ry avondhoofden nachthoofden de viersprong welke verpleegkundige komt ons helpen? direkteur/direktrice Bleuland ziekenhuis stichting deStolpe verpleegkundige A (of A+B) bel dan 035-12351 hoofd van de verzorging en verpleging iejaardenzorg alblasserwaard-oost te/ DEHARTENBERG-EDE en sociotherapeutisch medewerkster/verpleegkundige. psychotherapeutisch centrum ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen HOOFDVERPLEEGKUNDIGE instructie verpleegkundige MEDEWERKER VOLKSGEZONDHEID (M/V) DIACONESSENHUIS BREDA WAARNEMEND HOOFD RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT* PRAKTMK-K0ÖRDINAT0R r ATERDAG 24 MAART 1979 TROUWKWARTET 21 In ons verzorgingstehuis te Ameide (een gezellige plaats aan de Lek, lussen Gorinchem en Vianen) is een vakature voor een VERPLEEG KUNDIGE, die beschikt over goede kontaktuele eigenschappen ervaring in een leidinggevende funktie en inzicht en begrip voor de ouder wordende mens. Als geeft hij of zij leiding aan deze afdeling, waarbij van belang zijn een volledige inzet goede samenwerking met kollega's belangstelling voor begeleiding van de leerlingen en een behoorlijke deskundigheid. Daarbij denken wij aan de diploma's Ziekenverpleging A en B en als vervolgopleiding b.v. de kursus gerontologie. Gezien de aard van de stichting vragen wij van alle stafleden een positief protestants-christelijke levensovertuiging. De salariëring is volgens de CAO voor de bejaardencentra, met opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Een psychologische test kan tot de selektie- procedure behoren. "OPEN VENSTERS" te Ameide is een nieuw tehuis voor 136 bewoners, dat naast een moderne ziekenafdeling met 10 bedden ook 49 servicewoningen omvat. Voor de aan te stellen medewerk(st)er zal het verkrijgen van huis vesting in de omgeving geen problemen opleveren. Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de direkteur, Prinses Marijkeweg 34, Ameide, telefoon (01836) 1541, aan wie u ook uw sollicitatiebrief gelieve te richten. Wilt u dan wel enige gegevens over opleiding en ervaring vermelden? Protestants interkerkelijke stichting et aa P an REN CHR CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60. Ede. Telefoon (08382) 441. De Hartenberg is een centrum waar 380 meest jongere - zwakzinnigen wonen in een twaalftal paviljoenen. Voor onze verpleegkundige dienst vragen wij Gediplomeerde verpleegkundigen, bij voorkeur A-verpleegkundigen met ervaring in de zwakzinnigenzorg, worden uitgenodigd te reageren. Van kandidaten verwachten wij een christelijke levensovertuiging. Zowel een full-time als part-time dienst verband is mogelijk (bijv. wekelijks enkele avonden of nachten). Voor avondhoofd zijn de werktijden van 16.45 - 23.00 uur en voor nachthoofd van 22.45 - 7.45 uur. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere informaties kunnen worden verkregen bij het hoofd van de verpleegkundige dienst, de heer W.D. Hakkenberg, toestel 119. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen-directeur, Postbus 75,6710 BB Ede. isti Het bestuur van de STICHTING ALGEMENE BEJAARDENHUISVESTING AMERONGEN roept, in verband met het naderende vertrek van de huidige direktrice, sollicitanten op voor de funktie van De funktie omvat de algehele leiding van de 'RIDDERHOF' en het beheer van de 11 bijbehorende bejaardenwoningen. De 'Ridderhof' is in 1961 geopend en wordt bewoond door 82 bejaarden. Voor een goede vervulling van deze funktie zijn van belang: - een opleiding op H .B.O.-niveau of een diploma zieken verpleging A met stafopleiding. - leidinggevende, organisatorische en coördinerende kwaliteiten. - ervaring in het leiden van een vergelijkbare organisatie. - een zakelijk inzicht voor het voeren van een verantwoord en efficiënt beleid. - de vaardigheid zowel intern als extern goede relaties te leggen en te onderhouden. - een leeftijd van ongeveer 40 jaar en bij voorkeur een christelijke levensovertuiging. