i llHiBBI Trouw Shalom Shalom betekent in het Hebreeuws vrede maar ook welkom u bent welkom de vrede met ons te kómen beleven 'sochtends bellen. 's avonds bijons de deur uit... FAMILIEBERICHTEN ELKE OCHTEND OPNIEUW a)OBGDSI*nUIC Vliegreis v.a. 541,- over (oom techhiek MAANDAG 26 MAART 1979 TROUWKWARTI Jazeker, zo snel werkt dat. Want Overtoom heeft 30.000 artikelen in voorraad. Een extra magazijn voor u van zo'n negenduizend vierkante meter, 's Ochtends bellen's avonds bij ons de deur uit En een scherpe inkoop, want de korting kan oplopen tot 40%. Om zeker te weten of wij het in voorraad hebben kijkt u even in de 500 pagina's tellende katalogus. Gratis voor bedrijven particulieren 112,50 Gironummer 433540 kunnen van maandag toï en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur. Goede morgen OMA DIJKEMA te Veendam. Van harte gefeliciteerd met Uw verjaardag. Uw kinderen en klein kinderen Zuidhorn, Oldenzaal en Harderwijk. Rxtst mijn ziel, uu? God is Koning, heel de wereld zijn gebied. Alles wisselt op zijn wenken, maar Hij zelf verandert niet. Gez. 179 Heden werd plotseling uit ons midden wegge nomen. onze geliefde vader, groot- en over grootvader Jacob van der Meuten weduwnaar van A. P. Sweers op de leeftijd van 78 jaar Noord wijk: K. van der Meulen M. van der Meulen-Noppe W. H. van der Meulen A. van der Meulen-Verloop J. van der Meulen H. van der Meulen J. P. van der Meulen-Droogers A. H. Verloop-van der Meulen O. J. Verloop Vijfhuizen: M. van der Tuyn-van der Meulen P. L. van der Tuyn Noord wijk: J. van Duijn-van der Meulen J. H. G. van der Duijn J. van der Meulen D. van der Meulen-van der Niet J. A. Bosma-van der Meulen P. F. Bosma Breezand: T. Bunt-van der Meulen F. Bunt De Heer is mijn Herder. Psalm 23. Heden is naar haar Heer en Heiland gegaan onze lieve moeder en oma Frederika Koning-Prijn weduwe van Evert Koning op de leeftijd van 73 jaar. Bredevoort, Jaap en Ada Koning Erik-Jan en Peter Soest, Cees en Jelly Goebertus Joanneke, Elzelien, Cor, Annemarie en Marianne Amsterdam, 24 maart 1979 Alblasstraat 52' Correspondentie-adres: Koppelstraat 40, Bre devoort. Liever geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 28 maart om 14.00 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Vertrek van de Alblasstraat 62 ongeveer 13.30 uur. Hebreeën 11 In broeder Willemsen verliezen wij een vader. 's Graveland. zondag Laetare Nijmegen: Auckjen en Jan Ridderbos Plotseling is tot onze diepe droefheid in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve, zorgza me man. papa en opa Willem van der Schilden op de leeftijd van 70 jaar Aalsmeer: K. van der Schilden-Lanser Zwammerdam: D. J. van der Schilden Aalsmeer: L. M. Visser-van der Schilden F. L. N. Visser Katinka. Leonie, Frederik Tiel: J. J. van der Schilden J. van der Schilden-Eveleens Joost. Karlijn Aalsmeer. 25 maart 1979 Hadleystmat 1 De rouwdienst zal D.V. gehouden worden in de Geref. Kerk. Ophelialaan 247 te Aalsmeer, woensdag 28 maart a.s. om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Aalsmeer Gelegenheid om ^scheid te nemen maandag en dinsdag Hadleystraat 1. Na een korte ziekte nam de Heer uit onze familiekring weg onze zwager en oom Henk de Jong echtgenoot van M. C: de Jong-den Hartog „Er is een land van louter licht waar heiligen heersers zijn alleen de smalle doodzee scheidt ons van dit zalig land." Gez.: 290 Ede: E. M. Panvis-den Hartog Ede: G. den Hartog Tasmanië: M. den Hartog A. den Hartog-Brouwer Schoonrewoerd: G. W. den Hartog-v.d. Leeden Delft: H. A. den Hartog A. den Hartog-Vroeg Gorinchem: G. J. den Hartog C. den Hartog-de With Hoogeveen: J. H. Mintjes-den Hartog G. P. Mintj es Neven en nichten 24 maart 1979. Psalm 73:14 „Maar het is mij goed mijn zaligst lot nabij te wezen bij mijn God" Nog onverwacht behaagde het de Here uit ons midden weg te nemen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Sophia Martina Schoneveld op de leeftijd van 83 jaar Rijnsburg: Gerry Schoneveld Rijnsburg: B. Schoneveld-Molenaar Maassluis: M. Schoneveld-Van der Spek Rijnsburg: G. Ravensbergen-Schoneveld J. Ravensbergen Lisse: C. Schoneveld G. Schoneveld-Van der Schrier Rijnsburg: N. van der Gugten-Schoneveld Valkenburg: J. van den Eijkel-Schoneveld G. van den Eijkel Rijnsburg, 24 maart 1979 Sandtlaan 23 De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woensdag 28 maart a.s. om 2.00 uur n.m. in de Immanuelkerk aan de Kerkstraat te Rijns burg. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Geref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Immanuélkerk aan de Kerk straat te Rijnsburg. BON Sassenheim: C. M. Cramer-van der Meulen T. J. Cramer Klein- en achterkleinkinderen Noordwijk. 