Management voor ziekenhuizen en instellingen i ss«a zeister ziekenhuis welke verpleegkundig komt ons helpen? bezigheidstherapeut(e) woningoudsten stichting deStolpe praktijkbegelei<Kst)ers hooge burch hoofd verpleging/verzorging 1ste ziekenverzorgster Vliethoven Diakonessenhuis Hilversum leidinggevend verpleegkundige ERGOTHERAPEUT(E) hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen 1e veipleeg- kundige verpleeg kundige A. Instituut voor Bedrijfswetenschappen Wie bij het LB.W. studeert, studeert praktijk afdelingshoofd verpleegkundige verpleegkundige A (of A+B bel dan 035-12351 DEHARTENBERG-EDE ZATERDAG 7 APRIL 1979 trouwkwarté?r Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten Hooge Burch is een nieuw instituut voor ca. 600 bewoners van alle leef tijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een insti tuut zijn aangewezen. Voor de verpleging vragen wij op korte termijn Funktie: Als onderdeel van een paviljoen koordineert hij/zij het totale gebeuren van een woning: enerzijds de verzorging en begeleiding van 18, veelal ver- zorgingsintensieve, diepergestoorde huisgenoten en anderzijds de perso- neelsbegeleiding van ca. 9 medewerkers. Eisen: Diploma Z-A of B met enkele jaren ervaring, bij voorkeur in een leiding gevende funktie. Procedure: Na een sollicitatiegesprek met de personeeldienst en hoofd verplegings dienst. zal een gesprek plaatsvinden waarbij de groepsleiding en pavil- joenshoofd zijn betrokken. Het geheel van de sollicitatie zal in een later stadium worden onder steund door een psychologisch onderzoek. De resultaten hiervan kunnen desgewenst eerst door het buro met de sollicitant worden besproken. Informatie: Nadere informatie over deze funktie c.q. de organisatie, kunt u inwinnen bij het hoofd verplegingsdienst, de heer A. Warnaar. Telefoon (01726) 1 92 00. Sollicitaties: Gaarne met uitvoerige informatie te richten aan de Personeeldienst. Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). Het Bestuur van de Prot. Chr. Stichting voor Huisvesting en Verzorging van Bejaarden te Eindhoven zoekt t.b.v. haar BEJAARDENCENTRUM 'EKELHOF' gegadigden voor de funkties van: Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma Verpleegkundige en over een zodanige ervaring te beschikken dat men in staat is om een goede leef- en werksfeer te bevorderen. Tevens wordt verwacht dat het hoofd verpleging/verzorging de direktie bij afwezigheid kan vervangen. Voor deze vakature wordt gedacht aan kandidaten die de bekwaamheid bezitten om de dagelijkse leiding van een intensieve verzorgingsafdeling (20 bewoners) op zich te nemen. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden ziin conform de C A O. voor bejaarden tehuizen. Sollicitaties worden gaarne schriftelijk ontvangen door de algemene direkteur, p/a Bejaardencentrum 'EKELHOF', St. Claralaan 38, 5654 AV Eindhoven. In het geriatrisch verpleeghuis VUETHOVEN te Delfzijl verblijven 125 bewoners - voor hel merendeel hoogbejaard - die zijn opgenomen, omdat zij zich niet meer konden handhaven in de samenleving. De zorg voor deze bewoners omvat enerzijds het overnemer van funkties. anderzijds het bevorderen van de zelfredzaamheid. Dealdeling BEZIGHEIDSTHERAPIE heeft daarbij een belangrijk aandeel in de begeleiding, ook in de observatie en rapportage daarvan, met als middelen aktiviteiten die zijn aangepast aan de bejaarden. Voor deze afdeling zoeken wij met spoed een Van hem o' haar wordt verwacht. In het bezit te zijn van het diploma Bezigheidstherapie Epe of Breda ol van een gelijk waardig diploma. Het salaris bedraagt tussen t 1680,57 en t 2.093,25 bruto per (peil augustus 1978). Op VLIETHOVEN is hel gebruikelijk dat een psychologisch onderzoek plaats vindt, waarbij het advies vooraf wordt besproken met de sollicitant. