis is er in de ontvangkamer van de aula nogmaals gelegenheid tot condoleren. Zalig hij. die in dit leven Jacob's God ter hulpe heeft; Hij. die door den nood gedreven, zich tot Hem om troost begeeft; die zijn hoop in 't hach'lijkst lot vestigt op den Heer. zijn God. Psalm 146 vers 3 (oude ber.) Zacht en kalm is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Nanning Honingh op de leeftijd van 66 jaar. N. Honingh-Pronk E. Appel-Honingh R. de Leeuw-Honingh H. de Leeuw N. Honingh E. Honingh-Wals W. Punt-Honingh G. Punt E. Honingh G. Mulder J. Honingh G. Storm-Honingh R. A. Storm E. Honingh J. Kreeft en kleinkinderen. Holysloot, 4 mei 1979. Bloemendalergouw 71. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 9 mei om 11.00 uur in de Geref. kerk te Holysloot, waarna tegen 12.00 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Holysloot. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het jeugdgebouw tegenover de begraaf plaats. Rectificatie „De Rede lag al klaar." In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft God tot zich genomen onze lieve en zorgzame broer en zwager Evert van Berkum F. J. Wassenaar-van Berkum C. Hageman-Kröber H. L. F. de Ridder-Hageman L. Hageman-Petit J. C. Keyzer-Hageman D. Hageman G. Hageman-Hey Amsterdam. 2 mei 1979. Omdat mijn Heiland bij mijn naam mij riep en heeft gezegd, dat ook voor mij zal dagen het leven, dat Hij in zijn sterven schiep. In dit vertrouwen ging van ons heen onze lieve zuster en tante Frederika Buurman op de leeftijd van 77 jaar. 's-Gravenhage: F. van Balen-Buurman Zwolle: H. Velthuis 's-Gravenhage: A. Witt-Buurman Groningen: W. Buurman G. Buurman nichten en neven. Groningen. 3 mei 1979. Eikenlaan 113. Geen bezoek aan huis. Onze zuster is opgebaard in een der rouwka mers van het Uitvaartcentrum „Algemeen Be lang". Esdoornlaan 187, wijk Selwerd te Gro ningen. Bezoek 's avonds van 7 tot 8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 8 mei om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats „Selwerderhof" te Groningen, waarna aldaar de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraaf plaats. Heden is van ons heengegaan onze lieve, zorg zame vader en grootvader Wilhelmus Frederik Karei van Evert Wij zijn bedroefd en toch dankbaar voor wat God ons in hem geschonken heeft. Apeldoorn, M. C. van Evert Steenbergen, C. van Evert Eindhoven. G. van Evert M. van Evert-Ming Utrecht, J. W. van Evert J. van Evert-Dros en kleinkinderen Amsterdam. E. Visser Utrecht, 2 mei 1979. Perudreef 38. Corr.-adres. Peetersdreef 105. Utrecht. Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen Vader is opgebaard in de aula van „Zuylenste- de". Perudreef 8 te Utrecht. Gelegenheid tot rouwbezoek zaterdag van 15 tot 15.30 uur De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 7 mei op de begraafplaats „Den en Rust". Frans Halslaan te Bilthoven. alwaar om 11 uur een rouwdienst in de aula wordt gehouden Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. ..Ik zal gedenken hoe voor deze 'mij de Heer heeft gunst bewezen' Rustig en vredig is in haar Heer en Heiland ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Mina Praamsma geb. Feenstra op de leeftijd van 82 jaar Amsterdam: A. Praamsma Amstelveen: Ton en Thea Frank Brigitte Patricia Amstelveen: Elly en Go Amstelveen: Ineke en Pol Peter Amsterdam 3 mei 1979 Corr.-adres: Fam. A. Praamsma. Eline Verestraat 24. 1183 KZ Amstelveen. De overledene is overgebracht naar het Uit- vaartcentrum Zuid, Fred. Roeskestraat 91. voorheen Prinses Irenestraat 91. Amsterdam- Zuid. De crematie zal plaatshebben dinsdag 8 mei te 11.20 uur in het crematorium Westgaarde. Gokmeerweg 275. einde Osdorper Ban te Am- sterdam, bereikbaar met bus 23. Zowel thuis als in het Uitvaartcentrum Zuid geen bezoek. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is j heden, na een kort ziekbed, overleden onze t zeer geliefde moeder en grootmoeder Jantje (Jo) Polhuis weduwe van Pieter Ooms op de leeftijd van 75 jaar. 's-Gravenzande: H. Ooms M. K. Ooms-Hofmeister Ingeborg Oostzaan: R. de Waal-Ooms J. H. de Waal Joke en Harry Krefeld, W.-Duitsland: J. H. Ooms R. Ooms-Weindorf Kirsten Edam: P. Ooms Y. Ooms-Ploegman Jeroen en Ingmar Arhsterdam-Nieuwendam. 3 mei 1979 Overveenstraat 29 Correspondentie-adres H. Ooms, Ahornplein 5. 2691 EL 's-Gravenzande Moeder is overgebracht naar Uitvaartcentrun Zuid, Fred. Roeskestraat 91. Amsterdam-Zuic .(voorheen Prinses Irenestraat 91), gelegenhei< tot afscheidnemen van maandagmiddag van 3 4 uur en maandagavond van 7-8 uur De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag i mei te 13 uur in de Ned. Herv. Kerk, Bred( Kerkepad te Nieuwendam, waarna de bijzet ting in het familiegraf aldaar zal plaatshebben Na afloop gelegenheid tot condoleren in d< consistorie. Thuis geen bezoek. „Bij U, Here, schuil ik" Psalm 31 vers 2a Heden nam de Here tot Zich onze lieve, zorgza me moeder en lieve oma Anna Johanna Cornelia Joppe-Reek; weduwe van Jan Willem Joppe. op de leeftijd van 72 jaar Bleiswijk: A, A. Nijenhuis-Joppe J. Nijenhuis Anneke, Janny 's-Gravenhage: J. C. Joppe C. Joppe-Flinterman Ronald, Marco IJsselstein: A. Joppe I. J. Joppe-Verwer Loosduinen, 4 mei 1979 Strausslaan 539 Corr.-adres: Strausslaan 277 De dienst van Woord en Gebed zal worder gehouden dinsdag 8 mei om 14.00 uur in d< „Ontmoetingskerk", Louis Davidsstraat waarna de begrafenis zal plaatshebben on 15.00 uur op de Ned. Herv. begraafplaats ach ter de Abdijkerk, Willem III-straat te Loos duinen. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdiens* alsook na de begrafenisplechtigheid. Voor de zeer vele blijken van belangstelling en j oprecht medeleven, die wij mochten ondervindei het overlijden van mijn geliefde man, onze vade grootvader Hendrik de Jong betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke da M. C. de Jong-den Hartog kinderen en kleinkind. Heukelum, mei 1979 Achterweg 29. Kennisgeving De Derde kamer voor geSchil- lenbehandehng uit gedepu teerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag 18 mei 1979 aan vang 9 00 uur. ten Provincie- huize. Achter St Pieter 20 te Utrecht, in openbare verga dering zal behandelen het be roep op grond van artikel 55 van de Wet Autovervoer Per sonen van een ingezetene der navolgende gemeente Leer sum Orthopaedisc! schoenen Th. W. Verwoerd Meidoornlaan 3, Lof 03475-1480

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14