kip DEALERSCHAP Trouw FAMILIEBERICHTEN Trouw AAucconncu .T.t i l" Orthopaedis schoene als de kat van huis is Andreas Ziekenhuis ELKE OCHTEND OPNIEUW EEN BOOTREIS? KOM MAAR KIJKE hB ZATERDAG 17 MAART 1979 TROUWKWARTET kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Goede morgen Opa de Boer gefeliciteerd met uw ver jaardag. Dick. Ria. Eddy. Carla. Vincent en Bernard Goede morgen Papa en Mama Aberson, hartelijk gefeliciteerd met jullie 18e Trouwdag. Christa, Oscar en Janine Dankbaar en gelukkig ge ven wij kennis van de ge boorte van onze dochter en mijn zusje Saskia Christiane en Cees de Jong-Schulte Yannick 13 maart 1979 Emsdetten 4407 Frischholt 22. W.-Duitsland „je bent geen bezit, wij hebben jou niet, jij hebt ons" Wij zijn erg blij met de geboorte op 10 maart 1979 van onze Hendrik Dia Kruizinga- Hellinga Remmelt Kruizinga Voorschoten, B. J. Gemmekelaan 31. Getrouwd: John Runia en Anda Netjes Kampen, 16 maart 1979 Toek. adres: Gezichts laan 39a, Bilthoven. Getrouwd: J. K. Veenkamp wedn. van E. J. A. Boerema en R. Top wed. van E. Wibbens Wieringerwerf. Helfrichlaan 19 1939 24 maart 1979 40 jaar getrouwd Tj. Zijlema li en I. Dijkema Dit feit willen we feestelijk herdenken D.V. op zater dag 24 maart met onze kinderen en kleinkinderen Castricum: Clara en Jur Tom, Ineke en Gerard Doetinchem: Gerard en Tita Tjakko en Derrick Lelystad: Anje en Siep Ineke, Jelma en Esther Utrecht: Liesbeth en Maarten Remko Emmeloord: Tinus en Marian Steenwijk: Harma Emmeloord (W) Eemsstraat 12. Gelegenheid om ons te feliciteren op zaterdag 24 maart van 15.30 tot 17.30 uur in Hotel Restaurant (Pension) Irene, Zeisweg 9 te Elspeet. De Heer is mijn Herder Na een leven vol liefde is van ons heengegaan onze lieve vrouw, moeder en oma Maatje Geschiere echtgenote van Gilles Geschiere op de leeftijd van 72 jaar. Vlissingen: G. Geschiere Dronten: Cathrien en Wim Espel: Ko en Jenny Izak en Henny Vlissingen: Maike Nieuw-Vennep: Jan en Stien Hilversum: Riet Swifterband: Gilles en Wolly Vlissingen Lein en Maudy en kleinkinderen. Vlissingen, 15 maart 1979 Gerbrandystraat 112. Liever geen bloemen Maandag 19 maart wordt om 10.45 uur een kerkdienst gehouden in „Open Hof" te Vlissin gen waarna de begrafenis zal plaatshebben om 12.00 uur op de begraafplaats bij de kapel in Hoogelande Gelegenheid tot condoleren voor de rouw dienst. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden op 15 maart j.l. van Thomm van Dijk op 41-jarige leeftijd. Ieder die hem gekend heeft zal begrijpen wat een groot verlies dit voor zijn familie en zijn kollega's van Admedia betekent. De wijze waarop hij zijn ziekte gedurende jaren heeft geaksepteerd en bevochten kan slechts aanleiding zijn tot echte bewondering. Zijn bijdrage aan de menselijkheid, binnen Admedia en zijn kennissenkring, zal blijven bestaan. Onze gedachten zijn bij zijn vrouw en kin deren De begrafenis zal plaatsvinden maandag 19 maart as te 11 00 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats. Oude Arnhemse Bovenweg te Doorn. Namens alle medewerk(st)ers Direktie Admedia. Op Zijn tijd, doch voor ons nog onverwacht, heeft de Heere uit ons midden weggenomen mijn lieve man. onze zeer zorgzame vader, behuwdvader en grootvader Klaas Boer op de leeftijd van 66 jaar. Zwammerdam: K. Boer-Boot Boskoop: Jannie en Ad Hazenberg Nieuwendijk: Dirk en Jellie Boer Zwammerdam: Fake en Marieke Boer Krimpen aan den IJssel: Jan Boer Zwammerdam: Henk en Nelly Boer Maurits en Teunie Boer Klaas Boer Marja Boer en kleinkinderen Zwammerdam, 15 maart 1979 Molenstraat 19 Aan huis liever geen bezoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren, maandagavond 19 maart van 7.30-.8.30 uur in gebouw „Nieuw Witthenlust", Molenstraat 64 te Zwammerdam. