>.-ers r1 9z r bouwkundig tekenaar medewerk(st)er groepsleid(st)er N.V. NATIONALE W Meulenhoff Educatief redacteur/redactrice beleidsmedewerker (m/v) een GROEPSLEIDER (aktlvlteltenlelder) groepsmedewerk(st)er Schreuder gezinsverzorgsters gezinshelpsters vereniging "bartiméus" ervaren groepsleidster groepsleid(st)ers bartiméus een provinciaal aandachtsfunctionaris (m/v), geestelijk verzorger (mnl/vrl) SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE ZATERDAG 31 MAART 1979 N.V. Nationale Borg-Maatschappij Keizersgracht 163-165, Amsterdam-C, Telefoon (020) 239011. Van de activiteiten van de N.V. Nationale Borg-Maatschappij maakt onder andere deel uit de herverzekering van uit het buitenland aangeboden financiële risico's. Voor de betreffende afdeling, de AFDELING BUITENLAND zoeken wij een met een middelbare schoolopleiding, een redelijke (passieve) kennis van de moderne talen (vooral Engels) en belangstelling op het financieel economische vlak. Ervaring opgedaan in het bankbedrijf met name de kredietverlening, strekt tot aanbeve ling, doch is geen absolute noodzaak. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten ter attentie van Mevr. I.A. Havinga. Uitgeverij van boeken en leerstofpakketten voor het basis- en voortgezet onderwijs vraagt op korte termijn een De taken zijn: het persklaar maken van manuscripten het begeleiden van de produktionele fase. correctie, proevenverkeer e.d. het assisteren van de editors (fondsvormers) vanaf de beginfase van projecten Vereisten voor deze functie zijn kennis van/gevoel voor taalniveaus bij het voortgezet onderwijs uitstekende stilistische kwaliteiten goede contactuele eigenschappen nauwkeurigheid Enige ervaring in de educatieve uitgeverij en een goede typevaardigheid strekken tot aanbeveling. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij de chef redactie, telefoon 020-23 5707. toestel 156. Sollicitaties te richten aan de Directie van Meulenhoff Educatief b. v.. Postbus 100.1000AC Amsterdam. Op de afdeling Welzijnszaken van het stadskantoor te Emmeloord is plaats voor een Naast de sectoren jeugd, sport en cultuur zijn op deze afdeling de coördinatie met betrekking tot de uitvoe ring van de gemeentelijke taken als gevolg van de invoering van de rijksbijdrageregeling sociaal-culture le activiteiten ondergebracht. Voor het opstellen van een sociaal-cultureel plan is een voorbereidingscom missie ingesteld, die is samengesteld uit vertegen woordigers van het particulier initiatief. Van de te benoemen functionaris wordt in hoofdzaak verwacht, dat hij de noodzakelijke ondersteuning aan deze commissie kan geven en dat hij zorg draagt voor de verslaglegging en de uitvoering van de genomen besluiten. Gegadigden dienen: ervaring te hebben in de welzijnssector, b.v. het opbouwwerk; zelfstandig te kunnen werken; het vermogen te hebben met inspraak te werken; over een vlotte pen te beschikken; bereid te zijn tot het verrichten van avondwerk. Gewenste opleiding: H.B.O. sociaal-cultureel werk, -opbouwwerk of daaraan gelijkwaardig. een salaris van f 2.600,— tot 3.358,— per maand in de rang van commies A; 8% vakantietoelage; opname In het Algemeen burgerlijk pensioenfonds .en de ziektekostenregeling I.Z.A.; een tegemoetkoming in de verplaatsingskosten. In de gemeente is voldoende keuze aan woonruimte, zowel m de huur- als in de koopsector aanwezig. Eventuele nadere inlichtingen kunnen worden verkre gen bij de chef van de afdeling, drs J. N. van Nuijs, tel. 05270-5161. Sollicitaties onder vermelding van nummer 023 worden binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht bij burgemeester en wethouders van de gemeente Noordoostpolder, Postbus 155, 8300 AD Emmeloord Het bestuur van de stichting dagverblijven voor gehandicapten „Noord-Oost Friesland" vraagt voor het d.v.o. „De Woudhof" te Damwoude van prot. chr. levensovertuiging. Vereist: diploma buitengewoon onderwijs kreatieve handvaardigheid of diploma zwakzinnigenzorg kreatieve hand vaardigheid of diploma O.P.M. kreatieve handvaardigheid. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. 