r verpleegkundige a iïlefuuGbolde radiologisch laborant (e) een paviljoenshoofd janskliniek diaconessenhuis arnhem OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE met A diploma Antoni van Leeuwenhoek bezigheids therapeutte) opleiding tot ziekenverzorgende b. dieetkok Academisch Ziekenhuis Utrecht praktijk begeleider(ster) Stichting De Rustenburg Rotterdam afdelingshoofd Rostbus121,Sliedrecht tel. 01840-516 koördinator praktijkbegeleiding diakonessenhuis utrecht ZATERDAG 7 APRIL 1979 TROUWKWARTEl Door toename der werkzaamheden bestaat in onze recent nieuw ge bouwde operatie-afdeling mogelijkheid tot plaatsing van een OPERATIE VERPLEEGKUNDIGE OF ASSISTENTIE) Deze zeer moderne afdeling bestaat uit zes operatie-kamers, waar alle normale snijdende specialismen worden uitgeoefend. Voor belangstellenden bestaat de mogelijkheid van een oriëntatie- bezoek om onze nieuwe afdeling tc bekijken of om telefonisch in lichtingen te verkrijgen over de funktie. Hiervoor kan kontakt worden opgenomen met de heer J.A.H. Starkenbrug, hoofd O.K., tel. 08b-430800, toestel 420, of met de heer W. Ramaker, hoofd Personeelszaken, toestel 366. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. G A van Nispenstraat 37 - 6814 JA Arnhem Op 27 augustus 1979 en 12 november 1979 start er weer een Deze opleiding duurt 2 jaar en begint met een introduktieperiode van 10 weken. Toelatingseis Minimum leeftijd 17 jaar en 6 maanden. Vooropleidingseis Minimaal LHNO diploma met 2 vakken op C. niveau of daaraan gelijkwaardig diploma. Interne huisvesting is mogelijk. Informaties worden gaarne verstrekt door Zr. E. M Kloosterman, praktijk- koördinator. Tel 030 - 611211. Schnfteli/ke sollicitaties kunnen worden gericht aan de verpleegkundig direkteur. de heer R. J. v. Essen, Neckardreef 6 te Utrecht uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde kerken Stichting 'HET MAANDERZAND' Gereformeerd bejaardencentrum Ede-GId. Ons centrum biedt plaats aan 73 interne bejaarde echtparen of alleenstaanden en heeft een aantal flatjes waarvan de bewoners zo nodig terug kunnen vallen op het tehuis. Wegens teleurstelling hebben wij op korte termijn plaats voor een Van sollicitanten wordt verwacht dat zij een Chr. levensovertuiging hebben. Arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. bejaar dentehuizen. Alle gewenste inlichtingen worden gaarne telefonisch verstrekt door de direktrice. Mevr. J. Schilperoord, tel. 08380-13219. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Bestuur van onze Stichting, p/a Buurtmeester- weg 2, 6711 HM Ede-GId. tV êrt, --Us* .fa? V' Het Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis zoekt voor haar afdeling Isotopenlaboratorium een radiologisch laborant(e). De werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit het bereiden van radiofarmaca, het maken van scintigrammen, het meten van radio aktiviteit en het uitwerken van de verkregen (beeld) informatie met verschillende computerprogramma's. Belangstellenden dienen bereid te zijn de aantekening nucleaire geneeskunde te behalen of voldoende deskundigheid bezitten op het gebied van stralingsbescherming. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het ziekenhuis wezen. Telefonische informatie over deze vakature kunt u verkrijgen bij Dr. Ir. H.R. Marcuse. hoofd van het Isotopenlaboratorium. tel. (020)5 12 23 09 Schriftelijke sollicitaties kunt u, onder vermelding van vakature- nummer 106/107-6 richten aan de afdeling Personeelzaken. Plesman- laan 121, 1066 CX Amsterdam. Ziekenhuis en Research-Laboratorium van de Vereniging het Nederlands Kankerimtituut Het Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis in Amsterdam Sloten/aart is een van de modernste centra in Europa voor de behandeling van kanker en aanverwante riek ten. Er is plaats voor 180patiënten. Hogewey