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. dinsdag 20 maart in de Gerefor meerde Kerk te Zwammerdam, aanvang 2.00 uur n.m., waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de algemene begraafplaat Buitendorp" in Zwammerdam. Aankomst 3.00 uur. Met verslagenheid berichten wij U dat op de leeftijd van 66 jaar is heengegaan onze plichts getrouwe boekhouder de heer K. Boer Wij zullen hem en zijn werk voor ons bedrijf met eerbied en dankbaarheid blijven geden ken. Trooste de Here zijn diep bedroefde vrouw en kinderen. fam. J. L. de Bruin en medewerkers De Bruin B.V. Bodegraven, 15 maart 1979 Enige kennisgeving God nam tot Zich, op de leeftijd van ruim 79 jaar onze lieve zuster, schoonzuster en tante Annie Stol sinds 9 augustus 1970 weduwe van Jan Sikkens Winsum (Gn), Borgweg 48 Bejaardencentrum „Winkheem" 16 maart 1979 Groningen: P. K. Stol Grand Rapids (Mich.) C. Edens-Stol Groningen: T. Stol R. B. Stol-Kamphuis neven en nichten De begrafenis zal plaats vinden op de Algeme ne Begraafplaats te Winsum (Gn) op dinsdag 20 maart 1979 om 13.30 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk te Winsum (Gn) Hoofdstraat W 36, welke aanvangt om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het bejaardencentrum Wink heem" te Winsum (Gn) Condoleance-adres: Mw. R. Eppinga, Paterswoldseweg 283/3 Groningen. In Jezus ontslapen op 16 maart 1979 te Winsum (Gr) onze lieve schoonzuster en tante A. Sikkens-Stol op de leeftijd van 79 jaar Voorburg: J. P. M. Sikkens-Bouwer Winsum (Gr): G. J. Enter-Knaap Groningen: G. Stoffers-Enter J Stoffers Sliedrecht: H. Hoeflaak-Sikkens Voorburg: J. Sikkens R. R. Sikkens G. Sikkens-van Velzen 's Hertogenbosch: G. Sikkens Heden ging van ons heen in volledige overgave aan zijn Heer en Heiland na een nuttig en welbesteed leven Dirk Onderweegs Rzn. op de leeftijd van 71 jaar Heidelbergse Catechismus Vraag en antwoord 1. Kampen: A. Onderweegs-de Jong Amsterdam: B. C. Onderweegs Hattem: R. P. Onderweegs E. M. Onderweegs-van der Sluis Apeldoorn: G. E. Woudstra-Onderweegs S. W. Woudstra Kampen, 15 maart 1979. Populierenstraat 11. Thuis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren maandag 19 maart a.s. van 19.30 tot 20.30 uur in het kerkelijk centrum „Open Hof" aan de Lelystraat te Kampen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 20 maart a.s. op de nieuwe algemene begraaf plaats aan de Bovenbroeksv/eg te Kampen. Vooraf zal de dienst van Woord en Gebed gehouden worden om 13.15 uur in het kerkelijk centrum „Open Hof Voorganger Ds R de Vries uit Franeker. Ver trek vanaf hst kerkelijk centrum „Open Hof" om 14.00 uur. Psalm 91 Wie in de schuilplaats des Allerhoog- sten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almach- tigen. Ik zeg tot den Here: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op wien ik vertrouw. Geheel onverwacht nam God tot zich mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader en grootvader Hendrlkus Adrianus Brokking op de leeftijd van 67 jaar. P. B. Brokking-Kaars Aad en Magda Jolanda, Arienne, Rutger Ria en Hans Evelyne, Martijn, Anouk Ineke en Govert Rotterdam, 15 maart 1979. Meeuwenlaan 11. Geen bezoek aan huis Geen bloemen De dienst van woord en gebed zal gehouden worden dinsdag 20 maart a.s. in de Salvator- kerk, Mozartlaan 25, Rotterdam, om 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de Salvatorkerk. Zeer onverwacht nam God tot Zich onze oud ste broer, zwager en oom Hendrikus Adrianus Brokking: echtgenoot van Pleuna Kaars op de leeftijd van 67 jaar. Wij zullen hem in onze familiekring erg missen. 15 maart 1979. Benthuizen: A. van Aalst-Brokking A. van Aalst. 's-Gravenhage: W. Brokking 's-Gravenhage: M. C. van Alphen-Brokking J. van Alphen Barendrecht: C. W. Brokking J. Brokking-van Wagenjngen Nijmegen: J. M. Muller-Brokking J. C. Muller Vancouver (Can.): H. J. Hendriks-Brokking J. Hendriks 's-Gravenhage: T. W. van Dijk-Brokking W. van Dijk Montreal (Can.): H. J. D. Brokking N. Brokking-Roebeling Vlissingen: A. Brókking J. Brokking-Snoodijk Rotterdam: P. Brokking J. Brokking-Fossen Ochten: D. A. van Aalst-Brokking K. K. van Aalst neven en nichten. Plotseling is van ons heengegaan de heer, H. A. Brokking erelid en oud-voorzitter van de Anti-Revolutionaire Partij te Rot terdam. Hij heeft een lange reeks van jaren bekwaam en met grote wijsheid leiding en richting aan ons werk gegeven. Onze Partij is hem veel dank verschuldigd, ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote en kinderen. Het bestuur van de A.R. Partij te Rot terdam H. J. van der Meiden, voorzitter. A. J. Jansses, secretaris. Rotterdam 15 maart 1979. Onze lieve zuster, schoonzuster, tante en vriendin Ida Laurina Klap is door haar Heiland thuisgehaald. Zij is 69 jaar geworden. Maar een oneindig glorierijker dag staat nog te wachten als op Uw gezag heel 't heir der heilgen tot U naadren mag. Halleluja! Familie Klap Hilversum, 14 maart 1979 Orionlaan 66 De crematie heeft op 16 maart in familiekring plaatsgevonden. God nam heden tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Martinus Paats op de leeftijd van 60 jaar Dat God zijn vrouw en kinderen moge sterken in dit grote verlies Leiden: J. Paats H. Paats-Kuperus Oegstgeest: J. C. Paats Leiden: W. W. Paats A. Paats-van Venetiën Leiden: F. van Rijnswou Neven en nichten Leiden, 14 maart 1979. Op 15 maart behaagde het God tot Zich te roepen oma W. L. L. Bertsch-Walpot, geboren 20 april 1884. Namens alle familieleden, A. B. Bertsch 2563 HC 's-Gravenhage. Valkenboskade 241. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 20 maart om 10.30 uur op „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38, 's-Gravenhage. Vertrek van de rouwkamer, Fred. Hendrik- laan 7, aldaar om 10 uur. Bezoek rouwkamer zondag van 2-3 uur, maandag van 4-5 uur. Geen bezoek aan huis. Uit Canada ontvingen wij het bericht, dat de Heere onverwacht tot Zich heeft genomen onze lieve broer, zwager en oom Hendrik Westerveld geliefde echtgenoot van Mien Booman Henk werd 65 jaar. Apeldoorn: M. C. v.d. Werff-Westerveld G. v.d. Werff Hoofddorp: P. M. Bastiaans-Westerveld J. G. Bastiaans Amsterdam: H. Westerveld L. Westerveld-Aalders Apeldoorn: G. G. van Dijk-Westerveld R. van Dijk 13 maart 1979. Corr.