ADVERTENTIES 1 020 - 93 68 68 Bank Mendes Gans nv medewerkster computer-afdeling Coburn Optical International uitzendbureau Rokin 118, A'dam vrouwelijke administratieve kracht Afdelingssekretaresse Assistente medewerk(st)er telefoniste receptioniste MS-Mode inkoopassistente Secretaresse sekretaresse W. A. Hienfeld Computer operators Medewerk(st)er Fokker-VFW B.V. administratief medewerk(st)ers Sekretaresses Typistes Ponstypistes Medewerkers huisdrukkerij secretaresse/ bureaumedewerkster Administratief medewerkster bij Honeywell Honeywell B.V. Een steno-typiste die Typiste part-time Bank Mendes Gans NV bankloper/archivaris M.O.C. ervaren typiste Administratieve kracht HVR Ervaren stenotypiste coördinatrice correspondentiebureau assistent belastingconsulent Receptioniste/ telefoniste geroutineerd typiste ervaren typiste Nederlands administrateur/trice Alpha Trading B.V. secretaresse „Wij vrouwen eisen wei^ administrateur 1e verkoopster leerling verkoopster Meerman leerling/verkoopster ZATERDAG 31 MAART 1979 TROUW/KWARTE bereiken ca 1.2 mil|oen mensen in Nederland, onder wie bijna de helft van alle mensen in Amsterdam Plat: gezet over 1 kolom uil een 8 punts letter, met een enkel woord in hoofdletters 6,27 per regel Regel: gezet over 1 of 2 kolom breedte, met keuze uit de volgende letterkorpsen 8 punts kapitaal en onderkast, 12 punts onderkast. 18 punts onderkast, 24 punts onderkast 3 62 per mm-hoogte per kolom Vignet: gezet over 1 o! 2 kolom breedte, met keuze uit dezelfde letterkorpsen als bi| regel-mmi-advertenties en gebruik van eigen (firma) naamvignet 3.98 per mm- hoogte per kolom Een bewijsnummer voor de mini-advertenties wordt uit sluitend op verzoek en a 1,- inclusief porti- en admini stratiekosten verstrekt Voor een advertentie onder briefnummer wordt ƒ3.- admmistratiekosten in rekening gebracht. Alle prijzen zijn encfusie» 4% BTW OPGEVEN VAN MINI-ADVERTENTIES Platte-Mmi. Regei-Mmi en Vignet-Mim-advertenties kun nen van maandag tot en met vn|dag van 08.30 uur tot 21 30 uur worden opgegeven Teksten die voor 15.45 uur (vrijdag 13 45 uur) in ons bezit zijn kunnen de daarop volgende dag geplaatst worden. Opdrachten kunnen telefonisch worden opgegeven onder telefoonnummer of schriftelijk, geadresseerd aan. Mini-Advertentieafdeling Wibautstraat 131 1091 GL Amsterdam Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor scha de van welke aard ook. ontstaan door het niet. niet tijdig of onjuist plaatsen van advertenties Klachten over de uit voering van telefonisch opgegeven advertentieopdrach ten of over fouten ontstaan door onduidelijk handschrift van de opdrachtgevers, kunnen door ons niet worden geaccepteerd Oproepen, verloren voorwerpen enz. Jasper v.d Ver. v. Ned. Jon geheren i.d. Knop. akkoord Bel. schrijf, kom langs, je weet 't adres Luv. Marguérite Wie schrijft mij eens zijn/haar reiserv over KENYA (dit i.v.m studie) Br. ond. nr. 1- 10265 bur v.d. blad Wie kende in kamp Vught de Schutzhaftlagerluhrer Arnold Strippel (okt. 1943-mei 1944)? S.v.p. bellen met 08306-1687 Lieve Papa. bedankt voor het kleinigheidje. Hettie en Ken. Opera die 2AUBERFLÓTE 6/ 5. 