te Weesp is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Er wordt gestreefd naar een optimale aktivering. reaktivering en ro mogelijk terugkeer in de maatschappij. Voor een psychogeriatrische afdeling zoeken wij een (20 uur per week). Hij/zij komt in een groep bezigheidsthera peuten, die proberen groeps- en individuele aktiviteiten aan een zo groot mogelijk deel van de bewoners te bieden. Voor het behandelingsaspekt is geregeld overleg met de medische en paramedische staf. Vooral met de ergotherapie. Salariëring volgens de C.A.O. Ziekenhuis wezen. Voor inlichtingen over deze funktie kunt u bellen met de afdeling bezigheidstherapie. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de medisch-direkteur, de heer B P. Verhoog, Verpleeghuis Hogewey, Heemraadweg 1, 1382 GV Weesp. Tel. (02940) 1 14 51. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland sSamixi <sjjj7S De Janskliniek is een verpleeghuis (c(f voor 200 somatisch zieken. Aan onze kliniek is tevens een dagbehandelingscentrum verbonden. In september 1979 start weer een Toelatingseisen: L.H.N.O., L.T.S., L.E.A.O., (min. 2C/48-niveaus). INAS of MAVO-4. Voor leerlingen die buiten Haarlem wonen hebben wij een kamer beschikbaar. Wil je meer weten over de opleiding, vraag dan even onze folder aan of neem telefonisch kontakt op met mevrouw T.G. Pijl, verpleegkundig docente, telefoon (023)31 92 82. Schriftelijke aanmelding te richten aan de dienst Personeelszaken van de RIDDERSTRAAT 32. HAARLEM TEL.(023)3192 82 STICHfING KUN'EK l/OOR 1/ERSL41/1NGS ZIEKTEN zoekt een VERPLEEGKUNDIG KOÖRDINATOR voor een oultidisciplinair team bestaande uit o.a.: verpleegkundigen, arts, psychiater, psychologen en maatschappelijk werkster. Voor deze funktie denken wij aan iemand: met een verpleegkundige achtergrond (diploma B, B/A); ruime ervaring in de psychiatrie; een verdere specialisatie b.v. opleiding hogere verpleegkundige; organisatorische en leidinggevende capaci teiten Informatie over de inhoud van deze funktie kan worden ingewonnen bij de heer L. Schneider, tel. 023 - 319294, toestel 38. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direkteur van de Stichting de heer H. Hesseling, Spaarne 106, 2011 CK HAARLEM Werkzaamheden: in samenwerking met kollega's en onder leiding van de chef-kok of diens plaatsver vanger deelnemen aan de bereiding van de natiënten- en personeelsmaaltijden voigens een roulerend partiesysteem; het deelnemen aan de portionering van de maaltijden voor de patiënten volgens het dri-heat systeem. Onze verlangens: diploma instellingskok; eventueel BGP of SBCO diploma; bereidheid tot wisselende diensten en 1 x per 2 weken weekenddienst. Salaris: volgens Rijksregeling tot maximaal f 2 202.- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. vacaturenummer 2851/134 ten behoeve van de Voedingsdienst. Werkzaamheden: verzorging van maaltijden, waaronder 400 dieet-maaltijden; deelname aan de voedingsdistributie (dri- heat); bereiden van snacks e.d. ten behoeve van het personeelsrestaurant. Onze verlangens: diploma B.G.Peventueel met S.B.C.O.; diploma dieetkok; enige jaren ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: volgens Rijksregeling tot maximaal f 2.401 ,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring. Wij bieden: op het ziekenhuispersoneel zijn de bepalingen van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet van toepassing; vakantie-uitkering 8%. Zo solliciteert u: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Acade misch Ziekenhuis Utrecht. Postbus 16250. 