Trouw Trouw 'tis gelukt FAMILIEBERICHTEN de blijde verzamelaar LOUIS NEEFS, D (zanger): B "Eerlijk gezegd zing ik liever over vrouwen BB dan dat ik ze iets moet schrijven. En dan nog Br wel over jurken, daar ïïy ben ik helemaal niet in f thuis.'t Is heel persoon lijk denk ik, wat 'n vrouw mooi vindt om te dragen, t Belangrijkste is wat ze er zelf van vindt, ja. En als ze zich er happy in ^^voelt. Als je maar gelukkig bent, B^^dan komt zo'n mooie japon vanzelf." Wij wilden een japonnen koUektie die zich echt onderscheidt van wat je gewoonlijk allemaal om je heen ziet Voor vrouwen die zich jaar in jaar uit jong blijven voelen. En die gechar meerd zijn van een echte vrouwelijke modestijl. Die japonnen moesten beslist meer zijn dan een gewone huis-tuin en keuken-jurk. Wij menen dat het geluld is. Ze hebben iets aparts, iets verfijnds en ze zijn heel mooi gemaald. En ondanks onze hoge eisen zijn de prijzen van die jurken beduidend laag gebleven, f Zó hoort het bij C&A. C&M ii tócA dvoïdaiiqcK WOENSDAG 2 MEI 1979 kunnen van maandag lol en mei vnidag telefo nisch van 9 00 -19 30 uu» opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeti|k van 18 00-20 00 uur 1934 2 mei 1979 Pap en Mam (Opa en Oma) Hartelijk gefeliciteerd met deze dag! Greet, Hugo, Ed. Martin en Anja, Niek, Greet, Mark, Ellen en Irene, Jaap, Tonny. Janneke en Jaap-Anton, Ali en Piet, Mart. Henny. F rank. Peter en Erik, Nelly, Kommer. Alexander en Frédénque, Marjanne. Rob en Chnstiaan, Harry, Marlies, Annemarie en Elselien. Het bruidspaar de RooiJ-Johannisse Laurierstraat 29 te Haarlem, wordt van harte gefelici teerd met hun 45-jartg huwelijk door hun kinderen en kleinkinderen: Wim. Marga, Jonna, Marinke en Willemieke. Tinij en Trixij. Dick, Simone en Matthijs, Theo. Geja. Petra en Wij willen hiermede na mens onze kinderen een ieder heel hartelijk be danken voor de attenties die we op onze 60-jarige trouwdag mochten ont vangen. L. Noordermeer II. J. Noordermeer- Kastelein 3227 LD Oudenhoorn, 'mei 1979 Molendijk 92 „Ik ben de opstanding en het leven: wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven Johannes 1125 In Jezus ontslapen, onze lieve moeder en oma Fennechien Reitsema-Eisses sinds 28 juni 1967 weduwe van Gerrit Reitsema in de ouderdom van 83 jaar. 's-Gravenhage: M. van der Tuin-Reitsema H. van der Tuin B. Wagemaker Reitsema G. Wagemaker Oss: H. Hoeksema-Reitsema 's-Gravenhage: J. Reitsema Hoevelaken: D. G. Reitsema R. H. Reitsema-Veer Voorburg: H. Reitsema M. Reitsema-van Delft 's-Gravenhage: E. Sala-Reitscma J. Sala 's-Gravenhage. 30 april 1979 „Campduinen", Albardastraat 5 Correspondentie-adres: Riddersdreef 20, 's-Gravenhage Liever geen bloemen Moeder is opgebaard in de rouwkamer van „Campduinen". Bezoek woensdagavond van 7- 8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 4 mei a.s. om 1.30 uur in „Campduinen", waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats ..Westduin". Ockenburghstraat te 's-Gravenhage/Loosduinen. om circa 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in „Campduinen". wie in Mi; gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven Joh. 11:25 Na een rijk leven, met blijdschap maar ook veel verdriet en pijn. werd door haar Heer thuisgehaald onze moeder en oma Lena de Waal weduwe van Cornelis Johannes de Koster Zij is 84 jaar geworden J. G. de Koster E. C. de Koster-van de Koppel Marleen Nella Hans Jetty Soest 30 april 1979 Wilhclminalaan 19A De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 4 mei a s. om 13.00 uur in gebouw Credo bij de Julianakerk. Julianalaan 19 te Soestdijk. waarna aansluitend de teraardebe stelling om 14.00 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Veldweg te Soest Op Zijn tijd heeft de Heer tot Zich genomen onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Grietje Klatter-van der Molen op de leeftijd van 76 jaar sedert 4 februari 1979 weduwe van Johannes Elias Klatter. „Vliethoven". 