4 plaatsen 1e rang. gaarne ruilen voor plaatsen 14/5 of 24/4. Tel. 020-249143. Jij nam maandag j.l. gelijk met mij tram LIJN 12 in de Chur- chill-laan om 18.30 uur en verwees mij in de van Baerle- straat naar lijn 2. Graag een reactie van je onder nr. 1- 10338 bur v.d blad Personeel biedt zich aan Boekhouder 32 jaar. veel ervaring, goede opleiding, zoekt voor 8 a 16 uur per week werk in Amster dam of omgeving, tel 02968- 3190 Jonge vrouw met sociale en culturele belangst. zoekt inte ressant werk in A'dam. MMS-diploma kan typen spreekt goed de mod. talen werkervaring met kinderen; als grondstewardess en se cretaresse Tel 020-229435 O» br 2-10228 bur v. d. blad. Boekhoud, m. gr. prakt. erv. verz. uw tot. adm. in avondur. Tel 020-950336 Vrouw 30 j b.z.a als OPPAS v. uw kinderen tijdens uw va kantie. ruime erv. in omgang m kind tel 033-31935 na het weekend 's avonds. Kleine zelfstandige gespec. in het opknappen en renoveren van woningen en winkels vraagt timmer- stucadoor- en metselwerken. Vrijblijvenc prijsopgave. Tel. 020-451947, Frangaise. 10 jaar in Neder land wonende, vloeiend Ned en Eng. zoekt parttime baan als vertaalster regio Adam Br o. nr. 2-10326, bur. v.d blad. Handels- en kantoorpers. gevraagd Herengracht 619 - Amsterdam zoekt een Voor een intelligente en flinke jonge vrouw ligt hier een mogelijkheid zich te bekwamen in het moderne en boeiende vak der automatisering, binnen het kader van een bankorgani- satie. Middelbare schoolopleiding met wiskunde is hiervoor Bank Mendes Gans behoort tot de kleinere geheel zelfstan dige banken en heeft daarom ook geen omvangnjke personeelsbezetting, waardoor hoge eisen worden gesteld aan zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel van onze medewerk (st)ers. In onze bank is een Hewlett Packard 3000. Model 6. configu ratie geïnstalleerd, waarop 8 terminals zi|n aangesloten; er wordt voornamelijk in Fortran geprogrammeerd Zowel met betrekking tot de bediening van de apparatuur als ten aanzien van applicatie- en systeemprogrammatuur zal een opleiding binnen ons bedn|f worden verzorgd. Sollicitaties na telefonische afspraak met Mr A. J. Ch van der Noordaa. directeur van onze bank (telefoonnr 238181) Coburn is een van de voornaamste Amenkaanse fabnkanten van slijpmachines, enz. voor de optische industrie Tevens produceren zij in toenemende mate optische lenzen. Om de toenemende vraag naar onze producten bij te kunnen houden, zoeken wij voor ons Europees distnbutiecentrum op Schiphol-Oost een Administratief medewerk(st)er (evt part-time) voor het maken en afhandelen van de benodigde export- en verzendformuheren en het controleren van de uitgaande Emge kenni* van het Engels, een zekere typevaardigheid en het bezit van het rijbewijs BE is gewenst Voor miichmtgen kunt u bellen met de heer Haagsn-a Tel. 020-47 03 14 COBURN OPTICAL INTERNATIONAL Inc. Meidoor nweg 2. BADHOEVE DORP carac vraagt met spoed telefoniste voor een cliënt in het centrum per 9 april vrl. adm. kracht plm. 19 jaar i.b.v. type-diploma vrl. adm. kracht met boekhoudervarmg op crediteurenafdeling ponstypistes part-time ook mogelijk calculator Opleiding grafische school. Stenotypiste Ned./Engels/Duits Ben je geïnteresseerd, kom dan zo spoedig mogelijk langs op Tel.: 020-247575 J. Marcus b.v. Wij zijn een groothandel in gouden en zilveren artikelen en vragen voor spoedige indiensttreding voor de boekhoudafdeling een met type-ervaring. Voorkeur genieten zij die bekend zijn met het werken op een faktureermachine. Telefonische of schriftelijke sollicitaties aan onderstaand adres, worden graag tegemoet gezien. J. MARCUS BV. Beurs voor de Diamanthandel, ingang Nieuwe Achtergracht 36. Amsterdam. Tel. 020-225751. Voor een assistente met ambitie Op ons modern kantoor met prettige kollegiale werksfeer is op korte termijn plaats voor een intelligente Na een inwerkperiode wacht haar boeiend en afwisselend werk: zij gaat zelfstandig werken, regelt de korrespondentie van de assistent-makelaars, maakt afspraken in hun afwezig heid. ontvangt bezoekers, kortom zij is hun „ruggesteun" op