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bl| het hoold van de Bezigheidstherapie, mevrouw J. Roedema-Driegen, telefoon (05960) 1 89 44. toestel 126 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie. Zwet 9. Delfzijl. VUETHOVEN gaal uit van de Vereniging totChriste- h/ke Liefda digheid GERIATRISCH VERPLEEGHUIS DELFZIJL een ziekenhuis (325 bedden) waann alle basis-specialismen aanwezig zijn. vraagt voor haar paviljoen de "Bosrand" een In dit paviljoen (30 bedden) worden overwegend langdurig zieken verpleegd en verzorgd. Kandidaten dienen te beschikken over het diploma Ziekenverpleging A alsmede over goede kontaktuele eigenschappen i.v.m. de begeleiding van de patiënten. Oe rang van aanstelling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor huisvesting zijn kamers beschikbaar Informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr A M. van der Meer. hoofd verplegingsdienst, tel 035-85 41 51 Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van het Diakonessenhuis, Van Riebeeckweg 212.1213 XZ Hilversum, In het Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentrum "Nassau-Odijckhof" te Driebergen worden 120 somatisch zieken behandeld. Bovendien wordt binnenkort begonnen met een afdeling dagbe handeling. In het behandelteam is thans plaats voor een gediplomeerd in part-time dienstverband (50%) In verband met het karakter van het huis vragen wij van de kandidaat een protestants christelijke levensovertuiging. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. van het ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de geneesheer directeur A. Voorwinden tot wie U ook Uw sollicitatie kunt richten, Nassau-Odijcklaan 3, 3971 BN Driebergen-Rsb (03438-5811) Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 252 bedden en 450 medewerkers. Op de kinderafdeling bestaan vakatures vooreen en een De kinderafdeling bestaat uit twee verdiepingen met elk 22 bedden, verdeeld over zaaltjes en boxen Op de bovenverdieping worden kinderen tot 5 jaar verpleegd Daar beschikt men ook over een modern geoutilleerde couveusekamer met 5 couveuses. Op de benedenverdieping worden kinderen vanaf 5 jaar verpleegd, en 4 volwassenen die box-verpleging nodig hebben. Voor die beneden-afdeling zoeken wij kontakt met een 1e verpleegkundige en een verpleegkundige A. Het hoofd van de kinderafdeling, mevrouw A. C. v. d. Enden, telefoon (03404) 28422, is graag bereid telefonisch nadere inlichtingen te verstrekken. Gevraagd wordt: diploma ziekenverpleging A: leeftijd 25-35 jaar; kunnen werken in teamverband Kinderaantekening is wenselijk. Arbeidsvoorwaarden salariëring overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeels- l a zaken van het Zeister ^0. Ziekenhuis, postbus 1002.3700 BA Zeist. Ontwikkel uw leidinggevende capaciteiten bij het 1BW. Doe actief mee aan de praktijkgerichte cursus: Leiding geven aan mensen is een vak. Net als verpleging en verzorging. Een vak dat u tot in alle praktijknuances kunt leren bij het IBW. Hoe motiveert u mede werkers? Hoc lost u pro blemen op? Hoe komt u tot een verantwoorde besluit vorming? Hoe communiceert u die besluiten? Mensen uit de managementpraktijk leren het u. Boeiend en meteen toepasbaar. Vraag inlichtingen met de coupon. Het lesprogramma bestaat uit: doeltreffend leidinggeven motiveren werken in groepen personeelsbeleid organiseren communicatie creativiteit moderne besluitvorming doelmatig beheer De mondelinge opleiding bestaat uit totaal 48 bijeen komsten, gespreid