IohIoik Kleine organisatie-veel zelfstandigheid DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: Amsterdam vraagt ZJD den ooiman O Accountantskantoor Dubois Amsterdam chef boekhouding Groepshoofü Levensverzekeringsbedrijf >1 ASSISTENT(E)-ADMINISTRATEUR medewerkster centraal beheer twee gastvrouwen DE STAD GRONINGEN administratief medewerkster junior assistenten accountant 'De Goede Woning" Rijssen. I ADMINISTRATEUR controleleider Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen. DE VERENIGING VOOR CHRISTELIJK VOORTGEZET ONDERWIJS VOOR VOORBURG EN OMSTREKEN vraagt een Tot de werkzaamheden zullen o.a. behoren: personeels- en (geautomati seerde) salarisadministratie, het voeren van de financiële administratie, het beheer van het boekenfonds, andere voorkomende administratieve werk zaamheden. Voor deze funktie wordt vereist: Het bezit van het MAVO-diploma aangevuld met het praktijkdiploma boek houden en een meao-diploma. dan wel een gelijkwaardige opleiding. Het bezit van. dan wel studerend voor MBA alsmede enige jaren kantoorervaring strekt tot aanbeveling. De salariëring zal bij aanstelling afhankelijk van opleiding en ervaring bedragen van 1.939,- - 2.665,- per maand. Bij gebleken geschiktheid behoort een verdere uitloop van het salaris tot de mogelijkheden. De premie AOW/AWW komt voor rekening van de werkgever, terwijl opname in het A B.P. zal plaatsvinden. Kandidaten dienen een prot. chr. levensover tuiging te bezitten. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van antecedenten en referenties dienen gericht te worden aan het Bestuur van bovengenoemde Vereniging t.a.v. de heer D. Scheer, p/a Christelijke Scholengemeenschap Voorburg ,,'t Loo", Rijnlandlaan 1 te Voorburg. Onder-afdeling Centrale Tekstverwerking van de Afdeling Post- en Archiefzaken van het Bureau van de Universiteit (halve dagtaak middaguren) vak.nr. 9-10710156 Taak: deze zal binnen het kleine team van de onder-afdeling bestaan uit het verrichten van voorkomende typewerkzaamheden met behulp van moderne tekstverwerkende apparatuur zoals de IBM-magneetkaartmachine en het IBM beeldscherm systeem 6. Indien het gebruik van bovengenoemde appara tuur niet bekend is, kan een interne opleiding worden gevolgd. Vereist: ruime ervaring met het typen op elektrische schrijfmachines, alsmede een middel bare schoolopleiding. Leeftijd bij voorkeur boven 25 jaar. Als onderdeel van het sollicitatiegesprek kan een type-test worden afgenomen. Salaris: maximaal 1.101,bruto per maand. Telefonische informatie over deze funktie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van de Centrale Tekstverwerking, mej. Olga Verboon, telefoon 071-148333, toestel 3117. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het v&katurenummer op brief en envelop. Binnen de organisatie Centraal Beheer Pensioenverzekering N.V. wordt door één van de kontrakts- beheergroepen de administratie van één van de grote pensioenfondsen verzorgd. Voor deze groep is de vakature ontstaan van groepshoofd. De funktie Hij geeft leiding aan een groep van ca. 15 medewerkers/sters. waarbij hij samen met de groep bepaalt hoe de werkzaamheden (binnen de gegeven taak) worden verricht. Naast het organisatorische, weegt het sociale aspekt hierbij zwaar, met name om de goede verhouding binnen de groep verder te waarborgen en om verantwoordelijkheden in overeen stemming te brengen met ieders mogelijkheden. Hij heeft voorts tot taak een bijdrage te leveren in het afdelings- beleid en in het beheer van het fonds. De kontaktuele eigenschappen die hiervoor nodig zijn, spreken voor zich. De funktie-eisen: Wi| denken aan iemand met tenminste een middelbare school- j opleiding, aangevuld met vakgerichte verzekeringstechnische studies, als Aktuarieel A. Een ruime administratieve ervaring binnen het kollektieve levensverzekeringsbedrijf (bij voorkeur met pensioenfondsen) en ervaring op leidinggevend gebied strekken tot aanbeveling. Een gesprek met een afvaardiging van de afdeling en een psycho technisch onderzoek kunnen deel uitmaken van de selektieprocedure. Als u, voordat u solliciteert, eerst nog wat meer