kantoor Charmante omgangsvormen, typevaardigheid en steno zijn naast een schoolopleiding op tenminste MAVO- niveau vereist. Voor een vlotte typiste/receptioniste Tevens is er plaats voor een met pit. Zij gaat ons assisteren op de afdelingen Makelaardij. Beheer en Assurantiën, afgewisseld met receptiewerkzaam heden. Beschaafde omgangsvormen zijn essentieel en tevens moet zij goed kunnen typen. Voor beide jobs geldt een aantrekkelijk salaris en gunstige sekundaire arbeidsvoorwaarden. Met reeds gemaakte vakan tieafspraken zal uiteraard rekening worden gehouden. Mogen wij je vragen ons even een kort briefje te sturen met vermelding van leeftijd en ervaring en bijsluiting van een recente pasfoto? Vermeld tevens naar welke funktie je sollici teert. Diskretie onzerzijds is natuurlijk verzekerd. Gerard W. Bakker Amsterdam BV Makelaardij o.g.. Oosteinde 9-11, 1017 WT Amsterdam. Direktie G. W. Bakker en D. Brouwer Makelaars o.g.. leden MVA. Wijkcentrum Admiralenbuurt vraagt zo spoedig mogelijk een tijdelijke voor 30 uur per week. Tot de taken behoren ondermeer: het ontvangen van bezoekers. Het voeren van de dagelijkse administratie. Het notuleren van vergaderingen. Het bruto salaris bedraagt 1650 p.m. Schriftelijke reacties binnen 8 dagen aan het dagelijks bestuur Admiraal de Ruyterweg 64. Amsterdam. Telefonische inlich tingen 020-169917 van 9.00 tot 12.00 uur. Het Internationaal Wol Secretariaat zoekt op korte termijn een Haar job zal naast de normale werkzaamheden ook wat licht administratief werk omvatten. Omdat wij een internationale organisatie zttn, is een redelijke kennis van de Engelse taal óén van de vereisten. Wij denken aan iemand die goede kontaktuele eigenschappen heeft en een opleiding op MAVO-mveau. Haar leeftijd zal tussen de 20- en 25 jaar zijn. Wij bieden een leuke baan in een gezellige sfeer, goede salarièring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd in deze funktie. bel of schrijf dan naar het Internationaal Wol Secretariaat LAAN VAN KRONENBURG 14. 1180 CB AMSTELVEEN TELEFOON 020-45 95 51 T.a.v. de heer A. van Mouwerik. Een snel groeiend detailbedrijf in dames- confectie met 85 filialen in Nederland en België, zoekt voor haar hoofdkantoor te Amsterdam een Haar werkzaamheden zullen onder an dere bestaan uit het doorpassen van de collecties. Tevens zal zij administratieve werkzaam heden gaan verrichten, welke in direct verband staan met deze collecties. De vereiste maten zijn: lengte 170 cm; taille 68 cm; bovenwijde 92 cm; heupwijdte 94 cm; Leeftijd: 18-30 jaar. Wij bieden: een goed salaris; gratificatie van 4 weken salaris; vakantietoeslag van 8% hoge korting bij privé-aankopen. Bel vanaf maandagmorgen 9.00 uur 020- 1109 11. MS-Mode/Max Abram B.V., Basisweg 52, Amsterdam en vraag naar Gerard Spierings. Dunlop Nederland bv (flooring division), is een Nederlandse tak van het grote Dunlop concern. Ons kantoor ligt vijf minuten lopen van het Amstelstation. Wi| zoeken een secretaresse, die accuraat kan typen, niet opziet tegen telexen en goed is in het onderhouden van telefonisch contact met onze Nederlandse- en buitenlandse relaties. Een goede kennis van de Duitse en Engelse taal is noodzake lijk. Wij bieden u een aantrekkelijk salaris en goede secundai re voorzieningen en een prettige werksfeer. Geïnteresseerd? Schrijf dan snel een brief met vermelding van opleiding en ervaring aan: Dunlop Nederland bv. Wees- perzijde 144-147, 1091 ET Amsterdam of maak een telefoni sche afspraak nr 020-941234 met mej. De Groot. Het Ziekenfonds C.Z.H. is een organisatie met 250.000 leden en ca. 130 medewerk(st)ers. gehuisvest