29 april 1979, Delfzijl. ..Zij is verlost. God heeft haar welge daan". E Klatter E. Klatter-Bojos-Jubay Conna Juliana De begrafenis vindt plaats te Uitwierde vrij dag 4 mei a s om 14 00 uur. De rouwdienst vangt aan 13.30 uur in de dorpskerk te Uit wierde. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in ..Het Dorpshuis" te Uitwierde Corresp.adres: E. Klatter, Marcus Buschstraat 8. Delfzijl OPROEPING tot het bijwonen vsn de Alge mene Vergadering van Aan deelhouders van Schuitema N.V gevestigd te Amersfoort. Ho- Keweg 25. te houden op 16 mei 1979 te 14.00 uur in het Sones- ta Hotel. Kattengat nr I iPrinsenzaal) te Amsterdam. De agenda omvat onder meer de behandeling en goedkeu ring van de jaarstukken 1978. de vaststelling van het divi dend 1978. alsmede de ken nisgeving van het voornemen van de Raad van Kommissa- rissen een kommissaris te be noemen ter voorziening in de vakature in deze Raad in 1979 en de kennisgeving van een vakature in 1980. De agenda, alsmede de jaar stukken zijn kosteloos ver krijgbaar ten kantore van de vennootschap te Amersfoort, alsmede bij de Algemene Bank Nederland N V Vijzel straat 32 te Amsterdam. Voor het bijwonen van de vergadering zijn houders van aandelen aan toonder ver plicht hun aandeelbewijzen. of het bewijs, dat deze aan deelbewijzen zich in open be waring bevinden bij een Ne derlandse bankinstelling, ten minste drie dagen voor de vergadering te deponeren ten kantore van de vennootschap of ten kantore van de Alge mene Bank Nederland N.V. te Amsterdam. Amersfoort. 1 mei 1979. De Di re kt ie GEMEENTE TEN BOF.R Bekendmaking De loco-burgemeester van Ten Boer maakt bekend, dat aan Gedeputeerde Staten van Groningen een verzoek zal worden gericht om afgifte van een verklaring van geen bezwaar als bedoeld in arti kel 50. lid 8 van de Woningwet ten behoeve van de bouw van een ligboxenstal voor de heer A. C. Bakker. Bovennjger- weg 13 te Thesinge op het perceel kadastraal bekend gemeente Ten Boer. sectie H. nr. 1277. Met ingang van 3 mei 1979 ligt het betreffende bouwplan ge durende 14 dagen ter secreta rie. afdeling Algemene Za ken, voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder bezwa ren indienen bij burgemees ter en wethouders tegen het vooruitlopen op het toekom stige bestemmingsplan TEN BOER. 1 mei 1979 De waarnemend burge meester voornoemd. J. Jansen ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie- exploitatie Tal. 020-913456 Toestel 794 raap. 783 an 750. WINKELEN begint bl] ELKE OCHTEND Heden nam de Heere tot Zich, na een geduldig gedragen lijden, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, onze zuster en tante Sara van Lette van Rossen weduwe van Leendert Starre op de leeftijd van bijna 94 jaar. Psalm 103 onberijmd Rotterdam: A. Starre T. Starre-van Wijk Ridderkerk: G. Bax-Starre Rotterdam: H. L. Starre M. Starre-de Kievit Rotterdam: L. Starre W. Chr. Starre-den Hollander Benthuizen: G. Starre W. Starre-Delwell Barendrecht: H. N. Jansens-Starre M. Jansens Capelle a d. IJssel: S. de Bruijn-Starre P. de Bruijn klein-, achterkleinkinderen en verdere familie. Rotterdam. 