Z patrimoniums de Egmontshof boekhoudkundig medewerker A (5 |£oJ UITGEVERSMAATSCHAPPIJ KoJ J. H. KOK - KAMPEN Kol Kol Dijkstra's uitgeverij Zeist bv hoofd verkoop 5IG MC projectprogrammeur (mnl./vrl.) interne controller financieel-economisch medewerk(st)er fysiotherapeut(e) documentalistCe) ziekenfondsraad SALES ENGINEER telefoniste/typiste administratief medewerker jongste medewerker assistent- boekhouder(ster) ZATERDAG 7 APRIL 1979 TROUWKWART verenigd. Samen met zijn leden-coöpera ties verzorgt Cebeco-Handelsraad onder meer de levering van grond- en hulpstoffen en apparatuur aan boeren en tuinders Voor de Centrale Administratie van het hoofdkantoor te Rotterdam zoeken wij een in het bezit van het Praktijkdiploma boekhouden Naast goede toekomstmogelijkheden bieden wij een aantrekkelijk sata ns en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Schnfteti|ke sollicitaties gelieve U te richten aan Cebeco-Handelsraad. Aid. Personeelszaken, Postbus 182. 3000 AD Rotterdam Telefonische inlichtingen nr. 010-142211 toestel 252 CEBECO-HANDELSRAAD wN«eon»l* coocwratov* aan- en ve^oopverefk^ng voor land- en karbouw ba STICHTING MATHEMATISCH CENTRUM Het Mathematisch Centrum is een instelling voor wetenschappe lijk onderzoek en dienstverlening op wiskundig gebied. Bij de dienst Opdrachten en Onderwijs bestaat een vacature voor een met als taak het schrijven van specialistische en algemene programma's ten behoeve van de wetenschappelijke afdelingen en de externe dienstverlening. Voor deze funktie zoeken wij gegadigden met een middelbare opleiding met goede wiskundecijfers en ervaring in het program meren in een hogere programmeertaal (PASCAL, FORTRAN, ALGOL etc.) Kennis op statistisch gebied (op het niveau van statistisch assistent) strekt tot aanbeveling. Salariëring volgens rijksregeling met gunstige secundaire arbeids voorwaarden en mogelijkheid tot voortgezette opleiding. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot Drs. E. Slagt, telefoon (020) 94 72 72. toestel 14. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst. 2e Boerhaavestraat 49, 1091 AL Amsterdam. Patrimoniums Woningstichting te Rotterdam beheert ca. 10.000 woningen in de Rotterdamse agglomeratie en is tevens actief op het gebied van nieuwbouw en renovatie. In verband met uitbreiding van de activiteiten vragen wij een die in samenwerking met de financiële controller en het hoofd van de Centrale Bedrijfsadministratie zal worden belast met de uitbouw en automatisering van het interne finan ciële plannings- en informatiesysteem de opstelling en periodieke evaluatie van de bedrijfs kostenbegroting het solvabiliteit*, liquiditeits en rentebeheer kosten/batenanalyses voor dienstverlening aan derden bedrijfseconomisch onderzoek. Voor de functie is minimaal een voltooide opleiding H.E.A.O./S.P.D. I en II of M.O.-economie vereist en enige jaren ervaring op financieel-administratief jebied. Op de Financieel-Economische Afdeling is bovendien plaats voor een die een interne opleiding zal krijgen om daarna werk zaam te kunnen zijn in projectteams voor het ontwik kelen, beheren en onderhouden van woningen. De taak van de financieel-economisch medewerklstjer in het projectteam bestaat uit o.a. het opstellen van begrotingen, het berekenen van huren en andere ver goedingen, alsmede het aantrekken van financiële middelen Voor deze functie is een opleiding op het niveau H.E.A.O./S.P.D. gewenst. Ook zij die binnenkort afstuderen, kunnen solliciteren. Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J.I.F. Broekhuizen, Hoofd Financieel Economische Afdeling, tel. 010 21.60.22. Sollicitaties kunt u richten aan: Patrimoniums Woningstichting. Koningslaan 119. 