in een modern kantoor te Amstelveen. Wij zoeken een Haar taak zal o.a. bestaan uit: het verzorgen van direktiekorrespondentie en rapporten, het maken van verslagen van vergaderingen, het bijhouden van het direktie-archief. het verzorgen van de personeelsadministratie. De kandidate moet zelfstandig kunnen werken. Vereist is een middelbare schoolopleiding, eventueel gevolgd door een sekretaressenkursus. Leeftijd tot 30 jaar. Met vakantie-afspraken zal rekening worden gehouden. Belangstelling? Richt uw sollicitatie, telefonisch of schriftelijk aan de heer J. de Vries van ons Ziekenfonds, Welzijn 1-3, 1181 VW Amstel veen. tel. (020) 459988. Assurantiën In verband met het, in de loop van dit jaar, operationeel worden van onze computer vragen wij voor spoedige indiensttreding: Sollicitaties schriftelijk of telefonisch aan ons adres Vondelstraat 10 te Amsterdam (telf. 125912 toestel 2). Hartje in Amsterdam niet ver van Centraal Station en IJ-tunnel vindt u het centraal bureau van de Stichting Ortho-Pedago- gisch Centrum Noord-Holland. Deze stichting beheert en ontwikkelt voorzieningen voor huisvesting en begeleiding van geestelijk gehandicapten. Wij zoeken een met MAVO, typevaardigheid en enige jaren ervaring op boekhoudkundig gebied. Tot het takenpakket zal behoren het assisteren bij alle voorkomende boekhoudkundige werkzaamheden, waaronder betalingsverkeer en grootboekregistratie. Leeftijd 20-25 jaar. Uw salaris ligt tussen de 1950,- en 2550.- bruto per maand. Hebt u belangstelling? Wij nodigen u graag uit uw sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken van de Stichitng, De Ruijterkade 128, Amsterdam. Theater De Engelenbak dat amateurtoneel stimuleert, begeleidt en ontwikkelt en dat een samenwerking tussen amateurs en beroeps tot stand tracht te brengen, zoekt op korte termijn een secretaresse Tot haar taak behoort o.a. al het type- en stencilwerk, het bijhouden van de administratie en het archief en het beheer van de kas. Schriftelijke sollicitaties, zo spoedig mogelijk aan THEATER DE ENGELENBAK, Nes 71. Amsterdam, La.v. Arthur van Schendel. ontwikkelt en produceert vliegtuigen. Naast de duidelijk tech nische afdelingen treffen we ook groepen aan die zich bezighouden met administratieve werkzaamheden. WIJ ZOEKEN HIERVOOR: De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-groolmetaal. Voor een sollicitatieformulier kunt u bellen 020-5443800. U kunt ook schrijven naar Fokker-VFW, afdeling Personeelsza ken, Postbus 7600, 1117, ZJ Schiphol-Oost, onder vermel ding van nummer 034/79/PA. Voor ons bureau te Amsterdam zoeken wij een (full-time) WIJ VRAGEN IEMAND MET: goede beheersing van de Nederlandse taal; organisatievermogen; goede contactuele eigenschappen/leidinggevende capaci teiten; typevaardigheid. Wij zijn een klein kantoor en bieden: de mogelijkheid tot het zelf nemen van initiatieven, om deze in overleg met de andere medewerkers nader te concretiseren; een aanvangssalaris van minimaal 1.811,06 tot maximaal 2.429,03 bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag; verplichte opname in pensioenfonds P.G.G.M. Centrale voor Pleeggezinnen Noord-Holland en Utrecht. Koninginneweg 184A, 1075 EH Amsterdam. Mantelfabriek M. Stibbe b.v. Koningin Wilhelminaplein 13, Amsterdam vraagt voor spoedige indiensttreding een jonge administratieve kracht Sollicitaties schriftelijk aan Postbus 9041 1006 AA Amster dam. ol na telefonische afspraak tel. 020-156333. MAVO, typevaardigheid kennis Engels Een leuke baan voor u? U geeft ondersteuning aan de verkoop. U typt brieven en offertes. U heeft telefonisch contact met onze afnemers. Zelfstandig offertes maken voor registra- tiekaarten en het administreren van orders voor onderdelen hoort ook tot uw taak. Ons kantoor is gevestigd in Amsterdam West. vlakbij het winketcentrum Delflandpiem. Hier kunt u tussen de middag uw boodschappen doen Wilt u meer weten over deze |ob, bel dan even met de heer J G. T Hacquebard Hij vertelt u er graag meer over afd. Personeelszaken. Rijswijkstraat 175. 