!HI i hoofd huishouding groepsleid(st)er hoofd gemeente arnhem tien projectleid(st)ers. groepleldster leerling groepsleidlstjer üGrmingsujerk werkende jongeren stafmedewerk(st)er konsultatie voor programma-ontwikkeling maatschappelijk werkerm/v jeugdwerkleid(st)er //$e ZATERDAG 31 MAART 1979 TROUW/KWARTE secretarie vraagt voor de afdeling MAATSCHAPPELIJK WELZIJN. VOLKSGEZONDHEID EN MILIEUBESCHERMING. Deze afdeling ondersteunt het gemeentebestuur bij het voeren van een beleid op de terreinen van het maatschappelijk welzijn, de volksgezondheid en het milieu. In verband hiermede is de afdeling onder meer belast met de volgende taken: rechtstreekse advisering van het gemeentebestuur: deelname aan die projectgroepen en werkgroepen, waarbij een beleids inhoudelijke inbreng van de afdeling geboden is; deelnemen aan en het coördineren van het stafoverleg tussen de verantwoor delijke wethouderf sen de betrokken diensten en bedrijven. Als zodanig zijn te noemen het stafoverleg volksgezondheid, het stafoverleg maatschappelijk welzijn en het stafoverleg milieu; het onderhouden van contacten met personen, instellingen en instanties, welke werkzaam zijn op de genoemde terreinen. Daarnaast verleent de afdeling ambtelijke ondersteuning aan de besturen van de gemeenschappelijke regelingen Woonwagencentra Arnhem e.o. en de Werk voorziening Midden-Gelderland. Ter uitvoering van bovengenoemde taken zijn aan de afdeling 15 medewerkf st)ers verbonden. Vereist: een opleiding op academisch of gelijkwaardig niveau; ruime ervaring in een - soortgelijke - leidinggevende en organisatorische functie; goede contactuele en organisatorische kwaliteiten. Mede in verband met de leeftijdsopbouw van de afdeling gaat de voorkeur uit naar een kandidaat die ouder is dan 35 jaar. Salaris: voor deze functie wordt een salaris geboden van maximaal 7.075,bruto per maand. De selectie zal plaatsvinden door een commissie bestaande uit de portefeuille wethouders, de gemeentesecretaris, vertegenwoordigers van de afdeling en een functionaris van de Centrale dienst personeelszaken. Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel vormen van de selectieprocedure. Inlichtingen kunnen telefonisch onder nummer 085 - 45 71 11) worden ingewonnen bij de heer mr. H. de Haas, gemeentesecretaris en de heer J. W. P. M. Doorakkers, waarnemend hoofd van de afdeling. Hebt u belangstelling voor deze functie, zendt u dan binnen tien dagen een sollicitatiebrief - met vermelding van vacaturenummer 41 - aan de directeur van de Centrale dienst personeelszaken, Broerenstraat 39,6811 EB Arnhem. zuidelijke ijsselmeerpolders lelystad Bij de toekomstige gemeente LELYSTAD worden voor spoedige indiensttreding gevraagd vacaturenummer L/120. Ten behoeve van de stedebouwkundige ontwikkelingstaken zullen per geografische eenheid projectgroepen worden ingesteld. De projectgroepen hebben de primaire taak het totale projectproces te sturen vanaf het opstellen van de uitwerkingsplannen tot en met de uitvoering. De projectleiders dragen zorg voor het optimaal functioneren van hun projectgroep. De coördinatie, de organisatie en de voort gangsbewaking van het projectgebeuren zullen de belangrijkste taken zijn. De voor de projectgroepen te verrichten vakinhoudelijke activiteiten zullen in de lijnorganisatie worden uitgevoerd onder ver antwoordelijkheid van de afdelingschef/ directeur. De projectleiders dienen verant woording af te leggen aan een stuurgroep, waarvan een gedeelte van het dagelijks bestuur van het openbaar lichaam c.q. gemeente deel uitmaakt. Organisatorisch wordt vooralsnog uitgegaan van een positie bij de dienst publieke werken. Functie-oisen: - een opleiding op HBO- of academisch niveau; - ruime kennis en ervaring op het gebied van stadsuitbreiding; - ervaring met het leiden van project groepen; - gewerkt moet worden met een grote mate van zelfstandigheid binnen bestaande werkstructuren, waardoor goede con tactuele eigenschappen vereist zijn; - organisatorisch vermogen. Salaris, afhankelijk van opleiding en er varing, zal in overleg worden vastgesteld. De salarisgrenzen bedragen f3.874,- tot f5.103,- bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Goede huisvestingsmogelijkheden zijn aan wezig. Nadere informaties worden u gaarne ver strekt door de heer H.J. van der Dussen, directeur dienst publieke werken, telefoon 03200-26844, toestel 345. Per 1 januari 1980 wordt Lelystad gemeente. De groeikern Lelystad zal dan 40.000 inwoners tellen. In het jaar 2000 zal dit aantal zijn uitgegroeid tot 100.000 inwoners. De vertegenwoordigende orgfenen zijn nu ook al gekozen door de inwoners en functioneren als gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders, onder voorzitterschap van de landdrost. Lelystad kent vrijwel alle voorzieningen op het gebied van onderwijs, sport, cultuur, etc. en heeft een rijk verenigingsleven. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de landdrost van de Zuidelijke Ijsselmeerpolders, Postbus 918200 AB Lelystad. Wij. medewerkers en bewoners van Hid Hero Hiem te Bolsward zoeken voor één van onze groepen een Hid Hero Hiem is een tehuis voor normale schoolgaande jeugd. De groep waarvoor wij een groepsleidster zoeken, bestaat uit jongens en meisjes van 6-18 jaar. Wij verwachten: sollicitanten met een afgeronde oplei ding M.B.O.-i.w. een minimum leeftijd van 25 jaar kunnen werken in teamverband bereidheid tot medewerking aan een christelijke opvoeding enige jaren ervaring in de kinderbe scherming Wij bieden: arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O.- wefzijnswerk samenwerking met drie enthousiaste kollega's Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de sollicitatiekommissie Hid Hero Hiem. Kerkstraat 51, 8701 HR Bolsward. Tel. 05157-2403. PERSIJN te Maartensdijk is een tehuis voor op vang en begeleiding van 36 meisjes in de leeftijd van 14 tot 21 jaar. Op grond van hun mogelijkheden behoren deze meisjes tot de zogenaamde kansar me groepen. Veelal bezoeken zij een aan gepaste school- of werksituatie. Voor onze opvanggroep van 12 meisjes zoeken wij een De opvanggroep richt zich op die meisjes, die elders in een akute noodsituatie terecht zijn gekomen, op grond waarvan onmiddel lijke opvang wenselijk is. De verblijfsduur voor een meisje in deze groep is maximaal 6 maanden. Het team van medewerkers oestaat uit 6 personen. Voor genoemde funktie vragen wij iemand die tenminste 23 jaar is bij voorkeur ervaring heeft in het werken met oudere meisjes onregelmatige en slaapdiensten wil ver richten. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkom stig de C.A.O. van het ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties uiterlijk binnen 2 weken te richten aan Persijn. sollicitatiekommissie. Achterwe- teringseweg 10. Maartensdijk. Inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen: tel. 03461-1384/ 1398. KINDERTEHUIS 'DE GANSENHOEF' gevestigd in een buiten aan de Vecht te MAARSSEN (U.) vraagt een Vereist: ruime ervaring binnen de kinderbescherming een prot. chr. levensovertuiging (belijdend) diploma M.B.O. i.w. of afgeronde gelijkwaar dige opleiding. Minimum leeftijd 21 jaar. Zij die niet aan de gestelde eisen voldoen, gelieven niet te solliciteren. In ons tehuis wonen plm. 35 normaal begaafde kinderen in de leeftijd van 3 t/m 18 jaar. Sollicitaties te richten aan de directie Zandpad 29. 3601 NA Maarssen. Tel.: 03465-61289 De Landelijke Organisatie Vormingswerk Werkende Jongeren (LOVWJ) houdt zich bezig met belangenbehartiging, vertegenwoordiging en begeleiding van vormingsinstituten voor wei kende jongeren. De LOVWJ zoekt: (herhaalde oproep) voor het regioteam Zuid, dat de begeleiding verzorgt van de vormingsinstituten in Limburg, Brabant en Zeeland. Deze konsulent(e) dient groepen van instituten middels voorlichtings-, studie- en werkbijeen komsten te ondersteunen bij het ontwikkelen van een programmabeleid en van programma- inhouden. Om de programmeringsdeskundigheid van plaatselijke werkers te bevorderen zal hij/zij scho- lings- en trainingsprogramma's moeten opzetten en (doen) uitvoeren. Ook het mee-ontwikkelen van programmakaders en hulpmiddelen voor programmering be hoort tot zijn/haar taak. Vereist is een opleiding in de sociale wetenschappen (universiteit, HBO, MO) met kennis van en/of ervaring met onderwijskundige vraagstukken en ervaring in het onderwijs en/of vor mingswerk. Vaardigheden, die nodig zijn voor het opzetten en uitvoeren van scholings- en trainingsprogramma's zijn zeer gewenst. Het in teamverband kunnen werken is een belangrijke voorwaarde. Van de konsulent(e) word verwacht dat hij/zij in staat is leiding en begeleiding te geven. Kennis van ontwikkelingen op het terrein van onderwijs voor werkende jongeren is van groot belang. Het begeleidingsteam Zuid is gevestigd te 's-Hertogenbosch. Wonen in het werkgebied op mak simaal 45 km afstand van 's-Hertogenbosch is verplicht. Salarisgrenzen: f 3.011,- (minimaal) tot f 5.103,- (maksimaal) per maand. Premie AOW/AWW voor rekening van de werkgever. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties tot uiterlijk 17 april 1979 te richten aan de LOVWJ, afdeling per- soneelzaken. Sint Laurensdreef 49, 3565 AJ Utrecht. Belan nader Telef Belangstellenden voor deze funktie kunnen op aanvraag een informatiemap krijgen met nadere gegevens over de funktie, de LOVWJ en het vormingswerk werkende jongeren. Telefoon: (030) 61 18 07. "De Marke" is een behandelingsinstituut voor jongens en meisjes met zeer problematisch ge drag. Het instituut omvat 4 gemengd opgezette units, waarvan 3 behandelingsunits. De vierde unit draagt deels het karakter van een halfweg voorziening en omvat daarnaast een krisisop- vang voor meisjes. De mensen die er werken beogen hulp te bieden aan jongeren, die elders wegens hun bijzonder moeilijk gedrag nauwelijks of in het geheel niet geholpen kunnen worden. De jongens,en meisjes wonen in één van de twaalf leefgroepen. De behandeling is gericht op het scheppen van een leefklimaat, waarbinnen een ingekapseld en relatievermijdend gedragspatroon geleidelijk kan plaatsmaken voor een open en bewuste oriën tatie t.a.v. het eigen gedrag. Wij zoeken een Hij/zij funktioneert in een milieuteam, be staande uit 3 maatschappelijk werkers en een gezinstherapeut. Van de door ons gezochte funktionaris wordt verwacht, dat hij/zij in de 4e unit de groepsleiding terzijde staat in het leggen van kontakten tussen de opgenomen jongeren en hun relaties buiten het instituut. Kandidaten zullen in staat en bereid dienen te zijn om zich in te zetten in zeer moeilijke situa ties, waarbij aan de funktionaris hoge fysieke en mentale eisen gesteld worden. Deze funktie vereist een voltooide H.B.O.-MW opleiding en ruime ervaring met zeer moeilijk opvoed bare jongeren en hun achterban. Wij kunnen, afhankelijk van het aantal erva ringsjaren, een salaris bieden tot maximaal 3596,42 bruto per maand. Vanwege de algemeen christelijke grondslag van de Vereniging Rekkense Inrichtingen, waartoe de Marke behoort, zullen sollicitanten bereid dienen te zijn, deze grondslag te respek- teren. Sollicitaties kunnen binnen 7 dagen na het ver schijnen van deze advertentie gericht worden aan de personeelsafdeling van de Vereniging Rekkense Inrichtingen, onder vermelding van het vakaturenummer P2237/sollicitatiekommis- sie maatschappelijk werker, Dr. W. Slotlaan 12, 7157 AT Rekken. Belangstellenden kunnen telefonisch inlichtingen over de funktie krijgen, tel. 05453 - 241 toe stel 212. De Centrale Kerkeraad van de Hervormde Gemeente te Voorburg vraagt voor de Hervormde Jeugdraad een: Taak: Hij/zij moet: een goede relatie met de jeugd vanaf 12 jaar kunnen opbouwen goed kunnen „inspringen" op de problemen die bij de oudere jeugd leven en deze goed kunnen vertalen voor anderen die bij het werk van de H.J.R. betrokken zijn de jeugd goed kunnen opvangen en in nauwe samen werking met de predikanten verantwoord bezig kunnen zijn vooral ook kunnen inspireren. Gedacht wordt aan iemand die in de praktijk blijk heeft gegeven een goed contact met de jeugd te kunnen opbouwen en onderhouden met kerkelijke en/of maatschappelijke ervaring met een ontwikkelingsniveau van ten minste hoger beroepsonderwijs met organisatorische capaciteiten. Een part-time functie is aanvaardbaar, waarbij een aanvul lende functie bij het (middelbaar) onderwijs niet uitgesloten is voor candidaten met een theologische opleiding of die anderszins onderwijsbevoegdheid bezitten. Sollicitaties gaarne voor 1 mei te richten aan de scriba van de Centrale Kerkeraad, de heer E. P. Beimers, Rozenboomlaan 174 te Voorburg. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de Jeugd raad p/a. de heer P. Korving, telefoon: 070-860597. bejaardentehuis van de diakonie der hervormde gemeente te Zwijndrecht. biedt een woonplaats aan ruim 90 oudere mensen. Binnen afzienbare tijd zal door een ingrijpende renovatie het gebouw geheel worden gemoder niseerd. In dit tehuis ontstaat medio september 1979 een vacature voor de functie Wij vragen iemand: met organisatorische capaciteiten die in staat is leiding te geven die haar functie uitoefent in goede samen werking met directie en andere hoofden van dienst die bereid is avond- en weekenddiensten te vervullen die het diploma huishoudkundige voor in richtingen heeft die ervaring heeft opgedaan in een soort gelijke functie die een positief christelijke levensovertuiging bezit. Wij bieden: een zelfstandige, afwisselende functie prettige werksfeer salaris en overige arbeidsvoorwaarden waar onder opname in het PGGM-Pensioenfonds. volgens de C.A.O. Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur, de heer L. Kuijper, Rotterdamse- weg 137B, Zwijndrecht. A

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18