schoolpsycholoog/ orthodidaktikus paedologisch instituut ONDERWIJZER(ES) onderwijskundige vereniging "bartiméus" schoolleid(st)er schoolpsycholoog/ orthodidaktikus voor 8/10 Stichting Schoolbegeleiding Delft en omstreken vereniging "bartiméus een onderwijzeres een onderwijzer bartiméus twee onderwijzers ORANJE NASSAU COLLEGE DOCENTEN bartiméus zeist NATUURKUNDE SCHEIKUNDE ENGELS 20-26 uur HANDELSWETENSCHAPPEN -to uur- EK0N0MIE -12 uur- FIVELCOLLEGE DELFZIJ NEDERLANDS DUITS ENGELS 1E GR. TEKENEN 1E GR. Stichting Willem de Zwijgerschool, een schoolleider of -leidster J-ZATERDAG 24 MAART 1979 Het Paedologisch Instituut is een centrum voor studie van en hulpverlening aan kinderen en jeugdigen. Momenteel zijn er drie afdelingen: een centrum voor residentiële behandeling en observatie, een centrum voor ambulante behan deling en een research-centrum. Het Paedologisch Instituut vervult een funktie bij de praktijk opleiding van studenten in de kinder- en jeugdpsychologie en de speciale pedagogiek van de VRIJE UNIVERSITEIT. Aan het Paedologisch Instituut is een kleine werkeenheid verbon den die tot taak heeft: de begeleiding van de P.l.-School en de Professor Waterink L.O.M.-school, participatie in de praktijkopleiding, inclusief stage, van studen ten ontwikkelingspsychologie, aksent school en studenten speciale pedagogiek, aksent orthodidaktiek, het ontwikkelen en invoeren van didaktische werkvormen, toegespitst op het speciaal onderwijs, als ook het overdraag baar maken hiervan. Dit alles in samenwerking met medewerkers van de Vakgroep Ontwikkelingspsychologie, Pedologie en Speciale Pedagogiek van de Vrije Universiteit. Wij gaan uit van een model waarbinnen alle variabelen die bin nen de school een rol spelen in beschouwing worden genomen (integrale begeleiding). Bij het ontwikkelingswerk ligt het aksent op lees/taalproblemen. In verband met het vertrek van één der medewerkers komt de funktie vakant van: werktijd. Uitbreiding naar een full time funktie is mogelijk. Salariëring vindt plaats op basis van de N.Z.R.-schalen. Wij vragen instemming met het Christelijk karakter van ons instituut. Inlichtingen worden graag gegeven door C. Struiksma en J. Geelhoed, tel. (020) 73 21 78. Sollicitaties onder overlegging van een curriculum vitae kunnen worden gericht aan de direkteur Prof. Dr. J. de Wit, Vossiusstraat 56 te Amsterdam. VOSSIUSSTRAAT 56 AMSTERDAM Dordrecht Aan de Prot. Chr. School voor Schipperskinderen. Burg. de Raadtsingel 95 te Dordrecht, wordt per 1 augustus 1979 wegens vervroegde uittreding van één onzer medewerksters gevraagd een ervaren voor tijdelijk, die het Christelijk Onderwijs uit overtuiging dient Deze betrekking is in het kader van de taakverlichting hoofd. Betrokkene krijgt een eigen klas voor haar/zijn rekening. Aangepast lager onderwijs. Lage leerlingenschaal. Brieven met volledige inlichtingen aan het hoofd J. Groen. Borg de Raadtsingel 95.3311 JG Dordrecht Het bestuur van de STICHTING SCHOOL BEGELEIDING DELFT E.O. zoekt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een (part-time) Deze medewerk(st)er zal zijn/haar werkzaam heden vinden in: inhoudelijke ondersteuning van begelei ders; evalueren van werkzaamheden en pro- jekten; participeren in werkgroepen en/of com missies. Van hem/haar wordt verwacht: een onderwijskundige opleiding op acade misch niveau of een vergevorderde studie onderwijskunde (MO-B of universitair) ervaring in kleuter- en/of lager onderwijs ervaring in begeleidingssituaties zelfstandig werken funktioneren in een multidisciplinair team. Ervaring in begeleidingssituaties strekt tot aanbeveling. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en erva ring. De rechtspositieregeling van de gemeente Delft is van toepassing (salaris, pensioen, ziektekosten enz Nadere informatie: de heer F. de Joode, direk teur. tel. 015-133111 tst. 2261. Sollicitatieprocedure: de selektiecommissie is samengesteld uit vertegenwoordigers van be stuur (onderwijsgevenden) en medewerkers. Sollicitaties, onder nr. 156 binnen 2 weken te richten aan het bestuur van de Stichting Schoolbegeleiding Delft e.o.. Markt 1-3, Postbus 2802. 2611 GP Delft. Ten behoeve van de Blindenschool 'Bartiméus' te Zeist zoeken wij voor de kern afdeling per 1 augustus a.s.: voor groep 2, zo mogelijk met ervaring LOM of MLK-onderwijs. voor groep 4, met ervaring. Informatie: In verband met pensionering en vervroegde uittreding zal een aantal personeelsleden de school per 1 augustus a.s. verlaten. De school telt een kernafdeling en een af deling voor voortgezet onderwijs. Groep 2 bestaat thans uit een zevental moei lijk lerende kinderen in de leeftijd van 9 tot 10 jaar. Groep 4 bestaat thans uit omstreeks 12 leer lingen in de leeftijd van 10 tot 12 jaar, nivo klas 5 en 6. Voor bewegingsonderwijs, muziek en hand werken zijn vakleerkrachten aanwezig. Op korte termijn wordt aan de school een ortho-didaktikus benoemd, die o.a. tot taak heeft de leerkrachten te begeleiden in didak tische probleemsituaties. Vereist: Volledige bevoegdheid, inklusief J, (K) en R. In omgang met leerlingen, kollega's en ouders vorm en inhoud kunnen geven aan zijn/haar christelijke levensovertuiging. In staat en bereid zijn zich zowel praktisch als theoretisch te verdiepen in de problema tiek van het visueel gehandicapte kind. Bereidheid zich in te zetten voor de reali sering van een planmatig onderwijsproces. Verantwoorde presentatie. Grote mate van zelfstandigheid. Voor inlichtingen en/of sollicitaties kunt u zich wenden tot J.L. van der Zwan, direkteur Blindenschool, Utrechtseweg 84, 3702 AD Zeist, tel. (03404) 2 15 44, toestel 135/136. Wegens vervroegd uittreden van twee collega's vraagt het Bestuur van de Ver. voor Chr. Basisonderwijs m.i.v. 1 augustus - van sollicitanten wordt verwacht, dat zij overtuigd voorstander van het Chr. onderwijs zijn - het gemeentebestuur verleent voor zover mogelijk medewerking bij het verkrijgen van woonruimte Inlichtingen bij en sollicitaties aan: J. de Nooij, Neptunusstraat 1, 2172 CJ Sassenheim. tel. 02522-15199. Prot. Chr. Scholengemeenschap voorath., havo en mavo Zoetermeer Dumeelaan4a, Dr. J.W. Paltelaan 1 Gevraagd per 1 augustus 1979 voor: NAT. en/of SCHEIKUNDE 29 u. BIOLOGIE MUZIEK HANDELSWET, (ec. 2) HANDELSKENNIS WISKUNDE LATIJN DUITS AARDRIJKSKUNDE 1e graad 2, 3e graad Ie graad 3e graad 3e graad 1e graad 2, 3e graad 29 u. 29 u. 11 u. 24 u. 29 u. 12 u. 20 u. 21 è29-u. 1,2e graad De vacature aardrijkskunde kan gecombineerd worden met de functie van dekaan voor de afd. havo/ath. Gegadigden dienen zich te realiseren naar een functie aan een Christelijke school te solliciteren. Soil, te richten aan: Ver. der Chr. School van Zoetermeer Postbus 5127 Inl. bij de rector H.E. Hagen, tel. 079- 163990 (school), tel. 079- 215974 (thuis) De Vereniging Bartiméus beheert onder meer in de gemeente Zeist een Instituut waaraan een school voor blinde kinderen is verbonden. Deze school heeft een Kernafdeling met ca. 40 leerlingen en een afdeling Voortgezet Onderwijs met ca. 40 leerlingen. De leerlingen zijn vèrstandelijk normaal begaafd en gebruiken bij het onderwijs een aantal bijzondere hulpmiddelen en voorzieningen. De voortgezette afdeling omvat een MAVO-, een AVV- en een telefonistenopleiding. Ook biedt de school begeleidingsmogelijkheden voor kinderen die in het reguliere voortgezet onderwijs worden geplaatst. Er bestaat een samenwerkingsverband met de bedrijfsschool Bartiméus/Sonneheerdt te Ermelo, Het opstellen van een schoolwerkplan verkeert in een stadium van voorbereiding. In verband met vervroegd uittreden van de