1062 EV Amsterdam. Telefoon 020-156815. tst. 242 een goede vaste baan zoekt, op een klein en gezellig kantoor, dat vlakbij het Centraal Station ligt en afwisselend werk biedt, kan nü bellen met Mevrouw G. Korte van de Stichting Bureau Arbitrage Bouwnijverheid. Korte Prinsengracht 34. Amster dam. 020-239088 Bij onze maatschappij werken 250 medewerkers/sters ver deeld over diverse afdelingen. Een daarvan is de afdeling „acceptatie". De medewerkers van deze afdelingen beoordelen en verwerken verzekerings- aanvragen. Ook worden op deze afdeling de polissen opge maakt of aangepast. Voor het uittypen van polissen en polisveranderingen zoeken wij een rappe typiste. Onze kantoren zijn gevestigd in een grachtenpand, op loopaf stand van het Centraal Station. Wilt u meer weten? Bel dan op of kom even langs. U kunt vragen naar de heer Reuijl of Otjes van onze personeels afdeling. Als u interesse heeft om dit werk te doen. bel dan ook even op of vraag een sollicitatieformulier aan. Europeesche verzekering maatschappij Keizersgracht 124, Amsterdam Tel. 020-217217 Herengracht 619, Amsterdam zoekt een respresentatieve In deze afwisselende werkkring nemen vooral de archiefwerk zaamheden en de postbehandeling een belangrijke plaats in. Voor deze zelfstandig functie zoeken wij een betrouwbare en energieke medewerker. Zonder uitstekende getuigschriften is het onnodig te reflec teren. Telefonische afspraak met Mr. A. J. Ch. van der Noordaa (telefoonnr.: 238181). onze huidige typiste gaat ons verlaten. Daarom zoeken wij op korte termijn een Wij verwachten dat zij na een ruime inwerkperiode geheel zelfstandig haar werk. zoals het tikken van o.m. cursussyllabi, rapporten en correspondentie kan verrichten. Daartoe zal onze nieuwe medewerkster een ruime dosis eigen initiatief moeten bezitten en de Nederlandse taal goed moeten beheersen. Tevens zal zij in onderling overleg de telefoniste/ receptioniste vervangen tijdens lunchpauzes en vakanties. Onze voorkeur gaat uit naar een medewerkster die ongeveer tussen de 20 en 40 jaar jong is. Met gemaakte vakantieafspra ken wordt natuurlijk rekening gehouden. Heb je belangstelling voor deze functie schrijf dan naar of bel met de heer O. H. J. Meijn van het M.O.C. MANAGEMENT OPLEIDINGS CENTRUM Oosteinde 15-17, 1017 WT Amsterdam, tel. 020-227111 bij een Reclamebureau Op onze zeer dynamische afdeling „Traffic", waarlangs alle inkomende en uitgaande opdrachten worden gekanaliseerd is plaats voor een ervaren administratieve kracht met het talent om een gevarieerd pakket werkzaamheden zelfstandig en accuraat te verrichten. Voor deze verantwoordelijke functie met goede groeimogelijk heden zoeken wij iemand van een behoorlijk administratief opleidingsniveau en redelijke typevaardigheid in de leeftijd van omstreeks 22 jaar. Ons reclamebureau is gevestigd in het moderne kantoorge bouw „Kronenstede" in Amstelveen op de grens van Am sterdam. Afspraken voor een sollicitatiegesprek kunt u maken met de heer W. Blom, tel. 47 14 11. BV Reclame-Adviesbureau Laan van Kronenstede 14, Amstelveen Het concernkantoor van NV Koninklijke Bijenkorf Beheer KBB, waartoe behoren de werkmaatschappijen de