3067 TG Rotterdam Alexanderpolder met vermelding van de letters F.E. A. op de enveloppe. I woningstichting te detfsheven Het Actuariaat van Winterthur bestaat uit een klein team van jonge mensen en beschikt over een eigen mini-computer. Voor deze afdeling hebben wij momenteel een plaatsings mogelijkheid voor een ACTUARIËLE MEDEWERKER Van deze functionaris verwachten wij, dat hij/zij na een inwerkperiode in staat zal zijn om zelfstandig individuele en collectieve pensioenoffertes uit te brengen. Voor de vervulling van deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten met het diploma Actuarieel-A of Techniek Levensverzekering, aangevuld met enkele jaren ervaring. Enige fiscaal-juridische kennis strekt tot aanbeveling. Leeftijd tot 35 jaar. Winterthur is een sterk verzekeringsconcern van Zwitserse origine met vestigingen over de gehele wereld. In Amsterdam werken omstreeks 200 mensen in een plezierige behuizing. Belangstellenden verzoeken wij telefonisch een afspraak te maken met Mr. A.J. Hulst, Hoofd Personeelszaken. Winterthur Verzekeringen Prinses Irenestraat 33,1077 WV Amsterdam (020) 5411754 toestel 117 Verpleeghuis "De Egmontshof, Frans Halsstraat 1, Postbus 1119 3260 AC Oud-Beijerland "De Egmontshof" is een verpleeghuis van de Interkerkelijke Prot. Stichting Verpleeg tehuizen Hoekse Waard e.o. Het is gelegen ca. 15 km. ten zuiden van Rotterdam en in 1975 in gebruik genomen. De capaciteit bedraagt 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. Voor ons verpleeghuis zoeken wij een: De afdeling fysiotherapie bestaat uit een oefenzaal, een ruimte voor fysiotechniek, alsmede één voor hydrokinesie met vlinderbac en loopbad. Van de betrokken fysiotherapeut(e) wordt gevraagd, indien mogelijk ervaring in het werken met verpleeghuis-patiënten. Bij voorkeur een Protestants christelijke levensovertuiging gewenst. Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen worden u gaar/ie verstrekt door het hoofd van de afdeling, tel. 01860-5100. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van "De Egmontshof". Zeer binnenkort gaan wij verhuizen naar een nieuw gebouw. Het oude werd te klein. Het nieuwe complex biedt voldoende ruimte voor meer medewerkers Via deze advertentie zoeken wij contact met hen. EDITOR (v/m) Deze stafmedewerker zal een belangrijke gedeelte van het non- fiction fonds behartigen. Hij krijgt grote zelfstandigheid binnen het geheel van de uitgeverij, zodat él zijn kwaliteiten aan bod kunnen komen. Door de aard van de uitgaven is kennis van het prot. christelijke leven onmisbaar. BUREAUREDACTEUR (v/m) Hij zal de editor behulpzaam zijn bij het venwezenlijken van zijn plannen en vooral zorgen dat het manuscript een boek wordt. Eigen inbreng en verantwoordelijkheid zijn daarbij vereist. KOPIJVOORBEREIDER (v/m) In nauwe samenwerking met de redactie zal hij de manuscripten persklaar maken. Ook drukproeven zal hij (tezamen met zijn teamge noten) zijn volle aandacht geven. CORRECTOR (v/m) Hij zal een plaats vinden op de (geheel nieuwe) fotozetterij, zodat hij de eerste en de laatste correcties in de drukproeven zal kunnen aanbrengen. Sollicitanten wordt verzocht zich schriftelijk te wenden tot de directie van UITGEVERSMAATSCHAPPIJ J. H. KOK Oudestraat 5, 8261 CC Kampen. Telefoon 05202-13545 De afdeling Externe Betrekkingen van de Ziekenfondsraad vraagt voor haar onderafdeling^1 Bibliotheek en Documentatie een Functie-informatie: De taak, die in team-verband wordt uitgevoerd, bestaat voornamelijk uit: het selecteren en vastleggen van artikelen uit Nederlandse en anderstalige tijdschriften op het terrein van de ziekenfondswetgeving en aanverwante terreinen, de technische verwerking van vastgelegde stukken t.b.v. het catalogusapparaat; het mede verzorgen van het wekelijks atten- deringsbulletin en de tweemaandelijks ver schijnende aanwinstenlijst; het verlenen van medewerking aan de ver vaardiging van literatuurlijsten, het vervaardigen van samenvattingen van tijdschriftartikelen; het actueel houden van gegevens over de be hoeften aan informatie van medewerk(st)ers van het secretariaat. Functie-eisen: vooropleiding op HAVO/V.W.O.