FAMILIEBERICHTEN Orthopaedisc schoenen DBS. R. KRAMER Opvoedkundedacenl Fotograaf, kom ik nou in de krani few a -ATERDAG 31 MAART 1979 TROUW/KWARTE' kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goede morgen OMA van harte gefeliciteerd met uw verjaardag Frits Jan en Loes Albert en Trudy Gerrit, Apnet Corrie. Martha. Goedemorgen moeder en oma Van Boven van harte gefeliciteerd met uw 80ste verjaardag. Tot straks Uw kinderen en kleinkinderen hans ridder en joke krüse zijn er ingezwiept! de getuigen Piet en Lenie van der Ende hartelijk gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwe lijk en een fijne dag toege wenst. Ellen en Aert Koby en Frans Joke Marianne en Henk Karin Saskia Op maandag 9 april 1979 hopen onze ouders en grootouders Arie Jongsma en Emmy Jongsma-Land hun 25-jarig huwelijk te herdenken. Ieder die hen hiermee wil feliciteren is op 9 april a.s. vanaf 15.00 uur van harte welkom op Dennenhorst 10 in Driebergen. Marianne, Ad en Yvonne Sylvia en Kees Irene In volle vrede, vertrouwend op haar Heiland, is op 27 maart onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve vrouw, onze zorgzame mama en fijna oma Jannie (Nan) van Leeuwen-van der Heijden op de leeftijd van 71 jaar. „Maar zoekt eerst het Koninkrijk Gods en Zijn gerechtigheid en dit alles zal U bovendien geschonken worden" (trouwtekst) M. G. van Leeuwen Joop, Adri, Max en Annette Marjan, Henk, Janneke, Ine en Harmen Truus, Paul, Karen en Hester Gerda, Jan, Agnes en Bianca 30 maart 1979 Hildegondastraat 10, 4402 XH Bussum De crematie heeft hedep, plaatsgevonden Heden nam God tot Zich onze oudste zuster en onze tante Johanna Magdalena de Graaff op de Leeftijd van 76 ja^r. Uit aller naam: R. Hebly-de Graaff. Aalten, 28 maart 1979. Ahavestraat 54. De kerkeraad van de Geref. kerk te Naaldwijk moet een trouwe en bekwame ouderling mis sen. Hij deed zijn werk met liefde. Ontslapen in Christus broeder C. J. van der Meer Openb. 21 vers 4 Moge God de familie troosten bij dit verlies Naaldwijk, 29 maart 1979 G. J. van den Pol, praeses-h. t. A. M. J. T. Sybrandy, scriba De Here i* mijn herder, mij ontbreekt niets Van ons is heengegaan Antonie Thijs oud 92 jaar. Wij zullen aan oom Tonie fijne herinneringen bewaren. Heemstede. Wennie Thijs Den Haag. Johan en Netty Thijs-Pothuis Den Haag. Riek en Gerrit Bax-Thijs Breda. Bets Thijs-Dirkzwager Leidschendam. Jan en Corrie Thijs-Prins Leiderdorp. Sia en Foppe Doff-Thijs Alkmaar, Kees en Adri Thijs-De Raad Weesp. Kees en Mies Thijs-Vollenhoven Enkhuizen, Tonnie Thijs Heemstede. Jaap en Baukje Thijs-Heins Leidschendam. Juul en Barend Alberts-Thijs Wassenaar. Bep en John Postma-Thijs Heemstede. 29 maart 1979 Franz Schubertlaan 76. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Parklaan 36 te Haarlem. Gelegenheid tot be zoek zaterdagmiddag 31 maart van twee tot drie uur. De begrafenis is bepaald op maandag 2 april 1979 om 13 30 uur op de Algemene Begraaf- plaats aan de Herfstlaan te Heemstede Gele genheid tot condoleren na afloop van de begra fenis in de aula van de begraafplaats. Op Zijn tijd nam God uit ons midden weg mijn geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma Dina Johanna Ooms echtgenote van Klaas Hogenkamp, op de leeftijd van 58 jaar. Psalm 121:5 „De Heere is uw bewaarder, de Heere is uw schaduw aan uw rechterhand". K. Hogenkamp Jan en Gerda Theo - Martijn Roel en Jeannet Anke en Jan Bouke Ineke