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeen komstig de C.A.O. Bejaardentehuizen, terwijl de pensioen regeling van het P.G.G.M. van toepassing is. Een medisch onderzoek is verplicht, terwijl een psychologische test deel kan uitmaken van de selectie-procedure. Sollicitaties, voorzien van uitvoerige inlichtingen en een recente pasfoto, dienen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, gericht te worden aan de sekretaris van het bestuur, de heer H A Vahlkamp, Pr. Irenelaan 26te Amerongen Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de penningmeester, de heer W. Bouman, tel. 03434-2771. Het Psychotherapeutisch Centrum „De Viersprong" te Halsteren vraagt voor de staf van de jeugdafdeling een Enkele gegevens: de jeugdafdeling funktioneert als een therapeutische gemeenschap en omvat vier groepen van 14- tot 19-jarige jongens en meisjes. de funktie is te omschrijven als die van een groepsbegeleidster, die deel uitmaakt van een behandelteam en daarnaast als therapeute een vorm van kreatieve of expressieve therapie struktureert en begeleidt. De gevraagde medewerkster dient: in teamverband te willen en kunnen samenwerken met andere stafleden. bereid te zijn avond- en nachtdiensten te verrichten. in het bezit te zijn van het diploma Verpleegkundige B of A. bij voorkeur ook een kreatieve scholing genoten te hebben. Salarisgrenzen min. 2378,87, max. 3181,43 bruto per maand (peil 1 -8-1978). Sollicitaties kunnen gericht worden aan de geneesheer-direkteur, dr P J. Jongerius, Psychotherapeutisch Centrum „De Viersprong", Gasthuisstraat 6, 4661 JH Halsteren Voor nadere inlichtingen kan men vragen naar dhr R. Schmidt of mej. R. van Eyck (tel. 01641 -2256). Gasthuisstraat 6. Halsteren (N.BrTelefoon 01641-2256 De verpleegkundige dienst van het ziekenhuis vraagt een ten behoeve van de afdeling gynaecologie/obstetrie. De afdeling omvat 26 bedden voor gynaecologie en 15 bedden voor obstetrie, terwijl de verloskamers gesitueerd zijn op de obstetrie. De werkzaamheden bestaan uit o.a. - het organiseren van de werkzaamheden van het verpleegkundig personeel - het coördineren van de werkzaamheden tussen verpleeg kundigen en ander disciplines. Funktie-eisen - diploma ziekenverzorging A - voltooide kaderopleiding of andere gelijkwaardige opleiding - bij voorkeur opleiding kraamspecialisatie. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Nadere informatie wordt U gaarne verstrekt door Mevr. M.M. v.d. Veen, hoofd verplegingsdienst (tst. 622) Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeels zaken. Dr. G. H. Amshoffweg 1-4«Hoogeveen 05280-65987 Ziekenhuis BETHESDA en verpleeghuis voor langdurige zieken WEIDESTEYN behartigen, op christelijke grondslag, de intramurale gezond heidszorg in de regio Zuid-Drenthe. Ruim 600 medewerkers zijn in beide nieuwe instellingen werkzaam. Een me dische stal, waarin alle basisspecialismen zijn vertegenwoordigd, biedt moderne medische zorg. Via regionale samen werking wordl van meer gespecialiseerde voor zieningen gebruik gemaakt. Hoogeveen en omstre ken genieten bekendheid vanwege een goed woon- en werkklimaat De verbindingen met het Westen en Noorden van het land zi/n snel en komlorlabel. Het Bleuland Ziekenhuis te Gouda is een algemeen ziekenhuis dat plaats biedt aan 460 patiënten. Op onze gynaecologie- en kraamafde- ling is plaats voor een die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging A en kraamspeciali satie; het diploma praktijkbegeleiding wordt op prijs gesteld. De instructie-verpleegkundige is mede verantwoordelijk voor de integratie van de theorie en de praktijk, als ook voor de beoordeling van de leerlingen. Een intensief contact met de staf van de afdeling en met de medewerkers van de opleiding is hiervoor noodzakelijk. De afdeling heeft 55 gynaecologische en verloskundige bedden en 3 verlos kamers. Er zijn 4 gynaecologen werk- Benoeming is afhankelijk van opleiding en ervaring mogelijk in de rang van ver pleegkundige A. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door de heer R.E. Jaspar, hoofd speciale diensten, tel. (01820) 1 95 55. