van der meer Ga eens op vakantie in het lustoord van de oude Romeinen. Begin de week vers bij AH! In de winkelvol winkeltjes van AH. A" ZIN IN EEN WEEKBLAD? DEKRANT HELPT U BIJ UW KEUS. Friuli-Venezia-Giulia. Het Romeinse vakantieland./ Di/ Wo Versvoordeel: KENNISGEVING De burgemeester van Rotter dam maakt bekend dat met ingang van 28 maart 1979 ge durende veertien dagen voor een ieder ter gemeentesecre tarie (afdeling Ruimtelijke Ordening. Stadsvernieuwing en Volkshuisvesting. Stad huis kamer 210) ter in/agc ligt het bouwplan van het Ge meentelijk Woningbedrijf Rotterdam om vergunning voor het bouwen van 200 wo ningwetwoningen aan de Gcrdesiaweg/Vredenoord- laan. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende Ba- isplan Herbouw Binnenstad 1946. maar in overeenstem ming met het ontwerp-be- stcmmingsplan „Gerdesia- weg en omgeving", dat met ingang van 22 december 1978 gedurende één maand ter in zage heeft gelegen Burgemeester en wethouders zijn daarom voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening en artikel 50. lid 8. van dc Woningwet en vooruitlo pende op de vaststelling en de goedkeuring van het ont- werp-bestemmingsplan, vrij stelling van de voorschriften van het geldende bestem mingsplan te verlenen, mits gedeputeerde staten vooraf verklaren hiertegen geen be zwaar te hebben. Gedurende genoemde ter mijn van veertien dagen kan een ieder tegen het voorne men van burgemeester en wethouders, bij hen schrifte lijk bezwaren indienen. Rotterdam. 27 maart 1979 De burgemeester voornoemd. A A. van der Louw. JUWELEN, GOUD en ZILVER 4- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19 Tel. 023-320481 Haarlem (bi) de Ridderstraat) KENNISGEVING De burgemeester van Rotter dam maakt bekend dat met ingang van 28 maart 1979 ge durende veertien dagen voor een ieder ter gemeentesecre tarie (afdeling Ruimtelijke Ordening, Stadsvernieuwing en Volkshuisvesting, Stad huis kamer 210) ter inzage ligt het bouwplan van het Ge meentelijk Woningbedrijf Rotterdam om vergunning voor het bouwen van 235 wo ningwetwoningen en 50 „Van Dam"-eenheden aan de Gcr- desiaweg/Taborstraat. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende Ba sisplan Herbouw Binnenstad 1946. maar in overeenstem ming met het ontwerp-be- stemmingsplan „Gerdesin- weg en omgeving", dal met ingang van 22 december 1978 gedurende é*n maand ter in zage heeft gelegen Burgemeester en wethouders zijn daarom voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening en artikel 50, lid 8. van de Woningwet en vooruitlo pende op de vaststelling en dc goedkeuring van het ont- werp-bestemmingsplan vrij stelling van de voorschriften van het geldende bestem mingsplan te verlenen, mits gedeputeerde staten vooraf verklaren hiertegen geen be zwaar te hebben. Gedurende genoemde ter mijn van veertien dagen kan een ieder tegen het voorne men van burgemeester en wethouders bij hen schrifte lijk bezwaren indienen Rotterdam. 