informatie wenst, dan kunt u deze inwinnen bij de heer HKlunder, 's avonds telefoon 055 - 21 80 37 Wilt u solliciteren, dan kunt u schrijven naar: Centraal Beheer, afdeling Personeelszaken van de Divisie Leven, Postbus 700, 7300 HC Apeldoorn. Centraal Beheer «seen vereniging met maatschappijn voor levensverzekering, schadeverzekering, informatieverwerking, financiering, hypotheken en leasing. In verband met pensionering van de huidige gastvrouw zoeken wij per 1 augustus a.s. ieder voor minstens 50% dienst verband (20 uur per week), ten behoeve van de personeelshuisvesting in ons zusterhuis. TAKEN: het bevorderen van een goed leefklimaat, toezicht houden op de bewoning in materiële zin, representatieve taken (zowel ten behoeve van personeel als patiënten). VOORWAARDEN: leeftijd vanaf 30 jaar, goede kontaktuele eigenschappen, opleiding op middelbaar niveau. Wij verwachten van een gastvrouw, dat zij positief staat tegenover de signatuur van ons huis. Verder dient zij bereid te zijn enkele avonden per week, alsook één of meer weekeinden per maand, aanwezig te zijn. UITSLUITEND schriftelijke sollicitaties, met uitvoerige inlichtingen, te richten aan de verpleegkundig direktrice, zr. E. van Lochem, Groot Hagen 6, 7009 AM Doetinchem. hervormde stichting reactiveringscentrum en verpleeghuis Doetinchem De gemeentelijke accountantsdienst is het controlerend orgaan voor de gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en voor een aantal niet-gemeentelijke instellingen. Door uitbreiding van taken kunnen bij deze dienst medewerkers geplaatst worden in de functie van 1e en 2e assistent-accountant Taak: - het onder supervisie van een controleleider in teamverband medewerken aan de controle van de financiële verantwoordingen van bedrijven en diensten, daarbij leiding gevend aan één of meer assistenten. Vereisten: - vooropleiding VWO/HAVO - vakopleiding: gevorderde studie N.l.v.R.A. of SPD, resp. voltooide HEAO-opleiding (BE-richting) - praktische ervaring welke overeenkomt met de geambieerde functie. Salarisindicatie: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, voor 1 e assistent tot 3.358.- bruto per maand (norm 1-8-1978) Bij gebleken geschiktheid en/of voortgezette studie biedt een functie bij deze dienst goede perspectieven. Vakaturenummer: 32.217 Overigens zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van de gemeente Groningen van toepassing. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie - onder vermelding van het vakaturenummer - binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouders. Grote Markt 1 te Groningen. Bouma Koopman BV Elsenhowerlaan 122 Den Haag Telefoon: 070-514511 Vraagt een waarvan wordt verwacht, in een prettige sfeer, werkzaam te zijn. opmaak polissen/aanhangsels enig typwerk enige secretariaatswerkzaam heden enz. Wij verlangen wel een opleiding op Mavo/Havo-niveau, enige admi nistratieve ervaring en liefst enige assurantiekennis. Leeftijd tot ca. 30 jaar. Sollicitaties te richten aan de directie of telefonisch aan de hr. A. de Jongh. Als u die zelfstandigheid'met de daaraan verbon den ontplooiingsmogelijkheden op prijs stelt, heeft het zin om kontakt met ons op te nemen. Wij zijn niet zo groot, maar hebben een gevari eerd klientenpakket. waarondereen aantal maatschappelijk gerichte organisaties. Onze kontrole- en advieswerkzaamheden worden door een team van ca. 20 mensen in nauwe onderlinge samenwerking uitgevoerd. Onze medewerkers hebben een grote mate van inspraak in de gang van zaken op ons kantoor. Wij willen dat team graag versterken met Jonge mannen of vrouwen die bereid zijn de NIvRA-opleiding te gaan volgen of bezig zijn met de NlvRA-propaedeuse. Enige ervaring op een accountantskantoor strekt tot aanbeveling. Wij bieden gunstige arbeidsvoorwaarden, zoals 14 maanden salaris (waaronder vakantietoeslag), tenminste 22 vakantiedagen, vergoeding van reis kosten en aantrekkelijke studiefaciliteiten met vergoeding van studiekosten en een studieverlof regeling. Belangstellenden worden uitgenodigd voor in lichtingen of een sollicitatie kontakt op te nemen met de heer A.F.M. van