effatha üjjLridv^jj jonge juristen, economen en bedrijfskundigen ló Trouw fèfï groepsleidster vrije universiteit staffunktionaris maatschappelijk werk (m/v) een bureauhoofd (m/v) WIJKPROJEKTLEIDER(STER) maatschappelijk werker(-ster) medewerk(st)er bedrijfscontacten en economische zaken DIRECTEUR ALGEMENE ZAKEN ZATERDAG 24 MAART 1979 TROUWKWARTET PROTESTANTS SOCIAAL CENTRUM AMERSFOORT Instelling voor maatschappelijk werk en gezins verzorging voor Amersfoort en omgeving. Het bestuur roept sollicitanten op voor de gedeblok keerde vakature in volledig dienstverband, die belast zal worden met de leiding van de afd. maatschappelijk werk (9 maatsch. werk(st)ers). Tot de taak behoort o.m.: Koördineren van de werkzaamheden Geven van individuele werkbegeleiding Zorgdragen voor de bevordering van deskundigheid Meedenken over de ontwikkeling van het beleid (o.a. samenwerking met andere instellingen). Gevraagd: Prot. Chr. levensovertuiging Opleiding Sociale Akademie V.O. of daarvoor studerend" Ruime ervaring in het uitvoerend maatschappelijk werk Leidinggevende kapaciteiten Geboden: Een veelzijdige, intensieve baan Rechtspositie en salariëring volgens COAM-regeling TELEFONISCHE informaties (tusspn 9.00-10.00 uur) zullen gaarne worden verstrekt door de direkteur (Mr. J.F. Fokkens), bij wie ook een taakomschrijving kan worden verkregen. Tel. 033-10441. SCHRIFTELIJKE sollicitaties te richten aan het bestuur van het Prot. Sociaal Centrum. Bergstraat 29, Amersfoort. De afdeling reclassering vm het Leger des Heils zoekt voor haar afdelingsbureaus in Amsterdam en Hilversum De beide bureaus vormen samen een regionaal team, bestaande uit 1 praktijkleider 8 maatschappelijk werk(st)ers 4 administratieve medewerksters 2 stagiaires Het team gaat uit van de gedachte van gezamenlijke verantwoordelijkheid en uit dien hoofde vertegenwoor digt het bureauhoofd het team o.a. in de landelijke beleidsvergadering van de afdeling reclassering van het Leger des Heils. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het Evangelie. Van de sollici tanten wordt verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover is op aanvraag verkrijgbaar. Vereiste opleiding: Sociale Akademie en Voortgezette Opleiding, of de bereidheid laatstgenoemde opleiding te volgen. Arbeidsvoorwaarden: salaris en rechtspositie volgens Rijks regeling (uitloop tot maximaal schaal 130 van het BBRA). Sollicitaties te richten aan: De directeur, Centraal Bureau Reclassering Leger des Heils. Damstraat 13-15, Amsterdam. Tel. 020-24 1703 DE STICHTING BEJAARDENWERK LEEUWARDEN vraagt een voor het gecoördineerd bejaardenwerk in Leeuwarden-West inhoud van da funktie o.a.: het coördineren, stimuleren en ondersteunen van organisaties en werkgroepen, werkzaam op het gebied van het bejaardenwerk, in samenwerking met andere instellingen; - het peilen van nadere behoeften en opsporen van leemten in het voor zieningenpakket voor bejaarden: - het begeleiden van vrijwilligers(sters); - het uitvoeren van administratieve werkzaamheden, zoals rapportage enz. gevraagd wordt: - goede kontaktuele eigenschappen, organisatorische kwaliteiten; - bereidheid tot samenwerking met collega-funktionarissen; - diploma Pedagogiek MO A of B, richting sociale pedagogiek; - of hogere beroepsopleiding: diploma Sociale Academie, bij voorkeur: richting opbouwwerk of sociaal cultureel werk; Ervaring op het terrein van het bejaardenwerk strekt tot aanbeveling. rechtspositieregeling: collectieve arbeidsovereenkomst welzijnswerk; pensioenregeling: P.G.G.M. - salariëring: volgens de normen van het Min. van C.R.M., afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen over de funktie worden desgevraagd verstrekt door de stedelijk projektleider, de heer P.H. Schoutsen. telefoon: 05100-25535^ Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep, richten aan de sollicitatiecommissie: Stichting Bejaardenwerk Leeuwarden, 3911 EM LEEUWARDEN. Schoenmakersperk 2. WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND Chr. Instituut voor dove kinderen te Voorburg. Gevraagd voor het internaat een voor de afdeling kleuters. Minimum leeftijd 21 jaar. Diploma Mavo of een gelijkwaardige opleiding en enige ervaring gewenst. Positief chr. levensovertuiging. Bij de vaststelling van het salaris wordt uitgegaan van het