en Freek Marcel 8307 BP Ens, 29 maart 1979 G. J. Gillotstraat 56 De rouwdienst is bepaald op maandag 2 april om 14.00 uur in de Geref. kerk te Ens, waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Een ieder, die de overledene de laatste eer wil bewijzen, wordt verzocht uiterlijk 13.55 uur in de kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Geen bezoek aan huis. Heden overleed na een lang, smartelijk ziek bed zonder ooit te klagen in de vrede van het geloof in haar Heiland op de leeftijd van 58 jaar mijn lieve dochter, onze zuster, schoon zuster en tante Dina Johanna Ooms echtgenote van Klaas Hogenkamp Zevenhuizen: J. A. Ooms-van Vliet Zevenhuizen: J. P. Ooms A. J. Ooms-Braat Nieuw Vennep: G. Hogenkamp Nieuw Vennep: J. Oosterhof-Hogenkamp P. Oosterhof Zwanenburg: H. Hensens-Hogenkamp H. Hensens Grimsby (Canada): G. Hogenkamp G. Hogenkamp-Meyer Hoofddorp: J. Hogenkamp W. Hogenkamp-de Smeth Dronten: G. Hogenkamp J. Hogenkamp-Bokhorst Vijfhuizen: J. Johannisse-Hogenkamp J. Johannisse Hoofddorp: M. Hogenkamp neven en nichten. Ens (N.O.P.), 29 maart 1979 G. J. Gillotstraat 56 ",l* 'Zoafifeen Vóder 'liefdevol zijn armen slaat om zijn kind. omringt ons met erbarmen God onze Vader, want wij zijn van Hem. Thuisgekomen onze lieve zwager en oom Bastiaan Johannes van der Neut echtgenoot van Zwaantje Koopmans Zaandam- H. Koopmans Makkum: A. de Groot-Koopmans Lemmer: A. Brouwer A. Brouwer-Koopmans Nieuw-Zeeland: A. Bijlsma H- G. Bijlsma-Koopmans Lemmer: H. Hak Th. Hak-Koopmans Lemmer: S. Boschma B. Boschma-Koopmans Lelystad: H. Koopmans Marienhafen (W. Duitsland): F. Koopmans H. Koopmans-de Jong Neven en nichten Maart 1979. Door God thuis gehaald onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia van der Woerd-Moll Weduwe van H. van der Woerd Op de leeftijd van 87 jaar. Moeder werd de laatste jaren met veel liefde verzorgd in „De Breukelderhofte Bennekom. Voorthuizen: E. van der Woerd Surrey B.C. Canada: B. van der Woerd J. van der Woerd-Koopmans Amsterdam: F. van Veelen-van der Woerd H. van Veelen Voorthuizen: M. van Ramshorst-van der Woerd klein- en achterkleinkinderen Voorthuizen. 29 maart 1979 De Steenkamp 36 Dinsdag 3 april zal in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Rubensstraat 67 te Voort huizen, een dienst van Woord en Gebed wor den gehouden, aanvang 11.30 uur. welke geleid zal worden door de weleerw. Heer Ds. G P. Wijnbeek, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben om 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Voorthuizen Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het rouwcentrum. In de ouderdom van ruim 81 jaar heeft God tot Zich genomen Zijn dienstknecht, mijn lieve man. en onze lieve vader en schoonvader Egbert Smilde emeritus pred. van de Geref. kerk van Blija eerder weduwnaar van Geertruida Smit. Joh. 3 36a: „Wie in den zoon gelooft, heeft eeuwig leven". Heerenveen, 30 maart 1979 Burg. Falkenaweg 87 Tr. Smilde-Siebcsma Damman (Saoedi-Arabië): A. S. J. Smilde J. A. Smilde-Drost Utrecht: G. Schilders-Smilde P. J. L. Schilders A. Maas-Smilde C. L. Maas Liever thuis geen bezoek Geen bloemen en geen toespraken Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 3 april a.s. 's middags 2.00 uur in de Gereformeerde kerk. Burg. Falkenaweg. Heerenveen. De teraardebestelling zal daarna plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Schoterhof" te Nieuweschoot. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in bovengenoemde kerk. In volle vrede is van ons heengegaan onze beste tante Maria Jacoba de Knijf weduwe van Eduard Knoefman Ansing J. de Knijf-van der Hoeven A. J. Wijland-de Knijf W. ter Hoeve-de Knijf Utrecht 27 maart 1979 Huize „Henriëtte Swellengrebel" Corr. adres: not. Mr F. P. P. van Rossum, exec. test. Maliebaan 3, 3581 CA Utrecht In gevolge de wens van de overledene heeft de begrafenis in besloten familiekring plaats gehad. Vertrouw op God" In de vrede van onze Heer is na een kortstondi ge ziekte van ons heengegaan onze lieve man, vader, schoonvader en opa Johannes Theodoras Peterse op de leeftijd van 72 jaar. Arnhem: G. Peterse-van de Pol Krimpen a/d IJssel: D. J. Peterse G. Peterse-Kok Oss: G. K. van de Velde-Peterse R. van de Velde Schayk: Th. Peterse M. C. A. Peterse-van Bergeijk en kleinkinderen. Arnhem, 30 maart 1979 Hulkesteinflat 33, Utrechtseweg 145. Geen bloemen De overledene is opgebaard in het mortuarium van het St. Elisabeth's Gasthuis te Arnhem. Gelegenheid tot bezoek aldaar van 19.45-20.00 uur, zondag van 19.00-19.30 uur, ingang Zwar- teweg. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op dinsdag 3 april om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats „Moscowa", Waterbergseweg te Arnhem, waarna de begra fenis volgt. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden, noch toekomst, noch krachten, noch hoogte, noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods welke is in Christus Jezus onze Here. Rom. 8 38-39 God heeft thuisgehaald Zijn moegestreden kind, onze lieve moeder en oma Petronella Meijer- Mastebroek (tante Nel) weduwe van C. J. Meijer, op de leeftijd van ruim 78 jaar. Deventer: C. J. Meijer G. D. Meijer-Hoeksema Hoorn: M. ter Veer-Meijer J. R. ter Veer Bennekom: J. E. Uiterwijk-Meijer K. Uiterwijk Drachten: P. Meijer J. P. Meijer-v.d. Kooij Rijswijk: P. C. Hooimeijer-Meijer J. Hooimeijer Hoorn: C. J. P. Jongkees-Meijer A. Jongkees klein en achterkleinkinderen Meppel, 29 maart 1979 Prinses Irenelaan 4 Correspondentieadres: Constantijn Huygen- straat 73, Deventer. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 3 april om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Meppel, aanvang van de rouwdienst 14.00 uur. Indien u de overledene de laatste eer wenst te bewijzen, wordt u verzocht om 13.50 uur in de aula op de algemene begraafplaats aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is in de koffiekamer van de aula gelegenheid de familie te condoleren. ..Loof den Here, mijn ziel, en al wat in mij is. zijn heiligen naam; die al uw krankheden geneest, die uw leven verlost van de groeve; Loof den Here, mijn ziel." Psalm 103. Vanmorgen vroeg nam God tot Zich mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa, Dirk Vrijbloed op de leeftijd van 72 jaar. Loosduinen: K. Vrijbloed-Levering Emmen: Chr. Vrijbloed R. Vrijbloed-Trumpie Den Haag: D. J. Vrijbloed M. Vrijbloed-Van Nielen De Bilt: R. Vrijbloed M. Vrijbloed-Bonouvrier Voorburg: G. G. van Raalten G. van Raalten-Vrijbloed Schiedam: P Stout E. C. Stout-Vrij bloed. Kleinkinderen. Loosduinen. 