direkteur(trice) verpleegkundige A en/of B radiodiagnostisch hoofdlaborant(e) hoofd algemene dienst Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen HOOFD OPERATIEKAMER verpleeghuis HOGEWEY weesp Opleiding tot ziekenverzorgende südddd Hoofd Verpleging en Verzorging. adjunkt leidster-docente aktiverings- therapeut(e) 1. ervaren verpleegkundige 2.1e zieken verzorgster Van Weel -Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) VERPLEEGKUNDIGE A en/of B waarnemend hoofd (m/v) DllO 1002,3700BA Zeis bs zeiste ^ziekenhuis ZATERDAG 24 MAART 1979 TROUWKWARTET De para-medische dienst van het ziekenhuis Bethesda vraagt t.b.v. de opeiatiekamerafdeling, welke bestaat uit 4 operatiekamers en een algemene endoscopiekamer, een De werkzaamheden omvatten o.a.: - leiding geven aan operatieteams; - coördineren van de operatieprogramma's; - begeleiden van de aanwezige leerlingen operatiekamer-assistenten; - onderhouden van kontakten met de overige diensten in het ziekenhuis. Funktie-eisen: - diploma ziekenverpleging A. - diploma operatiekamer-assistent (NZR norm); voltooide kaderopleidmg of andere gelijkwaardige opleiding; - enige ervaring in de anaesthesie strekt tot aanbeveling Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer J. H Broerse Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Dr. G.H. Amshoffweg 1-4*Hoogeveen.05280-65987 Ziekenhuis BETHESDA en verpleeghuis voor langdurige zieken WEIDESTEYN behartigen, op christelijke grondslag, de intramurale gezond heidszorg in de regio Zuid-Drenthe. Ruim 600 medewerkers zijn in beide nieuwe instellingen werkzaam. Een me dische stal. waarin alle basisspecialismen zijn vertegenwoordigd, biedt moderne medische zorg. Via regionale samen werking wordt van meer gespecialiseerde voor zieningen gebruik gemaakt. Hoogeveen en omstre ken genieten bekendheid vanwege een goed woon- en werkklimaat. De verbindingen met het Westen en Noorden van het lar.d zijn snel en komforlabel. Hogewey te Weesp is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Er wordt gestreefd naar een optimale aktivering. reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij Medio augustus begint weer een nieuwe kursus. Voor de opleiding tot ziekenverzorgende is het nodig dat je minstens 17 jaar bent op het moment dat de kursus begint en één van de volgende diploma's hebt; een diploma van 3 of 4-jarig voortgezet onderwijs, zoals bijv. MAVO-3 of MAVO-4, een diploma van het Lager Beroepsonder wijs waarvan 2 vakken op C-niveau en 4 vakken op B-niveau, zoals bijv. LHNO, een INAS-diploma of diploma verzorgings- assistent(e), een diploma dat gelijkwaardig is aan één van de bovengenoemde diploma's. De kursus is een kombinatie van theorie en praktijk, en wordt na 2 jaar bekroond met het wettelijk erkende diploma Ziekenverzorging. Na de vooropleiding die 2 maanden duurt, verdien je als Ie jaars leerling-ziekenverzor gende meteen al een salaris van f 1358,03 bruto per maand. Toeslag voor onregelmatige diensten en verdere arbeidsvoorwaarden worden geregeld volgens de CAO Ziekenhuis wezen. De uniformkleding wordt door ons verstrekt. Belangstelling? Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de verpleegkundig directeur de heer W.J.H. Teunissen, Verpleeghuis Hogewey, Heemraadweg 1, 1382 GV Weesp, bij wie je tevens nadere informatie kunt inwinnen. Tel. (02940) 1 14 51. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland "Stichting Bejaardencentrum "Rustoord" te Aalsmeer. Om een zo goed mogelijke verzorging te bieden aan onze 75 bewoners, roepen wij sollicitanten op voor de functie van: Onze gedachten gaan uit naar een kandidate met: a. Diploma verpleegkunde A of Zieken verzorging; b. De bereidheid om de directrice bij af wezigheid te kunnen vervangen; c. Prot. Chr. levensovertuiging. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor de Bejaardentehuizen. Sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring te richten aan de Directrice Mw. J. Kingma, postbus 125, 1430 AC Aals- HET KRAAMCENTRUM TE UTRECHT zoekt een verpleegkundige voor de functie van die zich in wil zetten voor de kraamzorg- thuis en o.a. wil helpen om leerling kraam verzorgsters op te leiden en te begeleid in hun praktijkjaar. Na een inwerkperiode werkt ieder staflid ge heel zelfstandig vanuit een hecht teamver band. Gezocht wordt: een verpleegkundige, liefst met kraamervaring, terwijl ook docentener varing erg welkom is, evenals ervaring en/of diploma in de maatschappelijke gezond heidszorg. Het werkgebied strekt zich uit van Mijdrecht en Abcoude tot de Bilt en Cothen. Men moet daarom kunnen autorijden. Voor informatie en sollicitatie kan men zich wenden tot de leidster-docente zr. J. Lekker- kerker, van Hogendorpstraat 24 te Utrecht, tel. 030-513613. Het Sanatorium is een open psy chiatrisch ziekenhuis met 230 plaatsen, verdeeld over kleine af delingen met kortdurende psychia trische behandeling, socio-thera- peutische gemeenschappen en een centrum voor observatie, be handeling eh reaktivering van geestelijk gestoorde bejaarden. Voor de geriatrische afdeling wordt gevraagd een met voltooide opleiding bezig heidstherapie of een vergelijk bare opleiding. Ervaring in het werken met bejaarden is een vereiste. Verzoeken om inlichtingen over de inhoud van de functie zijn te verkrijgen bij de coördinator aktiveringstherapie, toestel 310. Sollicitaties worden verwacht door de directie, Postbus 20 (Oude Arn- hemseweg 260), 3700 AA Zeist. Tel 03404-21822 I J I CHRISTELIJK SANATOWUM VOORI—Tf NEUROSEN EN PSYCHOSEN TE ZEIST Het Bejaardenoord „ARCADIA", Apollostraat 163, Rotterdam-Hlllegersberg, vraagt voor spoedige indiensttreding een (Vr.) A an of A B die de takt en het geduld bezit om met bejaarden te kunnen omgaan In het bejaardenoord „Arcadia" worden 225 bejaar den verzorgd die behoren tot de Hervormde of Evan gelisch Lutherse Gemeente. Geboden wordt een werkknng in een prettige omge ving. saiariënng volgens C.A.O -bejaardentehuizen en pensioenvoorziening Met vakantieafspraken wordt rekening gehouden Sollicitaties worden gaarne spoedig ingewacht bij de direktie Mondelinge sollicitaties uitsluitend na telefo nische afspraak, tel 010-180110, op werkdagen tussen 9 uur s morgens en 16 uur s middags. Het bestuur van de Interkerkelijke Stichting Bejaardencentra in de gemeente Westdongeradeel, vraagt voor zo spoedig mogelijk een voor het bejaardencentrum NI JHOF te Holwerd (45 bewoners). Omtrent oktober 1980 komt eenzelfde funktie vrij in het bejaardencentrum SPIKER te Ternaard (69 bewoners). De nü aan te stellen funktionaris zal dan met de leiding van beide tehuizen worden belast. Voorkeur gaat uit naar iemand die, in het bezit is van diploma ziekenverpleging A en of B, ervaring heeft opgedaan in een vergelijkbare funktie, in staat is om in goed overleg met het bestuur, aan het totaal leiding te geven, een goed leefklimaat weet te scheppen, waarin zowel bewoners als personeel zich wel bevinden, een Christelijke levensovertuiging heeft. Arbeidsvoorwaarden De salariëring geschiedt volgens de CAO voor bejaardentehuizen. De pensioenregeling van het PGGM is van toepassing. Sollicitaties, met opgave van referenties, zo spoedig mogelijk te richten aan de sekretaresse der stichting Mevrouw T. Tilma de Boer, Wierumerwei 14, Hantumhuizen. Wegens vertrek van de huidige hoofdlaborante hebben wij in ons protestants-christelijk ziekenhuis - dat op Goeree-Overflakkee een streekfunktie vervult - plaats voor een Naast het geven van leiding aan de afdeling, behoort ook het verzorgen van de praktische opleiding voor radiologisch laborant(e) tot de taak. Geboden wordt een funktie in een niet te groot ziekenhuis. Aantrekkelijke woonruimte is beschikbaar. Voor nadere inlichtingen en schriftelijke sollicitatie kunt u zich wenden tot de direkteur- geneesheer, Stationsweg 22. 