3500 CG Utrecht. PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN In ons moderh ingericht ziekenhuis hebben wij plaats voor een in de rang van verpleegkundige A op de kinderafdeling met volledige weektaak. Over het algemeen liggen de werktijden tussen 7.00 uur en 18.00 uur. gedurende de werkdagen. Om voor bovengenoemde funktie in aanmerking te komen dient men in het bezit te zijn van de diploma's ziekenverpleging A en kinderverple ging. Een funktiegerichte opleiding behoort tot de wettelijke vereisten. Op deze funktie is de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen van toepassing. De salarisschaal, op het niveau 1 augustus 1978, loopt van 72.237,69 tot 72.881,69. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de opleiding Zr. J.W. van Riel (tel. 05120-88888. toestel 440). Uw schriftelijke sollicitatie gelieve U te richten aan de Direktie Nij Smellinghe Postbus 20200 9200 DA DRACHTEN onder vermelding van de letters P.B. in ons nieuwe verpleeghuis voor 180 psycho geriatrische patiënten is in het bezit van de diploma's Ziekenverpleging A en B en draagt de verantwoording voor de dagelijkse gang van zaken in een paviljoen. In nauwe samenwerking met 2 teamleid(st)ers en 18 (leerling-)ziekenverzorgenden en verpleeghulpen werkt hij of zij voor 2 x 20 patiënten. Op korte termijn zoeken wij kontakt met een ervaren verpleeg kundige, die gewend is leiding te geven, maar de voorkeur geeft aan kollegiale samen werking. Het gaat om de funktie van paviljoenshoofd. Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer E. van Kapel, hoofd Personeelszaken, telefoon (010) 22.12.55, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. Het adres is Bergweg Zuid 90 te Bergse henhoek. 5) 5252 5)52 J* 5) TT en In ons moderne nieuwgebouwde verpleeghuis voor 120 somatisch zieken, verdeeld over 4 afdelingen van elk 30 öjl l bewoners, hebben wij op korte termijn plaatsingsmogeh/khenf voor een ,Ho die belast zal worden met de dagelijkse leiding van één van de bovengenoemde afdelingen Tot de taak behoort o.m - Het mede zorgdragen voor een goede organisatie. - Het overleggen in teamverband - Het onderhouden van kontakten met de bewoners en hun lamilie Wij vragen van u - Diploma A ziekenverpleging - Bi| voorkeur enige leidinggevende ervaring, liefst in een verpleeghuis, - Dal u zich kunt verenigen mei hel protestant-christelijk karakter van ons huis. Wij bieden u - Aanstelling als 1 e verpleegkundige of 1 e verpleegkundige alhankelijk van uw ervaring. - De mogeli|kheid lot het volgen van een kaderopleiding. - Alle medewerking bij het zoeken van passende huisvesting. Gezien de samenstelling van ons hoofdenteam, gaat onze voorkeur uit naar een vrl. kandidaat. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H Kloosterman, coördinerend hoofdverpleegkundige Tel 05766-1220. toestel 24 Schriftelijke sollicitaties gelieve u le richten aan de heer D. Panjer, verpleegkundig directeur. HET ZONNEHUIS-BEEKBERGEN Dorpsstraat 49, 7361 AR Beekbergen. Uitgaande van de Christeli/ke Vereniging Hel Zonnehuis' mei verpleeghuizen j ie Amstelveen. Beekbergen: Doom. viaordmgen. Zuidhorn en Zwolle Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 medewerkenden, zoekt voor de dienst praktijk begeleiding een Deze funktie bevat drie hoofdelementen, n.l.: de leiding en begeleiding van de praktijkbegeleid(st)ers, het bevorderen van de integratie van theorie en praktijk van de leerling-verpleegkundigen en ziekenverzorgenden, standaardiseren van verpleegkundige werkmethoden. Voor deze funktie gelden de volgende eisen: diploma ziekenverpleging A, voltooide docentenopleiding, ervaring in leiding geven, ervaring op het gebied van praktijkbegeleiding. Het salaris is overeenkomstig het nivo van de funktie, het aanvangs salaris is afhankelijk van de ervaring. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige koördinator. Zr. J. Blom, telefoon (030) 52 81 11. toestel 1140. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door het hoofd van de Personeelsdienst, Bosboomstraat 1 te Utrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28