rapport Haeck. Vakanties lopen ongeveer parallel aan die van het onderwijs. Brieven z.s.m. aan de directeur. In ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum met een opnamekapaciteit van 207 lichamelijk zieken en 84 geestelijk gestoorde bejaarden vragen wij voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een die de leiding van de afdeling maatschappelijk werk op zich kan nemen. De afdeling bestaat uit 1 full-time (hoofd) en 1 half-time maatschappelijk werkster, alsmede een stagiaire van de part-time opleiding en een half-time secretaresse. Naast het leidinggevende aspect behoort verder tot zijn/haar taak: het voorbereiden van de opname het helpen oplossen van de problemen die voortvloei en uit het langdurig verblijf in het Zonnehuis, zowel voor de bewoners als de familieleden. het voorbereiden van ontslag voor de bewoners, het onderhouden van kontakten, zowel binnen het ver pleeghuis als met instellingen voor maatschappelijk werk daarbuiten. Vereisten: Diploma Sociale Academie M.W. of H.B.O.-M.W. Ruime maatschappelijke werkervaring bij voorkeur in de gezondheidszorg. Leeftijd tussen ca. 35 en 45 jaar. Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met of zich op zijn minst willen voegen naar de evangelische grondslagen van de vereniging. De aanstelling zal geschieden conform de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen en met betrekking tot de salariëring zijn de salarisschalen van de N.Z.R. van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2 AMSTELVEEN tel. 020-450351 Uitgaande van de Christelijke Vereniging Hel Zonnehuis met verpleeghui! te Amstelveen. Beekbergen. Doom. Vlaardmgen. Zwdhorn en Zwolle. amsterdam De dienst Personeelszaken zoekt in verband met uitbreiding van de werkzaamheden van het Bedrijfs maatschappelijk werk een tweede bedrijfsmaatschappelijk werker (m/v) voor 24 uur per week. Taak: hulpverlening aan personeelsleden die in hun functioneren belemmerd worden door problemen in hun werk of door privé omstandigheden. Het leveren van een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van het personeelsbeleid in het algemeen. Functie-eisen: H.B.O.- opleiding. Sociale Academie PW/MW en zo mogelijk enige ervaring. Werktijden in nader overleg te regelen. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. A J. v.d. Lustgraaf op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag te bereiken onder telefoonnr. 020-548 43 88 of 's avonds 071-14 68 34. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 020-789 te richten aan de dienst Perso neelszaken, postbus 7161,1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105. Amsterdam-Buitenveldert. m Burgemeester en Wethouders roepen sollicitanten op voor de functie van ter gemeentesecretarie. FUNCTIE-INFORMATIE: De te benoemen medewerk(st)er zal ondermeer worden belast met: - het verzamelen en verwerken van gegevens betreffende de economische situatie in het algemeen en de werkgelegenheid in het bijzonder; - het uitbrengen van adviezen omtrent het te voeren werkgelegenheidsbeleid in brede zin; - het onderhouden van contacten met secretarie afdelingen, gemeentelijke diensten en bedrijven, externe (advies-)instanties, (vertegenwoordigers van) bedrijfsleven, vakorganisaties, regionale instellingen e.d.; - het fungeren als coördinatie- en informatiepunt binnen het gemeentelijk apparaat ten behoeve van bedrijven, vakorganisaties e.d. FUNCTIE-EISEN: De gedachten gaan uit naar een functionaris met: - een afgeronde opleiding op h.b.o.- of academisch niveau in de sociaal-economische of juridische richting; - inzicht in de met de werkgelegenheid verband houdende juridische-, financieel-economische-, sociale- en andere aspecten, alsmede in arbeids-- marktvraagstukken; - goede schriftelijke- en mondelinge uitdrukkings vaardigheid; - goede contactuele eigenschappen. SALARIËRING: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan het salaris maximaal Z4335,- per maand gaan bedragen. Van gegadigden kan de bereidheid tot medewerking aan een psychologisch geschiktheidsonderzoek worden gevraagd. Het resultaat van dit onderzoek wordt door de psycholoog met de sollicitant besproken. Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling Personeels zaken der gemeentesecretarie, de heer A. van Veen, telefoon 03404-28222, toestel 133. Belangstellenden kunnen binnen één week na het verschijnen van dit blad schriftelijk een sollicitatie formulier aanvragen bij het hoofd van de afdeling personeelszaken der gemeentesecretarie, postbus 513, 3700 AM ZEIST. De rijksoverheid vraagt (mnL/vrl.) tot ca. 30 Jaar voor beleidsfuncties bij de volgende departementen van algemeen bestuur: Binnenlandse Zaken Economische Zaken Onderwijs en Wetenschappen Sociale Zaken Verkeer en Waterstaat Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Ook zij die binnenkort afstuderen kunnen zich melden. (juristen, economen, bedrijfskundigen) (juristen, economen, bedrijfskundigen) (juristen, economen, bedrijfskundigen) (juristen, economen) (juristen, economen) (juristen, economen) Deze functies betreffen uiteenlopende onderwerpen van het rijksoverheidsbeleid maar omvatten alle - zij het in wisselende mate - het leveren van bijdragen aan de voorbereiding, vormgeving, presentatie en evaluatie van het beleid op een bepaald terrein, het (mede) zorgdragen voor de coördinatie van de deeltaken binnen dat beleid en het uitdragen en vertegenwoordigen van dat beleid naar buiten. Om een indicatie te geven van de onderwerpen/ beleidsterreinen waarom het bij de vacante functifc kan gaan: binnenlands bestuur, industrievraagstul c ken, energievoorziening, internationale economist f aangelegenheden, onderwijs, arbeidsvoorziening, verkeer en vervoer, volkshuisvesting en bouwnijve heid. Men treedt in dienst bij een departement en wordt geplaatst op een beleidsafdeling. Aan sommige functies is een inwerkperiode verbonden waarin men enige tijd bij andere onderdelen van de rijksdienst, binnen of buiten het departement, werkzaam is. Standplaats: 's-Gravenhage. Het aanvangssalaris bedraagt f2071,- per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Belangstellenden kunnen zich, bij voorkeur zo spoedig mogelijk, met opgave van naam, adres, leeftijd, studierichting, hoofd- en bijvakken en (ver moedelijke) datum van afstuderen tot uiterlijk 5 april schriftelijk melden bij de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, correspondentie-adrei r Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage, onder vermelding van yacaturenummer 9-0743/0156 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe). Zij ontvangen daarna inlichtingen over de selectie procedure en arbeidsvoorwaarden. Op 24 april a.s. wordt door de betrokken departe menten mondeling informatie verstrekt over concr jj plaatsingsmogelijkheden. Chr.GerefBejaardencentrum -m "DE KONINGSHOF" te Rotterdam --w De Koningshof is gebouwd in de jaren 1967en 1968, in een nieuwbouwwijk fe Rotterdam-Zuid. Het centrum biedt plaats aan 177 bewoners, waarvan 56 in vrije flats, 91 in verzorgingstlats en 30 In de afdeling bijzondere verzórging. Voorts zijn nog 84 vrije flats in aanbouw in een afzonderlijk woongebouw dat elders in Rotterdam-Zuid verrijst. Het bestuur zoekt thans contact met gegadigden voor de functie van die in nauwe samenwerking met de huidige directrice leiding geeft aan het bejaardencentrum, met inachtneming van de door het bestuur vastgestelde taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden. Functie-informatie: - leiding geven aan de administratieve, organisatorische en technische werkzaamheden - voeren van een goed en modern personeelsbeleid - verzorgen van het opnamebeleid dat door het bestuur is vastgesteld, in nauw overleg met een commissie uit het bestuur - leiding geven aan de werkzaamheden voor het afzonderlijke woongebouw - voorbereiden en uitvoeren van beleidsbeslissingen van het bestuur. Wij zoeken iemand die: - een positief christelijke instelling heeft - beschikt over organisatie- en improvisatievermogen - voldoende administratief inzicht heeft - begrip, belangstelling en respect heeft vooralle bewoners - bereid en in staat is tot een goede samenwerking met bestuur, directrice, staf en 45 personeelsleden. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. Bejaardentehuizen; de pensioen regeling volgens het P.G.G.M. Een medischen psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de secretaris van het bestuur, de heer H. de Waard, Everaertstraat 25 te Rotterdam; verzocht wordt een foto bij te sluiten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18