B-verpleegkundige groepsbegeleiders I S3 VELDWIJK VRAAGT hoofd opleiding W afdelingshoofd waarnemend afdelingshoofd VELDWIJK Instituut voor Epilepsiebestrijding -A Meer en Bosch-DeCruquiushoeve verpleeghuis OVERWHERE puimerend v OTDQOD stafmedewerker(ster)/ verpleegkundige A en eventueel B Stichting Hervormd Diakonaal Ver-^ pleeghuis De Samaritaan te Som-| melsdijk, gem. Middelharnis a) paviljoenshoofd b) waarnemend paviljoenshoofd ciesamaritaan B-verpleeg- kundige B-verpleeg kundige B-verpleeg kundige B-verpleeg kundige B-verpleeg- kundige in tijdelijke dienst PSYCHIATRISCH ZIEKENHUS ERMELO ZATERDAG 31 MAART 1979 TROUW/KWARTE>, "Grutto" en "Houtduif" zoeken een (vakaturenummer 6/LTR) Onze 48 bewoners zijn gehuisvest in 2 paviljoens en wonen in leefgroepen van maximaal 6 personen. Zij werken overdag in een van onze Sociale Werkplaatsen. De meesten van hen ver blijven permanent in ons Instituut. Voor een klein aantal proberen wij d.m.v. re socialisatie weer te komen tot zelfstandig wonen in een voor hen passende omgeving. Tevens zoeken wij (mnl./vrl.) Ter versterking van ons team zoeken wij een B-verpleegkundige. Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij naast het werken met groepen, ervaring heeft in verpleeg- technisch handelen en in somatische situaties. Telefonische informatie zal graag worden verstrekt door de heer T. Jansma en/of mevrouw W. Timmerman, telefoon (023) 33 90 60. toestel 2229. (vakaturenummer 15/L/TR) voor ons resocialisatiepaviljoen "Aster" op "De Cruquiushoeve" waar in zijn algemeen heid getracht wordt de bewoners hun zelf redzaamheid en zelfstandigheid te ver groten en hen te leren met hun handicap (epilepsie en soms parese) te leven. Kandidaten die in het bezit zijn van het diploma B-verpleegkundige, of M.B.O.-I.W. of K.B. A/B of Ziekenverzorging kunnen telefonische informatie verkrijgen bij de heer M. Kuyer, hoofd paviljoen "Aster", telefoon (023) 33 90 60. toestel 2367. Schriftelijke sollicitaties kunnen onder ver melding van het vakaturenummer gericht worden aan het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5 te Heemstede. Wij *iin **n landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in ome centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhui/en (gemeente Haarlemmermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zevensprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem, Den Haag. Heemstede. Leeuwarden. Rotterdam en Utrecht. Het Sanatorium is een open psychiatrisch ziekenhuis met 230 plaatsen, verdeeld over kleine afdelingen met kort- *-durende psychiatrische behan- J deling, socio-therapeutische gemeenschappen en een centrum voor observatie, behan deling en reaktivering van gees telijk gestoorde bejaarden. Bij de afdeling Opleiding is vacant de funktie van: van kandidaten voor deze funktie wordt verwacht dat zij beschik ken over het diploma B- of B/A- verpleegkundige en docente opleiding. o Telefonische informatie omtrent deze funktie: 03404-21822 tst. 140. Sollicitaties worden verwacht door de directie, Postbus 20 (Oude Amhemseweg 260), 3700 AA Zeist. CHRISTELIJK SANATORIUM VOOR NEUROSEN EN PSYCHOSEN TE ZEIST I DIACONESSENHUIS BREDA Y V ornvat een algemeen ziekenhuis met "XI 216 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. J D® identiteit is protestant christelijk. In ons ziekenhuis is vakant de funktie van WAARNEMEND HOOFD INTERNE AFDELING Deze afdeling heeft in totaal 33 bedden. Graag komen wij in kontakt met kandidaten die een leidinggevende funktie ambiëren. De voorkeur gaat uit naar hen die de kaderopleiding hebben gevolgd of daarmee bezig zijn en/of ervaring hebben in een leidinggevende funktie. Verzoeken om nadere informatie en/of sollicitatie kunt u richten aan mej. E.J. Koert, hoofd personeelszaken, Langendijk 75,4819 EV Breda, o.v.v. kode 008. In ons middelgroot verpleeghuis, waar zowel lichamelijk zieken, als