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de af deling Personeelszaken, Bij de afdeling Algemene Zaken der gemeentesecre tarie wordt gevraagd een FUNCTIE-INFORMATIE: van de aan te stellen functionaris wordt verwacht, dat hij een wezenlijke bijdrage levert aan de vormgeving en inhoud van het volksgezondheidsbeleid in de gemeente In het kader hiervan zal hij ondermeer belast worden met: het voorbereiden en opstellen van beleidsaviezen op het terrein van de volksgezondheid en de maatschappelijke dienstverlening. In dit verband zal centraal staan de totstandkoming van een nota volksgezond heidsbeleid: de onderlinge afstemming van voorzieningen in de sfeer van de volksgezondheid en de maatschap pelijke dienstverlening; het ontwikkelen en uitbouwen van gezondheids voorzieningen met name op het terrein van de gezondheidsvoorlichting en -opvoeding en de ziektepreventie. het coördineren en stimuleren van activiteiten in de genoemde sectoren. FUNCTIE-EISEN: De gedachten gaan uit naar een functionaris met inzicht in de ontwikkelingen op het gebied van de gezondheidszorg en de maatschappelijke dienst verlening; goede contactuele en redactionele vaardigheden. een opleiding op h b o -niveau, aangevuld met genchte kennis en ervaring op het terrein van de gezondheidszorg en de maatschappelijke dienst verlening. SALARIËRING. Afhankelijk van opleiding en ervanng bedraagt het salaris maximaal 4335 per maand Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch geschiktheidsonderzoek ver wacht. Het resultaat hiervan wordt door de psycholoog met de sollicitant besproken Inlichtingen over bovengenoemde functie worden gaarne verstrekt door de leiding van de afdeling Algemene Zaken, telefoon 02304-28222, toestel 140/ 141 Belangstellenden kunnen binnen een week na het verschijnen van dit blad schriftelijk een sollicitatiefor mulier aanvragen bij het hoofd van de afdeling Perso neelszaken der gemeentesecretarie. postbus 513 3700 AM ZEIST onder vermelding van „vacature medewerker volksgezondheid' Hilversum Wij verzorgen en verplegen psychisch gestoorde bejaarden. Menslievend, belangrijk werk. dat wij zo goed mogelijk trachten te doen en 't liefst nog zouden willen uitbreiden. Daarom vragen wij voor een van onze verpleeg huizen in Hilversum, een Salariëring, afhankelijk van functie en ervaring, volgens C.A.O. Bejaardentehuizen. Indien u geïnteresseerd bent (in kantooruren) en vraag dan naar de heer W. Couwenberg, coördinerend hoofdverpleegkundige. U kunt ook een sollicitatiebrief sturen aan het Dagelijks Bestuur van Stichting deStolpe. Postbus 448.1200 AK Hilversum. Stichting ter verzorging en verpleging van bejaarden en geestelijk gestoorden. stichting deStolpe omvat een algemeen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. VOOR VERPLEEGKUNDIGEN MET BELANGSTELLING VOOR VERPLEEGHUISWERK. Het verpleegtehuis Aeneas is een tehuis voor 137 lang durig zieken. Het is gelegen op het terrein van het Diaconessenhuis te Breda. Op een van de vijf afdelingen ontstaat binnenkort de vakature van Voor deze funktie komen wij graag in kontakt met ver pleegkundigen (mnl/vrl), die in het bezit zijn van het A-diploma ziekenverpleging en ervaring hebben in een leidinggevende funktie. Degenen die de kaderopleiding gevolgd hebben, genieten de voorkeur. Zij die bereid zijn om deze te gaan volgen komen echter ook in aanmerking. Benoeming geschiedt in de rang van le verpleegkundige. Sollicitaties en/of verzoeken om inlichtingen te richten aan het hoofd personeelszaken, mej. E.J. Koert, Langen- dijk 75,4819 EV Breda, o.v.v. kodenr. 032 op de enveloppe. Ons modern verpleeg- en reaktiveringscentrum „Tamarinde" vraagt een Hij/zi| wordt geacht in het bezit te zijn van de diploma s verpleegkundige A of A en B. docenten opleiding Het gevolgd hebben van de cursus praktijk begeleiding en ervaring in de opleiding ziekenverzorging strekt tot aanbeveling Tot zijn/haar taak behoort o m Supervisie over de praktijk begeleiding van 40 leerlmgziekenverzorgenden, dit in nauwe samenwerking met de prakti|kbegeleldsters op de verpieegatdeimgen Het geven van praktijklessen en het onderhouden van kontakten met het opleidings-instituut. waar een gezamenlijke theoretische opleiding wordt ver zorgd Het selecteren van nieuwe leerlingen Plannen van mutaties, stages, bijscholing en klinische lessen Inlichtingen kunnen telefonisch worden verstrekt door de huidige functionaris Zr E M Kloosterman, tel 030-611211. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig directeur van „Tamarin' de", de heer R J van Essen. Neckardreef 6 te Utrecht uitgaande van Gereformeerde en Chnstelijke Gereformeerde kerken

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 21