27 maart 1979. Dc burgemeester voornoemd. A. A. van der Louw Bij beschikking van de Ar rondissementsrechtbank te Zwolle dd. 14 3.1979 is wegens geestelijke stoornis onder cu ratele gesteld Sybrandus Menno Pierik, verblijvende in de inrichting voor geestes zwakken van de Stichting "s Heeren Loo-Lozenoord. Fok- ko Kortlanglaan 25. Ermelo. Mr B. H Bongers advokaat en prokureur Kerkplein 12 7731 CS Ommen. KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op maandag, 9 april 1979 te 9.30 uur ten Provinciehuize, Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare ver gadering van een commissie uit hun college zullen behan delen de tegen het bestem mingsplan West '75 van de gemeente Renswoude inge diende bezwaarschriften. Profiteer van VanderMeer's speciale aanbieding: fraaie bankengroep in hout met leer opgebouwd uit vijf gekoppelde elementen. Sierlijk frame in glanzend, donkergekleurd houtDiepgenopte nègre kussens in echt leer metdekoratieve vertikale stiksels in de rug. (U wiltdirèkt plezier van deze fijne zitgroep?'t Kan! De elementen zijn er óók in handige verpakking om zélf mee te nemen!). Da's leer voor als je houdt van slanke, luchtige vormen. En: da's een slim systeem! Je bent niet aan één opstelling gebonden, je bepaalt zelf hoe je wilt wonen! Daarom gaanzit-individualisten nu naar VanderMeer. Daarom profiteren ze van deze aanbieding in hout met leer! Dekoratieve bankengroep z als op de foto, meeneem prijs: f //JO, Thuisbezorgd en gemonteerd: 2+3-ZITTER IN HOUT MET LEER, OPGEBOUWD UIT VIJFGEKOPPELDE ELEMENTEN! 't Kan óók anders! Het praktische .koppelsysteem' maakt nog véél meer opstellingen mogelijk! U kunt bijvoorbeeld een vierzits- bank samenstellen. Twee 2-zitters tegenover elkaar plaatsen. En: u kunt afwisseling aanbrengen door een hoog en laag model fauteuil met elkaar te kombineren zoals op de tekening. Bankstel (3-zitter met hoge en lage fauteuil), meeneem- prijs 2030,-.Thuisbezorgd en gemonteerd 2"|40 Den Haag: Spui hoek Kalvermarkt. L Den Haag: Winkelcentrum .Waldec f einde Laan van Meerdervoort. Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnh( afrit Utrecht. Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Amsterdam: Stadhouderskade 74. Diemen (bij Amsterdam): Rijkswec Amsterdam-'t Gooi,afrit De Sniep. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkrr Velser-tunnel, afrit Zaandam/Heem |y Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht. afri vliegveld. fes Etten-Leur: Rijksweg Breda-Roose ei Heerlen: Spoorsingel 2. cr Enschede: Winkelcentrum ,0e Klarve Almelo: Oranjestraat 25. 71 t< h Tussen Alpen en Adriatische Zee ligt een van de mooiste vakantielanden van Europa: Friuli-Venezia Giulia, het geliefde lustoord van de oude Romeinen. Makkelijk bereikbaar per auto, trein of vliegtuig. Ontspanning vindt u in overvloed aan de kilometers lange zandstranden van Grado en Lignano.Aan de grillige rotskus ten bij Triëst en Sistiana. Of op de groene heuvels van Collio. Kultuurschatten uit twintig eeuwen verrijken dit Romeinse lustoord: archeo logische ruïnes, middeleeuwse kastelen, prachtige villa's uit vroeger tijden, en vele galeries, kunsthandels en musea. Kunstkenners kunnen hier werkelijk hun hart ophalen. Wijnproeven kunt u hier ook naar hartelust Enige van de beste Italiaanse wijnen komen voort uit deze streek: Meriot Tokai, Sauvignon, Cabernet, Piccolit en Pinot bijvoorbeeld. En de keuken van Friuli-Venezia Giulia biedt een paar specialiteiten die u in de grote steden vergeefs zou zoeken. Laat de grote toeristencentra dit jaar eens voor wat ze zijn, en kom zelf eens ont dekken waarom de oude Romeinen Friuli- Venezia Giulia als vakantieoord kozen. Wilt u meer weten, wendt u dan tot het Italiaans verkeersburo^ E.N.I.T. Stadhouderskade 173 te Amsterdam, telefoon 020 - 733264. Of direkt tot het Assessorato Regionale" del Turismo Via San Francesco, 37 I - 34133 Trieste.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 24