ook geestelijk gehandicapte bejaarden verblijven, staat de patiënt-bewoner centraal. Wij streven naar een zo optimaal mogelijke verzorging, begeleiding, revalidatie en reactivering van onze patiënten. Samen proberen wij in een goede en open sfeer hieraan gestalte te geven. Enthousiaste collega's die hieraan willen meewerken, vragen wij te solliciteren naar een van de volgende funkties: Zij/hij gaat in samenwerking met de vaste staf de leiding op zich nemen over een afde ling van 32 lichamelijk zieken. Van de sollicitant(e) verwachten wij, dat zij/hij in het bezit is van het diploma A of A en B, over voldoende leidinggevende capaci teiten beschikt, in staat is om een prettig werk - en leef klimaat te scheppen en goed kan samen werken met andere disciplines. Het diploma Kaderopleiding strekt tot aan beveling. Aanstelling is mogelijk in de rang van Ie verpleegkundige A. Zij/hij gaat in samenwerking met de vaste staf mede leiding geven aan een afdeling voor 31 geestelijk gehandicapte bejaarden. Van de sollicitanten verwachten wij dat zij/hij in het bezit is van het diploma B en/of A. bereid en in staat is om in teamverband te werken aan een prettig werk- en leef klimaat. Aanstelling in de rang van 1e verpleegkun dige is mogelijk. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen te verkrijgen bij het hoofd Verplegingsdienst, tel. (02990) 2 74 51. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Verpleegkundig Directrice, mevr. C.M. van Orden, Prof. Mr. P.J. Oudlaan 1. Purmerend. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland De Protestants Interkerkelijke Stichting voor Huisvesting en Verzorging van Bejaarden te Noordwiik, vraagt in verband met het vertrek van de huidige functio naris. zo spoedig mogelijk een in full-time dienstverband. Beschikbaarheidsdienst o.a. bepaalde weekenden. Ons bejaardencentrum is 1 maart 1972 officieel geopend en omvat: 68 eenpersoonskamers; 10 tweepersoonskamers; 10 bedden op de ziekenafdeling, annex 76 bejaardenwo ningen. Wij zoeken iemand met een positieve Protestants Christe lijke levensovertuiging; Zo mogelijk ervaring hebbende in dit soort werk, of zich daar volledig voor wenst in te zetten. Bereid zijn in een goed teamverband te werken met staf en hoofden van dienst. Capaciteiten bezitten, leiding te geven aan een prettig team van verzorgsters door een goed samenspel. en zeer belangrijk; het welzijn van onze bejaarden helpen bevorderen. Salariëring: geschiedt volgens de C.A.O. voor personeel in bejaartentehuizen. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties vóór 1 mei 1979 a.s. te richten aan: Directeur van bejaardencentrum „Groot Hoogwaak", Postbus 1005, 2200 BA Noordwijk. Voor verdere inlichtingen kunt u in de morgenuren tussen 10 en 11 uur de directeur benaderen. i In ons verpleeghuis met 5 paviljoens van 31 bedden voor somatisch%, en psychogeriatrische zieken zijn de volgende funkties vakant: ii Wij vragen verpleegkundigen met een A B of A-diploma, ervaring inf, leidinggeven en een positief protestants christelijke levensovertuiging. j| Wij bieden voor de onder a genoemde funktie de rang van 1e» verpleegkundige A en voor de onder b genoemde funktie de rang van 1e verpleegkundige, alsmede alle rechten en plichten zoals vastgelegd^ in de CAO-Ziekenhuiswezen. I Huisvesting beschikbaar. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne door de direktie ingewacht, terwijl nadere inlichtingen desgewenst worden verstrekt door deÉ verpleegkundig direkteur. P "de Samaritaan" onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg, Koningin Julianalaan 59, Sommelsdijk (Middelharnis), Telefoon 01870-2500. Hel psychiatrisch ziekenhuis VELDWIJK" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Mei dit ziekenhuis bied! de Vereni ging lot Christelijke Verzorging van Geesles- en Zenuwzieken optimale herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzorging aan psychiatrische patiëntenOp de afdelingen: geronto-psychiatrie. algemene psychiatrie en langdurig psychiatrische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en verpleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings- en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. De afdeling Heesteroord be hoort tot de hoofdafdeling alge mene psychiatrie. In de afdeling vinden zowel opnamen als kort durende voertgezette behande lingen plaats. Er verblijven in deze afdeling ca. 32 mannelijke en vrouwelijke patiënten. In de opname-unit, waar de na druk ligt op observatie, is een va- kature voor een die zal worden aangesteld als groepsverpleegkundige Taken zijn o m.: het koördineren van verzor- gings- en behandelaktivitei- ten; - medewerken aan behandel plannen in samenwerking met het behandelteam; - het begeleiden van leerling verpleegkundigen. De afdeling Houtrust behoort tot de hoofdafdeling langdurig psy chiatrische behandeling. In de afdeling worden ca. 34 mannelijke patiënten verpleegd. Naast orthagogische begeleiding wordt veel aandacht besteed aan het aanleren en onderhouden van dagelijkse levensverrichtingen. Ten behoeve van een groep van 12 patiënten vragen wij een in de funktie van groepsver pleegkundige. Taken zijn o.m meewerken aan de totstand koming en uitvoering van be handelplannen in samenwer king met het behandelteam; - koördineren van therapieën; - begeleiden van leerling- verpleegkundigen. De afdeling Hoogerhout biedt langdurig psychiatrische behan delingsmogelijkheden aan ca. 40 mannelijke patiënten. Bij de orthagogische begeleiding ligt een belangrijk accent op ge dragsmatige begeleiding. Het deelnemen aan diverse arbeids- therapeutische aktiviteiten vormt onderdeel van de behandeling. In deze afdeling is een vakature voor een Taken zijn o.m.: - het in samenwerking met een groepsverpleegkundige en leerling-verpleegkundigen uit voeren van behandelplanaktivi- teiten ten behoeve van een groep van 10 patiënten; - het waarnemen van o.m. koör- dinerende taken bij afwezig heid van de groepsverpleeg kundige; - mede begeleiden van leerlin gen; - het begeleiden van diverse groepsaktiviteiten. Feithenberg-geel behoort tot de hoofdafdeling geronto psychia trie. De afdeling kent een split sing in verzorgingsbehoeftige en begeleidingsbehoeftige patiënten (65 plussers). Tevens vinden op deze afdeling de opnamen plaats. Specifiek voor dit laatste wordt gevraagd een in de funktie van groepsver pleegkundige (opname unit). Taken zijn o.m.: - meewerken o.a. door observa tie aan de totstandkoming en uitvoering van behandelplan nen (deeln. aan de besprekin gen); - begeleiden van 1 a 2 leerling- verpleegkundigen; - koördineren van' therapieën; - informeren van familie/bezoek enz.; - is de kontrole figuur in een groep van 12 patiënten. In de afdeling Dennenhorst, een afdeling voor langdurige psychia trische behandeling voor ca. 34 vrouwelijke patiënten, is op korte termijn plaats voor een In eerste instantie zal er een dienstverband worden aangegaan voor ca. 2 maanden. Aangezien er op enkele andere afdelingen ook nog vakatures voor verpleeg kundigen bestaan, behoort een vaste aanstelling op één van die afdelingen tot de mogelijkheden. Gegadigden voor een funktie als groepsverpleegkundige dienen bereid te zijn tot het volgen van een ca. 9 maanden durende in terne opleiding tot groepsver pleegkundige. Deze opleiding wordt in werktijd gegeven. Onze voorkeur gaat uit naar mede werkers met een Christelijke levens instelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicitatie formulierkan kontakt worden opge nomen met de afdeling personeels zaken (tel. 03417-4848, tst. 205). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Algemeen-direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis VELDWIJKPostbus 1000, 3850 BA Ermelo.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20