-niveau; diploma bibliothecaris/documentalist; enige jaren ervaring in documentatie-werk- zaamheden bij voorkeur op het terrein van de gezond heidszorg en/of sociale verzekeringswetgeving; redactionele vaardigheid; Ervaring in literatuuronderzoek wordt op prijs gesteld. Arbeidsvoorwaarden: het salaris kan, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, oplopen tot max. f 2.941,- bruto per maand; verdere pro motiemogelijkheden zijn niet uitgesloten. de overige arbeidsvoorwaarden zijn vrijwel gelijk aan die van de rijksoverheid. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vac. nr. 035B te richten aan de Algemeen Secre taris van de Ziekenfondsraad. Prof. J.H. Bavincklaan 2. 1183 AT Amstelveen. De Ziekenfondsraad adviseert de Ministers van Volksgezondheid en Milieuhygiëne en van Sociale Zaken op het terrein van de Ziekenfondswet en de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten. Hij is tevens belast met de coördinatie van en het toezicht op de uitvoering van deze wetten. te Zeist is gespecialiseerd in het uitgeven van produkten voor het onderwijs, zoals methoden, leer- en hulpmiddelen. In verband met uitbreiding van werkzaamheden wenst de directie een deel van haar activiteiten over te dragen aan een Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure Kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief - bii voorkeur met de hand geschreven - vergezeld van een pasfoto te zenden aan de directie. Dijkstra's uitgeverij Zeist bv Dijnselburgerlaan 9 3705 LP Zeist Hij zal de commerciële binnen- en buitendienst begeleiden en een goede coördinatie met de overige afdelingen stimuleren. Aan de hand van vertegen woordigersrapporten. administratieve verkoopgegevens en eigen contacten met belangrijke afnemers en instanties die betrokken zijn bij het basisonderwijs vormt hij zich een beeld van de markt positie van de bestaande uitgaven. Dit vormt de basis voor zijn beleidsvoor- bereidende inbreng bij de directie en een doelgerichte inzet van het verkoop team Het behoort ook tot zijn taak om na te gaan welke mogelijkheden er zijn voor opname van nieuwe uitgaven. Naast een zakelijke instelling vergt de aard van de produkten dat kandidaten grote belangstelling hebben voor leermethodieken en de onderwijs problematiek in het algemeen. Voor deze functie is minimaal een middelbaar niveau vereist, evenals ruime ervaring in de verkoop op leiding gevend en beleidsvoorbereidend niveau Wij verkopen elektro-mechanische en elektronisch componenten in de Benelux van onze Litto fabrieken in Amerika en Europa. Wij zoeken een die bereid is zich volledig en met enthousiasme in zetten om deze onderdelen aan onze industrial afnemers te verkopen. Een belangrijk deel van ons programma is e en electronisch aansluitmateriaal: "connectors". Iemand die met deze branche bekend is, heeft dt voorkeur. Wij bieden echter ieder, die een MTS-Ei gelijkwaardige opleiding heeft alle kansen en hulp om zich de materie eigen te maken. Als U geïnteres seerd bent, schrijft of belt U dan: Steenloperstraat 26, Capellea.d. Yssel. Tel. 010-503902. Buiten kantoor-uren Tel. 04187 - 2006 internatio INTERNATIO-PRODUCTEN B een internationale handels onderneming in koffie, specerijen en grondnoten, vraagt een in de leeftijd vanaf 18 jaar, voor afwisselende telefoon- en type werkzaamheden, verder een voor de afwikkeling van de inter nationale produktentransacties, in de leeftijd van 25-35 jaar. met ervaring in deze handel, alsmede een vanaf 18 jaar om daarin opgeleid te worden. in de leeftijd van 18-25 jaar. Voor alle functies is een MAVO- of HAVO-opleiding gewenst, met kennis der moderne talen. Naast een aantrekkelijk salaris bieden wij goede secundaire arbeids voorwaarden. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Internatio-Producten B.V., Postbus 253, 3000 AG Rotterdam. Kantooradres is: Van Vollenhovenstraat 3 (4e etage), 3016 BE Rotterdam. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen op tel.nr. 010-36 18 77, 1st. 189. internatio-müller I groep

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18