Klaren, RA, Stadionweg 70,1077 SP Amsterdam. Telefoon (020) 76 96 86. Chr. Woningbouwvereniging Wegens een benoeming tot hoofdadministrateur elders roept T bestuur-van de Chr. Woningbouwvereniging "De Goede Wonk. sollicitanten op naar de betrekking van g h Funktie-informatie: De vereniging beheert plm. 650 woningen, 97 zijn er in aanbot plannen voor 200 woningen zijn in voorbereiding. n Tot de taken van de administrateur behoren o.a. - De voorbereiding en de uitvoering van bestuurlijke besluitvorming. u - Het geven van leiding en dc dagelijkse verantwoordelijkheid voor ji gehele werkapparaat. - Het zelfstandig opstellen van begrotingen, jaarstukken e.d. Funktie-eisen: fc - Sollicitanten dienen van pos. chr. beginselen te zijn. i - Opleiding op H.B.O. niveau (b.v. S.P.D. of H.E.A.O.) gelijkwaardig. |i - Gedegen kennis van de voorschriften. - Goede contactuele eigenschappen. Van toepassing is de C.A.O. voor het personeel in dienst V woningcorporaties. E Voor woonruimte kan worden gezorgd. Sollicitaties voor 14 april a.s. te richten aan het bestuur der verenigif p.a. de heer A.J. Rohaan, Graaf Ottostraat 35 7461 CN Rijssen. 11 Inlichtingen omtrent deze funktie kunt u inwinnen bij de voorzitter vereniging, de heer A. Draaijer, Trompstraat 35 Rijssen, tel. 05480-31|5 voorde SOCIALE DIENST bij de afdeling Interne Controle een TAAK opstellen c.q. aanpassen van controleprogramma's op basis van in hoofdzaak zelfstandig verricht onder zoek naar de administratieve organisa tie, met name naar de interne controle aspecten hiervan; zorgen voor de uit voering van deze programma's door en met de medewerkers; rapporteren van de controlebevindingen; leveren van citeiten; leeftijd tussen 30 en 45 jaart een belangrijke inbreng bij de opleiding en begeleiding van de medewerkers. VEREISTEN middelbare schoolop- SALARIS afhankelijk van leeftijd n leiding; diploma SPD I en II of stude- ervaring, maximaal 3876,- bruto rende voor II c.q. de Nivra opleiding t/m maand. Bedrijfseconomie II of studerende hier- INLICHTINGEN de heer P. A voor; kennis van en belangstelling voor Beek, telefoon (020) 511.0321, toesi automatisering; ruime controle- 2507. ervaring; kritische instelling en analy- Vakantieuitkering 8 procent, de rechts positieregeling van de gemeente Am sterdam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 da gen te richten aan de Afdeling Perso neelszaken, Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 GL Amsterdam, onder ver melding van vacaturenummer2433 (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg30-32,3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/ WA O, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1250 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. Bij onze bedrijfsvereniging bestaat een vakature voor de funktie van Hij/zij is direkt verantwoordelijk voor de juiste vastlegging van de financiële gegevens. De afdeling boekhouding omvat circa 20 personen. De werkzaam heden worden verricht in groepen van ca. 6 medewerkers, waarboven een groepsleider staat, die rechtstreeks onder de chef boekhouding ressorteert. Funktie-informatie: De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het organiseren en koördineren van werkzaamheden op de afdeling boek houding; het instrueren van de medewerkers; het samenstellen van het financieel jaarverslag; het signaleren van problemen en het doen van voorstellen. Funktie-eisen opleiding op middelbaar niveau; SPD I en II (of studerend voor SPD III; leidinggevende en organisatorische kapaciteiten; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; goede kontaktuele eigenschappen. Wij bieden Naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden bieden wij - afhankelijk van leeftijd en ervaring - een salaris tot maximaal f 4.093,— bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Sollicitaties Belangstellenden voor deze funktie ver zoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de personeelsdienst BVG. postbus 276, 3700 EA Zeist. Telefonische informatie kan worden in gewonnen onder nummer 03404-42116.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 26