-adres: Bloemwijklaan 6, Apeldoorn. ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moat donderdags (la post) in ons bei .j Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 Kip Caravans zoekt voor een aantal districten in Nederland geïnteresseerden die zich willen inzetten voor de verkoop van tour- en/of stacaravans. Bel of schrijfKip Caravans, Postbus 89, 7900 AB Hoogeveen, telef. 05280-64741tst. 55. JUWELEN, GOl en ZILVER I IN- EN VERKOL H. W. DAME! a Kruisstraat 1 Tel. 023-3204^ Haarlem (bij de Riddersti Th. W. Verwo Meidoornlaan 3,1 03475-1480 q een dagblad-advertentie is altijd op z'n plaats. Het Andreas Ziekenhuis te Amster dam-West bestaat in mei 1979 10 jaar. Ter gelegenheid van dit jubileum is er voor personeelsleden en oud- medewerk (st)ers een roiirilA op zaterda9 12 mei ICUlllC van 15.00-18.00 uur Deze bijeenkomst zal worden gehouden in het restaurant van het ziekenhuis. Belangstellenden voor deze reünie kunnen zich opgeven vóór 15 april a.s. door middel van onderstaande bon bij de afdeling Personeels zaken van het Andreas Ziekenhuis, Theophile de Bockstraat 8, 1058 NR Amsterdam. Naam: Adres: Woonplaats: In het Andreas Ziekenhuis gewerkt van tot Geeft zich op voor de reünie d.d. 12 mei 1979 Aantal personen: REÜNIE ZONNEHUIS BEEKBERGEN 28 april a.s. wordt er een reünie georganiseerd ter gelegenheid van het 50-JARIG BESTAAN VAN HET ZONNEHUIS BEEKBERGEN. Oud-medewerkenden kunnen zich voor 15 april a.s. opgeven bij het onderstaand adres Personeelsvereniging Odio Zonnehuis Beekbergen Dorpsstraat 49, Beekbergen. Winkelen begint op de advertentie pagina's van Kom maar kijken naar ons Rijnpassagiersschip JAN ELSHOUT". Bekijk de ruime salons, geriefelijke hutten met eigen toilet en douche liften naar alle dekken enz. U bent hartelijk wel van 11.00t/m 17.00 uur, iedere dag vanag 17 t'/r maart a.s Het schip ligt aan de Maasboulevard te Rottere schuin tegenover het Havenziekenhuis. Keuze 11, 12 of 15 daagse Rijn, Moezel en Neckarrei v Vraagt gratis prospectus no. 9 bij Watertransi Eendrachtsweg'54, 3012 LD Rotterdam. Tel. 010-11.86.60. SERIE EENVOUDIG NEDERLA Bijbeluitgaven vertaald in eenvoudig Nederlands voor kindere (om zelf te lezen en uit voor te lezen) en voor volwassenen beperkte leesvaardigheid. Geïllustreerd met tekeningen v, Gebonden; formaat 13,5 x 2C zendkosten. i Mirjam Kloeg. cm; prijs f 6,50. exclusief v« DAVID WORDT KONING Het boekie bevat de volli van 2 Samuel 1-12 Bestelnr. 253. Reeds eerder verschenen SAMUËL EN SAUL SAUL EN DAVID 1 Samuél 1-15 1 Samuel 16-31 bestelnr. 251 bestelnr. 252 Ook verkrijgbaar bij de boekhandel NEDERLANDS BIJBELGENOOTSCHAP Ofa PoidMJt 620 2003 BP H. telefoon 023 25 95 01 ■en, Gevestigd: Centrum voor klassieke Homoeopatl o.l.v. J. P. de Kok, direkteur Stichting Klassieke Homoeopathie Groot Hertoginnelaan 190, 's-Gravenhage, Tel. 070-457000 Consulten uitsluitend volgens afspraak. Diakonessenhuis Groning Hel Bestuur van het Diakonessenhuis te Gronii maakt bekend dat Zr. J. A. Sauer besturend zuster, in verband met hel bereiken va daartoe gestelde leeftijdsgrens, haar functie zal fl leggen met ingang van 1 april 1979 Met hel daarop zal een afscheidsreceptie worden gehoi op: donderdag 29 maart a.s. van 16.00 - 17 30 uur in de kerk/eetzaal var Diakonessenhuis

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8