'Schriftelijke sollicitaties met vermelding van per soonlijke gegevens, levensloop en referenties kunnen gericht worden binnen 1 week na het verschijnen van dit blad aan het bestuur van de stichting Willemstraat 27, te Damwoude. Cargill B.V. is een zelfstandige vestiging van het Cargill/Tradax- concern. Tot de aktiviteiten van deze groep bedrijven behoort o.a. de handel in granen en aanverwante produkten, alsmede transport, opslag en overslag hiervan. Ook in de verwerking van granen, oliezaden enz. tot halffabrikaten neemt het bedrijf een belangrijke plaats »n. De vestiging in Amsterdam, die dateert uit 1968 en wordt gekenmerkt door een konstante groei, houdt zich bezig met de verwerking van sojabonen tot plantaardige oliën en eiwitten voor de veevoeder- en levensmiddelenindustrie. In Zaandijk exploiteren wi| een lijnolieraffinaderij. De onlangs opgestarte vestiging te Bergen op Zoom verwerkt maïs tot glucose Gezien onze voortdurende groei, zouden wij graag in kontakt komen met Procestechniek of Werktuigbouwkunde Jonge mensen die ons bednjf en onze bedrijfsvoering willen leren kennen, bieden wij alle mogelijkheden Al spoedig wordt U bij ons in staat gesteld om in hoge mate zelfstandig te werken. Wij stippelen voor niemand een vastom lijnde carrière uit. Indien U vooruit wilt, dan heeft U dat geheel in eigen hand U begint als trainee en krijgt een grondige oriëntering in ons bedrijf. Daarna wordt U in een assisterende funktie toegevoegd aan één van onze supervisors Zodra U de benodigde kennis bezit en de noodzakelijke leidinggevende eigen schappen heeft gedemonstreerd, wordt U in een leidinggevende funktie in het produktie-proces ingeschakeld. Wij nodigen U graag uit voor een gesprek, indien U Uw M.T.S.- diploma reeds heeft behaald of dat dit jaar hoopt te doen. Maakt U eens een afspraak en belt U daan/oor met mejuffrouw H.M. Kappen van onze afdeling Personeelszaken. van tenminste 23 jaar. Hij/zij zal in teamverband werken, maar ook zelfstandig moeten kunnen functioneren. Wij zoeken iemand met een pos. chr. levensovertuiging. Alleen zij die in het bezit zijn van een diploma Kinderbescherming 8 of M.B.O.-I.W. (ev. O.P.M.) of een van deze studies bijna hebben voltooid kunnen solliciteren. Sollicitatie te richten aan het hoofd van het tehuis, dhr. H. Gringhuis. 2e Middellandstraat 19 b. 3021 BL Rotterdam, tel. (010) 77.15.05 Voor onze afdeling aan de Kem- perbergerweg vragen wij een (leeftijd 23 jaar). Hij of zij zal in teamverband mede verantwoor ding dragen voor de begeleiding en verzorging van 7 jongens in de leeftijd van 16 tot 23 jaar. Voor dit werk vragen wij iemand die bereid en in staat is om met de volle inzet van zijn of haar persoonlijkheid in teamverband deze groep ce rebraal gehandicapte jongens te begeleiden. Ervaring met geestelijk gehandicapte mensen strekt tot aanbeveling. INSTITUUT SCHREUDER is een christelijke instelling en sollicitanten dienen zich in deze sfeer thuis te voelen. Gedacht wordt aan iemand die kort geleden een cursus MBO-IW of een daaraan gelijk te stellen opleiding is gaan volgen of van plan is te gaan volgen. De CAO-Ziekenhuiswezen is bij ons van toe passing. Schriftelijke sollicitaties graag binnen een week te richten aan de directie van het ORTHOPEDAGOGISCH BEHAN DELINGSINSTITUUT BAKENBERGSEWEG 258-260 - ARNHEM onder no. A 310379. Bi| de Hervormde Gezinsverzorging te Huizen (N.H.) is plaats voor en - Salaris volgens landelijke regeling - Er is een mogelijkheid om een opleiding te volgen Van de kandidaten verwachten wij een inzet vanuit een positief prot. chr. levensovertuiging. Inlichtingen worden graag verstrekt door de hoofdleid ster Mw. W. van Oriesten, tel. 02152-54344. Sollicitaties worden ingewacht bij het bestuur p/a Rembrandtlaan 37. Huizen (N.H.). De Nederlandsche Middenstandsbank N.V. is een financiële instelling met circa 8900 medewerkers, die werkzaam zijn bij het hoofdkantoor in Amster dam en bij de ruim 460 kantoren in Nederland. De hoofdafdeling Bouwzaken, die behoort tot de Stafgroep Algemene en Technische Diensten (ATD), is belast met de nieuwbouw, verbouw, renovatie en het onderhoud van onze kantoren, Door een uitbreiding van werkzaamheden hebben wij een vakature voor een In hoofdlijnen kunnen de werkzaamheden als volgt worden omschreven: - het maken van bestek-, werk- en detail tekeningen voor bouwprojekten; - het beoordelen van konstrukties en technische installaties; - het kunnen toepassen van prefabkonstrukties Funktie-eisen: - MTS bouwkunde of gelijkwaardig niveau. - ruime ervaring is beslist noodzakelijk: - werken in teamverband met calculators en opzichters; - initiatief; - rijbewijs B-E. - leeftijd 25-30 jaar De hoofdafdeling Bouwzaken is gevestigd in het pand aan de Prinses Irenestraat 39, Amsterdam. Voor nadere funktie-informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw A.C. Spruit, hoofd Teken kamer. Telefoon: 020-5432309. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan F P Cols, personeelsadviseur ATD, postbus 1800. 1000 BV Amsterdam. In het Instituut Bartiméus te.Zeist wonen ca. 210 blinden en slechtziende kinderen in de leeftijd van 6 tot 20 jaar. Wij vragen voor zo spoedig mogelijk een voor een groep van 6 jongens en meisjes in leeftijd van rond de 16 jaar, van wie de thuissituatie veelal niet toelaat dat zij deel hebben aan een gezinsleven. Dit groepje jongeren leeft en woont in een dépendence in de direkte omgeving van het instituut, waar voor hen een woon- en leefsituatie wordt gecrëeérd, die de gezinssituatie zo veel mogelijk benadert. Tevens vragen wij enkele die in aanmerking wensen te komen voor vakatures die in diverse leeftijdsgroepen zullen ontstaan na de zomervakantie. Voor deze vakatures zoeken wij gegadigden: met een afgeronde MBO-IW opleiding (of een hieraan gelijk waardige opleiding), met een minimum leeftijd van 23 jaar, die willen werken vanuit een protestants christelijke levens overtuiging, die kunnen werken in teamverband. Mondelinge informatie kan worden verkregen via de secretaresse-internaten. Telefoon (03404) 2 15 44, toestel 250. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het Instituut Bartiméus. t.a.v. de heer J. van der Mheen, Utrechtseweg 84, 3702 AD Zeist. christelijk instituut voor blinde en slechtziende kinderen Bestuur en begeleidingscommissies van de stichting federatie van projecten voor gespecieliseerd jeugd- en volweesenenwerfc voor geestelijk gehandi capten in de provincie Utrecht vragen: die tot zijn takenpakket kan rekenen: - de beleidsvoorbereiding en de beleidsuitvoering ten behoeve van de organen van de stichting federatie; - de (inhoudelijke) begeleiding van de bij de stichting federatie aangesloten projecten; - de informatieverwerving over wat zich op het gebied van de welzijnszorg met name het sociaal-cultureel werk, en het gebied van de zorg voor geestelijk gehandicapten afspeelt en de voorlichting hierover; - het leggen en onderhouden van het voor het goed vervullen van de functie nood zakelijke contacten; en - het beheer. De vereisten, waaraan de sollicitanten dienen te voldoen, zijn: - hogere beroepsopleiding (bij voorkeur soc. ac.l; - zeer ruime werkervaring; en - zicht op ontwikkelingen in de in het takenpakket met name genoemde gebieden. Geboden kan worden: - salaris per maand tot maximaal 9chaalnummer 33, inpassingstabel CRM; - een functie, die aan het begin van zijn ontwikkeling staat; en - een rechtspositie conform die voor de welzijnszorg (voor zover subsidiabel). Informatie over de stichting federatie en de functie kan ingewonnen worden bij: - F. Witteveen, tel.:030 - 318648 Hier is ook een informatiepakket aan te vragen. Sollicitaties, die vóór 20 april 1979 binnen dienen te zijn, kunnen gericht worden aan: - Bestuur en begeleidingscommissie van de stichting, p/a Lange Nieuwstraat 63, Utrecht. Het Sophia-Ziekenhuis met een kapaciteit van 610 bedden is een al gemeen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specia lismen worden uitgeoefend. Binnenkort komt de funktie vakant van Samen met een kollega zal deze verantwoordelijk zijn voor de bege leiding van patiënten, het leiden van diensten, het geven van lessen aan leerling-verpleegkundigen en het verrichten van daarbij behorende ad ministratieve werkzaamheden. Voor deze funktie kunnen in aanmerking komen theologen, die ten minste hun kandidaats-examen hebben afgelegd. De voorkeur gaat uit naar een Nederlands Hervormd predikant. Salariëring zal plaatsvinden in de rang van geestelijk verzorger met een maximum van f 4.335,- per maand. De rechtspositieregelingen van de gemeente Zwolle zijn van toepassing. Informaties kunnen worden ingewonnen bij Ds. L. de Nood, telefoon (05200) 7 74 44 (ziekenhuis) en (05200) 1 70 78 (huis). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling personeelszaken. Dokter van Heesweg 2 te Zwolle, onder vermelding van nr. 7929

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16