29 maart 1979. Willem Ill-straat 160, De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum „Loosduinen", Wil lem Ill-straat 36. Bezoek aldaar zaterdag en zondag van 19.00- 20.00 uur. De gedachtenisdienst zal plaatshebben op maandag 2 april om 14.30 uur in de Abdijkerk te Loosduinen, waarna de begrafenis zal ge schieden op de begraafplaats achter de Abdij kerk. Geen condoleantie, geen bloemen. De Here heeft tot Zich genomen onze geliefde zwager en oom Egbert Smilde echtgenoot van T. Siebesma Leeuwarden: S. Siebesma-Hoekstra Hillegom: G. Buurman-Siebesma H. Buurman 's-Gravenhage: P. H. M. Siebesma-Branderhorst Groningen: T. P. Siebesma-de Ruyter Frankrijk: K. Dijkstra-Siebesma G. Dijkstra neven en nichten „Gij toch, Gij zijt hun roem, de kracht van hunne kracht" Psalm 898. Op de leeftijd van 90 jaar ontsliep in zijn Heer en Heiland onze geliefde vader, groot- en over grootvader Wiebrand Top sinds 18 juni 1969 weduwnaar van Trijntje Dijkema Zijn leven werd bepaald door een blijmoedig geloof, de tekenen daarvan zullen zijn nage slacht blijven inspireren. Ten Boer, 29 maart 1979. Bloemhof 1. Correspondentie-adres: Nesciolaan 51, Haren (Gr.) Wieringerwerf: R. Veenkamp-Top J. K. Veenkamp Haren: K. J. Top M. Top-Modderman Kootstertille: H. Top H. Top-Knol Loppersum: E. van Weerden-Top. L. van Weerden. Slootdorp: J. Top H. Top-Boomsma. Meppel: J. Top H. Top-van Weerden. Uithoorn: W. Top. M. S. Top-Moene. Klein- en achterkleinkinderen. Vader ligt opgebaard in de aula van het bejaar dencentrum „Bloemhof". De begrafenis zal D.V. plaats vinden op maan dag 2 april a.s. om 2.30 uur, na een rouwdienst, vanuit „Menorah" achter de Geref. Kerk te Ten Boer. Wenst u vader de laatste eer te bewijzen, dan wordt u verzocht aldaar om 1.45 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis zal er gelegenheid zijn tot condoleren in bovengenoemd gebouw. De kerkeraad van de Gereformeerde kerk te Nieuw-Amsterdam ontving het bericht, dat uit zijn lijden is verlost en is ingegaan tot de vreugde van zijn Heer, onze vroegere predi kant Ds. T. Lopers Van 1949 tot 1961 is hij met grote trouw en toewijding werkzaam geweest in onze gemeen te Bij dat deel van de gemeente, dat die periode bewust heeft meegemaakt, is zijn werk nog steeds in dankbare herinnering. De Here sterke en trooste zijn vrouw en kinderen. Namens de kerkeraad, A. Groenewegen, praeses. T. Wesseling. scriba. Wens mijn mede lam. le den v h. NED. BIJBEL GENOOTSCHAP van harte, dal zij in de week 2-7 apr de 400.000 aspirant leden als lid zullen mogen noteren. Nodig alle lezers uit deze ledenwerf„slag" te on dersteunen. zoals Aaron en Hur dit deden. Exodus 17:11/12. Bram Apon, DC zn. Th. W. Verwoerd Meidoornlaan 3, Lof 03475-1480 Het bestuur van de Christelijke Pedagogische Academie Hazenboslaan 101 2343 SZ Oegstgeest (071-156740) biedt alle oud-leerlingen en onde( wijsvrienden van r gaarne de gelegenheid hem zijn vrouw bij zijn afscheid val onze school wegens zijn pensiq nering te begroeten. Dit afscheid vindt plaats in de vorif van een receptie die gehoude* wordt D.V. vrijdagavond 27 apij 1979 van 20.00-21.00 uur. In dS aula van onze school. I Het bestuut Ik heb 'n krant in mijn hand! s Dankbetuiging De overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Johannes van Klaveren Hebben ons gesterkt in het dragen van het verlies en ons ervan overtuigd dat hij niet alleen voor ons veel betekende, Daar het onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken willen wij langs deze weg onze dankbaar heid voor aller medeleven tot uitdrukking brengen. M. van Klaveren-Groeneveld en kinderen Rotterdam, maart 1979 jr "W

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8