over 24 maanden. Deze worden gehouden in alle belangrijke bevolkingscentra van ons land. U kunt nu inschrijven voor begin mei a.s. I.B.W ctirsusplaatsen zijn: Alkmaar, Amstcr - dam, Arnhem, Den Bosch, Breda, Eindhoven, Groningen, Den Haag, Heerlen, Hengelo, Leiden, Rotterdam. Utrechten ZuoUc. Graag ontvang ik geheel vrijblijvend de studiegids M l I NAAM: I ADRES. il Postbus43 1720 AA Bihhoven Tel 030-780044 T| WOONPL o 1 opsturen in een open envelop zonder postzegel aan I.B.W. - Antwoordnummer 93 - 3720 VB Bilthoven Bejaardencentrum „Uitzicht' m (Geref. Stichting tot huisvesting, verzorging en verpleging van bejaard ele Daal en Bergselaan 52 Postbus 60501 2506 LM 's-Gravenhage In verband met pensionering van de huidige funktioiidi vragen wij voor de verpleegafdeling (erkende inrichting 57 bedden), deel uitmakende van het bejaardencentrum, voor een afdeling met 30 verpleegden. Voor deze funktie vragen wij een vrouw of man met prot. levensovertuiging, bij voorkeur in het bezit van: diploma A H.B.O.V. of A met ervaring In het verplegen van geriatrische patiënt Leidinggevende kapaclteiten en goede kontaktuele eigenschappen/ vereist. f Aanstelling zal geschieden in de rang van 1e verpleegkundige A. De C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur. Hilversum Wij verzorgen en verplegen psychisch gestoorde bejaarden. Menslievend, belangrijk werk. dat wij zo goed mogelijk trachten te doen en 't liefst nog zouden willen uitbreiden. Daarom vragen wij voor een van onze verpleeg huizen in Hilversum, een Salariëring, afhankelijk van functie en ervaring, volgens C.A.O. Bejaardentehuizen. Indien u geïnteresseerd bent (in kantooruren) en vraag dan naar de heer W. Couwenberg, coördinerend hoofdverpleegkundige. U kunt ook een sollicitatiebrief sturen aan het Dagelijks Bestuur van Stichting deStolpe, Postbus 448, 1200 AK Hilversum. Stichting ter verzorging en verpleging van bejaarden en geestelijk gestoorden. stichting deStolpe CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60, Ede, Telefoon (08382) 441. "De Hartenberg" is een leefgemeenschap, waar momenteel 380 geestelijk gehandicapten wonen; in samenwerking met 5 andere instituten voor zwakzinnigenzorg wordt de opleiding tot het Z-diploma verzorgd door de Stichting R.I.V.A (Regionaal Instituut Verpleegkundigen-opleiding Arnhem). In verband met de invoering van de nieuwe Z-opleiding kunnen binnenkort enkele worden geplaatst, aan wie wij een plezierige en vrij zelfstandige werkkring bieden. Van gegadigden voor deze functie wordt gevraagd: bezit van tenminste Z-diploma een voortgezette opleiding - zoals praktijk begeleiding - of de bereidheid deze te gaan volgen leeftijd minimaal 23 jaar ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg na Z-diplomering vaardigheid in schriftelijke en mondelinge rapportage geen bezwaar tegen onregelmatige diensten Gelet op het levensbeschouwelijk karakter van ons instituut wordt gezocht naar iemand, die wil werken vanuit een christelijke levensopvatting. Het salaris wordt bepaald naar leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt minimaal f 1.968.36 en maximaal t 3.028.30; de C.A.O. voor het Zieken huiswezen is van toepassing. Voor het verkrijgen van nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met het hoofd van de verpleegkundige dienst, de heer W.D. Hakkenberg, óf met de directie van de Stichting R.I.V.A. te Arnhem, telefoon (085) 431859 - 437659, bij voorkeur s morgens tussen 8.30 en 10.00 uur Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen-directeur. Postbus 75. 6710 BB Ede.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 26