GELDIG T/M 27MM1T secretariaatsmedewerkster VAWAF postgiro en rijkspostspaarba Zo simpel is thuisbankie Hij spaart thuis. En hij kan thuis lenen. En als hij iets niet PERSCOMBINATIE N.V. Hij betaalt thuis. VHUDAG 23 MAART 1979 TROUWKWARTET P 12 - RS 14 R' EetsenmakerTeun Schwitfo als thuisbankier. nis een postrekening". Dat gaat met kaar ten uit het giroboekje of met acceptgiro's „Precies wanneer 't me uitkomt. Want die brievenbus op de hoek, die heb ik nog nooit gesloten meegemaakt" Zoals Teun Schwithal betaalt, zo simpel spaart hij ook met postgiro en rijkspostspaarbank. Gewoon thuis dus Een rekening openen, spaargeld bijstorten of juist weer terug laten boeken, 't kan ook allemaal vanuit z'n eigen huiskamer. „Ik spaar op een Sterrekening. Daar kan ik met een ge wone girokaart H op storten". „Waar doe je nog meer ie geldzaken met een kop koffie van moeders d'r bij?" Over 'n lening moet je nadenken. Hecl™P^an belt even Daarom is 't zo prettig dat het aanviaagfor- met ,0017-0fbl) staPC het eerste muiier van postgiro en rijkspostspaarbank postkantoor binnen. rustig thuis ingevuld kan wïrden u "°!e folders kun 'e daar ZO daar hoer je niet voor naar een Dat is dus ook geen punt." Thuisbankieren, vaakalleen een handtekening zetten. In de folder staat namelijk haarfijn wat je moet doen. Meneer Schwithal daar over: „Dat zal best, maar ik persoonlijk ben niet zo'n lener". Maar stel dat hij opeens wel extra geld nodig zou hebben. "Ja, dan is 't natuurlijk wel de aller prettigste manier, dan zou ik 't ook thuis willen regelen". Informatie bij 0017 of op het postkantoor. Als Teun Schwithal fol ders nodig heeft of aanvraag formulieren? Ook informatie-nummer 0017 stuurt op verzoel gewenste folders toe. '2 De leukste rolgordijnen, dekorabeve raam- bekleding ènideale zonwering. Natuurlijk erg voordelig in de Hema. Aluminium stok met automatisch oprol- mechanisma Met ophangsteunen in een wip pasklaar gemaakt En erg veel dessins! Breedte 60-90 90-135 135-180 Effen 39.75 nü 30,55 nü40,- 67,50 nü 50,- Bedrukt 46,75 nü 35,- 65,-nü 47,50 82,50 nü 62,50 Geweven 50,-nü 37,50 70,-nü 52,50 90.- nü 67,50 Ma*, hoogte: effen en bedrukt 170 m; Geweven 185 m. is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen, met name in de regio N.Holland. Op het secretariaat van de centrale marketing- en mediaresearchafdeling bestaat een vacature voor een Leeftijd vanaf*21 jaar. Het secretariaat verzorgt de oplevering van rapporten, brieven e.d. voor de gehele afdeling. De werkzaamheden, die na een inwerkperiode met een grote mate van zelfstandigheid verricht zullen worden in nauwe samenwerking met een collega, bestaan uit: het typen van tabellen, rapporten en brieven, o.a. met behulp van dictafoon-apparatuur het verzorgen van kopieerwerk het bijhouden van afdelingsbibliotheek bijhouden van de afdelingsagenda Bij afwezigheid van de secretaresse van het hoofd van de afdeling zal deze medewerkster haar vervangen Vereisten voor deze functie zijn middelbare schoolopleiding goede type- en taalvaardigheid grote mate van accutaresse bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur, onderbroken met een half uur pauze Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan: Perscombinatie N.V., Wibautstraat 134, 1091 GL Amsterdam, t.a.v. mevr. E. Thijssing. Voor telefonische inlichtingen kunt u contact opnemen met mevr. M. Stein, tel. 020-926870, loestel 373. Waar kan fietsenmaker Teun Schwithal 't makkelijkst betalen, sparen of lenen? Heel simpel, gewoon thuis. Want sinds postgiro en rijkspost spaarbank één bedrijf vormen, kun je bijna al je geldzaken vanuit je eigen stoel regelen. Met gratis enveloppen, die je zo zonder postzegel op de bus doet. Anders gezegd: Teun Schwithal is een thuisbankier. „Omdat 't makkelijk is en natuurlijk wel zo prettig". 1 MiraurTTmn ni'imi De bekende giro-enveloppen. Gratis verkrijgbaar op elk postkantoor en postzegels plakken hoeft niet Betalen doet meneer Schwithal al jaren thuis. Jk heb al sinds mensenheuge- i Fietsenmaker Schwithal. „Voor ons is't natuurlijk een uitkomst Thuisbankier Schwithal. Dankzij postgiro en rijkspostspaarbank dat de mensen de fiets weer hebben ontdekt, 't Is ook prachtig, fietsen". kan hij thui^ betalen, thuis sparen en thuis lenen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16