tegenwoordige functionaris per 1 augustus 1979 zoekt het bestuur een Aan de school zijn 9 leerkrachten, enkele vakleerkrachten en assistenten verbonden. Vereisten: een protestants christelijke levensovertuiging, goede contactuele eigenschappen, brede ervaring op onderwijsgebied, leidinggevende capaciteiten, vermogen om samen te werken in multidisciplinaire kaders, pedagogisch/didaktische belangstelling, snel en soepel kunnen inspelen op problemen van velerlei aard. Wensen: ervaring als schoolleider, voortgezette studie pedagogiek, bereidheid tot het onderhouden van nationale en internationale contacten Bij de benoemingsprocedure is ook het personeel van de school betrokken. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te richten aan het bestuur van de Vereniging Bartiméus, Driebergsestraatweg 44, postbus 60, 3940 AB Doorn. Inlichtingen worden verstrekt door ds. G. van Andel, secretaris van het bestuur, tel. (03438) 25 04 en de heer J.L. van der Zwon, direkteur van de school, tel. (03404) 2 15 44, toestel 135. christelijk instituut voor blinde en slechtziende kinderen t christelijke scholengemeenschap amsterdamnoord voor atheneum en havo Nieuwendammerkade 31. telefoon 020-36 97 29 Aan onze nog groeiende school bestaan per 1 augustus a.s. volgende vakatures: 29 - 33 uur - 6 uur 1e graads V.B. voor de kombinatie natuurkunde -scheikunde beho tot de mogelijkheden. (1e graads V.B. beschikbaar) *De voorkeur gaat uit naar een kombinatie van deze twee vakken. Van de sollicitanten wordt verwacht dat ze binnen het bestaande te van docenten zullen trachten mede gestalte te geven aan het christe karakter van de school. Sollicitaties te richten aan de rector, de heer drs. J.A. J. Stoffels. Scholengemeenschap voor h.a.v.o. en atheneum op christelijke gron slag Per 1 augustus zijn aan onze school de volgende vakatures te vervullen 10 uur 10 uur 20 uur 20 - 23 uur Van sollicitanten (p.c. of r.k.) verwachten wij dat ze een positieve bij. drage willen leveren aan het christelijk karakter van de school en da zij bereid zijn ook buiten hun eigenlijke lestaak tijd en energie in d school te investeren De school is gelukkig betrekkelijk klein 650 leerlingen) en heeft ee jong docentenkorps Een prettige huisvesting bood de laatste jaren in Delfzijl of omgevin geen enkel probleem Aan belangstellenden zenden wij graag een stencil met meer gegeven over de school en de benoemingsprocedure. Sollicitanten ontvangen deze informatie in elk geval vóór dat z eventueel opgeroepen worden. De schoolleiding is ook bereid telefonisch inlichtingen te geven. U kunt Uw sollicitatiebrieven (met uitvoerige informatie) richten aan d rector, drs. P. Lub, Zwet 11 te Delfzijl. Telefoon 05960 - 14150, thui 05960 - 24330, telefoon conrector 13384 en 24826) Het bestuur van de gevestigd te Scheveningen vraagt per ingang van 1 augustus 1979 voor haar lagere school Gentsestraat 124 De school is en heeft: negen lokalen, en verwacht spoedig uitbreiding met een gemeen schapsruimte en gymnastieklokaal mooi gelegen, dicht bij bos, duin en strand heeft 2 vakleerkrachten part-timer voor 4 schooltijden hospiteerschool van de Chr. P. A. in Den Haag een actieve oudercommissie Wij vragen iemand die: het prot. chr. onderwijs uit overtuiging dient Ned. Herv. is en kerkelijk meelevend enige ervaring heeft met de leiding van een school op verantwoorde wijze gestalte wil geven aan de integratie k.o. I.o. Bij het zoeken naar woonruimte zal in overleg met de Gemeente 's-Gravenhage alle medewerking worden verleend. Inlichtingen bij het waarn. hoofd Mevr. A.M.E. Gerritsen, tel. 070-557484. Sollicitaties te richten aan de secretaris van de stichting Mevr. M. Kersten-Bakker, Stevinstraat 195, 2587 EG 's-Gravenhage. i «li

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30