3247 BW Dirksland, telefoon (01877) 1555. Verpleeg- en Verzorgingshuis Nieuw Herlaer 2 Amsterdam Buitenveldert telefoon 020442044. De Buitenhof is een modern verpleeg- en verzorgings huls, waarin 500 bewoners en 300 medewerkers, geza menlijk aan hun eigen woon- en werkgemeenschap bouwen. Bent u de persoon die takt bezit tolerant is .O elan heeft goed met mensen om kan gaan zich als schakelfiguur in ons team wil plaatsen en ook nog Bel ons dan op voor het maken van een afspraak (020-442044 toestel 240). Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Wij hanteren de CAO Ziekenhuiswezen, rang E.V. Wij vragen veel dat weten wij( Maar wij vinden dat de bewoners in ons verzor gingshuis en het personeel recht hebben op zon man of vrouw, want de dagelijks leiding over 3 etages is geen sinecure. -Chr. De Stichting Protestant-C Bejaardencentrum a.d. H. A. Lorentzweg 81 te Bussum beheert; j HUIZE 'DE SCHUTSE' en HUIZE 'DE HEUL'b Het bestuur van deze stichting vraagt per 1 Aangeboden wordt de functie van HOOFD VERZORGING/ VERPLEGING van Huize de Schutse. Dit tehuis biedt plaats aan 105 bewoners en geeft service en hulp aan de inwoners van 28 bejaardenflatjes. Gezocht wordt naar een verpleegkundige met een prot. chr. levensovertuiging van ca. 30 jaa of ouder die leiding kan geven, tact heeft om bejaarden te begeleiden, daadwerkelijke hulp wil verlenen op de ziekenafdeling, contact kan onderhouden met artsen, G.G.D. en S.P.D., goed kan samenwerken en een prettig humeui heeft. De werkzaamheden worden verricht gedurend 10 dagen achtereen waarna 4 dagen vrij. Over deze veelomvattende taak kunnen in/ich tingen verkregerïworden bij de directeur, tel. 02159-19645. Salaris en arbeidsvoorwaarde) volgens de C. AO. Indien gewenst kan beschikt worden over ee^ interne 3-kamerflat. een verpleegkundige met een voltooide stafopleiding, ruime ervaring in een leidinggevende funktie, goede kontaktuele eigenschappen en een protestants-christelijke levensovertuiging willen wij graag aan ons ziekenhuis verbinden in de funktie van Het VAN WEEL- BETHESDA ZIEKENHUIS in Dirksland vervult op Goeree- Overflakkee een streek funktie. Dat komt ook tot uitdrukking in het feit dat alle basisspecialismen aanwezig zijn. terwijl over uitbreiding wordt gedacht. Momenteel zijn ervier verpleeg- afdelingen (interne, chirurgische, kinder- en kraamafdeling), waar wordt gewerkt in een goede kolleg ia lite it. Dirksland ligt vrij centraal en heeft goede verbindingen (Rotterdam 50 km, Breda 65 km). Naast het vervangen van de direktrice bij haar afwezigheid, behoren tot de taak van het hoofd algemene dienst o.m. het ontwikkelen van aktiviteiten - in goed overleg met de afdelingshoofden - om te komen tot aanpassing van werk methoden, in samenwerking met de praktijkkoördinator toetsen van de praktijkopleiding, zodat te allen tijde wordt voldaan aan de gestelde eisen, het stimuleren van een optimale samenwerking tussen verplegingsdienst en de overige afdelingen van het ziekenhuis. Belangstellenden voor deze funktie nodigen wij graag uit een sollicitatie brief te schrijven aan zr. N. van Dommele, verpleegkundig direktrice, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. Voor het verkrijgen van nadere inlichtingen kunt u haar ook bellen (01877- 1555) en eventueel een afspraak maken voor een informatief gesprek. Het Zeister Ziekenhuis is een algemee ziekenhuis met 252 bedden en 450 medewerkers. Ten behoeve van de Centrale Sterilisatie zoeken wij iemand voor dc funktie van Gevraagd wordt diploma LOI-sterilisatie- assistent(e); liefst enige ervaring in een soort gelijke funktie op een afdeling sterilisatie. Het salaris en de secundaire arbeids voorwaarden zijn geregeld overeen komstig de C.A.O. voor het Zieken huiswezen. Voor tijdelijke huisvesting zijn kamer beschikbaar. Het hoofd van de Centrale Sterilisatie de heer J. Kooistra, telefoon (03404) 28422. is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeels zaken van het Zeisti Ziekenhuis, postbui

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20