24 maart 1979 van Panhuysstraat 68 De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 28 maart a.s. om 14.00 uur in de Kapel van de Hervormde gemeente aan de Hoofdstraat, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Noordwijk. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. BEL VOOR HET OPGEVEN VAN EEN MINI-ADVERTENTIE 020-936868 OP WERKDAGEN VAN 8.30 TOT 21.30 UUR. „Ik heb een vaste rots gevonden" Na een zeer geduldig gedragen lijden nam God tot Zich in de leeftijd van 78 jaar, onze lieve zuster en schoonzuster Gerie Sjaardema echtgenote van Joh. Janze Baara: S. M. Jansen-Sjaardema C. Sjaardema Bodegraven: J. A. C. Sjaardema-Engel Spakenburg: E. Koelewijn-Sjaardema L. Koelewijn Nieuw Zeeland: G. J. Adema-Sjaardema Spakenburg: J. Boeker 24 maart 1979 Correspondentie-adres: Bosweg 31a, Amers foort. Winkelen begint op de advertentie pagina's van Tot eind maart kunt u gebruik maken van alle skl-facllltelten in dit grootse wintersport-oord van Joegoslavië, In het uiterste noord-westen, vlak bij de Oostenrijkse en Italiaanse grens. Deze faciliteiten: acht sleepliften en twee éénpersoons stoeltjesllften, waardoor de wachttijden zeker doordeweeks tot een minimum beperkt blijven. De hoogste lift komt tot 1215 meter, terwijl het dorp zelf op zo'n 600 meter ligt. Eenvoudig blijven, niet moeilijk doen: dat zou een treffende omschrijving van Kranjska Gora kunnen zijn. De pistes zi|n niet te zwaar, geschikt voor beginners en enigszins gevorderden. Het dorp Is met zo'n duizend Inwoners klein in vergelijking met de 3000 hotelbedden. Volop eten, drinken en dansen kan natuurlijk tot diep In de nacht, maar na het skiën moet u geen peperdure play-boy-bedoenlng verwachten. Wel een Intieme, huiselijke sfeer waar de gasten ongedwongen met elkaar omgaan. Skilessen kunt u vanzelfsprekend krijgen, ook voor Langlauf (de langlauf-plste Is 15 km lang). Voorts alle noodzakelijke winkel-mogelijkheden, huurfacllltelten en georganiseerde trips naar Italië, Ljubljana, etc. Een genoeglijk plaatsje voor wintersporters die zich niet èl te druk willen maken, maar ook voor wandelaars die fraaie bospaden zoeken. Het veel misbruikte woord Is hier gewoon op z'n plaats: gezéllig. Boeking/Informatie: Extra opleiding tot keurmeester n van slachtdieren en van vlees. jg Werk mee aart de bescherming van de volksgezondheid! 111 Tot 1 mei a.s. bestaat de mogelijkheid zich sch telijk aan te melden voor een op 20 auguèi 1979 aanvangende extra dagopleiding tot kju meester van slachtdieren en van vlees. De c leiding, die in een aantal verspreid in Nederllv gelegen gemeenten wordt gegeven, duurt f' maand en wordt afgesloten met een examen^ diploma-uitreiking. Het diploma biedt goede plaatsingsmogelijkhej op korte termijn bij gemeentelijke keuringsd sten van slachtdieren en van vlees. Het maandsalaris, overeenkomstig de tabel L 1-8-1978, varieert van 1826,tot exclusief 8% vakantie-uitkering. Toelatingsexamen. In het algemeen vindt door middel van schriftelijk en mondeling toelatingsexamen selectie plaats. Zij, die in het bezit zijn vanj diploma middelbare slagersvakschool zijn van vrijgesteld. Van het schriftelijk gedeelte vrijgesteld kandidaten met tenminste het dipl M.A.V.O., L.B.C. (inclusief nederlands met kunde of rekenen op c-niveau), M.B.O., het o gangsbewijs H.A.V.O.-3 naar -4 of Athenei naar -4. Toelatingseisen. leeftijd: op 20 augustus 1979 minimaal 21 j maximaal 40 jaar; met diploma middelbare gersvakschool minimaal 18 jaar. In bijzond gevallen kan ontheffing worden verleend, vooropleiding: slagersvakopleiding, met tenmifl het diploma voortgezet leerlingstelsel voor slagersbedrijf. geneeskundig onderzoek: aan de opleiding een geneeskundig onderzoek vooraf. Kosten. Behalve 600,aan kosten voor het vo van de opleiding, moet rekening gehouden den met kosten voor verzekering tegen ziekt ongevallen en reis- en eventueel penslonko Studietoelage. voor de totale duur van de opleiding kan studietoelage worden verleend van maxii 2000,voor ongehuwden en 2750, gehuwden, vermeerderd met 100,per Aanmelding. Belangstellenden worden verzocht zich schrif aan te melden bij de Veterinaire Hoofdinsp i van de Volksgezondheid. Kon. Julianapie 2595 AA 's-Gravenhage, onder opgave van ledig adres en eventuele telefoonnummer. Daarnaast moet het volgende „aangetel worden toegezonden: a. behaalde diploma's, overgangsbewijzen hiervoor bedoeld en getuigschriften foto-copieën); b. uittreksel geboorteregister, bevolkings1 persoonsregister. In geval het gehele toelatingsexamen moet den afgelegd, dient men met vermelding valö doel, 60,te storten op girorekeningnul1 209445 van genoemde Hoofdinspectie. In n van alleen mondeling toelatingsexamen Inlichtingen. telefoon 070 - 793041793031 documentatie Bedrijf Adres Plaats Naam Bon opsturen aan: Tolhuislaan 47-85 Den Dolder(Ut.) Tel.: 030 784641 'd

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8