30 april 1979 Correspondentie-adres: A. Starre. Kelloggplaats 305, 3058 JH Rot terdam. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de verpleeginrichting „De Elf Ranken", Aesopusplaats 2, nabij station Lombardijen, Rotterdam. Bezoek en gelegenheid tot condole ren aldaar donderdag van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in „De Elf Ranken", op vrijdag 4 mei om 13.30 uur. waar na de teraardebestelling zal plaatsvinden om de begraafplaats „Oud-Kralingen", Krahngse- weg 334. omstreeks 14.30 uur. Links: Midden: Rechts: Broderie anglaise van polyester/katoen, inclusief Zuiver katoenen crêpe Japon met de Witte crêpe van puur katoen met leuke lieve nopjes, brede ceintuur. 38-46 sweetheart hals. 38-44 38-44 Psalm 103:5 Heden overleed plotseling mijn trouwe man. onze dierbare vader en grootvader Jan Huibert Johannes Colijn op de leeftijd van 57 jaar. Wassenaar: Sara Colijn-de Tombe Maurik: Marieke en Karei Purmerend: Petra en Paul Amstelveen: Joop en Aly Gouda: Hermana en Jitte en kleinkinderen 2241 RD Wassenaar. 30 april 1979. Prof. Molenaarlaan 40. De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum Van der Luit. Deijlerweg 127. Wassenaar. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag en donderdagavond van 7.30-8.15 uur. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 4 mei a.s. om 10.30 uur in de Hervormde Kerk (Dorpskerk) te Wassenaar, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aldaar. De Heer is mijn Herder Psalm 23 Op Zijn tijd. maar voor ons toch nog plotse ling. heeft de Heere uit ons midden weggeno men, mijn zorgzame man. onze lieve vader en grootvader, onze geliefde broer, zwager en oom Klaas Struik, op de leeftijd van 59 jaar. Amersfoort: M. J. Struik-Uijl Vianen: M. L. Woltering-Struik J. W Woltering Christian. Ingeborg. Tja en verdere familie 3817 PS Amersfoort. 29 april 1979 Hobbemastraat 26 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Geen toespraken De dienst van woord en gebed zal worden gehouden vrijdag 4 mei a.s. om 13.30 uur in de Grachtkerk aan de Lieve Vrouwestraat te Amersfoort, en worden geleid door ds W. de Vries. Geref. Predikant te Amersfoort, waarna van de kerk uit. de teraardebestelling zal plaatshebben om 14.45 uur op „Rusthof" aan de Dodeweg te Amersfoort. Gelegenheid tot condoléance na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van de be graafplaats. Op Zijn tijd heeft de Heere thuisgehaald, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Goverina Tempelaar-van 't Hoff op de leeftijd van 72 jaar Zwijndrecht: A. Tempelaar H. I. Ambacht- L. P. Tempelaar S. Tempelaar-Alting Arie, Marja. Gonda W. P. Tempelaar B. H. Tempelaar-van Dam Arie. Jolanda. Margo. Wilbert Zwijndrecht. 30 april 1979. Pr. Beatnxstraat 12. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 4 mei om 15.00 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijn drecht. De directie van het Instituut voor Lerarenop leiding V.L.V.U. en de staf en medestudenten van de secties scheikunde en wiskunde hebben met verslagenheid kennis genomen van het overlijden van Hans Koning tengevolge van een noodlottig verkeersongeval je weet niet half hoe compleet een krant maakt. Amsterdam. 1 mei 1979 TROUW/KWARTET P 8 - RHSL

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10