Bijenkorf. HEMA, Maxis, Perry Sport en Galeries Modernes, is gevestigd te Amsterdam-Buitenveldert. Het correspondentiebureau, als onderdeel van het Bureau Algemene Zaken, verzorgt de uitgaande post en interne rapporten van het concernkantoor. Door promotie van een van de medewerksters is er een vacature ontstaan voor een geroutineerde stenotypiste, die een deel van de werkzaamheden in het bureau coördineert. Haar werkzaamheden zullen verder bestaan uit het typen van vaak zeer vertrouwelijke brieven en rapporten, het vervangen van secretaressen in het concemkantoor. het notuleren van vergaderingen, het corrigeren van uitgewerkte concepten en het meewerken aan en het bijhouden van gegevensbe standen. Vereisten: een goede typevaardigheid van concept of dictafoon een vlotte afhandeling van stenografisch opgenomen stukken, ook in vreemde talen ervaring met of belangstelling voor automatische tekstver werking en telexbediening. Schriftelijke sollicities gaarne richten aan: NV Koninklijke Bijenkort Beheer KBB Zwaansvliet 5 1081 AP Amsterdam Voor meer informatie kunt u bellen (020) 444848, toestel 152. Personeeldienst. Paardekooper Hoogendoorn Meeuwsen BELASTINGADVISEURS zoekt een Binnen onze drukke, doch zeer gevarieerde belastingaangif- tenpraktijk te Amsterdam is plaats voor een man of vrouw die beschikt over een administratieve vooropleiding (tenminste een praktijkdiploma boekhouden). Wij achten ruime en veelzijdige boekhoudkundige, ervaring een aanbeveling voor deze functie. De aan te stellen kandida(a)t(e) zal in de functie van assisten te) worden toegevoegd aan één of meer van onze belasting consulenten. Voor goede kandidaten, die zich door studie verder bekwa men, zijn ruime doorgroeimogelijkheden aanwezig. Geïnteresseerden worden uitgenodigd via Mevrouw L de Weerd te solliciteren: J. W. Brouwersplein 12. 1071 LN AMSTERDAM. Tel. 020-731213. Voor een jonge vrouw van 18 a 20 jaar, met prettige omgangsvormen, een goede telefoonstem en spreekvaardig heid m de Engelse taal. biedt de receptie-balie van een internationale touroperator afwisselende perspectieven Belangstellenden voor deze functie nodigen wij gaarne uit hun sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Zuid-Europa Slichting Van Baerlestraat 1071 BB Amsterdam Tel. 020-762622 Unimix Procestechniek b.v. V heeft plaats voor een met ruime kantoorervaring voor onze kleine afdeling j Sollicitaties schriftelijk of tel. 020-231461. Nieuwe I gracht 33-35. Amsterdam. Stork Werkspoor Diesel B.V. vraagt voor de afdeling Correspondentie eer De jonge medewerk(st)er. die in een klein tearr collega's komt te werken, zal naast een goede typei ook enige kennis van het Engels moeten hebben. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Stork Diesel B.V., Afdeling Personeelszaken t.a.v. de I Mulder. Czaar Peterstraat 213 PL. Amsterdam. Stichting voor Geestelijke gezondh zorg voor Amsterdam-noord Nieuwendammerdijk 321 - Amsterdam-Nieuwend Westerlengte 10-12 - Amsterdam-Banne Buiksis ÏÏO zoekt voor het Medisch Opvoedkundig Bureau op di wendammerdijk sekretariaatsmedewerker m/v voor 30 uur per week. Tot de werkzaamheden behoren o.a. het telefonisch^ met kliènten en verwijzers, kontaktenregistratie, notukT— vergaderingen en het uittypen van verslagen. Hl Gedacht wordt aan iemand die zelfstandig in een klei kan werken. Goede typevaardigheid is noodzakelijk, steno neder gewenst. De Stichting werkt vanuit 2 MOB-teams. Elk team best£^ maatschappelijk werksters, een psycholoog, een pspke en administratieve kraqhterv De administrateur en de psychologisch assistente voor beide teams. De salariëring geschiedt volgens de normen van de 1 fondsraad, waarbij opname in het pensioenfonds verplicht is. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen op tejor nummer 020-361384 bij Saskia Hoffmann. Schriftelijke sollicitaties voor 7 april a.s. te richten Bestuur van de Stichting, Nieuwendammerdijk 321, 1 Amsterdam. Fr« EF ch Gevraagd i.b.v. M.B.A. bij voorkeur S.P.D. of andere daaraai gestelde diploma's. Kennis van de Duitse taal en i administratie strekt tot grote aanbeyeling. Opgave van verlangd salaris graag met andere schriftelijk in te dienen bij: Postbus 6022 - 2001 HA Haarlem Accountantskantoor van Ravensberg-v.d. Hurk b.v.j. Lomanstraat 26 - Amsterdam - vraagt: 1. administratief medewerkster met type-ervaring, leeftijd tot 21 jaar; 2. assistent-accountant met opleiding MBA of studerend hiervoor, leeftijd boven 21 jaar. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk t.a.v. mevr. v.d. I Op advocatenkantoor bij het MUSEUMPLEIN is binr plaats voor een Mr D. Schut c.s. Paulus Potterstraat 10, A'dam. Tel. 020-796333K Als deze kreet echt is bedoeld om aan de slag te gaanfo U bovendien kunt typen en de duitse taal machtig t kan Uw eis worden ingewilligd. U kunt bij ons terecht en verwachten dan ook dat U onnf lijk reageert door op te bellen naar 020-840693 of ever te komen bij Knoll AG Atd. Spécialité's Nederland, l_ Curtiusstraat 5 A'dam-W. Vraag naar de heer Frequirl Middelbare Horecaschool „De Kog zoekt voor zo spoedig mogelijk (m/vr) 'C Hij of zij zal zelfstandig de administratie moeten Minimaal MAVO en boekhoudervaring. I Salaris, afhankelijk van ervaring en opleiding volgens yr 57 of 43. Sollicitaties zo spoedig mogelijk naar „De Kogge" EO' gracht 70, Amsterdam, t.a.v. H. Conijn. )r Accuwacht vraagt met spoed: a. boekhoudkundige medewerker(ster) Hij/zij zal een groot gedeelte van de adm. m.b.v. een offi cecomputer gaan voeren. Voor deze zelfst. baan is het niveau van P.D. boekh. gewenst. b. Telefoniste/mobilofoniste die er voor zorgt dat onze servicedienst gestrande auto mobilisten zo snel mogelijk helpt. Redelijke kennis van A'dam is een plus. Type-erva ring is tevens welkom voor het overige adm. werk. Inl en soil. Jacob Catskade 84. tel. 020-864455. OP DIT MOMENT 2 MISSCHIEN WEL El MILJOEN MENSEN (1 PAGINA AAN HET LEZEN. NET ALS T .Horeca person gevraagd Gevr. muzikale, aardige! dige DAME v. achter d (avond). De Harmonie,' hoogstraat 6, A'dam. a Recreatiebedrijf zoekL MENSEN voor de alF Horeca, in de weekends bar en keuken. Min. leef» jaar. Telef. 075-281679,. Winkelpersoneel gevraagd Voor ons filiaal aan de 1e v Swindenstr. 64 te A'dam wor den gevraagd Slager Slagershalfwas ERVAREN Winkeljuffrouw 5-daagse werkweek. Op maandag zijn de filialen ge sloten. Sollicitaties na telefo nische afspraak 020-350023 na 19 uur 02990-22394. Gevraagd in slagerij D. Bruin, van Woustraat l Adam Tel 020-73 WINKELMEISJE, ever* part-time. Ervaring v«j Kom eens over de mog' heden praten. Hulp gevr bij dame metl lijke handicap; voor daP nacht. Evt. 2 wekeni maand. Gezellige woonr# aanwezig Rotterdam, 01804-20883. Gevraagd VERKOOP» Bakkerii Nobel, 2e Nas^ straat 15, A'dam. Tel. T 844219. Met spoed gevraagd in lingeriezaak een en een liefst bekend met het vak. Werktijden en vakantie n.< Livera. Hoofddorpweg 20-22, Amsterdam. Tel. 020-1 n.o.t» '-A is in Amsterdam een winkel voor speciaal schoenen zoeken voor nu of later een verkoopster of I Goede werksfeer s-Maandaqs vrij MEERMAN. 1E CONSTANTIJN HUYGENSTRAAT STERDAM. TEL. 020-128701 MEER MINI-ADVERTENTIES OP PAGINAj

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 38